Opinie o Piekarnia-Cukiernia Hehlmann s.c. Hehlmann Ingeborga Hehlmann Beata w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piekarnia-Cukiernia Hehlmann s.c. Hehlmann Ingeborga Hehlmann Beata. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia-Cukiernia Hehlmann s.c. Hehlmann Ingeborga Hehlmann Beata o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia-Cukiernia Hehlmann s.c. Hehlmann Ingeborga Hehlmann Beata w Kędzierzyn-Koźle

Zenek Nowy wpis

Witam szukam telefonu ale nigdzie nie ma dzień w dzień piekarnia nie jest otwarta na czasz 6:00 a nie muszę stukać po oknie i tak olewają otwierają 6:14 i to nie 1 raz taki problem jest i jeszcze pani co tam pracuje jest nie miła nie dość że otwiera nie w czasie to jeszcze zwraca uwagę klijentowi

Zenek Nowy wpis
@Zenek

Dziś to samo kobieta otwiera dzień w dzień po czasie to zmieńcie godziny pracy 6:30 jak nie daję rady na 6:00

Klient Nowy wpis

Polecam

Beata

Po raz kolejny wciśnięto mi stary twardy chleb. To oszukiwanie klientów. Nigdy już tam nic na e kupię i wszystkim szczerze odradzam.

Julia
@Beata

Czasami to, że chleb jest twardy wcale nie równa się z tym, że jest stary. Być może za długo leżał w nieodpowiednich warunkach i pod tym wpływem stał się twardy. Czy była Pani może z reklamacją i zgłaszała zaistniały fakt piekarni? Być może można liczyć na jakąś rekompensatę z tego tytułu, że to nie pierwszy raz.

Roki
@Beata

Mi tak samo dzisiaj tj 8.12.21 sprzedano stary chleb. Wyciagniety z zaplecza nie z pułki. Dziekuje ale nigdy wiecej sknerzy wciskaja stary chleb by nie byc stratnym . NIGDY WIECEJ I OPINIE SOBIE SAMI ROBIĄ.

Natalia Nowy wpis
@Roki

Dziwne te praktyki z ich strony. Przecież to czuć w dłoni że chleb jest stary. Powinni go przecenić. Ja bym się kłóciła o tą przecenę!

Natalia

Ile teraz płacą ekspedientkom? Szukam czegoś na szybko, mam doświadczenie w handlu. Czy zarobię tutaj 3000zł netto?

Firma Piekarnia-Cukiernia Hehlmann s.c. Hehlmann Ingeborga Hehlmann Beata poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Romek

To zabka jest 100 razy lepsza

Darek

Szef dobrze traktuje pracowników?

Porażka,wszystkim odradzam.Kiedyś pracowałam tam miesiąc z sobotami i niedzielami ,na zakończenie pracy co dziennie inwentaryzacja/(horror)wszystko trzeba ważyć i zapisywać! Za miesiąc pracy dostałam ponad 500zł i nie miałam żadnej umowy.Odradzam!!!Nie tylko jest to moja opinia.

Pracowalam

Jeżeli nie wierzycie. To samo mnie spodkalo. Pracowałam całe tygodnie od świtu do nocy na różnych punktach. Miałam umowę zlecenie, więc" Musiałam "pracować bez dnia wolnego. Codziennie inwentaryzacja i zwozenie towaru z kierowcą do głównej siedziby, mycie blach po ciastach. A płacą grosze.

Julia
@Pracowalam

Kwestie, o których tu piszecie są już bardzo poważne. @Pracowalam, jestem ciekawa, jakie konkretnie wynagrodzenie dostawałaś za pracę "od świtu do nocy". Ale ogólnie rzecz biorąc powinniście zgłosić to do Inspekcji Pracy. Mieliście to może w zamiarach?

Jak wygląda ścieżka awansu w Piekarnia Hellman?

Jako były pracownik odradzam podpięcia pracy. Właścicielki bardzo niemiłe. Towar trzeba sprzedać nie ważne czy świeży czy odświeżony. Godziny pracy zależą od humoru właścicielek. Na wszystko mają jedną odpowiedź cytuje"nie jesteście nauczeni pracy."

Wiki

Czy piekarnia potrzebuje może pracowników? Niektórzy tak narzekają to może zwolnia miejsce?

Ella

Tak Mi przykro te opinie czytac. Znam tą piekarnia z mojego dzieciństwa-1960 - 1974 moja babcia Rosa zanosiła tam ciasta i chleb do pieczenia. Hell an miał najlesze bòłki. Alle przekonam sie sama w kròtce, planuje odwiedzic polskę.

Pani

Straszne traktowanie pracowników, poza tym zmuszani są do sprzedaży starych wyrobów i tym samym oklamywania klientów!

Wojciech
@Pani

Czy sprzedaż czerstwych wyrobów wiąże się z promocją lub wyprzedażą? W piekarniach często zostaje towar z dnia poprzedniego i wtedy jest sprzedawany za pół ceny. Jeśli traktowanie przez przełożonego Ci nie odpowiada, powinieneś z nim porozmawiać. Merytoryczna i spokojna rozmowa może zmienić na lepsze wzajemne podejście do siebie. Jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem? Czy pracodawca stosuje system premiowy lub obejmuje pracowników solidnym pakietem socjalnym?

Ddd

Odradzam, stres i mobbing,naprawdę zależało mi na pracy... wszyscy mi odradzali ale ja się uparłam bo nie słucham plotek, niestety to nie były plotki tylko prawda. Uciekajcie z daleka od tego pracodawcy

Ola

Okropne suche bulki fuj!!!

Doma

Wiesz co, no oczywiscie że firma produkuje tak jak trzeba, a nie gdzieś tam poniżej kosztów, to byłoby dla firmy przecież głupie i nieopłacalne chyba.

emeryt

Wyroby cukiernicze z piekarni Pani Hellman są dobre bo sam je spożywałem ale cena mogłaby być bardziej konkurencyjna w stosunku do innych producentów

synek ze Śląska

Adenium - 2012-06-13 13:51:32 Często miewamy gości w domu, a że dużo jestem poza domem najczęściej kupuję ciasta. Kupuję w różnych cukierniach dla "porównania" W Hellmanie natknęłam się na dobre rzeczy, jak i na słabe. Pewnym razem kilka osób zatruło się ciastem z tej cukierni. W dodatku miałam kilka razy nieprzyjemność być obsługiwaną w bardzo arogancki i nieprzyjazny sposób, ceny są znacznie wyższe niż w innych cukierniach. Nie polecam!off top - piszesz o wyrobach a nie o pracy, gadasz, że coś słyszałaś - kompletna żenada

Adenium

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia-Cukiernia Hehlmann s.c. Hehlmann Ingeborga Hehlmann Beata - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Piekarnia-Cukiernia Hehlmann s.c. Hehlmann Ingeborga Hehlmann Beata?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia-Cukiernia Hehlmann s.c. Hehlmann Ingeborga Hehlmann Beata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia-Cukiernia Hehlmann s.c. Hehlmann Ingeborga Hehlmann Beata?

Piekarnia-Cukiernia Hehlmann s.c. Hehlmann Ingeborga Hehlmann Beata
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Sobieskiego 15
    47-220 Kędzierzyn-Koźle