Opinie o Call Center Inter Galactica w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Call Center Inter Galactica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Kielce

byly pracowik

praca w tym miejscu to istny wyścig szczurów, co rusz nowe wymagania, którym nie idzie sprostać, alerty o byle powody, poniżanie, krzyki. wyzwiska po stronie potencjalnego klienta- sprawiły, że za szczyt moich marzeń związanych z karierą będzie brak pracy w call Center. jedynym plusem tej pracy to współpracownicy, poznałam świetnych ludzi i tylko dzięki temu tam wytrzymywałam. Mój były menager- Ryba, to świetny gość, do tańca i do różańca, że tak powiem. Jak trzeba było to (usunięte przez administratora), ale naprawdę świetnie się dogadywaliśmy. Podsumowując, praca dobra jeśli nie ma innej opcji. Jednak trzeba się przygotować na liczne wyzwiska i krzyki. I wyścig szczurów.

Anonimowa

Dobrze, to i ja się wypowiem. Generalnie miejsce samo w sobie jest zadbane, jest bardzo duża kuchnia, można sobie podgrzać posiłek, na przerwie zagrać. W łazienkach zawsze czysciutko, mydło, papier, ręcznik, suszarki do rąk. Jeśli chodzi o sterylność tego miejsca to jest to najbardziej sterylne i zadbane miejsce w jakim pracowałam. Jest czyściutko i ładnie pachnie, pogratulować Paniom sprzątaczkom. Miałam bardzo fajnego szefa, menagera, Pana Michała. Świetny człowiek, wyrozumiały, cierpliwy, można się z nim przede wszystkim dogadać i służy pomocą. Chętnie wysłucha, ale też dobrze uczy. Nie miałam lepszego menagera i mieć nie będę. Pan Michał R, jeśli pan to czyta - pozdrawiam Pana! No i na tym się kończy. Generalnie praca jest po prostu męcząca. Mówienie klientom, że oferta jest dla nich opłacalna, gdy w rzeczywistości nie do końca tak jest. Ale przecież klienci zdają sobie z tego sprawę, bo w większości przypadków po prostu się śmieją. W moim mniemaniu oferty nie są po prostu opłacalne i tyle. Może niech popracują nad zmianami, tak żeby korzystnie było i dla klienta i dla firmy. Kolejna rzecz to taka, że gdy nie masz wyniku to idziesz do domu. Jasne, ja rozumiem, nie ma co psuć wyniku całej grupie, ale jeśli ktoś w grafiku ma 160 godzin, a pod koniec miesiąca wychodzi mu 120 godzin, bo notorycznie jest wysyłany do domu to też trochę nie bardzo. Nie rozumiem tego. Kolejna rzecz, najbardziej chyba absurdalna. ALERTY. Nie wiem jaki cymb..ał wymyślił te kary, ale są po prostu co najmniej śmieszne. ALERTY można dostać za takie głupoty, że to się w głowie nie mieści. O premii też raczej można zapomnieć.

Wojtur

Wyzysk pracownika, ciągła manipulacja ze strony managerow i shifta b2b, który nie powinien pracować z ludźmi. Nie polecam chyba że ktoś chce słyszeć ciągły szantaż

Wirus
@Wojtur

U jakiego menagera byłeś?

Czy Call Center Inter Galactica organizuje staże dla studentów?

Idź prosto.

Z tego co wiem to nie organizuje.

Doradca Klienta Biznesowego

Na początku wysłałam zgłoszenie na OLX (czyli CV) na drugi dzień oddzwonił do mnie miły Pan i zaprosił na rozmowę rekrutacyjną następnego dnia o godzinie 14, podał mi adres i powiedział abym zebrała ze sobą dowód osobisty. Po wstawieniu się na miejsce następnego dnia, podeszłam do dziewczyn pracujących w recepcji, przedstawiłam się i powiedziałam, że jestem umówiona na rozmowę o pracę, dziewczyny powiedziały, abym poczekała i że zostanę zawołana przez osobę z którą rekrutacja ma być przeprowadzona. W końcu zza drzwi wyszła młoda i sympatyczna blondyneczka i zaprosiła osoby, które były zaproszonę na tą godzinę na rekrutację. W trakcie rekrutacji musieliśmy opowiedzieć o sobie, czyli czym się zajmujemy, ile mamy lat itp. Później dostaliśmy kartki na których napisany był wierszyk z łamańcami językowymi, który musieliśmy przeczytać, później uzupełnialiśmy kwestionariusze osobowe, a na końcu każdy musiał odegrać krótką scenkę. Ja otrzymałam wiadomość zwrotną od razu po odegraniu scenki, że się dostałam i muszę rozpocząć szkolenie, które będzie trwało 5 dni. Więc poszłam do recepcji i podpisałam oświadczenie o ochronie informacji o klientach (RODO). I na drugi dzień poszłam na szkolenie, uczyliśmy się o ofertach aktualnych, o ofertach archiwalnych, technikach sprzedaży itp. W każdym dniu szkolenia był test, który musiałbyś zdany na 85% a na koniec certyfikacja ( czyli test z całej wiedzy) i dostanie od trenera certyfikatu a potem podpisanie umowy. Po tym jak podpisałam umowę Trenerka zaprowadziła mnie do mojej grupy i mojego Team Menagera, który opowiedział mi o zespole, zdradził techniki sprzedażowe itp. Na drugi dzień sluchalam przez godzine doświadczonego konsultanta, po czym odegrałam pare scenek z moim TM i weszłam na sluchawke :)

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Uważajcie!

Noe wchodźcie w ten link bo to próbna kradzieży danych.

Ta firma to tragedia. Siedzi obok ciebie bezpośredni przełożony managerów biznesu i tłumacząc swoim podwładnym co mają (usunięte przez administratora) robić używa wulgaryzmów 11x w ciągu minuty (tak konsultanci to liczą). Brak jakiegokolwiek szacunku do współpracownika, a nie raz zahacza to nawet o (usunięte przez administratora) W innych firmach taka osoba jak np. Daniel W. już dawno zostałaby zwolniona. Konsultanci zgłaszają problemy np na czat ccig I jest to bagatelizowane i tłumaczone że nic złego na pewno się nie dzieje tylko nam jako konsultantom się wydaje. Super ????

Swietny z ciebie konsultant,ze nie dzwonisz tylko sluchasz co mowi przelozony menagerow i wlasnie tacy ludzie nie powinni pracowac w tej firmie bo zamiast dzwonic to ciagle jakies wymowki ze sie nie da ze menagerowie zbyt wymagaja co ty myslales ze bedziesz siedzial na (usunięte przez administratora) i beda ci placic to idz do biedronki zapierdzielaj na kasie ale widocznie jestes rozpieszczonym dzieciakiem ktory mysli ze za nic dostaje kase. Akurat co do shifta Daniela to uwazam ze jest odpowiednia osoba na tym stanowisku dosyc specyficzna ale bardzo konkretnym ja na jego miejscu juz dawno bym stracila nerwy a najlepszym menagerem jest Rafal z jego zespolu mlody i bardzo pomocny :)

Yikes Przecież OP wprost napisał z czym ma problem. Nie trzeba siedzieć i nie dzwonić żeby takiego problemu doświadczyć. A argumentacja, że ktoś musiał być rozpieszczony jest po prostu XD

Stanisław

Rafał przestań już sobie pisać te pozytywne komentarze bo to śmieszne :D

CallCentraToRak

Trzeba być głuchym, żeby tego nie usłyszeć. To, że usprawiedliwiasz czyjeś zachowanie przerzucając odpowiedzialność na drugą osobę świadczy tylko o tym, że... CALL CENTRA TO RAK!

Konsultantka

Dramat i jeszcze raz dramat. Biznes schodzi na psy i obecna presja spychana na pracowników jest beznadziejna. Daniel W osoba która udaje ciągle że jest zajęta a tak na prawdę siedzi w telefonie i gra ten człowiek już dawno nie powinien pracować w tej firmie. Ciągle straszą że dyrektor odsłuchuje rozmów i trzeba rozmawiać poprawnie a kiedy można było rozmawiać nie poprawnie? Jak nie zmieni się nic w tej firmie to będzie porażka.

Orange

Szkolenie.... Od tego wszystko się zaczyna, jest milutko, każdy chce żeby z jak najlepszej strony pokazać firmę i faktycznie udaje się! Bo nawet po negatywnych opiniach, po szkoleniu stwierdziłem "no przecież tam jest super, każdy taki miły". Do czasu XD po szkoleniu, pierwszym tygodniu pracy zaczyna się wyścig szczurów, trenerka z którą miales szkolenie powie Ci cześć z wielkiej łaski a potem walnie swoją wiązankę przed kompem XD o Panu W. Się nie wypowiem, choć ostatnio gdzieś faktycznie zrobił się milszy. Krzychu to najlepszy gość w tej firmie, Rafał też całkiem w porządku człowiek choć do menagera musi się jeszcze sporo dokształcić.

Kkkik

Pracuję tu od niedawna i pomimo że nie planuję zagrzać miejsca na bardzo długi czas, jestem bardzo zadowolony. Sporą część robi tutaj team manager - w moim przypadku jest to Szymon który jest takim typem szefa jakiego zawsze chciałem mieć. Jest bardzo wyrozumiałą osobą, która oprócz bycia szefem, jest przede wszystkim człowiekiem, nie patrzy na nas z góry, a traktuje nas jak osoby na równi. Fakt że czasem bywa stanowczy, ale myślę że to jest ważny element tej pracy, jednakże wykazuje zrozumienie. Stawka 18,30 zł na rękę jest bardzo atrakcyjną stawką i pozwala osiągać atrakcyjne wynagrodzenie (2000 złotych które dla kogoś w moim wieku jest sporą sumką pieniężną) przy bardzo elastycznym grafiku. Pracuję 4 dni w tygodniu, po 6 godzin i wyciągam z tego taką sumkę. Dodam że przychodzę na godzinę która mi odpowiada i mój manager nie miał z tym problemu a nawet jak poproszę, czy mogę przyjść w jakiś innych godzinach, wykazuje zrozumienie i nie ma z tym problemu. Mam porównanie z pewnym innym Kieleckim call center , którego nazwa zaczyna się na T, gdyż pracuje tam członek mojej rodziny i tu jest o niebo lepiej. Coachingi zaliczają Ci się do czasu pracy (tam nie), jeśli nie masz zamówień, siedzisz i próbujesz dalej (tam zostajesz wysyłany od razu do domu). Koniec końców, jestem bardzo zadowolony i pomimo że niedługo będę się z pracą rozstawał, gdyż zamierzam wrócić na studia, tak polecam pracę każdemu i życzę takiego szefa, jakim jest Szymon~!

Serdecznie odradzam i nie polecam pracy w CCIG, nacisk na manipulacje klientów, ja jako osoba uczciwie wychowana nie mogła liczyć na długą współpracę, ponieważ nie godziłem i nie godzę z oszukiwaniem klientów i naciąganie na wysokie rachunki. Wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Gdy się spóźnisz 15 minut to jest problem, ale kiedy menager wygania Cię z pracy to jest okej. Pani menagerka myśli że pozjadała wszystkie rozumy i jest wielką panią teamu :) Nic bardziej mylnego... Szkoda że zatrzymała się na takim poziomie i tkwi w swojej nie wiedzy.

Konsultant

Najlepszy manager w ccig to Rafał z bisnesu, młody, ambitny i zawsze pomocny. Jeśli jesteście ambitni i chcecie zarobić konkretne pieniądze polecam!

Wojo
@Konsultant

Śmiech na sali

Najlepsza konsultantka
@Konsultant

To jakiś żart XDDD

bylypracownik

Nie polecam pracy w CCIG. Osoby pracujące na projekcie NFZ odnośnie szczepionek zostały masowo zwolnione w niedzielę w godzinach wieczornych/nocnych (ja akuat ok 21.40) TM wiedzieli, że beda redukcje, ale początkowo zapewniali, że tylko cięcie godzin. Nagle zwolnili ok 150 osób ;) Super podejście. Raz jeszcze nie polecam i czekam na wypociny TM w komentarzach ;)

bylypracownik#2
@bylypracownik

A czy w momencie "rekrutacji" na akcję szczepionkową - nie byłeś/byłaś informowany/informowana o tym, że jest to jednorazowa akcja i EWENTUALNIE po jej zakończeniu będzie możliwość kontynuacji współpracy na innym projekcie - tylko wtedy gdy będzie takie zapotrzebowanie, a jeśli nie to firma będzie zmuszona zakończyć z Tobą współpracę? Bo ja również zostałem zwolniony, ale byłem tego świadomy, bo takie informacje były nam przekazywane ;)

Bardzo fajna praca, minusem jest dosyć duża presja - chyba taki charakter tej pracy. Ja trafiłem na świetną Managerkę, która naprawdę jest za ludźmi ze swojego zespołu. Dobry Manager to połowa sukcesu.

Ile godzin minimalnie trzeba przepracować w tygodniu?

Na wesoło
@.

4 godziny albo 0. W zależności ile będziesz mieć umów, bo może się okazać, że nie będziesz mógł pracować.

aga
@Na wesoło

Otóż nic bardziej mylnego! Minimum 24 godzin tygodniowo trzeba wyrobić, im więcej podpisanych umów tym większy zarobek:)

Dawid
@aga

Czy w Call Center Inter Galactica firma gwarantuje podstawę wynagrodzenia, czy jednak wypłata zależy tylko od prowizji z umów? Jakie są godziny pracy w firmie? Liczę że niedługo mi odpowiesz!

Pozytywna83

Czy jest możliwość przepracowania 160 godzin w ciągu miesiąca,przy elastycznym grafiku.

@Pozytywna83

Nie, jak nie wyrobisz planu to nie licz na to

@Anonim

Na rozmowie co innego Pan mówił,że nie ma problemu.

@Anonim

Zawsze najłatwiej jest kogoś zniechęcić,zupełnie bez powodu.

3 tys też Ci obiecali?... Siądź i sprawdź jakie są realia

Najgorza firma oraz praca w niej. Nie polecam, odrazu odradzam, poniewaz tylko stracicze nerwy i wlasny czas!!!!!

Zaza

Czy ktoś pracował na infolinii i może napisać na czym polega ta praca?

Turek

Jak wyglada praca zdalna? Jest taka możliwość? Można bezpiecznie pracować?

Ja25
@Turek

Praca zdalna wygląda tak, że konsultanci pracują ze swoich domów.

Kasa
@Ja25

a jak firma rozwiązała sprawe opłat pracowników za prąd który dodatkowo muszą zużyć do pracy? i jak z opłatami za używanie swoich laptopów, komputerów? no bo wcześniej ktoś za nie zapłacił, żeby je kupić - jak to jest rozwiązane? czy firma będzie dopłacać pracownikom za prąd i używanie sprzętu?

Ja25
@Kasa

Kaso, widzę, że nurtują Cię kwestie o które niby pytasz ale i odpowiadasz sobie zarazem :D Z tego co wiem to kompy są firmowe. Pracujesz w ogóle w CCIG? Twój TM na pewno wyjaśni Ci co i jak- trzeba tylko podejść i zapytać :)

Apoco
@Kasa

Ta firma to jest (usunięte przez administratora)dramat jak by to powiedział Pan Stonoga. Żadnych dodatków nie będzie, mimio że jak komputery pracują 6-7h dziennie w skali miesiąca nazbiera się 20zl conajmniej ale oni to mają gdzies. Jak ludzi tam pracujących.

Nie.
@Apoco

Jakie dziwaczne są takie komentarze. Przypuszczam, że jesteś osobą młodziutką bez orientu jak dramatycznie zaczyna wyglądać sytuacja na rynku. Firma mojej siostry w ogóle nie pracuje, firma mojego znajomego wypłaca mu niższą pensję, koleżanka ma cofnięte wynagrodzenie za ubiegły miesiąc a tu ktoś narzeka, że komputer za pomocą którego może w domu pracować czerpie prąd... Nie wiem co tu jest większym dramatem ;/

kaptur
@Apoco

Ciesz się, że firma w ogóle daje ci możliwość pracy, bo sytuacja na rynku jest dramatyczna. Nie martw się, nie zbankrutujesz.

darth dzbane
@Apoco

masz możliwość roboty w chałupie nie wychodząc z domu nie płacić za dojazdy itp. i jeszcze bys chciał aby ci ktos doplacal XD Jak widać dla niektórych socjalizacja i ploteczki z psiapsii są dużo więcej warte niż bezpieczęswo

Czy często w firmie Call Center Inter Galactica zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

TajemniczeZdarzenie

A chcesz przyjść na rekrutacje? Moge Cię polecić :D

Myśl rozsądnie

W Polsce weszło rozporządzenie zakazujące zgromadzeniom max do 50 osób. Nie dotyczy ono żadnych przedsiębiorstw! Firma działa zgodnie z zaleceniami rządu! Przestańcie pieprzyć (usunięte przez administratora) Nie jest czy mówimy o tej samej firmie bo może piszą tutaj zazdrośni szefowie z TelePorno czy TeleBrige których nie było stać na zakupienie mydła czy termometru... W CCIG Kielce stanowiska sa dezynfekowane przed rozpoczęciem pracy każdego, sa mydła na korytarzach do dezynfekcji rąk, managerowie chodzą i sprawdzają temperaturę (sprawdza się temperaturę Ciała nie pomieszczenia wiec nie ma znaczenia czy okno jest otwarte czy zamknięte...) - widziałem jak osoba z podwyższona temperatura była wypraszana do domu... A na koniec komunikat który dostałam od mojego managera : „Stosujemy się do wszystkich zaleceń sanitarnych. Jeśli chcesz możesz przyjść do pracy” zapytałam co jak sie boje to mi odpowiedział ze szanuje i rozumie i jest to moja decyzja czy chce przyjść. Nikt nikogo nie zmusza do pracy. Chcesz to przyjdź. Nie chcesz siedź w domu. Ale nie decyduj za innych czy chcą przychodzić czy nie. Ja z tej możliwość skorzystam Ty nie musisz. I to ze ktos ma kaszel nie znaczy ze ma koronawirusa... panuje grupa i przeziębienie wiec proponuje MYŚLEC.

Jola
@Myśl rozsądnie

Pierwsze zdanie pokazuje twój ograniczony tok myślenia, na wolnym powietrzy nie można stać w trzy osoby a w zamkniętym pomieszczeniu 300 osób? Oczywiście, że rząd od razu nie zamknie sklepów ani firm, bo by ludzie wpadli w panikę..., najpierw był śmiech, że ludzie wykupują ryż i papier a teraz do śmiechu już nie jest, jak zabierają ludzi na zakaźny, niszczą Ci smartfona laptopa dezynfekcją, masz utrudniony kontakt z rodziną i na dodatek cały ekwipunek z ubraniem jest zutylizowany. Taki z Ciebie choirak, to inaczej będziesz śpiewać jak Cię zabiorą na zakaźny i będą faszerować lekami na malarię i HIV. Mniejsza o to, jak byś miał jaki kolwiek styczność z klawiaturą przy boksach, to byś nawet o niej nie wspominał, bo od brudu to ona dosłownie się klei. Zresztą idą testy zdalnej pracy więc firma jest świadoma tego, że będą musieli zamknąć lokalizację, po drugie teraz ludzie myślą o dwóch rzeczach, aby zrobić zapasy i kupić papier toaletowy, a przedłużanie umów bądź kupowanie nowych nr jest ostatnią rzeczą jaką klienci będą chcieli robić... Co spowoduje spadek sprzedaży plus to, że kurierzy mogą mieć ograniczone kursy, oczywiście mogą być e umowy, pytanie co z realizacją celów na terminale, chyba, że pójdą w ruch paczkomaty. Mydło to nie żaden luksus, bo mydło jest w darmowym szalecie miejskim! Nie denerwuj się tak bo obniżasz swoją odporność i potencjalnie możesz być w większej grupie ryzyka:) skoro w 3 nie można chodzić po chodniku, to zacznę chyba z całą ekipą cc chodzic po mieście, bo to bardziej bezpieczne tak wynika z twojego toku myślenia.

Jola czytaj potem odpisuj
@Jola

Ludzi nikt tam nie zmusza do pracy. Nie chcesz nie idz. Daj ludziom samym zadecydować co chcą robić...

ma\\\\aaa;x

gdzie ty tam widzisz klejącą się klawiaturę czy mysz, nie pasuje ci to sobie ją odkaż. Możesz przecież kupić płyn do dezinfekcji i to zrobić :)

fazi
@ma\\\\aaa;x

Nie musi nawet niczego kupować bo płyny do dezynfekcji stoją na biurkach menadżerów.

Jak masz wirusa potwierdzonego i Cię wezmą na zakaźny, to była oficjalna informacja, żeby brać sprzęt gorszej jakości bo będą go odkażać i może zostać zniszczony, ciuchy zostaną zniszczone, to logiczne, że nie wypuszczą Cię w tych ciuchach w których Cię przyjęli, taka informacja była podana w radiu i tv. Resztę możesz doczytać sobie na necie.

Wiesz dla bezpieczeństwa jak wysdrowiejesz to w piżamie mogą Cię wypuścić, pewnie informują rodzinę, że będziesz wypisany i żeby ciuchy dowieźli, mieszkanie też może być odkażane ale mnie inwazyjnie niż to co masz przy sobie i na sobie. W firmie też było odkażanie takie żeby nie uszkodzić sprzętu, w wersji gazowej. W szpitalu raczej się nie będę bawić, odkażą cieszą i po telefonie. Lekarze zaczęli chorować pielęgniarki...

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Kielce

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica