Opinie o Ida Color Irena Aniśko w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ida Color Irena Aniśko. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ida Color Irena Aniśko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ida Color Irena Aniśko w Łódź

Bogdan Majewski Nowy wpis

Wszystkich oszukanych i pokrzywdzonych przez (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) proszę o emailowy kontakt - bogdanmajewski@ymail.com

Dostawca

Kolejna firma Pani Aniśko. Jest jeszcze Paper&Board Sp z o.o. Wszystkie niewypłacalne. Wszędzie komornicy.Olbrzymie długi.PRZESTRZEGAM

Zdegustowana
@Dostawca

W Paper&Board byłam zatrudniona na etacie do listopada 2014r, to nie jest moja firma tylko jej wspólników.Ktoś tu perfidnie zmyśla ;/

Ojciec Nowy wpis
@Zdegustowana

Nikt nie zmyśla maja wszyscy racje uwaga

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie IDA COLOR IRENA ANIŚKO? Jak tak, to dlaczego?

ZDEGUSTOWANY

Pani ZDEGUSTOWANA.... zdegustowani to są ludzie którzy pracowali dla Was.... Pani była pracownikiem w Paper??? A ja myślałem że PREZESEM który nie pojęcia o niczym a jest kochanicą współwłaściciela W.D. Ojojoj Pani PREZES ktoś tutaj powinien być nazywany PINOKIEM. A co Pani ZDEGUSTOWANA z kredytem który wzieliście na 3 mln.???? Kupiliście mercedesa,byliście nawet w gazecie niemieckiej jako super hiper extra kupujący mega sprzęt do firmy.... ba ... pola golfowe... wygraliście nawet przetarg współfinansowany ze środków UE.... wydaje się że jest/było SUPER ale pora wymieść brudy spod dywanu .. przetarg wygraliście na zrobienie naklejek do Urzędu... zdaje się na kwotę niecałe 50 zł BRUTTO... jak się wysilę to załączę wyniki przetargu... pracownikom nie płaciliście,stwarzaliście pozory super prosperującej Firmy a tak naprawdę to ZERO i kolejni KOMORNICY. Dlatego stworzyła Pani PANI ZDEGUSTOWANA kolejną Firmę "KRZAK". JA przed WAMI BĘDĘ PRZESTRZEGAŁ KAŻDEGO. Pora spojrzeć Pani ZDEGUSTOWANA prawdzie w oczy. Nie jest Pani ani uczciwa ani Prezesem nawet w tej Idzie... jest Pani PINOKIEM.Dziwie się że jeszcze Wam się odpowiednie służby nie dobrały do 4 liter.

Wierzyciel Paper&Board Nowy wpis
@ZDEGUSTOWANY

Kanciarze ! To fakt, że to skandal że przez tyle czasu nikt im się do (usunięte przez administratora) nie dobrał.

Zgierski dostawca Nowy wpis

Potwierdzam. Kolejna otwarta firma słup pod patronatem pana Dziad... .Wszędzie olbrzymie długi. Majątek zerowy. Umoczyłem w tej firmie kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ida Color Irena Aniśko? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
MW

Brak wypłacalności,kompletny brak organizacji pracy,szkalowanie pracowników, kłamstwa,czcze obietnice,zupełnie nie polecam,najgorsza firma w jakiej pracowałam,do dnia dzisiejszego nie otrzymałam wynagrodzenia za sierpień oraz zwrotu innych zobowiązań jak np. nie wykorzystany urlop.

Zdegustowana
@MW

Każdy zwolniony pracownik, obsmarowuje tu byłego pracodawcę, to standard.

Zostaw merytoryczną opinię o Ida Color Irena Aniśko - Łódź

Ida Color Irena Aniśko