Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o SPRINT

Pracowałeś w firmie SPRINT i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
gal - 2013-12-09 05:56:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [obserwator - 2013-11-23 16:23:15]:
(usunięte przez administratora)umowa o pracę tylko dla wybranych reszta to śmieciówki za 1600 -2000 brutto , inwigilacja przez GPS , firma la desperatów (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2014-01-14 13:53:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gal - 2013-12-09 05:56:26]:
Sprint to wydmuszka , zatrudnia podwykonawców i zarabia na nich 30 % , sam nie jest w stanie działać operacyjnie , pracownicy Sprintu w większości zatrudnieni na ŚMIECIÓWKACH za 1680-2200 brutto , poza tym to patologiczna spółka kolesi która już za długo nie pociagnie,...
zdjecie uzytkownika
monterek - 2014-01-15 18:24:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Fakty są takie , że Ci co zostali to pracownicy , którzy są już w jakimś wieku i ciężko o nową lepszą pracę dla takich ludzi . Co do pensji to prawda - te pensje są głodowe . Robią z Nas super specjalistów szerokopasmowych za 1700 zł brutto . Tacy specjaliści w innych lepszych firmach zarabiają ok 5000 zł . Ja nie mam dużych wymogów . Niech monter zarobi ok 2000 zł netto a specjalista i dyspozytor ok 3000 zł netto . Powinno się kwalifikować pracowników według lat pracy i doświadczenia . Na polepszenie w tej firmie nie ma co liczyć i tylko szybka plajta mogłaby wyjść na dobre , bo Orange musi mieć kogoś kto będzie dla Nich wykonywał te czynności co teraz firmy zewnętrzne . Nowa firma to nowe nadziej i możliwości pertraktacji zarobków . Wniosek jest taki panowie ,że nie ma co się teraz sprężać , tylko wykonywać to co można zrobić w normalnych godzinach pracy i tyle . Dyspozytorom też nawalili tyle pracy i różnych aplikacji w OCL ,że robią za 10 innych ludzi , którzy dotychczas to wykonywali . Dyspozytor to jak kierownik więc też powinna być odpowiednia dla nich płaca . W Bydgoskim oddziale jest wielu pracowników i kierowników , którzy się w ogóle nie nadają do pracy , którą wykonują , a co do tego mają pensje bardzo wysokie . Prezesi i Dyrektorzy zweryfikujcie to i tu szukajcie oszczędności ,a nie w monterach .
zdjecie uzytkownika
jeszcze sprinter - 2014-01-16 11:03:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Monterek masz rację! Obecnie zarobki są tak niskie, że trudno komukolwiek w to uwierzyć z zewnątrz, znajomi pukają się w głowę jak słyszą. Orange przez lata wprowadziła i wprowadza coraz więcej usług, Sprint wrzuca nam to do obowiązków bo nasi prezesi podpisują wszystko, tylko, że robimy to nadal od tylu lat za to samo wynagrodzenie, dodatkowo na dowód lojalnego podejścia i szacunku do pracowników zabrali premie.To jest chore! Jeśli chodzi o kondycję to nie chce mi się do końca w to wierzyć, to jest celowa zagrywka żebyśmy nie upominali się o żadne podwyżki szczególnie teraz po 1 stycznia kiedy znowu rząd podwyższył najniższą krajową. Problem zaczął się od kiedy jesteśmy w Sprint Telekom bo w Sprint SA nie było takiego dziadowania. Jeśli chodzi o wynagrodzenia kierowników i dyrektorów-niech sobie zarabiają ale niech nie zapominają o nas, my też chcemy zarabiać godziwe pieniądze jak przystało na firmę S.A. a nie jak na lokalnego prywaciarza, który rzuca ochłap, bo takich jest dookoła pełno. Podobnie z socjalem, to co nam oferują jest po prostu śmieszne, w mniejszych firmach mają o wiele korzystniejszy socjal niż my! Nie wierze, że można coś zmienić w tej firmie, nie ma co się łudzić, jedyne rozwiązanie to zmiana pracy. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
sprint - 2014-01-20 11:24:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
a za co wy chcecie podwyżki , przecież my wiemy , że większość czasu spędzacie na BN na piciu kawy ,albo na załatwianiu prywatnych spraw , wasza praca nie jest więcej warta niż 1680 brutto , więc jak ktoś ma więcej to niech się cieszy ,a jak komuś się nie podoba to zawsze się może zwolnić,...
zdjecie uzytkownika
123 - 2014-01-24 15:57:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [sprint - 2014-01-20 11:24:31]:
to jest tzw syndrom sztokcholmski ( pracownicy są wobec pracodawcy , jak małe dzieci wobec rodzica )
zdjecie uzytkownika
sprint - 2014-02-06 20:38:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [123 - 2014-01-24 15:57:09]:
Skoro tak uważasz to ciekawe jakich ty miałeś lub masz rodziców, (usunięte przez administratora) A praca w tej ,czy innej firmie podobnie poczytaj ,podzwoń do kolegów z innych firm pracujących dla Orange to nikt nie ma dobrego zdania ,ale czy to wina firm partnerskich nie jestem tego już tak pewny jak byłem w tamtym roku myślę, że Orange samo sobie kładzie kłody pod nogi , ale to tylko do czasu
zdjecie uzytkownika
1111 - 2014-02-07 18:29:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [sprint - 2014-02-06 20:38:51]:
2 tys. zł brutto – to najniższe wynagrodzenie w Biedronce.Wszyscy pracownicy mają umowy o pracę, mogą też liczyć na pakiet socjalny. Ciekawe ile wy w tym Sprincie macie , pracując dla ORANGEPL , 7 dni na tydzień , na umowach śmieciowych na zlecenie lub na czas określony,...
zdjecie uzytkownika
aaa - 2014-02-11 10:29:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
oszczędzają na czym się da, po prostu są żałośni, wstydu nie mają, ciekawe czy woda będzie w lato, może będą mierzyli codziennie temperaturę hehehehe
zdjecie uzytkownika
BBB - 2014-02-13 18:16:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kumoterstwo,układy ,kolesiostwo,nepotyzm,zarobki jak u sprzątaczki dla zwykłych monterów ,praca 7 dni w tygodniu , Sprint to słaba firma , bardzo niskie zarobki , kadra zarządzająca tylko z układu zamkniętego , zwykli pracownicy w tej firmie robią za niewolników ekonomicznych , nie polecam tej firmy nikomu ,...
zdjecie uzytkownika
antyBBB - 2014-02-18 11:25:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [BBB - 2014-02-13 18:16:22]:
masz racje BBB idź do Netbudu tam czekają na takich jak ty!!!,
sfrustrowanych nie brak nigdzie, a jak masz lepsze umiejetności to dlaczego pracujesz w tej firmie,.
Ja pracuje więcej niż 8 godz. i mam wyższe niż 2000zł na rekę! ale trzeba chcieć zarabiać i nie trzeba mieć układu tylko zdolnosci i chęci, których tobie napewno brak.
zdjecie uzytkownika
anty antyBBB - 2014-02-19 15:10:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [antyBBB - 2014-02-18 11:25:27]:
antyBBB , ty pewnie jesteś dyspozytorem i siedzisz przed komputerem i SMS-sy z uszkodzeniami wysyłasz ,i dlatego sobie chwalisz tą pracę, masz dużo wolnego czasu i z nudów układasz pasjanse na komputerze,a potem łykasz relanium dla uspokojenia nerwów jak nie wiesz co nakłamać aby odpisać uszkodzenia , nie wiem czy w ogóle wiesz że jesteś psem sprintowym i nikt ciebie w tej firmie nie toleruje łącznie z tak zwanymi twoimi kumplami,...2000 netto nikt z monterów nie ma pajacu,... nawet z niedzielą
zdjecie uzytkownika
michał - 2014-03-11 11:27:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mi się podoba bo jest coraz mniej pracy non stop robię tylko deinstalacje (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
abc - 2014-03-20 05:19:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [michał - 2014-03-11 11:27:21]:
jak widać wykwalifikowani niewolnicy za 2000 pl brutto (470 euro brutto)sa jeszcze z tego dumni , (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Leon - 2014-03-22 16:48:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [abc - 2014-03-20 05:19:48]:
Ale świeża krew napływa ;).
Podobno pełno CV do rozpatrzenia jest, tak więc nie lamentujcie tylko uważajcie bo Was młode wilki wygryzą.
zdjecie uzytkownika
ffdf - 2014-03-23 07:22:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Leon - 2014-03-22 16:48:13]:
POlacy to najtańsza siła robocza w Europie ,(usunięte przez administratora)pełno CV ? śmieszne a te młode wilki to co najwyżej potrafią obsługiwać komputer i palić trawę i nic więcej ,...do niczego się nie nadają ,....co mądrzejsi to już dawno wyjechali z TUskolandu (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
fff - 2014-03-26 07:15:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracownicy w sprincie sa jak szczury w klatce , nie ma co się dziwić ze tak mało płaca w tej pseudofirmie , jacy pracownicy taka firma
zdjecie uzytkownika
oggy - 2014-03-28 23:09:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [fff - 2014-03-26 07:15:39]:
chyba na odwrót ;),

jaka firma (płace i dbałość o pracownika) - taka praca
zdjecie uzytkownika
hun - 2014-04-01 09:35:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [oggy - 2014-03-28 23:09:28]:
jeszcze trochę to wasze zarobki będą na poziomie najniższej krajowej , do pracy barany, a nie do pisania na forum głupot , ze swoimi pensyjkami to możecie sie tylko ze sprzątaczkami równać i cieciami ,...
zdjecie uzytkownika
tompee - 2014-04-08 20:47:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ta firma to jakis zart cyrk na kołach wymagania z kosmosu a pensja to jałmuzna chodzi o szczecin dokładnie co niektorzy w tej firmie poczuli sie jak dyrektorzy brygadzisci i kierownicy a tak naprawde wala w ,,,, ale juz nie o pracowników chodzi tylko wiadomo o kase a takie pisanie ze deistalacje ktos robi przez 8 godz. to nawet nie powinien tu pisac a jak nie to pod stół wiadomo .... :P zabrane jest wszystko za dyzur w niedziele to sa zarty nie pieniadze i wogole o wynagrodzenie ZALLL dfrugiej Japoni tk nie zbudujemy pozdr w du..palec
zdjecie uzytkownika
vvv - 2014-04-10 06:53:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [tompee - 2014-04-08 20:47:52]:
to po co w tej firmie pracujesz ? poszukaj sobie inną , wiadomo od ponad 10 lat że Sprint jest jednym z najgorszych pracodawców , prywatna firma co garnie tylko do siebie a pracowników ma w głębokim poważaniu,....
zdjecie uzytkownika
cdf - 2014-04-11 17:11:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [tompee - 2014-04-08 20:47:52]:
Pamiętaj o zasadzie "nająłeś się za psa, to szczekaj",.... Pracę ZAWSZE można zmienić!
zdjecie uzytkownika
do dla starszego dyspozytora Bydgoszcz - 2014-04-15 21:49:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Dopuszcza się zatrudnianie młodocianych w wieku powyżej 17 lat na wysokości do 10 m,
w wymiarze do 2 godzin na dobę, pod warunkiem pełnego zabezpieczenia przed upadkiem
i wyłączenia innych zagrożeń.
Prace na wysokości mogą wykonywać wyłącznie pracownicy posiadający aktualne orzeczenie
lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do tej pracy.
Pracownicy zatrudnieni przy pracach na wysokości:
 do 3 m – podlegają lekarskim badaniom okresowym co 3-5 lat (w zależności od wskazań
lekarza);
 powyżej 3 m – podlegają lekarskim badaniom okresowym:
  co 2-3 lata (w zależności od wskazań lekarza),
  po ukończeniu 50. roku życia corocznie.
Ko nieczność uży wania na stałe przez pracownika szkieł ko rek cyjnych (nie doty czy soczewek
kontakto wych) stanowi prze ciw wskazanie do wy ko ny wania pracy na wy soko ści powyżej
3 m.
PRACE NA WYSOKOŚCI
Środki zabezpieczające
Przy wykonywaniu prac na wysokości należy zapewnić:
 bezpośredni nadzór nad tymi pracami wyznaczonych w tym celu osób,
 odpowiednie środki zabezpieczające,
 instruktaż pracownikow.
Należy każdorazowo dobrać i zastosować organizacyjne i techniczne środki zabezpieczające
pracowników przed ewentualnymi skutkami uaktywnienia się zagrożeń zawodowych
występujących przy pracach na wysokości. Środkami takimi jest:
 zapewnienie asekuracji osób wykonujących prace szczególnie niebezpieczne przez innych
pracowników, ktorzy bezpośrednio prac tych nie wykonują;
 wyposażenie pracownikow w środki ochrony indywidualnej dobrane do rodzaju
wykonywanej pracy oraz mogących się zaktywizować zagrożeń (np. sprzęt chroniący
przed upadkiem z wysokości);
 przeszkolenie pracownikow w zakresie posługiwania się środkami ochrony indywidualnej;
 urządzenia ochronne, np. osłony (bariery) miejsc niebezpiecznych, oznakowanie stref
i miejsc niebezpiecznych (np. otworow w stropach, sufi tach, otworow okiennych bez stolarki
budowlanej).
Prace na wysokości: jest to praca szczególnie niebezpieczna, wykonywana na powierzchni znajdującej się na wysokości co najmniej 1,0 m nad poziomem podłogi lub ziemi. I proszę mu zwrócić uwagę jak rozmawia z ludźmi stosuje mobbing w pracy i jak na razie nie jest ani kierownikiem ani dyrektorem by mówić ,że on załatwi monterowi ,że odsuną go od pracy.

zdjecie uzytkownika
uuu - 2014-04-16 05:19:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [do dla starszego dyspozytora Bydgoszcz - 2014-04-15 21:49:27]:
a który wasz kolega dyspozytor z Bydgoszczy wasz aż tak gnębi ? ten gruby co z krzesła ciągle spada , czy ten co relanium ciągle bierze i jest cały czas przymulony , ....
zdjecie uzytkownika
no co ty - 2014-04-17 21:51:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [uuu - 2014-04-16 05:19:55]:
Starszego Dyspozytora mamy tylko jednego , taki mały taki duży szef 2 piętra nie wiesz o tym no co ty taki znany , a taki nie doceniany za swój wkład w mobbing ukośny.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
44 osoby obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPRINT

Twoj email:
Wiadomość: