Opinie o Bibp Sp. z o.o. w Zator

Firma z branży innowacyjnych opakowań dla przemysłu spożywczego.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bibp Sp. z o.o. w Zator

Omo

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracując w tej firmie już 3 lata. Nie dostałem umowy na stałe. Przez 3 lata umowa była na firmę Bibp. A teraz oferuja umowę na inną firme i tylko na rok. Porażka

@Omo

Tak robia ,tam poniewiera człowieka nie polecam,,,, praca wygląda żeby zrobić wszystko dla firmy dobrze nie doceniają żadnego pracownika!!!! Pracowała tam jak otwierali firmę i już było tragedia!!!!! Dziwię się że tam ludzie robić chcą!!!! A po niektórzy została zwolnieni przez pana kierownika w okularach,,,, heh żałosny kierownik,, wymyśla głupoty by kogoś zwolnić

mimi

czy ktoś może mi napisać w jaki sposób mogę złożyć cv do tej firmy? czy mogę aplikować wyłącznie wtedy kiedy na gowork pojawi sie ich oferta czy może da się wysłać CV bez oferty?

gość
@Ania

Potwierdzam, można CV składać zarówno mailowo jak i przynieść na miejsce.

Witam mam pytanie czy praca na produkcji jest ciężka?

@Anonim

sama pracuję na produkcji i moje wynagrodzenie to wcale nie jest najniższa krajowa

Gosia

Bardzo szybka informacja zwrotna po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej za co duży plus :) Telefon z decyzją dostałam po ok. 3 dniach od rozmowy. Zostałam przyjęta na stanowisko pracownika biurowego.

@Zainteresowana

Pracuję mi się bardzo dobrze. Atmosfera przyjazna i człowiek czuje się tutaj naprawdę komfortowo. Jeśli jest jakaś oferta pracy, która Cię interesuje to śmiało składaj cv! ;)

A na kontrole jakości te produkcji o której piszecie, to będą jeszcze brać? Kiedyś w ofercie pisali, że trzeba mieć minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy czym mile widziane by było doświadczenie z pracy laboratoryjnej oraz z systemem ERP. Wszystko to spełniam, więc z jakiej podstawy przy tych założeniach się rusza?

Ewcia Nowy wpis

To teraz przed świętami miały miejsce jakieś redukcje czy o co chodzi? widzę, że ktoś cos takiego chyba w pewnym sensie zasugerował a jakoś nie pokazują mi się teraz oferty pracy w internecie, przynajmniej nie te aktualne. albo gdzieś na innych stronach wiszą? Ciekawa byłam pracy na produkcji, bo jedna Pani pisała, że normalnie na niej robi i ma ponad minimalna, tylko o ile?

Były pracownik Nowy wpis
@Ewcia

Nie wiem co ci ludzie tu chwalą. Dostaną jabłko i już jest super. Czyli mogą robić za czapkę gruszek .Do rzeczy zarobek brutto jakieś 3600, na produkcji wszystko sobie przynieś, zarejestruj na kompie,pilnuj i naprawiaj jak coś padnie. I zmiana nocna nikogo nie ma z kierowników i brygadzistów jest tylko kilku pracowników,że jak coś się wydarzy albo zaslabniesz to może rano cię znajdą nie żywą.na nocnej zmianie nawet musisz iść na magazyn i jak magazynier wszystko sobie przywieźć zarejestrować itd.. no i każdy szuka coś na każdego ... W tym roku dużo ludzi zwalniali. Więc jak szukasz czegoś stabilnego to nie tu. Chyba że praca na trzy msc . Cię satysfakcjonuje...

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie nawet wrogowi. Obiecują gruszki na wierzbie jak się jest na urlopie to płacą po 17 zł za dzień a jak pytasz dlaczego tak jest to nikt nic nie wie nie potrafią wytłumaczyć. Tam pracownik donosi na pracownika jeden na drugiego donosi. Brak szacunku dla ludzi brak merytorycznego kontaktu z zwierzchnikami.Zwalniając ludzi nie patrzą czy masz rodzinę na utrzymaniu dzieci , jak trzeba to zwolnią cię przed świętami na koniec roku gdzie pracy nie znajdziesz.Ajak się zaczniesz coś odzywać że coś można zmienić poprawić to już jesteś na celowniku. I zaczynają cię traktować jak wroga nr 1 jesteś lekceważony omijany aż w końcu sam dochodzisz do wniosku że trzeba z tamtąd odejść. Tam przychodzi i odchodzi mase ludzi ,że jak ktoś szuka pracy stabilniej na długi okres to nie tu ...

Nikt

Pracuję w BIBP na produkcji już kilka lat. Praca jest dalej 3-zmianowa ale warunki się poprawiają, mamy coraz więcej dodatków to znaczy teraz znów dostaniemy bilety do Zatorlandu. I mamy jabłka w każdy poniedziałek!!!!!!!!!!!

@Nikt

Czyli warunki determinujesz benefitami i jakimiś innymi dodatkami? Ale piszesz, że od kilku lat robisz, to jak praca już na miejscu wygląda? Czy w tym obszarze cokolwiek się zmieniało? Wyposażenie? Procesy? Pod tym względem jak jest?

Specjalista ds. Reklamacji

Spotkanie odbyło się punktualnie. Miałem rozmowę z 2 osobami, pracownikiem działu do którego starałem się dostać oraz z pracownikiem działu administracji. Całość trwała nie dłużej niż 20 minut. Najpierw omówiliśmy moje CV, doświadczenie i kompetencje a następnie role się odwróciły i to ja zadawałem pytania, które mnie nurtowały. Było miło, komfortowo i profesjonalnie. Przełożony doskonale wie kogo szuka i z jakimi umiejętnościami, widać było, że ma już cały plan wdrożeniowy pracownika a pracownik ma kompletny zestaw obowiązków. Jaki rezultat - jeszcze nie wiem, mam czekać na telefon a na pewno się odezwą czy to z odpowiedzią negatywną czy z pozytywną.

- doświadczenie - od kiedy mogę zacząć pracę - poziom j. angielskiego i j. hiszpańskiego - poziom wiedzy na temat procedur reklamacyjnych

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

Witam czy pracuje się w weekendy na produkcji?

@Gość

Tak, produkcja pracuje w weekendy, ale jest to też zależne od ilości zamówień i tego, jakie akurat w danym momencie jest zapotrzebowanie.

Natala
@Ania

Występuje ścisła sezonowość? Macie mniej więcej rozplanowane co i ile będzie w danym okresie potrzebne? Ciekawa jestem z jakim wyprzedzeniem otrzymuje się informacje na ten temat. A co z nadgodzinami? One są płatne po równo każdemu? ktoś pisał cos o zależności od stażu ale nie wiem czy to ich także się tyczyło

Pracuję w BIBP na produkcji już kilka lat. Praca jest dalej 3-zmianowa ale warunki się poprawiają, mamy coraz więcej dodatków, teraz znów dostaniemy bilety do Zatorlandu.

Miss natakia

Dodatki do zatorlandu ?! Żałosne to matka właściciela jest szefuje... Tam wszystko to jedna spółka w rodzinie i ściema dla pracowników... Miaby za darmo bony?! Do Zatora heh jada na wózku od początku założenia firmy... Żałosne, kto nie zna tej firmy i pracodawcy,p. ŁYSONIA... A warunki tam nadal popieprzone bo do pracy potrzebują na okrągło to widać, że nie szanuje firma pracowników!!!! Tak jak myślałam od 9 lat.

Omo

Zadowolona
@Omo

Wiesz co ,jak to mówią kto co lubi...mnie nie przeszkadza na kogo umowa i czy długa czy krótka...więc nie patrz tylko takimi kategoriami na pracę...bo mi taka umowa pasuje.

@Omo

Witam mam pytanie czy praca na produkcji jest ciężka?

@Kandydat

Sama praca nie jest ciężka, ciężki może być tylko i wyłącznie system zmianowy bo pracuje się w systemie tydzień dniówek, tydzień popołudniówek i tydzień nocek. Więc trzeba się do tego przyzwyczaić bo każdy organizm inaczej reaguje na takie ciągłe zmiany. Praca w głównej mierze polega na staniu przy taśmie i zbieranie z niej worków, które wychodzą z maszyny i pakowaniu ich do kartonu. Wiadomo w ciągu nocy może być to nużące ale na produkcji mamy radio, więc jakoś umila nam to ten nocny czas.

A dawno wysyłałaś? Ostatnio dość dużo było rozmów rekrutacyjnych właśnie na produkcję, więc pewnie jest też jest dużo chętnych.

Nie polecam najniższą krajowa

Bartłomiej

Wiecie jakie stawki są na operatorze maszyn i wtryskarkach obecnie ? Warto tam podjąć prace ?

Chyba najszybciej będzie jak tam zadzwonisz i zapytasz. Tutaj raczej nie dostaniesz odpowiedzi.

mimi

@mimi

Na GoWorku nie ma aktualnych ofert pracy. CV można a nawet trzeba wysyłać na adres: rekrutacja@bibp.pl lub po prostu donieść do siedziby firmy w Zatorze. W razie jakichkolwiek pytań można dzwonić na: 504580808. A aktualne oferty pracy znajdziesz zawsze pod poniższym linkiem: https://bibp.pl/oferty-pracy/

@mimi

Tak, składaj śmiało. Zawsze warto próbować. Ja zanosiłam cv do firmy osobiście i wręczałam Pani, która do mnie podeszła i która przekazała, że zaniesie je do administracji. Ale też wiem, że można wysłać je mailem.

gość
@Ania

Potwierdzam, można CV składać zarówno mailowo jak i przynieść na miejsce.

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na brak w Bibp Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Carlito

Jakie są zarobki bez nadgodzin dla mężczyzny z 10 letnim doświadczeniem na produkcji? I czy jest mozliwosc nadgodzin?

Dawid
@Carlito

To trzeba pytać u źródła, bo stawki i system premiowy jest zależny między innymi od stażu pracy.

Zainteresowana
@Gosia

To faktycznie się ceni taki krótki czas oczekiwania na odpowiedź. Ja myślę czy nie złożyć CV. A jak Ci się pracuje??

@Zainteresowana

Julia

Ludzie pracujący tutaj zdecydowanie na plus! Tak samo jeśli chodzi o dodatki, które oferuje firma. Sama skorzystałam z premii za polecenie pracownika i ciągle też korzystam z możliwości brania udziału w zajęciach z angielskiego. Super możliwość, dzięki której mogę podszkolić swój język :)

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Bibp Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Operator Maszyn, takie ogłoszenie jest na Lento.pl 22 marca.

Benefity jakie zapewnia pracodawca to np. pożyczka bezprocentowa, premia roczna, elastyczny czas pracy, owocowe poniedziałki czy bilety do parku rozrywki.

Jan

Nie można się nie zgodzić z opiniami na temat dobrej atmosfery w pracy. Ludzie, z którymi się pracuje naprawdę są świetni i pozytywnie nastawieni, zawsze też służą pomocą.

Asia
@Jan

Tak potwierdzam, że atmosfera wewnątrz-działowa jest tu naprawdę bardzo dobra. Mogę się oczywiście wypowiedzieć tylko jeśli chodzi o działy, z którymi współpracuję i znam.

Wujek
@Asia

Tak, jest OK, wiadomo jakies kwasy się zdarzaja ale to tak jak wszedzie, nigdzie nie jest idealnie. Mam duze doswiadczenie, pracowalem w wielu firmach i moge z czystym sumieniem powiedziec ze tu rekrutujacy maja dar do wybierania normalnych ludzi.

Nowa
@Wujek

Ja muszę przyznać, że początkowo bardzo się stresowałam, jeśli chodzi o atmosferę i współpracowników, bo jest to moja pierwsza praca. Ale zostałam przyjęta tak miło, że wszystkie wątpliwości szybko zniknęły. Koledzy i koleżanki z działu sa naprawdę świetnymi osobami i jeśli tylko czegoś nie rozumiem, to zawsze służą pomocą i wszystko na spokojnie tłumaczą :)

Firma bardzo ładna, rozmowa kwalifikacyjne - profesjonalna. Dobry kontakt, zgodnie z tym co było powiedziane.

Małgorzata
@Kasia

A długo czekałaś na odpowiedź po wysłaniu cv? Widzę, że kobiety też pracują na produkcji, więc chyba miałabym szansę jako specjalista ds. pakowania :) Ile można zarobić na tym stanowisku u was? Czy to szkolenie wdrożeniowe jest faktycznie porządnie przeprowadzane? Pytam, bo nie mam jeszcze dużego doświadczenia na produkcji :)

@Małgorzata

Nie wiem jak inni, ale do mnie zadzwonili po kilku dniach, nie pamiętam dokładnie po ilu ale wiem, że było to dosyć szybko. Nie musisz się martwić jeśli chodzi o doświadczenie bo dają Ci kilka dni na sprawdzenie siebie, czy w ogóle Ci się to podoba i dobrze się w tym czujesz.

Nie inaczej
@Małgorzata

O zarobki nie pytaj,firma porażka ,nie ma kwitków ,na pytanie ile masz brutto a ile netto nie umią odpowiedzieć.Nie wiesz ile tak naprawdę masz premii.Wypłatę obliczasz sama jak umiesz oczywiście.Totalnie niekompetentne osoby pracujące w administracjii.Pity źle zrobione za rok 2022.

Hmm
@Małgorzata

Na produkcji pracują głównie kobiety, mężczyźni są zatrudniani jako operatorzy.

Mieczysław
@Nie inaczej

No dobra ale jak dostałeś pity to chyba wiesz, ile wpływało Ci na konto albo do ręki dawali w zależności, jak tam się rozliczają. To ile netto można wyciągnąć jako operator? Myślę, czy nie zanieść tu cv ale tak się jeszcze zastanawiam. napisałeś, że firma porażka i czy tyczyło się to tylko tych wypłat, czy może czegoś jeszcze?

Bibp
@Nie inaczej

Dziękujemy za .opinię. Jest ona dla nas nieocenionym źródłem informacji. Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałego niedoinformowania Pracownika. Zapraszamy po odbiór pasków wynagrodzeń w każdy wtorek miesiąca w godzinach 13.15 - 15.00 w Dziale Administracji. Jeśli wystąpiły jakieś problemy z deklaracją Pit również zachęcamy do skorzystania z Naszej pomocy., Pozdrawiamy Zespół Administracji

Jakie korzyści oferuje firma?

Gabrysia
@Anonim

Firma oferuje m.in. szkolenia i kursy zawodowe, szkolenia językowe, premie roczne, dodatek za polecenie pracownika czy też elastyczny czas pracy.

Magdalena
@Gabrysia

Można prosić o szczegóły? Premie roczne to jak wychodzą ostatecznie? Na tym poleceniu to ile można zyskać i jakie są zasady i jak duży pakiet byłby odnośnie tych szkoleń? Samemu też można zaproponować?

Żółw
@Magdalena

Tak, jeśli chodzi o rozwój pracowników to firma jest bardzo otwarta na wszelkiego rodzaju sugestie dotyczące szkoleń.

@Magdalena

Firma działa na zasadzie poleceń pracowniczych - za każde polecenie pracownika, o ile pracownik ten przejdzie okres próbny, polecającemu wypłacana jest jednorazowo kwota 1500zł brutto.

@Magdalena

Tak, potwierdzam, że za polecenie pracownika przysługuje premia w wysokości 1500zł brutto, otrzymywana z kolejną wypłatą :)

Domi
@Anonim

W tamtym roku dostawaliśmy też bilety do Dinozatorlandu, nie pamiętam już ile tych biletów ale wiem, że pracownicy chodzili z rodzinami.

Ktoś Super Ktoś
@Anonim

Faktycznie, były bilety do Zatorlandu, do wykorzystania do końca sezonu. Ale ja najbardziej cenię sobie elastyczny czas pracy. Wiadomo, że zawsze mogą wyskoczyć jakieś niespodziewane wyjazdy czy wizyty chociażby u lekarza z dziećmi i tu naprawdę nie robią problemu z wcześniejszym wychodzeniem czy późniejszym przyjściem, musisz po prostu pamiętać, żeby odrobić te brakujące godziny.

xXxXx
@Anonim

Mnie na przykład zawsze ujmuje fakt, że świętujemy u nas takie "święta" jak Dzień Kobiet czy Dzień Chłopaka. Na Tłusty Czwartek zawsze możemy liczyć na pączki, przed Wigilią na tradycyjne karpie. Jak pracownicy mają urodziny to zawsze przynoszą ciasta. Nie wiem, może w innych firmach to coś normalnego ale według mnie to naprawdę bardzo miłe.

@Gabrysia

Szkolenia językowe to super sprawa :) Można się podgonić np. w angielskim, jeśli tylko ma się taką chęć.

Ryszard

Te szkolenie językowe są na specjalnej platformie online czy spotkania z lektorem są w biurze po pracy lub przed? Powiesz jak to jest rozwiązane w praktyce?

@Ryszard

Spotkania z lektorem mają miejsce w firmie w godzinach pracy :)

@Ryszard

Zajęcia są z j. angielskiego i trwają 1h zegarową. Przyjeżdża do nas lektor z okolicznej szkoły językowej. Jesteśmy podzieleni na kilkuosobowe grupy ze względu na poziom znajomości j. angielskiego.

Zaciekawiony

A ile takich zajęć macie w tygodniu?

@Zaciekawiony

Po jednej godzinie zegarowej tygodniowo, czasami gdy z jakiś przyczyn zajęcia nam przepadają to następnym razem je odrabiamy i wtedy trwają 1,5h.

QWER

Potwierdzam, zajęcia odbywają się w godzinach pracy, w małych, kilkuosobowych grupach i trwają 1 godzinę. Przed rozpoczęciem kursu wypełniasz test, który weryfikuje Twój poziom językowy i na tej podstawie zostajesz przydzielony do odpowiedniej grupy. Lekcje są tylko z j. angielskiego, chyba, że Twoja praca związana jest z działalnością na terenie Hiszpanii - to również z j. hiszpańskiego. Zajęcia prowadzone są przez lektora, który przyjeżdża do firmy. Książki, z których korzystamy są ogólnodostępne w internecie a resztę zapewnia pracodawca. Nie wiem co jeszcze można by było dodać. Może to, że prowadzący jest naprawdę wymagający i do każdych zajęć trzeba się dobrze przygotować, po każdym przepracowanym dziale piszemy test sprawdzający. Zajęcia są ciekawe i bardzo absorbujące, do tego stopnia, że za każdym razem nie dowierzasz, że ta godzina minęła tak szybko.

Prawda
@xXxXx

Dzień kobiet ,oczywiście jak składki faceci zrobią to jest dzień kobiet,czy jak na dzień chlopaka kobiety się złożą to jest dzień chłopaka.W 2022 nie było żadnego karpia ,na urodziny nie każdy przynosi ciasto więc pisanie o czymś co się zmieniło mija się z prawdą.

?

@Miły jak to dni w tygodniu? Kto na to pozwala?

Zadowolona
@?

Jak są dodatkowe weekendy na nadgodziny dla chętnych to jest 7 dni w tygodniu. Co za durne pytanie nie znając jak jest w firmie

Prawda
@Zadowolona

Może i durne pytanie ale ja dodam jeszcze.Płaca w weekend, produkcja sobota 30% stawki,a jeśli są nadgodziny to jest to popołudniówka sobota i 100% płacone choć praca ta sama,a niedziela która zaczyna się od niedzieli jest płacona 50%

Zostaw merytoryczną opinię o Bibp Sp. z o.o. - Zator

• Jak się pracuje w Bibp Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bibp Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bibp Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bibp Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bibp Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bibp Sp. z o.o.
  • Stanisława Staszica 19