Opinie o PTM Trans Patrycja Chojna w Wodzisław Śląski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PTM Trans Patrycja Chojna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PTM Trans Patrycja Chojna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PTM Trans Patrycja Chojna w Wodzisław Śląski

Jurek

Ja u nich pracuje 4 rok - my wiemy kto to wypisuje te głupoty Szef cie wyrzucił bo chlałeś na weekendy i nie dostarczałeś towaru na czas . Po 200km spałeś na parkingach .

Sergy

Stoję sobie na parkingu we Francji i czytam te bzdury ja myśle że to Tomek Wróblewski co pracował u nas wypisuje te głupoty

Lucyna

Witam Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzki do Niemiec Gorąco polecam tą Firmę

Witam, Nie mam w zwyczaju wystawić opinii w internecie. Tym razem postanowiłam jednak podzielić się moimi negatywnymi wrażeniami. Pan Grzegorz ( właściciel) ogłasza się w internecie, że zajmuje się kompleksowo transportem. Nic bardziej mylnego. W umowie, którą dostaliśmy pisało, że kierowca pomaga przy rozładunku i załadunku. Pracownik( bardzo sympatyczny i pomocny pan z Ukrainy) rzeczywiście pomógł zapakować i zabezpieczyć przesyłkę. Problem pojawił się gdy trzeba było przesyłkę wypakować. Pan Grzegorz , który jechał z naszym transportem, napisał nam wiadomość, że mamy sobie znaleść kogoś do rozładunku. W ostaniej chwili trzeba było szukać kogoś do rozładunku. Poza tym kilka razy zmieniała się godzina dostawy. Dużo niepotrzebnego stresu! Usługa nie warta swojej wysokiej ceny! Z całego serca nie polecam!!

Własciciel
@Kasia

Jak pani nie wstyd pisać takie rzeczy Kierowca jechał ponad 20 godzin ciężarówką z państwa przeprowadzką wiadomo że po takiej trasie kierowca nie jest zdolny do noszenia mebli jest to oczywiste I to było uzgodnione że państwo zostają w Holandii i państwo organizują ludzi w Polsce do rozładunku Zamiast tego czekało 2 pijanych panów jeden to pani teściu-który wyzywał kierowce -że ten nie przejechał trasy 1300km w 10 godzin tak jak on osobówką. TOTALNA ŻENADA a 490euro -za przeprowadzke z ubezpieczeniem z Holandii do Polski to nie jest wygórowana cena . Pozdrawia Patrycja Właścicielka Firmy

@Własciciel

Pani Patrycjo, gdybyśmy od początku wiedzieli, ze mamy mieć kogoś do rozładunku to nie bralibyśmy waszych usług pod uwagę. W umowie wyraźnie pisze „pomoc przy załadunku i rozładunku rzeczy”. (Radzę zmienić treść umowy, żeby zaoszczędzić sobie podobnych opinii).To było nasze kryterium wyboru, bo nie ma nas na miejscu. I był to mega problem, żeby kogoś organizować w ostatniej chwili i proszę się cieszyć, że się ktokolwiek znalazł, bo kierowca miały jeszcze dłuższy powrót do domu.Tak się po prostu nie robi! Pozdrawiam. Kasia

Większość opinii tutaj dotyczy usług tej firmy, a to nie do końca to, czego ja szukam. Bardzo mi zależy, żebyście powiedzieli coś na temat tego, czy warto aplikować do tego miejsca pracy. Oczywiście kieruję tę prośbę do pracowników PTM. Atmosfera w zespole jest okej?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie PTM Trans Patrycja Chojna? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kora

Jestem bardzo zadowolona - z transportu Polecam firmę Przeprowadzili mnie z Holandii

Klient

Nie polecam, niesłowni, niepunktualni...ogólnie wszystko na NIE...absolutnie nie polecam, unikać jak ognia A "SZEF" KATASTROFA

Kuba

Polecam -Bardzo dobra Firma przeprowadzkowa-Zorganizowani bardzo dobrze wszyscy wiedzą co mają robić -Bomba!

Bardzo jestem zadowolona i gorąco polecam Firme PTM Przeprowadzili nas z Holandii do Polski

Joreun

Firma PTM TRANS przeprowadzała mnie z niemiec do Polski w styczniu bieżącego roku - Jestem bardzo zadowolony i Polecam tą firmę

Murcol

Jako były kierowca nie polecam. (usunięte przez administratora) jakich mało, umowy to ja na oczy nie widziałem, doladunki najważniejsze, trzyma auta do 17 "bo może się coś znajdzie" a ty masz przed sobą 800 km no i te ograniczenie prędkości do 95 km/h śmiech na sali, auta non stop przeladowane no i śmieszna płaca w której dieta jest wliczona do podstawy.

Kajtek
@Murcol

Czuć cię chłopie na kilometr - że ty pewnie z konkurencji bzdury jakieś wypisujesz !

luc

Świetna Firma -odebrali z Polski m Budowlane , na drugi dzień towar meliśmy juz w Holandii . Polecam .pełna profeska!

Jasiek

Dobry pracodawca, szanujący swoich pracowników to i atmosfera jest świetna dlatego polecam pracę.

kilos

Jestem mega zadowolony przeprowadzała mnie ta firma na Holandii , jak kupiłem dom Przyjechała ekipa + 2 samochody, wszystko sprawnie i profesjonalnie-POLECAM !

Klient

Nie polecam nie slowni brak kontaktu z szefem i kręcą wstyd brak organizacji

Silver
@Klient

Słuchaj kolego nie oczarniaj firmy która robi dla ciebie profesjonalny Transport za małą kwotę ,lub miała taki Trasport zrobić. A okresie wakacyjnym to kolego w każdej firmie jest problem z kontaktem z szefem

Mega
@Klient

(usunięte przez administratora) wiesz, pewnie sam coś zepsułem a teraz zwalasz winę na innych. Burak...

@Mega

Z ciebie jest burak najlpesza firma na swiecie

Anetta

Szczerze polecam! Korzystalam przy przeprowadzce wszystko na czas bez zarzutu! Oraz pomoc od kierowcy..

Przewoźnik

Nie polecam. Jako przewoźnik dla tej firmy. Upominam się o śmieszne pareset zł już któryś tydzien. A transport z mojej strny wykonany bez zarzutu!

Alicja

Czy ktoś słyszał coś o PTM, ale z perspektywy pracy w tym miejscu? Może jakaś opinia. Z góry dziękuję

karol

Przewożiłem okna do Holandi tą Firmą -pełen profesionalizm-polecam!

Podziękowania dla całej ekipy z PTM TRANS za szybką przeprowadzkę przed świętami , Szczęśliwego nowego roku i raz jeszcze dziękuje .

Roni

Chciałam bardzo podziękować panu Grzegorzowi za szybką realizację naszej przeprowadzki

Zostaw merytoryczną opinię o PTM Trans Patrycja Chojna - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w PTM Trans Patrycja Chojna?

Zobacz opinie na temat firmy PTM Trans Patrycja Chojna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PTM Trans Patrycja Chojna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PTM Trans Patrycja Chojna
3.1/5 Na podstawie 9 ocen.

PTM Trans Patrycja Chojna