logo Deluxe Travel Club Sp. z o.o.

Deluxe Travel Club Sp. z o.o.

Opinie o Deluxe Travel Club Sp. z o.o.

Marek 2015-07-16 15:36:29
Ma Pan rację. Ja trafiłem na biuro Deluxe Travel Club dzięki znajomym i jeżdżę z nimi od lat i wiem, że nie muszę się o nic obawiać. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć spokojna głowę na wakacjach.
ert 2016-05-16 19:36:27
@uak ale dlaczego uwazasz ze jest strach? przeciez ejzeli jest firma solidna i bedaca na rynku od wielu lat to raczej nie ma o co sie obawiac przeciez
Agata & Andrzej 2016-08-07 18:50:17
Właśnie wróciliśmy z naszego niesamowitego miesiąca miodowego na Mauritiusie, który był organizowany przez Deluxe Travel Club! Profesjonalne i osobiste podejście do klienta ( Dziękujemy panie Jakubie). Doradztwo i pomoc we wszystkim co sprawia, że o nic nie trzeba się martwić podczas wakacji. Otrzymaliśmy podczas pobytu więcej niż się spodziewaliśmy - dwa masaże gratis, romantyczną kolacje na plaży oraz pięciodniowy pobyt w innym hotelu o wyższym standardzie! (w naszym hotelu odbywało się duże wesele i żebyśmy mieli spokój zaoferowano nam pobyt w tym innym hotelu..niesamowite!). Wakacje warte swojej ceny!! ;)
efgv 2016-08-14 17:11:03
no dokładnie tak poza tym jak się nie sporbuje to nie będzie można sobie tez wyrobić swojego zdania na temat firmy mam racje? nie ma co być przecież negatynie nastawionym takie jes przynajmniej moje zdanie
Zostaw swoją opinię o Deluxe Travel Club Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deluxe Travel Club Sp. z o.o.