OZGraf

Olsztyn

Opinie o OZGraf

Ela 2011-10-15 21:07:55
Jesli lubisz[usunięte przez moderatora] pracowac[usunięte przez moderatora] za marne grosze to polecam. atmosfera do[usunięte przez moderatora] ale nie ma co sie dziwic jak W[usunięte przez moderatora] nie placi na czas i calosci. dzieki ci[usunięte przez moderatora] Pozdro dla BZGraf
pracownik 2012-12-27 19:26:01
Pracodawca który gnębi pracowników i czeka aż się sami zwolnią bo nie musi płacić odprawy . Czysta złotówa . przegrywa sprawy w sądach z pracownikami których oczerniał . Zakład i tak chyli się ku upadkowi , kwestia tego roku 2013. Jaka kariera ????
gaby 2013-04-29 18:43:09
a jak tam jest teraz? Możecie powiedzieć coś więcej? Dlaczego dokładnie odradzacie pracę tam? Jak jest z umową, socjalem, ile miesięcznie można zarobić? Proszę o pomoc
adam 2013-06-04 05:58:20
nic nowego - lipa na pokladzie [usunięte przez moderatora]. szkoda czasu i nerwow
anonim 2013-06-09 17:17:00
Jeśli ktoś z was może to niech napisze jakieś konkrety na temat pracy w OZGraf. Zastanawiam się czy zatrudnić się tam i sam nie wiem. Nie będę ukrywać że jednak najbardziej interesuje mnie to ile się tam zarabia?
*druk* 2013-09-10 14:12:25
zakład beznadziejny już pół roku czekam na sprzedaż swoich akcji a tak obiecywano złota góry
anonim 2013-09-10 21:38:52
a jakie sa w tej chwili warunki pracy w tym zakladzie?Jakie pieniadze sa mozliwe do zarobienia na dzien dzisiejszy???jaka jest za godzine stawka dla nowej osoby
*druk* 2014-02-11 17:04:45
najniższa krajowa
ja 2014-02-11 18:13:11
skarga
druk 2014-03-27 17:01:43
pracowałem wiele lat dzieci kilka i aby pójść na urlop 2-tygodniowy musiałem pracować w niedziele i soboty po 12 godz.(usunięte przez administratora)
jan 2014-05-30 13:21:50
Nadal są takie problemy by brać urlop dwutygodniowy w OZGraf, bo zbliża się okres urlopowy, z tygodniem nie robią problemów?
jan 2014-05-30 16:23:39
Dopytam jeszcz,e czy praca w weekend jest jakos lepiej płatna niz stawka tygodniowa? Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedź.
dcxh 2015-01-09 22:41:16
a czy mozna liczyc na podwyżke ewentualne premie? czy wynagrodzenie wypłacane jest na czas w terminie? jak jest z rekrutacja? o co szczególnie pytają na co zwrócic trzeba szczególną uwagę przy rozmowie z pracodawca? jakie mozliwosci rozwoju oferuje firma swoim pracownikom? dziekuje za odpoiwedz pozdrawiam serdecznie.
romek 2015-03-11 16:27:22
szczerze mówiąc jedyne co mi się rzuca w oczy jak do tej pory to ich strona i napis "WYDRUKUJEMY TWÓJ SUKCES". Niby wszystko ładnie pieknie, ale oprócz tego to moim zdanie nic nie zachęca do dalszego oglądania strony. Parametry drukownia też z jakims patosem sa napisane, dziwna reklama strony moim zdaniem.
wierna 2015-03-17 15:30:00
Każdy tylko narzeka ale nic konkretnego nie mówicie. Najlepiej narzekać a może tak coś dać od siebie. Pokazać co się potrafi a potem wymagać. Uważam że jest super
Agatka 2015-03-17 15:34:47
Też uważam że to fajny zakład. Znam ludzi którzy pracują tam wiele lat i są zadowoleni. A ile tam można poznać fajnych ludzi. Spróbujcie sami.
tymek 2015-03-26 04:55:31
@Agatka, myślę właśnie żeby spróbować, bo na warmii i mazurach to ogólnie ciężko z pracą i szczerze mówiąc to chwyciłbym się czegokolwiek żeby coś zarobić. A drukarnia OZGraf wydaje się być dobrym i nowoczesnym, rozwijajacym się miejscem z tego co widzę. Poszukują obecnie Kierownika Produkcji, mam doświaczenie na podobnym stanowisku, ale może orientuje sie ktoś tu ile na tym stanowisku kasy proponuje ozgraf?
redko 2015-04-23 01:01:55
Oj jak ja nie lubie takiego gadania że jest ciężko z pracą. Zobaczcie ile w internecie jest ogłoszeń o pracę. Tak na prawdę gdy ktoś chce pracować to coś sobie znajdzie.
do jutra 2016-02-28 21:59:15
Hej, a wiecie czy ogłoszenie na operatora maszyn offsetowych jest jeszcze aktualne? Dla mnie spoko opcja, bo zapewniają system motywacyjny i to w ramach umowy o pracę.
pojutrze 2016-02-29 15:44:11
Ogłoszenie zarówno na operatora jak i na maszynistę jest jest nadal aktualne.
flago 2016-03-02 08:47:07
to prawda. Kolega u nich robił i wspominał , że jeśli chce się iść w te branże to jak najbardziej ozgraf jest dobrym miejscem aby zapoczątkować tu pracę
rt 2016-03-04 20:59:19
@flago no mozna..zlwaszcza ze szukaja na pryklad tez maszynisty maszyn offsetowych w Olsztynie oferuja niezbędne narzędzia pracy, system motywacyjny..
galikk 2016-03-09 20:49:10
Niestety przez niezbędne narzędzia pracy w tym przypadku @rt nie mieli na myśli samochodu służbowego, no ale i tak nie jest źle, bo przynajmniej jest umowa o pracę.
izza 2016-03-12 13:42:20
z ogłoszenia można też wyczytać informacje na temat systemu motywacyjnego - jeśli ma to przełożenie w rzeczywistości to duży plus dla nich bo to w Polsce mega kuleje
faro 2016-03-14 14:13:59
OZGraf oferuje zatrudnienie z możliwością rozwoju, awansu i umowy o pracę @galikk to dobra oferta dla tych którzy myślą poważnie o przyszłości, bo takie warunki gawrantują stabilizację zawodową
piękny 2016-04-13 20:27:16
Zgodzę się, że warunki dobre i jest stabilizacja zawodowa @faro dlatego myślę nad ofertą na specjalistę ds. obsługi klientów zagranicznych. Zapewniają możliwość rozwoju zawodowego i wyjazdów zagranicznych, wynagrodzenie zależne od wyników i osiągnięć, pracę w Olsztynie.
25 2016-05-12 14:53:00
@piekny no a nie chcialbys sporobwac sie u nich zatrudnic na przyklad jakie maszynista maszyn offsetowych w Olsztynie? oferuja tutaj niezbędne narzędzia pracy, system motywacyjny, zatrudnienie z możliwością rozwoju, awansu i umowy o prace, pracę w stabilnej firmie,
anonim 2016-07-02 17:56:43
Niektóre komentarze nie są do końca prawda i pomimo wszystko jednak nie jest to najgorszy zakład pracy w Olsztynie . Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej o pracowaniu tam może się odezwać do różnych osób na fb.
hamak 2016-07-13 19:52:55
Super, że można u nich liczyć nie tylko na narzędzia pracy i system motywacyjny @25. Dla mnie najważniejsze jest to, że zawsze jest u nich szansa na zatrudnienie w ramach umowy o pracę, przecież to rzadkość w dzsiiejszych czasach, a pewnie sa do tego jakieś socjale jeszcze.
Paradox 2016-08-18 12:20:09
Praca sama w sobie nie jest zła.Gorzej z atmosferą,którą wprowadzają ludzie tam pracujący.Jeden drugiemu by nóż w plecy wbił za marny akord,a dopingująca mistrzyni z uśmiechem na twarzy patrzy na to wszystko i dopuszcza do takich sytuacji sama.Plotki i jeszcze raz plotki oraz faworyzowanie pracowników,którzy przychodzą w soboty i zostają na nadgodziny,a ten co chce spędzić czas z rodziną już ma mniejsze prawa np do urlopu w odpowiednim dla niego terminie.Zresztą o urlopy zawsze jest afera i problem ze strony mistrza.Nigdy bym tam więcej nie wrócił.Odradzam.
abra 2016-08-18 22:35:36
co do mistrzyni, to jak się u was dostać na takie stanowisko?
Zostaw swoją opinię o OZGraf - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OZGraf