Sprint Sp. z o.o

Olsztyn

Opinie o Sprint Sp. z o.o

igor 2015-10-22 21:44:53
@ddd, to w ogóle mówili cos na temat tych podwyżek, w sensie były jakies obietnice, że jeszcze w tym roku cos się pojawi, czy po prostu domagasz się podwyżki za staz pracy, czy coś w tym stylu. Ile w ogóle teraz orientacyjnie oni placa, że podwyzka się by przydała, chyba nie jest tak źle na tle konkurencja, pewnie 3 z przodu jest.
ddd 2015-10-23 20:44:04
@igor,firmy pracujące dla Orange płacą słabo jak każdy prywaciarz nie sa filantropami, jeśli mówimy o zasadniczej to jest rzędu 1900-2200 brutto tyle co na umowie wiec 1500 netto masz na koncie gwarantowane,a poza tym można dorobić aktywacjami,ssi itp tylko są miesiace lepsze ale i takie gdzie dorobisz ze 100zl,wszystko zależy od ilosci zleceń z Orange no i najwazniejsze ile po drodze Sprint okroi albo nie zaplaci w ogole tak jest czesto z SSI,tylko oprocz kasy jest jeszcze sprawa organizacji pracy w ktorej panuje bałagan, nie ma jak w normalnych firmach podzial obowiazkow specjalizacji,masz byc fizolem (nie obrazajac nikogo) do kopania,do biegania z drabina w pojedynke narazajac zdrowie i zycie,czasami zaliczajac z 10 słupów bo linie sa w opłakanym stanie nie konserwowane od ponad 10 lat,praca w stresie pod presją czasu,a do tego masz byc informatykiem który poradzi sobie z zaawansowanymi zagadnieniami informatycznymi,do tego praca w sobote,niedziele i święta tylko w ramach dnia wolnego,zlecenia czesto umawiane po 16 wiec jestes 10-12 h w pracy,wiec czy warto nawet za 2000 netto?!chyba ze chcesz nabawic sie nerwicy i rwy kulszowej i nadal biedny bo trzeba wydać na lekarstwa. ..
TP 2015-11-07 11:21:36
TO AŻ DZIWNE ŻE LUDZIE JESZCZE PRACUJĄ W TYM SPRINCIE , 2200 ZŁ TO JA MIAŁEM W TPSA W 2000 ROKU CZYLI JAKIEŚ 15 LAT TEMU , DZISIAJ TRZEBA ZARABIAĆ PO 5-6 TYS, ŻEBY JAKOŚ W MIARĘ NORMALNIE ŻYĆ , A PRACA W POJEDYNKĘ I BEZ PODZIAŁU PRACY I POD PRESJĄ CZASU TO WYMYSŁ TYCH PSEUDO-FIRM, MUSICIE WIEDZIEĆ ŻE DLA TYCH FIRM JESTEŚCIE TYLKO ZASOBAMI LUDZKIMI , A JAK SIĘ ZUŻYJECIE TO WYMIENIĄ WAS NA INNY MODEL
iuyygg 2015-11-07 18:09:41
hej słuchajcie znalazłem niedawno oferty pracy od firmy NetSprint.pl Sp. z o.o. na JUNIOR JAVA DEVELOPER w Warszawie oferują pracę w zgranym zespole w atrakcyjnej lokalizacji, elastyczny czas pracy, brak nadgodzin, prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, nieformalną i przyjazną atmosferę pracy...
szczecim 2015-11-07 21:43:43
Jak widze napis Sprint to nie bardzo dziekuje zakończyłem współpracę z firmą nie była zła tylko Opl i procedury mnie wykończyły ,a za małe mam dzieci abym musiał leczyć się u psychologa itd pozdrawiam wytrwałych .
kupsi 2015-11-09 21:32:14
Na pewno praca na takim stanowisku jest bardzo wymagająca. Niekiedy pewnie trzeba także pracować poza godzinami oficjalnie ustalonymi, no ale z drugiej strony zawsze to jakiś plus.
ddd 2015-11-11 20:27:37
taki plus że jesteś frajerem dla nich,co to za nadgodziny 15zł za godzinę gdzie już jesteś zrypany po całym dniu pracy,a często później kombinowanie z wypłatą tych nadgodzin,ciągłe skomlenie że nie ma kasy ile razy można tego słuchać!najbardziej wku..a to jak idziesz do domu a tu telefon np o 18:00 od marudzącego dyspozytora że wpadło uszkodzenie 6h i masz załatwione popołudnie,zamiast zatrudnić ludzi żeby były 2 zmiany to wolą zajeździć monterów za żenująco niskie stawki nadliczbowe!!!tak jak napisał @TP jak się zużyjecie to wymienią na nowy model.to jest firma bez zasad,jedyna zasada jest taka żeby prezesowi zgadzała się kasa w portfelu
korek 2015-11-12 01:21:50
Karta multisport i prywatna opieka medyczna to dobry pakiet socjalny, widać że w jakiś sposób dbają o pracownika.
ada 2015-11-14 14:42:29
no nadgodizny moga byc ale chyba z wlasnej woli, no i elastyczny czas pracy przekonuje mnei mocno zeby zaaplikowac
ON44 2015-11-22 08:40:43
Hej :-)
Praca w Telekom Usługi jest bardzo fajna;-), gwarantuje 1400 zł na rękę co miesiąc plus dodatkowo za instalacje. Ostatnio mają problemy finansowe i jest problem z płaceniem za instalacje i inne prace dodatkowe. Można też poznać procedury OPL przy instalacjach i naprawach uszkodzeń, które zajmują więcej czasu niż właściwa praca, a jest ich na prawdę sporo. Często trzeba zostawać po godzinach, które są oczywiście bezpłatne. Ktoś pisze o pakiecie socjalnym, nigdy o takim nie słyszałem, może chodzi o inną firmę?
Bardzo ciekawe doświadczenie pracy pod tzw. presją;-)
adi 2015-11-30 19:30:06
jaki socjal hehe, max 200zł brutto z tego jeszcze sam płacisz podatek wiec ze 170zł na rękę i to jest prezent na święta w podzięce za tyranie w upale,mrozie,deszczu,śniegu i wichurach!ch.. wie co z taką kasą robić,może na lokatę,niech rosną procenty!hehehe dziady wstydu nie mają,żenujące!
gfd 2015-12-03 16:14:26
hej hej niestety na chwile obecna nie ma juz zadnych ofert pracy od nich, szkoda żałuję że nie zdążyłem się na żadne załapać, teraz trzeba czekać na nowe
Aaaa 2015-12-07 21:23:56
Zostali sami desperaci których bieda zmusiła do kradzieży paliwa i kabli na złom,po niektórych nie spodziewałem się ale to do czasu...
Luzak 2015-12-10 18:41:18
Kolego.
Nie wiem co braleś ale poproszę pół. Może też się zarażę huraoptymizmem...
ON44 2015-12-10 20:04:40
To oczywiście miał być żart, inaczej musiałbym używać bardzo wulgarnych słów publicznie. Nie zrozumiałeś, ale to nic. Wiadomo, że tylko kawaler mieszkający z mamusią lub stary człowiek, którego już nigdzie nie przyjmą może pracować za taką kasę, albo właśnie desperaci lub przeczekujący trudny okres...
ddddd 2015-12-12 09:55:41
w Sprincie pracują ludzie bez wiedzy techniczno-informatycznej,odwalają fuszerkę,wszędzie prowizorka,instalacje łatane zamiast wymieniane albo rozciągane krosówki,puszki wyłamane,pajęczyna na PG,ogólnie robienie abonentów w konia itp. jednym słowem brak wykwalifikowanych specjalistów są tylko z nazwy ale wiedzy i chęci do pracy mniej niż zero!
cysy 2015-12-13 19:20:04
@ON44 na pewno zarobki są wstarczające, żeby utrzymać siebie i swoją rodzinę, a wiadomo czy ich oferty pracy pojawią się niedługo? Nie ukrywam, że chętnie podjąłbym zatrudnienie u nich.
ON44 2015-12-14 18:55:47
Zarobki są wystarczające, żeby utrzymać siebie i tylko siebie, rodziny już nie, no chyba, że nie ma się opłat i mieszka gdzieś za darmo.
O charakterze tej pracy nie będę się wypowiadał, jak chcesz to tam się zatrudnij.
Pozdrawiam
ddd 2015-12-20 21:40:18
dadzą coś na święta oprócz jałowych życzeń Zbyszka Menago?
gougo 2015-12-21 16:42:00
Zostaną chyba tylko życzenia
dalo 2016-01-02 23:30:00
Święta, święta i po świętach, nie pracuje w tej firmie, no ale jednak jestem ciekaw jak to w końcu było z tymi paczkami świątecznymi o których wspomnieliście ?
aaaa 2016-01-03 16:15:56
siedzą cicho bo obciach mówić co dostali hehe ale twardzi nadal będą tyrali dla prezesiny z Gdańska który nie ma szacunku do nikogo :)
Nowy 2016 pod hasłem dalszego zaciskania pasa,jak może czyta to prezes to podpowiem, że idealnym posunięciem będzie dorzucenie instalacji do obowiązków w ramach pensji, kilka tysięcy do przodu w skali miesiąca.I tak przy obecnych pensjach wraz z dodatkami nie da się nic odłożyć,starcza ledwo od wypłaty do wypłaty,więc można zapomnieć o większym remoncie domu czy zmianie samochodu,bo i kredytu nikt nie da bo umowy na czas określony i niskie zarobki.Pozdrawiam Zagubionych którzy nadal tkwią w tym marazmie!
kowadełko 2016-01-05 03:52:07
Hej, wiadomo czy można znalęźć u nich zatrudnienie na administratora systemów informatycznych? Ostatnio nie przeprowadzali rekrutacji, ale zależy mi, żeby znaleźć zatrudnienie u nich.
sss 2016-01-05 08:05:23
temat zszedł na Telekom Usługi SA,powinniśmy założyć nowy wątek,bo w tym pisze się o Sprincie SA
hamak 2016-01-07 23:19:56
a ja tak czytam i myslę, że cąły czas mowa o firmie Sprint Sp.z o.o. Zastanawiałem się, czy może kogoś szukają, ale chyba nie prowadzą obecnie rekrutacji.
łysy 2016-01-09 06:53:17
Pozdrowienia dla Maliny. Zawsze powtarzam ze Emigrantki ze Wsi zawsze głowy i nosy mają zadarte.
tomek 2016-01-10 17:10:32
@hamak, na to wygląda, bo szukałem od nich ofert pracy i nic nie znalazłem, ale może będa niedługo szukac, w końcu nowy rok to zwykle plany rozwojowe. Może ktoś coś słyszał o planowanych przyjęciach?
wwww 2016-01-21 17:35:49
@aaaa zostali tylko tacy którzy nie chcą pracować w Telekom ale nie szukają pracy bo nic innego nie potrafią robić,zawsze byli na posyłki,drabina,szpadel i na sieć a do tego nie trzeba za dużo ruszać głową dodatkowo brak wykształcenia zmusza ich do pozostania w firmie,jęczą biadolą żyją nadzieją od ponad 10 lat że będzie lepiej i jak się uda chłopcy na posyłki do głodowej emerytury,tylko jak ludzie się wykruszają bo ambitni odchodzą to niedługo zostaną same dziadki bez sił do pracy
zico 2016-01-21 21:00:25
wwww, ty też tam operujesz jeszcze ? Trochę to dziwne, bo nie widziałem, aby takie rotacje spowodowaly jakąś szaloną inwazję nowych ofert. Chyba że gdzieś na swojej stronie się ogłaszają..
wwww 2016-01-22 18:29:51
ludzie odchodzą a ci co zostali rypią za dwóch albo za trzech za tą samą kasę tacy kozacy,TU takich jeleni potrzebuje :)
kemper 2016-01-23 21:11:27
z tego co wiem to sprint w dalszym ciągu poszukuje nowych ludzi. Przede wszystkim telemonterów. Nawet jak nie ma oficjalnych ofert to warto złożyć CV.
wwww 2016-01-24 10:58:28
są oferty np na OLX ale to śmieciówki - umowa zlecenie,to jaki desperat przyjdzie bez prawa do urlopu itp.
darko461 2016-01-27 15:25:17
Poszukuję Adama Sz. pracował w sprincie straciłem z nim kontakt jak czyta niech się odezwie do Darka kiedyś pracującego w KSP
dariusz 2016-02-02 16:52:20
Ja też widziałem,otatnio na montera sygnalizacji świetlnej,trzeba mieć uprawnienia do 1kv, wykształcenie oczywiscie techniczne,prawo jazdy,zdolności manualne w zamian oferuja profesjonalne narzędzia pracy i szkolenia wstepne.
kucyk 2016-02-11 20:46:10
Super, że zapewnione sa odpowiednie szkolenia wstępne, od razu widać, że zależy im na doświadczonych pracownikach, a jest szansa, żeby dostawali jakieś benefity?
none 2016-02-21 15:40:27
jak chcesz być chłopcem posyłki to dawaj do Sprint Telekom,średnio po 100km dziennie na usuwanie uszkodzeń i aktywacje za 1850 brutto umowa zlecenie + weekendy przynajmniej raz w miesiącu,można dorobić na paliwie + złom z infrastruktury Orange
łysy. 2016-02-28 06:07:19
A co robi Malina ! Gdzie teraz mieszka ,proszę podać adres , Lubię tę puszystą grubaskę chociaż jest wredna.
eska 2016-03-06 10:22:03
niech przyjdzie lato to zacznie się piekło - burze+skwar z nieba+auto bez klimy,wysyp uszkodzeń po 10 dziennie,do tego umówione instalacje z dnia na dzień,praca 12h,praca tylko dla wariatów :)
happyy 2016-03-14 21:52:50
Wydaje mi się, że nie jest tak źle, skoro nawet nie pojawiło się żadne ogłoszenie pracy. To zdecydowany znak, że dbają o swoich pracowników i odpowiadają im warunki w pracy.
yyy 2016-03-15 16:36:47
ludzie robią wszystko - pracują jako śmieciarz, pracownik fizyczny i są pracownikami Telekomu,do każdej znajdzie się chętny niekoniecznie szczęśliwy z wykonywanej pracy lub płacy.
poooldek 2016-03-16 21:54:59
no i powiem Wam, że jest oferta pracy jako Specjalista do spraw marketingu i handlu na Katowice i nie wygląda ona nawet najgorzej jednak z tego co widze.
cxz 2016-04-25 12:45:40
słyszałem, że mamy się lepiej dzielić z szefami kasą za instalacje bo słabe są wyniki,niedługo wakacje szef musi mieć na wycieczkę do Hiszpanii
darius 2016-04-26 08:22:04
widzę, że dużo opiera się tutaj na plotkach @cxz nic się nie martw to co wypracowałeś będzie Twoje :) a szef za swoją pensję pojedzie gdzie bd chciał
cxz 2016-04-28 19:23:18
przecież to jest folwark prywatny zasady tylko obrane przez szefa więc tylko słuszne wg niego,nie regulują firmy żadne przepisy chyba że wewnętrzny regulamin którego pracownik na oczy nie zobaczy,jeszcze nikt nie dorobił się u polskiego prywaciarza,tak jest w tym przypadku
adam 2016-05-05 21:43:06
słyszałem, że firma poszukuje osób na stanowisko serwisant @cxz. W ofercie sporo piszą o wymaganiach , niestety niewiele o warunkach zatrudnienia.Oferują stabilne zatrudnienie ale nie wiadomo czy na podstawie umowy o pracę. może odezwie się jakiś pracownik i da swoją opinię
Aaa 2016-05-20 19:48:33
Umowa zlecenie,prawie codziennie po 12h,pod presją czasu,nie polecam naprawdę nie warto, obecni pracownicy szukają innej pracy.
adam 2016-05-29 12:30:14
praca dla niewymagających i bez dużych oczekiwań, jako praca tymczasowa na pewno nie na dłuższy okres
edmunt 2016-06-11 16:47:21
ty możesz nie wymagasz @adam ale od ciebie w tej firmie na pewno się wymaga sporo, przykładowo jako Key Account Manager / Kierownik ds. kluczowych klientów musisz mieć wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka/Telekomunikacja/Energetyka lub pokrewne)
aaaa 2016-07-15 12:28:34
jak tam po burzach i nawałnicach wygląda praca w Sprincie :)
pamiętajcie nie można zakładać ztr-ów otn-ów. DO ROBOTY 24h :) CZASY !!!!
my life 2016-07-15 13:47:02
Posiadanie wyższego wykształcenia technicznego @edmunt to nie są duże wymogi do spełnienia, bo przecież każdy dba o to, żeby wynagrodzenie było adekwatne do powierzanych obowiązków, a pewnie premie i tak są tutaj. A jakich zarobków może się spodziewać key account manager?
Zostaw swoją opinię o Sprint Sp. z o.o - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sprint Sp. z o.o