Opinie o Powierza Family Company sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Powierza Family Company sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Powierza Family Company sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powierza Family Company sp. z o.o. w Warszawa

Jadźka Nowy wpis

Hej widziałam w ofercie dla doradcy klienta z teraz, że oferowane są szkolenia sezonowe oraz ogólna możliwość rozwoju osobistego. Na niej się kończy czy może występują jakieś awanse lub cokolwiek? zastanawiam się czy tylko stanowisko kierownicze jest opcjonalne

była pracownica

Witam, pożegnałam się z firma, ponieważ niestety, przez panujące w sklepie "zasady" pogorszył się mój stan zdrowia. A warunki pracy to: 1) 12 godzin na nogach -> w sklepie jest całkowity zakaz siedzenia, nawet jak przez kilka godzin nie ma żadnego klienta trzeba stać i chodzić po sklepie 2) w ciągu 12 godzin pracy jest jedna 15 minutowa przerwa na posiłek - a koleżanki bardzo skrupulatnie pilnują się nawzajem, aby nikt nie przekroczył magicznego kwadransa 3) pić należy tylko wodę, bo robienie i picie herbaty i kawy zajmuje zbyt dużo cennego czasu, który należy przeznaczyć na chodzenie po pustym sklepie 4) sprzątanie, robienie ekspozycji po godzinach (bezpłatnych oczywiście) (usunięte przez administratora)

@była pracownica

Opowiadasz bzdury. Pracuje tu i normalnie pijam kawę.

@była pracownica

Przy 12 godzinnej zmianie przysługuje Ci 30 minut przerwy, czy informacja o tym w jaki sposób będzie wyglądał Twój dzień pracy została Ci przedstawiona podczas podpisywania umowy? Czy próbowałaś rozmawiać o tym wszystkim z kierownikiem?

Anonim 2 Nowy wpis
@Anonim

Ja również pije kawę jem nie ma z tym żadnego problemu ????

Basia Nowy wpis

Pracowałam 6 lat w Poznaniu jak były salony , powiem , że lepszej pracy nie mogłam wymarzyć , bardzo dobre zarobki na tamte czasy , wypłaty terminowe , do dzis żałuje , że salony sie pozamykały praca tam to była przyjemność naprawde:)

Anonim Nowy wpis
@Basia

Dobrze, ale kiedy zamknął się salon w Poznaniu, 6-8 lat temu? Od tamtej pory dużo pozmieniało się w firmie, zarząd i pracownicy którzy odeszli. Wspomnienia może i są dobre, ale to co działo się w w firmie przechodzi ludzkie pojęcie i ogolne standardy traktowania pracownika

Mariusz

Czy firma oferuje benefity dla pracowników?

@Mariusz

Nic nie ma, o premie ciężko było doprosić się, opóźnienia sięgały kilku miesięcy. Tak samo nie ma żadnych rabatów pracowniczych, bony świąteczne też zabrali. Wymagania stawiali coraz większe, ale żeby pomyśleć o podwyżkach dla długoletnich pracowników to już nie mogą.

@Anonim

Kiedyś wszystko było, po sytuacji z Pania Agnieszką W. wszystko zostało zabrane. Ale nadal fajnie się pracuje

była pracownica
@Mariusz

NIE !!!!! nie ma żadnych benefitów

@Anonim

Witaj @Anonim, jak długo pracowałeś dla firmy Powierza? Co sądzisz o ścieżce kariery w firmie, czy takowa istnieje? Znasz kogoś komu udało się tam osiągnąć sukces?

Pussia

Żadnych!!!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Powierza Family Company sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Doradca Klienta?
Pusia666

Dzień dobry Nie polecam nikomu pracy w tej firmie Jeśli cenisz sobie uczciwość, godne warunki oraz ludzkie traktowanie. Firma z dnia na dzień schodzi na psy (usunięte przez administratora) spychologia, okradanie to już norma. Pracownicy jak najbardziej pozytywni. To jedyne co jest dobre w tej chwili. Dużo ludzi na L4 oraz na wypowiedzeniu. Firma nie motywuje oraz nic nie oferuje. Pozdrawiam

Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu. Premie były nie do wyrobienia, specjalnie podnoszone byle tylko ich nie wypłacić. Codziennie coraz to nowe wyzwania, które nic nie wprowadzają nowego. Odkąd "zmieniło" się szefostwo to jest coraz gorzej. Współczuję dziewczynom wciąż tam pracującym i mam nadzieję, że wkrótce uda im się uwolnić z tego toksycznego środowiska. Nie wierzcie w wielkie obiecanki na temat premii, to jest jeden wielki mit. Proszę zorientować się najpierw ile pracownic odeszło na L4 ze względu na warunki w tej firmie, a dopiero wtedy podejmujcie tu pracę.

Ann

Czy to, że ostatnio ludzie hurtem zwalniają się z PFC to przejaw niestanowczości? A może to jej dostatek? Najwidoczniej coś jest na rzeczy.

parę lat

"gdyby dziewczyny były bardziej stanowcze to wszystko lepiej by funkcjonowało" - były takie w biurze i zostały zwolnione w ubiegłym roku; doskonale wiesz, które. "niektóre boją się utraty pracy" - jw. to "bezwzględnie paraliżuje całe funkcjonowanie firmy" - hahaha. Wiesz, kiedy ta firma dobrze funkcjonowała i jakie panowały w niej wtedy warunki. I doskonale wiesz, jakie wydarzenie przyczyniło się do rezygnacji z tamtych warunków. Nie zwalaj winy na szeregowych pracowników.

@parę lat

Pracuje od lat w firmie, szczerze polecam. Był moment gdzie firma podupadła ale to z winy (usunięte przez administratora). i jeszcze kilku osób, które narobiły wielkie szkody. Całe szczęście współpraca z nimi szybko sie zakończyła i teraz firma super funkcjonuje.

@Anonim

tak to prawda z winy AW i reszty dziewczyn firma wiele straciła, prawie bankrutowała ale już jest lepiej dzięki Włochom. Polecam

@Ann

@Ann, skąd masz takie informacje? Czy byłaś zatrudniona w Powierza Family Company? Znasz może obecną sytuację firmy, jak poradzili sobie z obecnymi obostrzeniami?

Super pracodawca, wypłaty zawsze na czas. Są premie. Miła atmosfer. Był czas że w firmie działo się zle, z z winy byłych pracownic(wiadomo których) które...(wiadomo co) a potem otworzyły własny butik. Teraz sytuacja jest stabilna nawet bardzo dobra. Polecam pracę w PFC

Weronika

Hej @Pracownik, rozwiń proszę temat premii. Piszesz, że są- możesz opowiedzieć o tym jak działa system premiowy w firmie i jakich kwot można się spodziewać? Będę wdzięczna za szczegóły.

Weronika

Cześć, czy ktoś z obecnych pracowników firmy jest mi w stanie powiedzieć, jak bardzo rozbudowany jest dział e-commerce w Powierza Family Company? Poszukuję pracy na stanowisku Specjalisty ds. obsługi klienta w Social Mediach, wiecie może czy zamierzają szukać nowych pracowników?

Radek

Jak nastroje w firmie w związku z epidemią? Czy wiecie coś o ewentualnej pracy dla nowych?

Jen

Firma Powierza do dobra firma już tam nie pracuje ale dopiero doceniam ją jak właśnie postanowiłam zmienić. Mamy wybór nikt nas na sile żelazna umowa nie trzyma zawsze można się dogadać w sprawie wcześniejszego rozwiązania. Jak się mówi wszędzie dobrze gdzie nas nie ma????

Nina

@Prawdasama Przesadą jest takie spłaszczenie win i zasług. Jest wiele czynników które mogą coś zepsuć!

Prawdasama

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kiedy ta firma zajmowala sie jeszcze niejaka Karolina to byly to naprawde dobre czasy, od kiedy pojawila sie „kula” bylo wiadome ze dobrze sie to nie skonczy. Area retail managerow nie szuka sie u siebie w rodzinnej wiosce, tylko szuka sie specjalisty z dobrym CV.

Maurycy

@Pracownik Zgadzam sie z Tobą w całości. Powierza Family Company to firma nie dla każdego, to dobra firma. szkoda tylko, że mało piszemy, to jest pewna forma reklamy dla firmy.

Dziwnie czytać negatywne opinie o firmie w której pracuje 11 lat a 80% pracowników jest z takim stażem.Dla mnie osobiście pracodawca jest ok nie ma opóźnień w płatnościach wynagrodzenia,premie jak wszędzie są uznaniowe a na tak duża firmę rotacja jest mała.

waldek

dokładnie, tu nie ma co znosić winę na siebie nawzajem.

Emma

Moja córka pracuje w jednym z salonów max mary i z tego co mi mówi o warunkach panujących w tej firmie to wypisz wymaluj mobbing na prządku dziennym. Jakaś potwornie ciężka atmosfera zawiści podsycana przez menadżerki, które tworzą klikę. Wydaje mi się że nieliczne pozytywne komentarze na tym forum pochodzą wyłącznie od nich.

amanda

czy wiecie cos na temat salonu na Nowym Świecie? Chetnie bym się tam dostała.A i jeszcze jedno pytanko jakiś czas temu słyszałam że tam jest jakaś okropna regionalna ( taka grubsza) pracuje tam jeszcze czy ją wykurzyli?

bełkotwsieci

Omijać szerokim łukiem! i to dobra rada. Niestety ale potwierdzam prawie wszystkie negatywne opinie: to prawda :/

pare lat w tej firmie

do magi: wiem o jednym salonie, w którym aktualnie brakuje jednego pracownika do kompletu. zadzwoń do firmy i zapytaj kadrową o warunki pracy zanim złożysz cv.

Zostaw merytoryczną opinię o Powierza Family Company sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Powierza Family Company sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Powierza Family Company sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Powierza Family Company sp. z o.o.?

Powierza Family Company sp. z o.o.
  • Zwycięzców 28 lok. 28
    03-938 Warszawa

Powierza Family Company sp. z o.o.