Opinie o Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o. w Piaseczno

Administrator Nowy wpis

Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 13000 i Project Manager. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

ENAK Nowy wpis

Trendel zabagnił niech trendel jedzie dalej z tym koksem , :) aż do całkowitego upadku jeszcze 50 baniek do wydania ta taczka to pod Ciepłownię a nie pod magistrat , chociaż nie wiem czy zmieściłby się no może jakby dobrze uklepać :)))

Gwarek Nowy wpis

p .Trendel kiedy skład węgla otwierasz ? i dystrybucją jego się zajmiesz miejsce jest - parking , cos pożytecznego zrobisz z twoim rysiem , może cóś w końcu wyjdzie z ciepłownictwem pod tak światłym przywództwem :))))))

Kierownik

Po co dotować zakład PCU kwota 20 mln po to by prezes i v-ce prezes mieli stołki pod siedzeniem . Wystarczyło by odnowić automatykę która została zniszczona i zakład sam by funkcjonował , kompletnie niepotrzebna obsługa w postaci ludzi , na obecnym etapie zmodernizowanie zakładu niewielkim kosztem zaowocowało by oszczędnościami rzędu 100 do 150 tys zł /miesięcznie . zakład by sam funkcjonował i można by go nadzorować przez łącza internetowe przez firmę która za obsługę brała by z 15 tys. zł i pan prezes zarabiajacy ok 300 tys rocznie i pan v-ce byli by zbędni i nie obciążali budżetu miasta z którego są płacone ich apanaże . Może by tak pójść po rozum do głowy i przeliczyć wszystko łącznie z rada nadzorczą która też bierze niemałe pieniądze . Komu zależy na potężnych opłatach za ciepło które uderzają w mieszkańców Piaseczna . Do wglądu polecam zarobki prezesów spółek miejskich Piaseczna .które znajdują się na stronach internetowych gminy

AU
@Kierownik

To tam nie ma automatyki ? To jak tam przebiegają procesy sterowania i wprowadzania danych o aktualnym zapotrzebowaniu na ciepło , przecież w najprostszym kociołku domowego ogrzewania jest automatyczne dostosowanie mocy grzewczej do warunków panujących na zewnątrz

@Kierownik

Z protokołu Rady Miejskiej 14.07.2021 wynika, dwa kotły zostaną zdemontowane z PCU wraz z osprzętem i ponownie zainstalowane w PWIKu. Chodzi tutaj o prawa do emisji CO2 powyżej 20MW za które trzeba płacić w skali roku 1,2 mln zł. Wtedy PCU będzie miało 16 MW, a PWIK 18 MW. Tylko to jeszcze trzeba będzie połączyć rurą ciepłowniczą od Kusocińskiego do Żeromskiego w Piasecznie. Tylko po cholerę był instalowany 4 kocioł w PCU? Kotły w PWIKu mają pracować jak rozumiem na biogazie i zasilać w ciepło i energie elektryczną w przyszłości basen.

SI
@Obserwator

Trzeba zapytać się o to człowieka od szlabanów na okęciu wszak jest w zarządzie ( jaja jak berety ;)))) ) , mieszanie bez sensu inwestycji mały Kazio logiczniej by zarządzał , kupno 4 kotła to było wyrzucenie 1,7 mln zł w błoto było to celowe działanie zarządu domyślcie się po co ;) Ciekawa sprawa że po tylu informacjach Pan Burmistrz jeszcze toleruje , bądź przykrywa zasłoną milczenia obecne działania tych ludzi . Dość istotną sprawą jest to że za CIEPŁO PŁACĄ MIESZKAŃCY PIASECZNA KTÓRZY NIE MAJA POJĘCIA O TYM ŻE TAKI CYRK ODBYWA SIĘ ICH KOSZTEM . Sprawę powinna zbadać Prokuratura , chyba dość walenia głupa w temacie PCU Mieszkańcy powinni się dowiedzieć jak od nastu lat nieudolność , oraz celowe działania wpływają na ceny CIEPŁA w Piasecznie .

Ema
@Obserwator

Trzeba się zapytać niejakiego Gołębia i Trendla którzy ten projekt przepchali oczywista nieoczywistość , przypomina mi się Alternatywy 4 ostatni odcinek serialu robili my robili i nie wyszło a tak my się starali śmiechu warte i tyle .

@Ema

Teraz obowiązuje "FIT FOR 40". Zaraz wejdzie pakiet klimatyczny "FIT FOR 55" i nie potrzebny będzie demontaż dwóch kotłów, bo będzie trzeba płacić ETF za emisje niezależnie od mocy wytwórczej.To lepiej poprowadzić rurę z nowej biogazowni na terenie PWIKu do PCU.

Obserwator Nowy wpis
@Obserwator

Przepraszam nie ETF, tylko EU ETS.

Kasandra

Dalej ten twór istnieje , zgroza a miało być tak pięknie widocznie burmistrz zbyt mocno kocha prezeska Trendla i Tego drugiego po studiach AWF z każdym miesiącem mieszkańcy tracą ponad 100 000 zł na ich apanaże i reszty która ssie jak może ( rada nadzorcza i cały aparat biurokratyczny ) . No cóż myślę że w końcu mieszkańcy , przy najbliższej podwyżce opłat za ciepło obudzą się i zakończą tą farsę wieloletnią . Z Życzeniami owocnego rozliczenia Kaśka.

Stefan
@Kasandra

Czyli według ciebie to biuro jest niepotrzebne? Ktoś przecież musi się zajmować papierkową robotą bo sama się nie zrobi. To chyba dobrze zarabiają skoro aż 100 tys idzie na wypłaty, nie?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Praca w geodezji?
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Specjalista

Marne zarobki , marna firma , marny zarząd , nie polecam strata czasu

klient

Podobno PCU planuje podwyżki 50% , dla odbiorców ciepła ?

Anty Układ

Jak dobrze że niedługo wejdzie Unijna dyrektywa która umożliwi dokładne zbadanie posunięć zarządu PCU na przestrzeni lat , paru sygnalistów już czeka na to :)

Ahab

Dużej miary świństwem jest utrzymywanie tworu zwanego PCU składającego się z zaprzyjaźnionych osób w zarządzie , podtrzymywanie procederu opłacania tych osób wielkimi pieniędzmi z opłat mieszkańców za Baaaaaardzo drogie ciepło , ludzi którzy już dawno powinni zostać rozliczeni za doprowadzenie do TRAGICZNEJ sytuacji ekonomicznej tej spółki , jednym słowem jeżeli natychmiast owa spółka nie zostanie wchłonięta przez MPWiK i nie zostaną wdrożone działania naprawcze to wydaje mi się że celowe działanie jest po to żeby mieszkańcy płacili coraz więcej a co za tym idzie Burmistrz Piaseczna nie chce żeby mieszkańcom żyło się lepiej .

Mieszkaniec

No to kiedy doczekamy się połączenia tej marnie zarządzanej spółki do MPWiK , każdy miesiąc to strata dla odbiorców ciepła w wysokości 100 000 zł które można spożytkować na modernizację i obniżenie cen ciepła za co mieszkańcy byli by wdzięczni . Mamy również nadzieję że ten marny zarząd nie wejdzie do MPWiK dalej czynić coś czego nie rozumie działając na szkodę ciepłowni .

Obserwator

14 grudnia 2021 r. na komisji gospodarki Gminy Piaseczno omawiano wchłonięcie spółki PCU przez PWIK. Wchłonięcie PCU ma spowodować oszczędności na poziomie 900 tyś zł rocznie poprzez likwidacje zarządu PCU i Rady Nadzorczej oraz księgowość, mają pozostać pracownicy fizyczni - konserwatorzy operatorzy, sieciowcy.

@Obserwator

I to ma sens w końcu , jakieś normalne posunięcie w zarządzaniu PCU

@Obserwator

Prawie 1 000 000 / rocznie tyle mieszkańcy płacili za to coś co było tworem beznadziejnego zarządzania przez 22 lata wstyd i żenada dla całego sposobu powoływania i podtrzymywania układu zwanego PCU , czytając opinie można było zrobić to wcześniej , powinno się ludzi kierujących tym przedsiębiorstwem dogłębnie rozliczyć z ich posunięć finansowych , które przecież trwały przez kilkanaście lat .a były przemyślane i celowo realizowane WSTYD

@Mieszkaniec

Spółka PCU została założona 1998 roku, gdzie udział Gminy Piaseczno wynosił 51 %, a Spółdzielni Mieszkaniowej Jedność 49%. Dopiero 2013 roku gmina mając prawo pierwokupu kupiła pozostałe udziały za 2 mln zł. od SM Jedność, więc połączenie spółek była możliwa od 2013 roku. Te prawie milion rocznie wychodziło przez ostatnie lata, a nie np. 20 lat temu. Jeszcze lepszym pomysłem było by włączenie spółki PUK Piaseczno do PWIKu, i zmienić nazwę PWIK na Miejska Spółka Komunalna w Piasecznie co doszło by kolejne 900 tyś oszczędności.

@Obserwator

Długo trwała ta prosta decyzja która daje tak kolosalne oszczędności Tylko wdrożyć i zastosować

Mieszkaniec

Doszły nas słuchy o następnym " genialnym pomyśle " włodarzy PCU kogeneracja pomysł ten jest z góry skazany na fiasko ponieważ PCU nie ma i nie będzie miało pieniędzy , no chyba że Pan burmistrz dorzuci kasy z budżetu na jak to było wcześniej robione tylko po co był zakup 4 kotła który stoi i " modernizacja " starszych urządzeń za grube miliony zł Strategia inwestycyjna Zarzadu PCU przypomina błądzenie po omacku dzieci w gęstej mgle , no cóż może vice Prezes - podobno po studiach AWF skończonych gdzieś w Polsce , warto było by to sprawdzić , bo doszły nas informacje że człowiek ten naprawiał parkometry na lotnisku Chopina parę lat wstecz i w zasadzie jego wiedza merytoryczna na temat obecnych technologii ciepła jest jest znikoma .Czemu ma to służyć zastanawiamy się , i jedynym racjonalnym wytłumaczeniem jest ogłoszenie upadłości spółki oraz jej przejęcie obsługi przez prywatna firmę lub działania pozorujące że coś się dzieje w każdym bądź razie droga naprawy obecnej sytuacji jest niepoważna i śmieszna

mieszkaniec
@Mieszkaniec

Kto i w jakim celu powołuje na tak ważne dla nas społeczeństwa Piaseczna takich ludzi Kto ich rozlicza z decyzji mających istotne przełożenie na ceny ciepła i działania inwestycyjne związane z prawidłowym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Trzeba jak najszybciej postawić temat ciepłowni na radzie miejskiej i rozliczyć z działań które na przestrzeni lat były prowadzone .

@Mieszkaniec

To chyba nie może być prawdą ?

@Mieszkaniec

PIASECZNO Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe ogłosiło przetarg na zakup pierwszego agregatu kogeneracyjnego, produkującego z gazu nie tylko ciepło, ale także prąd. Urządzenie ma kosztować około 4 mln zł Będzie to pierwszy taki agregat na terenie gminy i ma zostać zamontowany w kotłowni przy ulicy Kusocińskiego. W przyszłości podobnych urządzeń ma pojawić się więcej. Tyle tylko, że już w innej lokalizacji. Bardzo dużo prądu zużywa oczyszczalnia ścieków przy ul. Żeromskiego. Mógłby być on dostarczany przez agregaty kogeneracyjne, co znacznie obniży koszty funkcjonowania oczyszczalni. Gmina opracowuje właśnie studium wykonalności całego kompleksu energetycznego, na co otrzymała 60 tys. euro unijnej dotacji. – Jesteśmy w fazie analiz, w połowie lipca powinien być znany szacunkowy koszt takiego przedsięwzięcia – informuje burmistrz Daniel Putkiewicz. – To jest na pewno projekt długoterminowy, ale też bardzo potrzebny, bo wpisuje się w działania w ramach Piaseczna dla Klimatu. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji produkuje już na niewielką skalę ciepło i energię elektryczną z biogazu odzyskiwanego ze ścieków. Teraz PCU przy okazji wytwarzania ciepła wyprodukuje prąd. – W energetyce w ostatnim czasie dokonuje się prawdziwa rewolucja – ocenia Marek Trendel, prezes PCU. – Planujemy uruchomić nowy agregat w przyszłym roku. Liczymy, że ta inwestycja zwróci się nam w ciągu dwóch lat.

@Obserwator

Kogeneracja stara technologia jak świat Wasz świat :)))))

@Mieszkaniec

W dniu 14.07.2021 na sesji Rady Miejskiej w Piasecznie, radni wyrazili zgodę na poręczenie pożyczki w kwocie 20 mln zł. Zobaczymy jakie będą tego efekty.

@Obserwator

Oczywiście te 20 mln zł jest dla PCU.

BO
@Obserwator

"Rewolucja" ta jest już znana od ponad 20 lat i przestańcie wciskać mieszkańcom ciemnotę o rzekomo rewolucyjnych rozwiązaniach bo albo wasza wiedza jest na tyle mała albo macie ludzi za głupców , ot rewolucjoniści się znaleźli :))))))) no cóż jaki przywódca taka rewolucja :))) ale nic to następne 20 milionów poręczone przez gminę i spłacane przez nią czyli wszystkich mieszkańców + odsetki jest do wydania , ktoś wcześniej przewidział ten scenariusz w opiniach . Dziwię się że jeszcze cierpliwość , a może to co innego ? osób kierujących gminą jest w tak wysokim stopniu w stosunku do osób które tak marnie i długoletnio zarządzają tą spółką

@BO

Na wstępie wyjaśnię tylko, że jestem mieszkańcem Gminy Piaseczno, nie pracownikiem i tylko jestem ciekawy co się dzieje w spółce PCU jako klient ciepła. Zawsze ta spółka wzbudzała we mnie negatywne emocje z uwagi na drogie ciepło w stosunku do Warszawy, uzyskiwane przez spalanie gazu, po tym jak zaprzestano dostarczać ciepło z kotłowni węglowej dawnego Zelosu. Nie pomogło wiele odzysk ciepła ze spalin. Po tym jak gmina przejęła udziały od SM Jedność, to coś trochę wokół tej spółki zaczęła coś robić. Zwiększyła liczbę odbiorców, teraz zapotrzebowanie jest na 20 MW ciepła z 34 MW dostępnych na kotłach. 8 MW ma być podłączone do PCU i zrobiona kogeneracja 1 MW energii elektrycznej. Zostanie jeszcze 6MW w zapasie. Ale w perspektywie lat jak klimat zacznie się ocieplać, to PCU ma słabe perspektywy.

@BO

Gmina tylko zabezpiecza pożyczkę, a spłacać ma PCU. Jak PCU nie da rady, to będzie musiała wtedy gmina.

ww
@Obserwator

Jeśli chodzi o moc kotłów to PCU miała z 3 - 24 MW , 5 lat temu zakupiono jeszcze jeden o mocy 10-12 MW za 1,5 ml . zł. który stał 5 lat bo był niepotrzebny i dalej jest , zakupiono go na kredyt Po co jak ktoś nie wie to niech się domyśli ;) śmiem twierdzić że działania czynione przez zarząd spółki są absurdalne i nielogiczne a maja na celu totalne pogrążenie spółki w długach przy udziale radnych i burmistrza którzy zamiast wnikliwie spojrzeć na problem ochraniają ludzi którzy od 14 lat nieudolnie kierują ta spółką zadłużając ja coraz bardziej Spółka nie ma zdolności kredytowej od dawna dlatego potrzebne jest poparcie gminy w udzieleniu kredytu na tak olbrzymią kwotę , czy radni i burmistrz zdają sobie sprawę że działają w imieniu MIESZKAŃCÓW i to MIESZKAŃCY ich rozliczą , ukrywanie i popieranie indolencji władz spółki jest KARYGODNE i OBRZYDLIWE . Chyba że w myśl zasady "po nas choćby potop " Może czas skończyć z partyjniactwem i kolesiostwem w tak ważnych dla mieszkańców sprawach jak chociażby PCU . To są pieniądze MIESZKAŃCÓW i maja oni prawo do ekonomicznego i logicznego zarzadzania swoja własnością .

@Obserwator

A podobno to PCU miało zasilić kasę gminy w 15 mln zł. tak przynajmniej chwalili się panowie w PCU ( artykuły w gazetach Piaseczyńskich ) dziwne to jak z tym zasileniem kasy gminy ?. Może tak sobie żartujemy i śmieszno i straszno .

@Mieszkaniec

Nic takiego nie czytałem w piaseczyńskich gazetach oraz teraz nie znalazłem w internecie. W raporcie o stanie gminy za rok 2020 przychody spółki wyniosły 11 mln zł, a pytanie ile z tych przychodów jest czysty zysk dla Gminy Piaseczno, po opłaceniu pracowników, gazu, konserwacja i remonty? Więc wątpię w te 15 mln dla gminy chyba, że biorąc cały okres działania spółki od lat dziewięćdziesiątych poprzedniego wieku.

@Obserwator

CZYLI WSZYSCY MIESZKAŃCY PIASECZNA ŁĄCZCIE SIĘ W SPŁACIE ZADŁUŻENIA PCU JAK MIŁO CIĄGLE DOTOWAĆ TO PRZEDSIĘBIORSTWO A MOŻE ZAROBKI OBNIŻYĆ PEWNIE DUŻO TAM ZARABIAJĄ

@Obserwator

Bajki niejaki Trendel opowiada i sam nie wierzy w to co pisze zakład jest zrujnowany i zadłużony , nawet nie zakład a gmina która go dotuje cały czas pożyczkami takie są fakty , z uporem forsuje się mydlenie oczu mieszkańcom pseudo inwestycjami w wykonaniu "zasłużonego " prezesa. tragifarsa w teatrum zwanym PCU

Piaseczno
@Mieszkańcy

W punkt . Bezsensowne zarzadzanie od nastu lat nie mające nic wspólnego z ekonomią a nawet ocierające się o działanie na szkodę spółki ( zakup 4 kotła za 1.5 mln to jedna z dziwnych inwestycji , a takich jest parę ) Tolerowanie przez organ zarządzający tego typu działań prowadzi do sytuacji która obecnie mamy w cenach ciepła i w kondycji spółki . Jak można tego typu nieudolność kryć i mówić że wszystko jest w porządku .

Szkoda zakładu mógł być dobrym ekonomicznie ,technologicznie rozwiniętym zakładem ciepłowniczym , niestety automatyka została zniszczona i kręcenie korbami pozwala na ingerencję w wysyłane ciepło a pseudo inwestycje zadłużają go coraz mocniej , czy nikt nie pochyli się nad tym problemem to w końcu jest zakład mieszkańców Piaseczna .

@Marek

Tak nic dodać nic ująć , zniszczony zakład .

Ciepłownik

Ale skansen tam wszystko trzeba ręcznie robić automatyka i sterowanie gorsze niż w przeciętnym kociołku domowym

Niedoszły pracownik

Beznadziejna firma , ludzie zwalniają się z niej .

gazer
@Niedoszły pracownik

Emeryci tam rządzą i takich szukają do pracy

Prezes
@Niedoszły pracownik

Fakt bardzo słaba technologicznie i bez rokowań na przyszłość

Ryszard Ochudzki
@gazer

Tak geriatrycznie to w zasadzie prawda 70 lat i farbowane włoski , a i bystrość budzi zażenowanie

Sobek
@Ryszard Ochudzki

To w kontekście Matuzalema ciepłownictwa ? A podobno im starszy tym mądrzejszy ;)))) A tu taka niespodzianka ;)))))

Mieszkańcy

To jest skandal to już wiemy dlaczego ceny ciepła są takie wysokie jeśli w-ce (usunięte przez administratora)ma tak wątpliwe wykształcenie i doświadczenie , jakim cudem został wybrany na tak ważne dla prawidłowego funkcjonowania zakładu stanowisko ludzie którzy opisywali zaistniałą sytuację wcześniej chyba mieli rację że coś złego dzieje się w tej firmie .

EWA
@Mieszkańcy

Ale to nieprawda wice obecny ma skończone studia na UW i się doktoryzuje mogę dać świadków

@EWA

Dyskutujecie o wymaganiach oraz wykształceniu na konkretne stanowisko. Wtrącę się w Waszą rozmowę i pozwolę sobie zapytać, jakie wymagania ma ten właśnie pracodawca, jeżeli chodzi o poziom wykształcenia potencjalnego kandydata? Kwestia ta mocno mnie interesuje i ciekawi, dlatego liczę, że ktoś mi odpisze. Znajdzie się chętna na to osoba? Z góry dziękuję.

covid
@EWA

Nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera :)))))))))))) ale numer;)

Mieszkańcy

Coś jest jest na rzeczy z przetargami w PCU drugi przetarg nie doszedł do finału mimo iż stający do przetargu wiedzieli o kwocie jaka przeznacza PCU fatum czy cóś

Mieszkaniec

No i chybiony pomysł kogeneracji upadł co było do przewidzenia już na samym początku tego typu inwestycji. Ciekawi nas ile PCU zapłaciło za tak zwane konsultacje wdrożeniowe bo jak mniemamy to zarząd raczej sam tego nie opracowywał . Pytanie pozostaje otwarte .

Mieszkaniec

Dlaczego jest tak zimno u odbiorców , po rozmowie uzyskałem informacje że parametry ciepła są zaniżane o 15-20 stopni i sa niezgodne z tabela wysyłki ciepła To skandal . W przyszłym tygodniu zgłaszamy sprawę do UOKiK co się dzieje w tym przedsiębiorstwie kto za to odpowiada czytając poprzednie opinie to prezes i vice prezes PANIE BURMISTRZU JAK DŁUGO BĘDZIE PAN TOLEROWAŁ INDOLENCJĘ i BRAK PROFESJONALIZMU tych ludzi , to kpina z mieszkańców i wyborców .

@Mieszkaniec

Czy udało Wam się wyjaśnić sprawę z firmą Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno bez konieczności ingerencji UOKiK? Zawsze tego typu sprawy lepiej załatwiać polubownie niż później miesiącami ciągać się po sądach bądź przepychać pismami stąd też moje pytanie. Co podjęliście wraz z innymi mieszkańcami?

@Michał

Sprawa jest już w toku . Doszły mieszkańców pogłoski że celowe zadłużanie i niszczenie techniczne zakładu ma na celu wdrożenie pozbycia się ciepłowni i przejęcie jej przez prywatną spółkę w skład której będą wchodzić obecni zarządzający nią i gminą .

Pracownicy za swoją ciężką pracę zostali pozbawieni premii świątecznej Brawo panie prezesie to wszystko potwierdza poprzednie opinie Mogę tylko napisać słowo które ciśnie się na usta WSTYD WSTYD

Aleksandra

@EWA a jakie są planowane zmiany?

@Aleksandra

Zmiany a po co zmiany ?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Kusocińskiego 4
    05-500 Piaseczno

Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o.