Piekarnia Hellman

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o Piekarnia Hellman

anonim 2011-07-01 18:14:13
Porażka,wszystkim odradzam.Kiedyś pracowałam tam miesiąc z sobotami i niedzielami ,na zakończenie pracy co dziennie inwentaryzacja/(horror)wszystko trzeba ważyć i zapisywać! Za miesiąc pracy dostałam ponad 500zł i nie miałam żadnej umowy.Odradzam!!!Nie tylko jest to moja opinia.
Adenium 2012-06-13 13:51:32
Często miewamy gości w domu, a że dużo jestem poza domem najczęściej kupuję ciasta. Kupuję w różnych cukierniach dla "porównania" W Hellmanie natknęłam się na dobre rzeczy, jak i na słabe. Pewnym razem kilka osób zatruło się ciastem z tej cukierni. W dodatku miałam kilka razy nieprzyjemność być obsługiwaną w bardzo arogancki i nieprzyjazny sposób, ceny są znacznie wyższe niż w innych cukierniach. Nie polecam!
synek ze Śląska 2012-07-26 13:25:37
Adenium - 2012-06-13 13:51:32

off top - piszesz o wyrobach a nie o pracy, gadasz, że coś słyszałaś - kompletna żenada
emeryt 2013-12-04 19:59:53
Wyroby cukiernicze z piekarni Pani Hellman są dobre bo sam je spożywałem ale cena mogłaby być bardziej konkurencyjna w stosunku do innych producentów
Doma 2016-04-21 10:24:53
Wiesz co, no oczywiscie że firma produkuje tak jak trzeba, a nie gdzieś tam poniżej kosztów, to byłoby dla firmy przecież głupie i nieopłacalne chyba.
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Hellman - Kędzierzyn-Koźle
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Hellman