kftp

Żory

Opinie o kftp

byla robila 2015-10-14 15:29:06
Hej czytam te wszystkie za i przeciw i musze sie zgodzic i z jednymi i z drugimi. Pracowałam tam moze tylko miesiac ale napatrzylam sie . Praca cieżka ,szybka, musisz wiedziec co robisz skupic sie nad tym co robisz. Ludzie jak wszedzie gdzie pracuje sie w wiekszej ekipie jedni spoko drudzy to by ci oczy wydrapali za nic, kierownicy narzekaja caly czas czy dobrze robisz czy zle ale nie wszyscy! hmmm duuuzo do pisania mam na temat pracy tam . Pracowalam pare dni na montazu potem mnie zwolnili niewiadomo dlaczego po kilku dniach zadzwonili ze potrzebuja na inny dzial wiec poszlam bo spodobalo mi sie . Pracowalam miesiac uczac sie szybkosci dokladnosci i zapamietywania. Jest duzo do ogarniecia tam ale z czasem sie ogarnie jak sie chce. Umowa zlecenie i to na dluzszy czas 1-1,5 roku a moze i wiecej a jak ci sie poszczesci to 3 mies i wchodzisz pod firme. Zarobki to takie 1460 jesli nie robisz calego mies tzn bierzesz wolny dzien bo chora jestes czy cos tam a jesli robisz caly mies.i conajmniej 2 soboty w mies. to wpada te 2 tysiace! Jak masz urlop to dostajesz najnizsza tzn te 1460zl a jak pracujesz caly czas to sie idzie oblowic (naprawde) Praca jest ciezka zalezy tez chyba od dzialu na ktorym sie jest ale bardziej jest ciezko psychicznie jesli pracujesz z Wariatkami . patrza sie na ciebei z gory jak by byly lepsze i lepsze stanowisko mialy a robia to co ty hahahah tylko ze pracuja tam kilka mies dluzej. Faceci mili i pomocni (nie wszyscy) zdazaja sie tam takie odstepstwa od normalnych np (grube swinie ) co dolki pod toba kopia i nadaja na ciebie bez powodu!!!! Ale ogolnie polecam chociaż tylko na próbę. Jaaa hmmm kto wie moze tam wroce ale znowu na inny dzial . I jeszcze jedno nie doceniaja liderow a oni zapier... jak dzicy tam :(
maria 2015-10-20 06:49:31
Czyli w sumie realne zarobki w kftp to z tego co widze 1460 do maksymalnie 2 tysięcy, w sumie taki standard obecnie w branży. Ciekawi mnie jednak, czy idzie dostać kiedyś umowe o pracę, bo jednak zlecenie niby jest fajne, ale do czasu niestety. Ciekawi mnie tez, co sie dzieje jak ma sie L4, czy tez oznacza to niższy zarobek.
mati12345 2015-11-07 10:46:08
a czy są wypłacalni w 100%
spychcz 2015-12-09 18:06:03
Jeżeli firma korzystała kiedyś z kredytów to trzeba byloby się wgłębić w zeznanie finansowe za każdy rok finansowy, w innym przypadku to jest to nic innego jak wróżenie z fusów.
Jeb-ich 2016-01-18 03:14:21
Noże to daja przynajmniej teraz z resztą jest tak jak piszesz.Co tu dodać?moze 2 2014 było 500szt normy w 2015 jest 900szt na dniówkę ogólnie wytrzymałem tam 2 tyg i olałem to gościu robi jakies szkolenia i gada że wyszła jakaś derektywa czy cos tam PIER---ił i że na 20tyś wysłanych szt mogą być tylko 3 buble w przeciwnym razie sprawdzą login osoby która to oddawała i zwolnienie albo nagana i tyle co mogę napisać o tej firmie
karli 2016-01-18 21:44:54
@spychcz najlepiej samemu się przekonać o prawdziwości niektórych komentarzy. Ale zobacz, że ostatnio nie szukali nawet nikogo do pracy, więc widocznie wszyscy są zadowoleni z tej atmosfery.
xyz 2016-01-31 17:54:14
Koreańska fabryka.Umowa zlecenie 11,30/na godz.Po miesiącu przestój.Czekaj może zadzwonimy.
XDDD 2016-02-02 11:36:24
A jak tam z tymi czterema dniami pracy? Bo na niektórych działach jest mormalnie 5 dni pracy i weekend wolny.. a na innych działach znowu są 4 dni pracy i jeden dzien wolnego (czyli wynika z tego że sobota i niedziela też może wypaść), ale na nocną zmiane znow są 4 dni pracy i dwa dni wolnego...

wytłumaczy mi to ktoś, na jakiej zasadzie to działa?
igor 2016-02-19 11:53:47
Dziwne zarządzenie, wolałbym chyba pracować te 5 dni z rzędu po 12 godzin, a później mieć normalnie cały weekend wolny. Jeden dzień pomiędzy to żaden odpoczynek :) do: XDDD
antyCYBORG 2016-02-27 20:25:33
pracowałam tam 5 dni i już dałam sobie spokój ALE tym którzy nie maja do siebie szacunku i lubią NIEWOLNICTWO zycze miłego zapier....ia AUTOMATY PODKRĘCONE NA FULL,biegiem tu ,biegiem tam i biegiem wszędzie tak szczerze to nawet napic wody się niema czasu i wszyscy pracują we własnych ciuchach DZIWNE chyba wszyscy są NOWI
azik 2016-04-08 15:08:08
@XDDD, chyba bywa różnie z tym wolnym, ale prawo pracy jasno ustala 40 godzinny tydzień pracy, więc jak przekraczasz liczbę to powinno być wolne. @antyCYBORG, jakoś inni nie narzekają tu na atmosferę, jak się poddałas po 5 dniach to widac nie pasowałaś, mało kto rezygnuje tak szybko to chyba świadczy o człowieku, jak nie wytrzymał miesiąca.
kosmita 2016-05-03 19:46:47
doszły mnie słuchy że znów w kftp macie karę :) czy Wy tam pracujecie za karę ?? albo mieliście pomarańczowe kamizelki , albo brak premii , albo zakaz palenia albo ... i to tylko przez błędy które nawet kierownikowi się zdarzają :) trzymajcie sie karani za pracę :) ciekawe jak Ci z sali szkoleń w czasie pracy ,zostali ukarani .. dziwny zakład
wojciech 2016-05-10 11:30:37
a co tak krótko? Faktycznie nie da sie tam dłużej wytrzymac, szkoda, że niektorzy stali pracownicy nie wiedza jak szanowac innych i nowych pracowników zamiast sobie każdy pomagać to widzę ze każdy kopie pod soba dołki
lolek 2016-05-13 15:17:40
Witam. Chętnie opiszę sytuacje panującą w tej firmie z detalami. Zainteresowane osoby - pytajcie.
ahmed 2016-05-23 18:03:04
No a co ty myślisz? Z kim robisz? ze śmieciami! prześledź historie Polski od XVI wieku. To nie przypadek że najwiekszy ówcześnie kraj zniknął. Szwed zaczął a potem wpier...l z każdej strony. I dobrze! a wiesz czemu? Bo polaczek polaczka by w łyżce wody utopił. Sąsiedzi to wyczuli...
HumanEvil 2016-05-23 21:49:35
Ten co chce pracowac bedzie tam robil. Przynajmniej tam sa jasno ustalane warunki. Jak robisz swoje nikt sie do ciebie nie doczepi a atmosfera jest dobra. Pozatym jak ktos juz na poczatek podchodzi do tego w ten sposob ze jemu sie nalezy i nie musi w pracy robic to lepiej niech tam nie sklada papieru. Tam niema zbyt duzo lebrow tam sa pracowici ludzie i kazdemu nowemu daja czas na rozkrecenie sie. Nikt po godzinach nie trzyma czyste reguly ale jak ktos nie rozumie po polsku to moze te koreanczki im powinni mowic ze tam sie nie opierdala i nie spi na szychcie tylko pracuje. Spokojnie wyrabiac normy z czasem i wprawa ta praca staje sie przyjemna bo szybko leci czas ale nikogo nie zachecam lepiej znalezc cos wlasnego aa zapomnialem lepiej tam isc i pozniej pisac tutaj jak tam jest zle no tak.
konrol 2016-05-30 21:22:55
w qc kierownictwo robi nic !! same lewusy a w kkontroli robia tapeciary ,solarki i do tego tluste lesbijki z doomu wariatow, Kamila .z
trol 2016-06-03 20:46:32
coraz trudniej ... wypłaty jakieś mniejsze nawet z tym dodatkiem za cztero brygadówke . Same zakazy i ciągły stres . Chyba trzeba poszukać czegoś innego może nie lżejszej pracy bo raczej brak mi kwalifikacji na lepsze stanowisko ( chociaż podobno w naszej firmie nawet po ukończeniu gimnazjum można być Timem ale to chyba nie jest prawda bo jaka firma pozwoli sobie na taki obciach ) - chyba potrzebuję pracy z mniejszym stresem i z okruchami szacunku , o pieniadzach nie wspomne . Co do opisu kilku solarek , to akurat sie zgadzam - niby tacy sami pracownicy a jednak wydaje im sie ze sa lepsi tylko w głowach raczej przeciąg szaleje , Według konstytucji każdy człowiek ma prawo do godziwego wynagrodzenia i szacunku" panie" wojtku !!!!
byla pracownica 2016-06-07 21:21:46
Wiec tak bardzo ciezko jezeli chodzi o prace. Kontrolowanie twojej pracy z rana musisz dokladnie uzywac po kolei wedlug procedur ok... zostalam duzo razy pocieta i sytuacja byla taka rozcielam sie leciala maszyna dalej zawolalam keepliner wredna france ktora powiedziala ze nie maja plastrow i czego kolewiek dobrze ze dziewczyny na stanowisku mialy !! Pracujesz pod agencja nawet gdy ok pracujesz to konczy ci sie umowa i cie wywalaja bo im sie tak podoba. Kobiete ktora byla bardzo dobrym pracownikiem po 1 roku zwolnili nie przedluzajac jej umowy. poza tym mydlenie oczu bylam przyjmowana na 3 brygadowke a nic nie bylo wzmianki ze przechodza na 4 na rozmowie kwalifikacyjnej zrobili to w tydzien . ucinaja godziny czasami zarobisz 1400 duzo wolnego nie mysl ze pojdziesz do ubikacji jak jest zapierdziel ;). Musisz sie drzec jak jakas powalona na cala chale by zawolac mechanika. 20 min przerwy i brak narzedzi do pracy smiechu warte! kolejki do ubikacji. I falszywi i wredni ludzie idealna firma :) Oczywiscie nie polecam! Pana Wojtka tez nie lubie mysli ze jest nie wiadomo jakim krolem w tej firmie . I ci Koreanczycyszkoda gadac wielcy mechanicy . Nie ma to jak pasta do butow polerowac by nie widac wtracen i by nie bylo tyle zwrotow oraz zeby bylo mniej ng i poleriwanie gabka wspolczuje odbiorcom. A nie wpomnialam o palcach zrobily mi sie na nich duze rany bolaly bardzo nie dalo sie nawet reki zgiac. 4 brygadowka miala byc do kwietnia haha
podgardle 2016-06-14 19:01:26
KFTP TONIE . to już nie jest firma , która ma znaczenie , owszem działa , ale jest to nastawione wyłącznie na krótkotrwałą działalnosć . Odchodzą szeregowi pracownicy , którzy współtworzyli produkcje - i nikt nie próbuje ich zatrzymać a szkoda . Czy zauważacie powolną agonie firmy ???? pewnie każdego można nauczyć tej pracy , ale nikt nie włoży w to tyle emocji i rzetelności jak ci " starzy " którzy widzą to czego nowy nie zobaczy .. Złe decyzje personalne i denko ..
33 2016-07-05 20:41:47
@wojciech no wlasnie szkoda bo jednak mimo wszystko atmosfera jaka jest w firmie jest przynajmniej dla nie bardzo wazna
ja 2016-07-15 20:52:36
Dajcie numer do tego Adama...? :)
Darek 2016-07-16 22:02:54
Nie wolno tak publicznie rozdawać czyichś numerów telefonów, nie polecam tego robić póki co, warto wiedzieć, że jest dobrze.
esperanza 2016-07-18 22:24:20
Byłem na szkoleniu 4h. Na jakości robota spoko, jak to robota. Niestety 4 brygadówka to jakaś pomyłka, mimo że na rozmowie wybierałem normalnie 3 zmiany od pon do pt i weekendy dla chętnych.
W sumie przez 4 h nie miałem okazji się napić, ciuchy własne oczywiście. Podziękowałem za współprace bo dla mnie liczy się atmosfera i normalny system pracy. 4 brygadówka to po prostu według mnie wyzysk, pracownicą wiele nie powiedzą. Generalnie dziwnie się czułem w firmie, każdy jakiś wystraszony i widać że atmosfera nie jest idealna. Pracowałem w wielu firmach, i w kilku branżach i niestety tutaj nie było najlepiej.

Dużo przyjęć zauważyłem, na samym szkoleniu prawie cała sala zapełniona ;)

Szkolenie 4h bezpłatne, tu powinna mi się lampa zaświecić. Zaświeciła się, ale olałem i dałem szanse. To nic innego jak zrobienie czarnej roboty, przez 4 h można się o wiele więcej nauczyć :)
Foli 2016-07-18 23:22:54
Akurat teraz przy pracy przy sprzedaży nie ma żadnej oferty pracy, ale najlepiej o takich rzeczach dowiadywać się bezpośrednio u nich. Może się pojawi jakaś rekrtuacja i będzie szansa, żeby znaleźć zatrudnienie. Ciekawe tylko czy wyplata jest na czas, wiecie? Dzięki
Adam 2016-07-21 14:19:28
podaj maila to ci dam moj numer
anar 2016-07-25 16:10:02
Dostałam dzisiaj ofertę pracy do tej firmy jutro mam iść na rozmowę. Warto ?
zadziora 2016-07-25 18:20:02
wypowie się ktoś o co chodzi z tym zatrudnianiem studentow?
hah 2016-07-28 13:20:58
Dobrze, że zarobki maja adekwatne do powierzanych kwalifikacji, to dobry znak że się dobrze dzieje teraz.
Shidson 2016-07-29 16:02:48
W poniedziałek mam szkolenie w KFTP, 4 godzinne szkolenie stanowiskowe gdzie się okaże czy się nadam czy nie. Dział Rozdmuch. Moje pytanie jest takie na czym polega pracy w tym odziale? I serio atmosfera w KFTP jest tak zła jak wszyscy gadają? Jak traktują tam młodych ludzi?
psss 2016-07-29 17:05:09
Świetnie, że można u nich liczyć na dość dobre zarobki @hah, w końcu o dobre stawki nie jest tak trudno, a przynajmniej wiadomo, że pracownik i jego praca są w pełni respektowane. A wypłata jest terminowa?
nóż do tapet 2016-07-30 21:43:56
jak czytam że zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy to nie wiem czy się śmiać czy płakać - owszem teraz dużo lepiej zarabiają pod agencją , ale nie pod firmą .Ktoś tu jeszcze pisze o kwalifikacjach - nie są Ci potrzebne !! i tak nie liczysz się jako człowiek czy pracownik liczy się ile zrobisz masz być wydajny resztą nie zawracaj sobie głowy, a jeśli brak komuś wykształcenia to może liczyć na szybki awans :) to nie żart :)No to powodzenia i byłoby dobrze gdybyście potem już po 2 tyg. nie mówili że macie wy....ne :)
nóż do tapet 2016-07-30 21:44:20
firma 2016-08-01 13:31:33
Hej, a wiecie jakich przeciętnych zarobków można się teraz spodziewać? Pewnie oprócz podstawy jest szansa na jakieś premie co jest dobrym znakiem teraz.
Khtulu 2016-08-03 19:24:33
1600-2100 na rekę. Zależy gdzie trafisz, czy 3 czy 4 brygadówka, ile nocek, i czy "LIDER" nie okaże się burą s*ką Pod agencją na dziś dzien lepsze zarobki niz bezposrednio pod kftp.
borys 2016-08-04 02:32:50
Najlepsza firma pod słoncem.
rak 2016-08-04 22:07:22
mi zalezy na zatrudnieniu bezposrednio przez firme nie przez agencje i zastanawiam sie wlasnie czy oni teraz nie suzkaja nikogo?
bla 2016-08-05 19:10:37
Na początek wszyscy są zatrudniani pod agencje, nie ma możliwości od razu pod KFTP, dopiero z czasem można się starać o przeniesienie.
Darek 2016-08-05 20:44:00
No co ja moge powiedzieć, wydaje mi się, że trzeba próbować ze wszystkich sił i jakoś to będzie, nawet więcej niż jakoś, praca nie hańbi, przynosi świetne pieniądze, jest tak jak jest, to chyba normalne
Tomek 2016-08-10 22:36:54
Chciałem sie zapytać jak z godzinami pracy po ile h sie robi i jaka stawka na godzine. Mam jutro rozmowe o prace właśnie w żorach i chciałbym sie troche dowiedzieć czy sie opłaca.
Foli 2016-08-11 08:40:47
Ciekawe, czy wypłata u nich jest terminowa, wiecie? Dzięki
Shidson 2016-08-12 19:03:41
W KFTP Żory przepracowałem już dwa tygodnie. Więc pozwole się wypowiedzieć.
Na początek pod Del Pierro (umowa o zlecenie do końca września), potem prawdopodobnie umowa o praca jeśli będą ze mnie zadowoleni.
Trafiłem do Działu Rozdmuch. Generalnie praca jest ciężka, trzeba wykonać kilka czynności na raz w 60 sekund. Jest gorąco, idzie się łatwo oparzyć, trzeba się spieszysz, ale....mi generalnie praca się podoba. Brygadziści (tak zwany team lider) to mili i zabawni panowie którzy się nie wywyższają. Jest ciężko, ale idzie się wyrobić, idzie dojść do wprawy w ciągu dnia, dwóch dni, i wtedy masz lajt. Wiadomo, chcesz zarobić to idź zapierdalaj.

Pracowałem wcześniej w Rybnickim Tenneco i nie ma nawet porównania. Tenneco spotykałem się z mobbingiem i znęcaniem psychicznym na każdym kraju. A W KFTP Żory naprawdę jest miła atmosfera, trzeba robić, trzeba się namęczyć ale po to przychodzisz do pracy.

No i 1/2 KFTP Żory to kobiety i to młode, więc idzie się na co popatrzeć podczas przerwy :)
hggj 2016-08-12 22:41:09
@ Shidson najbardziej martwi mnie że piszesz że prawdopodobnie umowa o prace - czyli nie jest to pewniak?
zajaczek 2016-08-13 07:55:54
Zawsze terminowo płacą,( usunięte przez administratora ) coraz większy,stary pracownik
baska 2016-08-13 10:56:36
Jest to pewnik @hggj na początku na pierwsze trzy miesiące masz zlecenie a później jeśli zdecydują się z tobą przedłużyć umowę dostajesz jak wszyscy umowę o pracę
Shidson 2016-08-13 11:16:29
@hggj Podejrzewam że dostanę umowę o pracę. Dlaczego tylko prawdopodobnie? Bo mi tego nie powiedzieli co potem. Wszystko zależy od tego czy będą ze mnie zadowoleni czy nie. Ale na logikę, będę musiał dostać umowę o prace i to pod KFTP dlaczego?
Bo płaca minimalna za godzinę dla zleceniówek będzie zwiększona. A ja dostałem umowę tylko na dwa miesiące do końca września. A ta płaca minalna 14 zł za godzinę wchodzi właśnie od października.

No i Agencja Pracy Del Pierro ma ileś tam pracowników pod sobą. Co jakiś czas KFTP musi przyjąć na umowę o prace pracowników którzy dotychczas byli pod Agencją Pracy Tymczasowej Del Pierro.

Na szkoleniu na którym byłem była jedna babka która właśnie przechodziła z Umowy o Zlecenie pod Del Pierro do Umowy o Pracę pod KFTP.

Wszystko zależy od tego czy się spiszesz czy nie, jeśli się spiszesz dostaniesz umowę o prace, jeśli nie to tobie podziękują. Tak to widzę. Jedno jest pewne całe życie na umowe o zlecenie nie będę pracował. Jeśli nie dostane od października umowy o pracę to tam dłużej nie będę pracował.
Zielony 2016-08-13 14:23:11
@Shidson nie musisz się martwić o umowę o pracę , ponieważ chłopaki z rozdmuchu bardzo szybko dostają się pod firmę. Zazwyczaj jest to 2-3 miesiące i się cb pytają czy chcesz przejść pod firmę. Pracuję w KFTP od nie całego roku (Wtryski) i przeszedłem pod firmę po 6 miesiącach , mogłem przejść już po 4 miesiącach , lecz zrezygnowałem motywując moją decyzję niższymi zarobkami. Pozdrawiam
my 2016-08-13 17:00:08
@baśka, no właśnie, jeśli się zdecydują... a ile statystycznie osób ma po okresie próbnym przedłużane? co w takim razie trzeba zrobić żeby takie przedłużenie otrzymać? ja się boję że jak wiele firm oni tasmowo będa przerabiać temat, sama wiesz jak to teraz jest
Janson 2016-08-25 14:07:14
Firma KFTP - same dno i wodorosty.To co się tam dzieje to śmiech na sali, wykorzystywanie bezradnych ludzi za marne grosze.Dlaczego jest taki przemiał ludzi? Odpowiedz jest bardzo prosta, bo nikt nie będzie tyrał za takie grosze 8 godzin i żeby nie było nawet czasu za przeproszeniem pierdnąć, chore ale prawdziwe.Panowie liderzy i itp to chyba się w głowach poprzestawiało albo tak im ta robota głowy poryła że już nie wiedzą co czynią, kim wy jesteście żeby tak się wywyższać? Już nie jeden dostał w mordę ale i to nie pomogło, cwaniactwo ludzkie nie zna granic.A ta czterobrygadówka? ha w weekend się leży na tapczanie i odpoczywa po ciężkim tygodniu pracy a nie haruje jak wół i to w dodatku na 14 00. Tak właśnie odpoczywa kierownictwo, a pracownicy maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aż miło.Ludzie dobrze wam radze, dla waszego dobra, lepiej idzie roznosić ulotki, zarobicie mniej (albo i nie) ale przynajmniej nie będziecie pracować w firmie, gdzie każdy jest traktowany jak śmieć, bez szacunku dla człowieka.
Shidson 2016-08-27 12:08:35
Pracuje w KFTP Żory od niecałego miesiąca i pozwolę się wypowiedzieć.

Atmosfera naprawdę nie jest zła. Ludzie są generalnie mili, pomocni, tak samo panowie ochroniarze, jest naprawdę w porządku pod tym względem. Nikt nigdy mnie zaatakował słownie, nie starał mi się dokuczyć (czy fachowo to nazwę " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;).

Ale jeśli chodzi o pracę. Harujesz 8 godzin, są przerwy 20 minutowe, ale takie że raz o masz tą przerwę o 17 a raz o 19:30, zależy kiedy team lider się zmieni. Dodatkowo nie możesz się spóźnić z tej przerwy, ja spóźniłem się o 3 minuty z przerwy (musiałem wskoczyć do łazienki p otym jak zjadłem) dostałem upomnienie na pismie od Team Lidera. A samo dojście z stanowiska pracy do stołówki to 3/4 minuty drogi. Czyli na zapalenie/zjedzenie masz gdzieś +/- 12-14 minut.

Maszyna idzie swoim tempem i musisz nadążać. Nie masz ani sekundy wolnego czasu by się napić. A pójść do łazienki to jest w ogóle arcytrudno...zależy od team lidera, jeden bez problemu ciebie zastąpi, a drugi ciągle gada że nie ma czasu, że może ciebie zastąpić za 20 minut i do tej pory masz wytrzymasz, oczywiście nie przychodzi by ciebie zastąpić. A nie możesz ot tak wyłączyć maszyny i pójść sobie do łazienki, ktoś koniecznie musi ciebie zastąpić. Jest jeden plus, wyrobisz normę o ponad 50-100 sztuk, wtedy team leader zwalnia ci maszynę. Wtedy albo idziesz zamiatasz wszystkie maszyny na Dziale, albo masz fajrant na ostatnią godzinę. Ale bardzo rzadko się to zdarza byś wyrobił normę o ponad 50-100 sztuk.

Umowa o pracę? Słyszałem różne wersje. Niektórzy gadają że po dwóch miesiącach zlecieniówki dostajesz się pod KFTP i masz umowę o prace, a niektórzy gadają że najpierw umowa o zlecenie na dwa miesiące, potem przedłużasz z Del Pierro dwa razy umowe o zlecenie i dopiero po PÓŁ ROKU dostajesz umowę o prace pod KFTP.
Oczywiście na zleceniówce wolnego nie weźmiesz, jak jest postój to dostajesz bezpłatny urlop, o L4 ciężko.

Ale generalnie jest ok. Spotkałem gorsze miejsca pracy, KFTP Żory w porównaniu do Rybnickiego Tenneco jest naprawdę dobrze. Idzie zarobić, idzie się namęczyć, idzie się podenerwować, większego mobbingu nie ma, ot typowa Fabryka. Większy minus jest taki że dopiero po dłuższym czasie przechodzić na umowę o prace.
Zostaw swoją opinię o kftp - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kftp