Logowanie dla kandydatów/kursantów

Poznań
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
piotr - 2014-05-27 21:31:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pisz piotr.adamowicz110@wp.pl
Chetnie pomogę mam dżoooooooooo wiedzy na ich temet
zdjecie uzytkownika
niki - 2014-05-28 12:55:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ma ktoś jakieś aktualne info na temat sytuacji w firmie? Może coś uległo poprawie? Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie sprawy!
zdjecie uzytkownika
pilna odp - 2014-05-28 18:04:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
podlaczam sie do pytania o aktualna sytuacje. mam oferte z pba service i zalezy mi na szybkiej odpowiedzi. dzieki
zdjecie uzytkownika
pilna odp - 2014-05-29 14:05:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
strasznie nierówne te odpowiedzi, czy może kto kolwiek z ludzi na tym forum napisać prosto: wady/zalety w pba service? dzieki za wszystkie komentarze.
zdjecie uzytkownika
niki - 2014-05-29 17:35:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy ktoś z forumowiczów mógłby zapodać jakaś w miarę neutrealną opinię? Czekam na informacje na temat tej firmy :) zbieram się do wysłania cvki do PBA..
zdjecie uzytkownika
marian - 2014-05-29 19:21:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie potrafisz czytac ci ludziska piszą??
czy może jesteś z PBA
zdjecie uzytkownika
gif - 2014-06-02 09:20:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [niki - 2014-05-28 12:55:58]:
TAK ja mam. Nie narzekam,, dziwię się że wypisujecie takie brednie skoro można naprawdę pojeździć z nimi. Nie rozpisuję się o szczegółach gdyż pewnie zaraz ktoś skwituje konkretnie. A ja uważam że wystarczy mieć głowę na karku.
zdjecie uzytkownika
paweł - 2014-06-03 10:51:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [PIOTR - 2013-10-22 12:37:38]:
Witaj Piotrze potrzebuje z tobą porozmawiać na temat pba podaj numer tel na grupa .apm@onet.plzadzwonie
zdjecie uzytkownika
paweł - 2014-06-03 10:54:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mogę z tobą kolego porozmawiać na temat pba jak się zgodzisz podaje @ do numeru tel grupa.apm @onet.pl ja zadzwonie Ps zgadzam się z tobą
zdjecie uzytkownika
tomek - 2014-06-03 15:05:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tak z ciekawości zapytam - czy ta firma jeszcze właściwie funkcjonuje? bo po tych wpisach to szczerze w to wątpię
zdjecie uzytkownika
Traggi - 2014-06-04 00:58:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowali sobie na to od momentu uknucia tych szlachetnych planów.. Nie ma co, bez konkretnych zmian będzie tak samo.
zdjecie uzytkownika
mirage - 2014-06-15 22:41:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzięki chłopaki za info,napewno nie dam im mojego auta
zdjecie uzytkownika
bolo - 2014-06-26 22:13:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NIE POLECAM!!!!
zdjecie uzytkownika
tomek - 2014-06-28 15:10:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [bolo - 2014-06-26 22:13:51]:
możesz w takim razie w kilku zdaniach powiedzieć co w największym stopniu wpłynęło na Twoją ocenę ?
zdjecie uzytkownika
tomek - 2014-06-29 23:35:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
i właśnie. Czy tak właściwie to to całe PBA Service obecnie dalej prosperuje czy to już tylko melodia przeszłosci?
zdjecie uzytkownika
darek - 2014-07-27 13:46:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gif - 2014-06-02 09:20:28]:
pojeździć to sobie możesz fakt.... i to tyle
zdjecie uzytkownika
bodygard1 - 2014-07-28 13:45:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Marian - 2014-05-13 13:06:31]:
po 2-3 miesiacach.jak się uda
zdjecie uzytkownika
bodygard1 - 2014-07-28 13:47:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pilna odp - 2014-05-29 14:05:38]:
odpowiem krótko i treściwie: same wady - zalet brak
zdjecie uzytkownika
max - 2014-07-28 19:50:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NIE POLECAM!!!
zdjecie uzytkownika
dziwicie się że jest kiepsko - większa część spedy - 2014-08-27 09:21:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dziwicie się że jest kiepsko - większa część spedytorów to ludzie z łapanki...ważne parę słów po angielsku i już jesteś spedytorem w tej pseudo firmie- stad ta liczba km około 2000- w porywach do 5000. Nawet jak PBA zniknie to już powstało z 7 może 8 spółek w które chcąc czy nie chcąc część z Was wdepnie.
zdjecie uzytkownika
olo - 2014-08-27 09:25:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
UWAGA NA NOWY SLUP--FIRMA Z OPATÓWKA KTÓRA NA OLX ZACHECA DO WSPÓŁPRACY
zdjecie uzytkownika
piotr - 2014-08-27 16:55:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
potwierdzam ta sama banda oszustów ,pba,speed24.Firo z Opatówka i kilka innych z rodziny SKARUPY!!!oszuści naciągacze i ich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] typu Mirosława kultowa posta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który pakuje przewoźników w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zwane PBA a powinno być WDAPP SERVICE czyli Wylizać Dupe Arkadiusza Po Przecweleniu Service!!!
zdjecie uzytkownika
jarek - 2014-08-27 16:56:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Opis oferty:
Przyjmę od zaraz do stałej współpracy BUSY do 3,5 DMC na trasy UE, najlepiej plandeki 8-10 ep. Zapewniam stałe warunki współpracy oraz terminowe wynagrodzenie, możliwość skonta lub wcześniejszej płatności na rozwój. Zainteresowanych zapraszam

RZYGAĆ SIE CHCE JAK SIE CZYTA TAKIE KŁAMSTWA!!!! NAJPIERW ODDAJCIE PIENIADZE TYM KTÓRYCH OKRADLIŚCIE !!! cytat"możliwość skonta lub wcześniejszej płatności na rozwój" POWINNO BYĆ TYLKO MY DOPROWADZIMY CIE DO RUINY!!! WON !!!

zdjecie uzytkownika
Wszystkim poszkodowanym podaje numer do Komendy Mi - 2014-08-27 16:57:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszystkim poszkodowanym podaje numer do Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu wydział przestępstw gospodarczych gdzie prowadzone jest dochodzenie przeciwko tym.....tam zajmują sie właśnie tym czymś zwanym PBA SERVICE tel 062 7655397
zdjecie uzytkownika
UWAGA NA NOWY SLUP--FIRMA Z OPATÓWKA KTÓRA NA OLX - 2014-08-27 21:29:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
UWAGA NA NOWY SLUP--FIRMA Z OPATÓWKA KTÓRA NA OLX ZACHECA DO WSPÓŁPRACY
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBA SERVICE

Twoj email:
Wiadomość: