Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Mila

Cześć wam. nie chcę dokładać cegiełki do tych przepychanek co były niżej. Wszystkim nam jest przykro, ale co możemy zrobić. Więc przyszłam życzyć wszystkim miłego dnia. trzymajcie się :)

Elżbieta
@Mila

Cześć @Mila, widzę, że trudno uzyskać informacje na temat pracy w Totolotku. Jak oceniłabyś atmosferę i stosunek firmy do pracownika? Mam nadzieję, że znajdziesz chwilę aby odpowiedzieć. Będę wdzięczna.

dostaje się u was jakieś bonusy na start?

nick

wszystko jest na stronie internetowej Totolotka. Już dawno byś znalazł wszystkie informacje na stronie zamiast czekac na odp tutaj...

@nick

a może zagadać chciał, nudzi mu się a Ty się tak czepiasz od razu? może wcale mu się nie spieszy?

@Tetris

dziękuję za stanięcie w obronie :)

Tetris

a bo nie lubię takiego dogadywania bez żadnego konkretnego celu.

Tetris

Takie najpopularniejsze bonusy to chyba bonus powitalny i bonus za ściągnięcie aplikacji

ja też nie :)

Dziękuję bardzo

@Tetris

Juz nie będę zawracał głowy, do widzenia :)

Tetris

to żadne zawracanie głowy, jak jest pytanie to odpowiadam nie mam z tym problemu

Palace
@Tetris

Nie wszyscy mają niestety takie podejście jak ty

@Palace

to akurat zdążyłem już zauważyć przeglądając niektóre profile na goworku. szkoda że takie jest podejście

Diablik91

Hej. Czy ktoś z Was ma kontakt do pracowników z Ożarowa? Potrzebuje pilnie się skontaktować.

LVBET

Zapraszam do kontaktu. Tel. 792235676

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Kamila88

Ile dostaniecie odpraw?uwzględnili wam lata przepracowane na zleceniu?

lol
@Kamila88

haha naprawdę myślisz że tu każdy się będzie chwalił swoją odprawą i ile tego jest za ile itd? Przecież to nie miejsce na takie wywody. Jak masz jakieś wątpliwości co do swojej to zapytaj się wyżej a nie na goworku

@lol

Czytaj ze zrozumieniem;)

Jux

Na czym polega karta betclub?

Laki
@Jux

Za każdy kupon zagrany na kartę zbiera się punkty, które później można wymienić na środki do gry. Dzięki karcie można korzystac z różnych bonusów, które dostępne są tylko dla jej posiadaczy

Jux
@Laki

A, w ten sposób. Dzięki

?
@Laki

a jakiego rodzaju to są bonusy??

Odepe
@?

Poczytaj na stronie, jest cała zakładka poświęcona temu programowi

?
@Odepe

no okej, myślałem po prostu że ktoś tu szybko zarzuci konkretną informacją

Odepe
@?

Nie ma sensu, skoro tam jest wszystko opisane

Czy trzeba zakładać specjalne konto na stronie totolotka żeby móc coś zrobic?

plankton

No, załóż, co to szkodzi

No jakoś trzeba to wszystko zapisywać, zrobić przelew na konto itd.. lepiej mieć założone

@Anna

Okej, dziękuję wam za rozjaśnienie w tej kwestii, zatem zanim cokolwiek zacznę robić to najpierw założę konto

Beti

Macie jakieś wdzianka firmowe? Np. Tshirt z logo albo coś? Czy normalny ubiór obowiązuje?

mm
@Beti

jest czarna koszulka i polar, ale nie wiem kto to nosi,, chyba tylko jak rks przyjeżdża,

Beti
@mm

Ale coś tam dają, interesowało mnie po prostu czy coś takiego jest, a kto nosi czy nie nosi no to już odrębna osobista kwestia ;)

Ewelina
@mm

ja tam jakbym dostała to bym nosiła, bo czemu nie? zawsze to po co w swoim ubraniu siedzieć, skoro można ubrać firmowe, i potem na świeże swoje się przebrać i wyjść :)

@mm

ja widziałem koło mnie w punkcie dziewczyna nosiła czasem

@plankton

tak mi też się już zdarzało widzieć, więc to chyba nie jest aż tak rzadkie, widocznie zależy od podejścia pracownika

Paulina

Niedawno dowiedziałam się, że kupować Totolotka można nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również w internecie i w związku z tym mam pytanie, mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie odpowiedzieć. Jakie są metody płatności? Tylko przelewem czy można np. płacić kartą?

@Paulina

Wow, wczas...

bbb
@Paulina

kupowac totolotka,,, coś czuję ze to chodzi o lotto a nie totolotka.

@bbb

a może to po prostu czysty błąd natury technicznej jeśli chodzi o składnie wypowiedzi

@bbb

Niewykluczone, często ktos sie myli

@bravvo

no i w sumie co się dziwić, nazwy są podobne i podobnie moga brzmieć przy skracaniu

@Emes

Nadal, wypada użyć mózgu, żeby wykminić różnice...bo potem są jakieś kwiatki, które przychodzą tutaj z zażaleniami, a tak naprawdę nie mieli nic z Toto wspólnego.

@bravvo

no nie musiałeś aż tak ostro.. ale w sumie to nie moja sprawa.

@Emes

To było niby ostro?

Kola

spoko ta strona totolotka. to naprawdę tak mało potrzeba do wygranej? że obstawie sobie stówke i mogę nawet 1500 przytulić? czy to ja coś źle patrze? przyznaje się że dopiero raczkuje w tych kwestiach i uczę sie

Ema
@Kola

jak dopiero raczkujesz to lepiej zaczynaj na mniejszych kwotach, to nie jest tak proste zeby to ogarniać wszystko

los
@Kola

chyba by prościej było zeby ktos ci to np wytłumaczyl wszystko w punkcie czy coś

Kola
@los

w porządku, zdaje sobie z tego sprawę, chciałam po prostu dopytać jak to wygląda w rzeczywistości itd, byłam ciekawa waszego zdania

Ocochodzi

Czy to prawda że zmieniają nazwę i będą otwierać się pod innym szyldem?

@Ocochodzi

Nie. Ma być likwidacja obecnych punktów.

@Ocochodzi

Zamykają wszystkie punkty naziemne, bo rzekomo przez pandemię sprzedaż w punktach zmalała, a za to zwiększyła się online i nie opłaca się trzymać otwartych punktów XD Co dla mnie jest bzdurą totalną, ktoś ładny kit wciska i mydli oczy. Ktoś ładnie komuś posmarował, a strona online Totolotka to śmiech na sali, niech popatrzą jak prosperuje STS lub Fortuna w sieci i dopiero się zabierają na sprzedaż online

ana
@Anonim

Masz całkowitą. Zapomnieli że pracownicy mają wgląd w raporty miesięczne i u nas saldo zawsze było na plusie zarabialiśmy na swoje pensje i jeszcze zostało dla firmy. Kto likwiduję coś z czego ma zysk? Ktoś kto nigdy nie był zainteresowany punktami . A ile punktów zamknęli w Austrii? Tam nie zmalały obroty? Klient który przychodzi do punktu NA PEWNO zostawi pieniądze w firmie a w domu sprawdzi oferty innych a strona totolotka nie powala na kolana. Wchodzi nowy bukmacher online fuksiarz będzie konkurował online z fortuną, sts, totolotek nie jest konkurencją online dla innych bukmacherów.

Toma
@xzawsec

Tak to się kończy jak się dorwie do rządzenia rodzina gumowców z Krakowa

Mała Mi

Szkoda Totolotka.Pracowalam tam ponad 10 lat.Po tym jak zamknęli mój punkt poszłam do konkurencji,ale to już nie to samo,ciągle tęsknię za Totolotkiem.....Totolotek the best jak dla mnie.

Karotka
@Anonim

Alee w zasadzie to po co mieli by to robić skoro by im się to niby nie opłacało? Przecież to nie jest działanie na niekorzyść pracowników.

Karotka
@Karotka

W sensie, że nie celowe, gwoli ścisłości.

@Mała Mi

Gebelsy przejęły totolotka i go zniszczyli, odkąd oni to przejęli to wszystko zaczęło się sypac. Szkoda że zamykają totolotka :(:(:(

@Mała Mi

Też bardzo lubię pracę w Totolotku a kilka razy miałam propozycję przejścia gdzie indziej, ale jednak sentyment to sentyment i będę tu dopóki punkt stoi ;)

@Karotka

Celowe to na pewno nie jest. po prostu najwidoczniej tak wyszło

haha
@Osi

to juz ostatni miesiąc :D

@haha

Ja ta nie widzę tutaj powodów do śmiechu ;) nic nie zrobimy z tą sytuacją ani Ty ani ja

@haha

No bynajmniej mi nie jest do śmiechu, bo Tobie to może jest ;)

ona

Będą się zajmować grą w Internecie. głupi to zawsze ma szczęście. ale spoko nawet Internet (usunięte przez administratora)

Stanisław

Najlepsza obsługa w bukmacherce to u was. Bywalem w konkurencji (nie wiem czy mozna tu tak pisać nazwe, ale znana krótka nazwa). Toto wymiata pod tym względem, Panie bardzo miłe, nie robią łaski, że cię obsłużą, pogadają, rzucą takim uśmiechem, że dzień od razu lepszy. pozdrawiam Panie z Totolotka. Szkoda, że nie będzie już wkrótce okazji wpaśc obstawić i porozmawiać, ale wszystko przechodzi do internetu taka kolej rzeczy

Dawna przyjaciółka

Kocham Gosie. Zawsze była najlepsza. Pozdrawiam cie serdecznie kpchana z tego miejsca Chyba najbardziej oddany pracownik totolotka na świecie

Kamila88

Jak mogą zamykać punkty które przynoszą im zysk?

@Kamila88

no chyba nie zamykają bez powodu, więc coś musi być na rzeczy. gdyby im się opłacało, to by nie zamykali, nie?

@rammi

dobrze gadasz. nam się tak wydaje ze to wszystko takie proste a od wewnątrz ze strony zarzadu może wyglądać zupełnie inaczej

@niki

no bo logicznie mi się to w ogóle nie składa, czemu mieli by zamykać gdyby im się opłacało, no bo na pewno nie dlatego, żeby dopiec pracownikom...wszyscy teraz piszą, że ich punkty dobrze prosperowały i były rentowne, ale gdyby tak było to sytuacja by się tak drastycznie nie zmieniała

Abc
@rammi

Jestem pracownikiem i tak faktycznie jest,wiemy jakie mamy utargi .Więc przestań pieprzyć farmazony człowieku

Kiku
@Abc

Też byłem pracownikiem na punkcie robiliśmy po 150 tys obrotu, i co zamknęli

Abc
@Kiku

I takich punktów było wiele ,ja też miałem obroty w tych granicach,a teraz nam mówią że z powodu spadku obrotów.Zal mi nas zwykłych pracowników,bo góra już zdawano się zwinęła

@rammi

widocznie nie jest aż takie logiczne. po co biadolić skoro to i tak niczego nie zmieni? mi też jest przykro i tyle w temacie

@Abc

nie (usunięte przez administratora) farmazonów, tylko próbuję zrozumieć i tyle, przecież nie mówię, że to co tam napisałem to prawda objawiona. utarg na danym punkcie nie przedstawia sytuacji całej firmy, na pewno nie jest tak, ze wszystkie są nierentowne, ale z jakiegoś powodu jednak podjęli decyzję taką a nie inną. ja głośno myślę, bo mi się to po prostu nie składa i tyle

@rammi

100 % racji i ja to rozumiem i akceptuje ich decyzje. nie ta praca to jakaś inna sie znajdzie

@niki

ja staram się zrozumieć i jest mi przykro, oczywiście, że nie jestem zadowolony z tego, no ale gadanie i wkurzanie się na gw nic nie zmieni, więc to tylko strata czasu i energii

Kawu

Hej. Ktoś wie może coś więcej co z osobami zatrudnionymi na umowę zlecenie? Ponoć tez maja być odprawy ale przecież odprawy należą się tylko przy umowach o prace.

Mary
@Kawu

Sądzę, że w takiej sytuacji firma nie zostawi ich na lodzie..

@Mary

Kazdy pracownik powinien dostać 3 krotnosc pensji jako odprawe, nie sądze zeby firma była w takim złym stanie aby ją likwidować. Premie, dodatki, konkursy itp po co to wszystko jesli firma była niby w tak złym stanie zeby likwidowac punkty stacjonarne mimo ze to one przynosza największe zyski.

Spłukany

3 miesięczna odprawa przysługuje po przepracowaniu min 8 lat, 2 miesięczna od 2 do 8 lat

nick
@Spłukany

wiem, ale mogliby na koniec choc tak zrekompensować ta likwidację

@nick

może tak będzie, nie wiadomo ;) ja bym poczekał z jakimiś wnioskami i osądami na rozwój sytuacji

@Spłukany

Dobrze prawisz

Tito

Ale się zrobił ruch w interesie. Już wydzwaniają inni bukmacherzy z propozycją pracy. Walka o przejęcie lokalizacji będzie się toczyć pomiędzy STS a Fortuną.

Tito.

Z dniem 01 kwietnia likwidują wszystkie (SIC) punkty stacjonarne. Zostaje tylko internet. To na 100 % pewne.

Tarantula
@Tito.

Jakieś potwierdzenie tej informacji?

becia
@Tarantula

na zendesku jest wszystko

szymon
@becia

Słyszałem od kumpla co pracuje w toto ze na to pewne!

Tarantula
@becia

To w takim razie będę musiał doczytać co nieco, bo nie wiedziałem

Stefan

Ile jest punktów w Krakowie? są teraz otwarte w normalnych godzinach? można przychodzić?

Toto

W Krakowie są 2 punkty - Miłkowskiego 18 i Jakuba Bojki 4

Paralaksa
@Stefan

Tak, oba są otwarte, Bojki 9:30-21 a Miłkowskiego 9:30-19:30 (sob i niedz krócej)

Stefan
@Paralaksa

W porządku, dziękuję w takim razie, nie byłem pewien czy teraz te punkty mogą być otwarte czy nie

Paralaksa
@Stefan

Mogą, mogą i raczej nie zostaną zamknięte także spoko.

Niki
@Paralaksa

w obecnych czasach niczego nie mozna byc pewnym ;p

@Stefan

A pamiętam jak było ich dużo więcej: Królewska, Bojki, Miłowskiego, Meissnera, Dietla, Fieldorfa, Tarłowska, Długosza, PKP, Zakopiańska, Spółdzielców...itd. Za to zrobili z tą firmą to powinien należeć się kryminał.

bum
@xzawsec

a może jednak lepiej mniej punktów a lepiej jakościowo ;) widocznie tak chcieli zrobić i tak zrobili, nie Tobie oceniać

@bum

Lepsze jakościowo :) Właśnie dzisiaj poinformowali, że zamykają wszystkie punkty stacjonarne. Proces degrengolady tej firmy się dokonał :) Zostaje internet. Adaś i Bufetowa mogą zameldować wykonanie zadania :)

Wika

Czy Totolotek ma ujednolcone godziny otwarcia?

odp
@Wika

Tak, otwarty jest od 9:30-21:30

Okej, dziękuję :)

Ned
@odp

a to ciekawe. myślałem że każdy punkt ma jakieś swoje godziny w zalezności od lokalizacji a tu takie zaskoczenie. Ale może to nawet lepiej, klienci się nie będą mylić tylko zawsze wiedzą że wszędzie te same godziny ;)

Aaaa
@Ned

Co za głupoty piszecie , godziny otwarcia są różne wystarczy sprawdzić na internecie

@Aaaa

Czyli jednak, też wydawało mi się to dziwne, ale skoro odpowiedział mi pracownik, to myślałam, że wie co mówi. To dzięki za naprostowanie

tito
@odp

Nie. Różne punkty mają różne godziny otwarcia.Można to sprawdzić na stronie Totolotka w wykazie punktów.

ktosiek
@Wika

tak, są różne godziny pracy punktów, w zależności czy to punkt własny, ajencyjny, czy też bar na dostępnej mapce na witrynie jest opisane od której i do której wybrany punkt działa

pytanie

Czy pracownicy totolotka mają prywatne opiekę medyczną

ktosiek
@pytanie

w centrali wiem że jest, ale to dopiero po przejściu na umowę na czas nieokreślony, sam nigdy nie skorzystałem bo nie miałem takiej potrzeby czy to tu czy w innych firmach

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A