Opinie o Tracz Investments Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tracz Investments Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tracz Investments Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tracz Investments Sp. z o.o. w Katowice

jork

Naprawdę normalni ludzie duży plus dla was

nick

Firma godna polecenia, nie wiem jak inni, ale my pieniądze mamy zawsze na czas.

marek

Pozdrowienia z nocnej zmiany :) da się zarobić, trzeba tylko chcieć

Norbi

Zrozu.iesz jak przyjdzie do rozliczenia Pozdrawiam

kontri
@Norbi

Zrobili mi przedpłatę na zaliczkę i termin płatności 3 dni. To źle norbi?

Czy po rozmowie w Tracz Investments Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
kontri

Nie rozumiem waszych negatywów o tej firmie. Chciałbym mieć naprawdę więcej takich zleceniodawców jak oni. Współpracujemy na budowie w rudzie i nie rozumiem w czym problem.

Transportowiec
@kontri

w tym, że nie nie uregulowali płatności za wykonaną usługę!!!!!! i człowieku przestań "wybielać" wreszcie tą firmę

transportowiec

Nie wiem jak sprawy się mają wynagrodzeń dla pracowników firmy TRACZIVESTMENTS, jednak z przykrością muszę stwierdzić iż do dnia dzisiejszego firma nie uregulowała zadłużenia za usługę transportową, którą nasza firma realizowała dla tejże firmy> Ciągłe obietnice składane przez pracowników Pana Tracza. Po bezpośrednim kontakcie z Panem Traczem osoba kontaktująca z wyżej wymienionym Panem została "zmieszana z błotem" Rozmowa typu: "jak Pani śmie.....". Sprawa oddana do windykacji. Odradzam współprace!!

miś

Misiu pracuje z nimi nie od wczoraj i nigdy mnie nie oszukali. Może z tobą coś jest nie tak?

jestem całym sercem za tą firmą, oj Panowie wielcy budowlańcy żebyście wy zawsze byli tacy słowni......

Siedzę jem śniadanie i oczom nie wierze. Tyle oszukanych :DDD tragedia :) zwolnijcie się, dla Was nie ma miejsca w tej firmie, ja z wami robię wiec wiem co mówię. Wybielić :))) a to dobre, psy szczekają karawana idzie dalej. Miłego dnia :)

budowniczy

wszyscy oszukani jadę właśnie do roboty i jak czytam te wasze wypowiedzi to płakać mi się chce z waszej głupoty. uczciwie pracowaliscie i nie chca wam zapłacić? przekreaca ludzi ktorzy uczciwie pracują? słyszę często od kierownika o ludziach takich jak wy co potraficie spiepszyc. u nas to bym was nawet do łopaty nie wysłał bo byscie sobie nieporadzili

stały

Polecam firmę, konkretni Panowie, pracujemy razem nie od wczoraj. Jak robota jest dobrze zrobiona nigdy nie ma żadnych problemów

a ja wbrew poprzedniej opinii polecam, co do stawki da się dgadać i terminow tez. polecam

Tracz Investments

Szanowny Pracowniku! Nasza firma korzysta z kompleksowego outsourcingu zapewnionego przez Like It Sp. z o.o. w ramach zasobów ludzkich oraz materiałowych. W przypadku pracowników outsourcing ma na celu zapewnienie ciągłości zatrudnienia oraz możliwości dalszego rozwoju zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych. Z pozdrowieniami,

Kierownik

Może dlatego nikt nie pisze, bo inni rozumieją realia budowlane i wiedzą, że bez protokołu nie ma wypłaty? Może Panie P. wziąłbyś się do pracy i pracował na tyle rzetelnie, żeby wypłaty były 1-go, a dla Ciebie prymusa nawet 30-go przed czasem? Skoro masz problem z płaceniem na czas to może przejdziemy na rozliczanie się za wykonaną pracę, bądź może znajdziesz sobie innego, idealnego pracodawcę? Myślisz, że nie widzimy osób, które pracę traktują jako: „godzinki lecą”? Tego chyba komentować nie trzeba: "prezes nie raz niezle by oberwał”, to już wystarczająco świadczy o Tobie, a "w dniu wyplaty nigdy go nie ma albo jest bardzo zajety” - czy kiedykolwiek, gdy umówiłeś się na spotkanie to Ci odmówił? Bardzo Cię proszę nie opowiadaj herezji. Do zobaczenia na budowie.

tadx
@Kierownik

nic dodac nic ujac

Jak dla ciebie 3 dni spóźnienia to problem to się zwolnij

łajzy
@Kierownik

dokładnie - pozrawiam wszystkich panów typu „godzinki lecą” ze skwaszonymi minami przy odbiorze zrobionej roboty

adela

Tracz Investments Sp. z o.o. Nie polecamy współpracy ze względu na zaległości w płatnościach i pokrętne wyjaśnienia przyczyn opóźnień.

Tracz Investments
@adela

Szanowni Państwo! Uzyskali Państwo informację w biurze, iż przelewy wychodzą w piątek, więc nie bardzo rozumiemy, gdzie mamy tutaj do czynienia z „pokrętnymi wyjaśnieniami przyczyn opóźnień”. Z naszej strony informacja jest rzetelna i jednoznaczna. Działania mające na celu przedstawienie firmy w złym świetle nie są działaniami rozsądnymi w rozmowach biznesowych, a już z pewnością nie przyczyniają się do pozytywnego załatwienia sprawy.

A.

Byliśmy na niejednej robocie, bez zarzutu

office

byłam na rozmowie rekrutacyjnej, rozmawiałam z p. Moniką i z Prezesem. Fajna, konkretna rozmowa, przedstawili oczekiwania, strony pozytywne i możliwe stresowe pracy, w skrócie kawa na ławę. Za to ogromny plus

Xylo
@office

Na jakie stanowisko byłaś na rozmowie?

office
@Xylo

recepcjonistka / office manager. Generalnie do pracy w biurze

bud

Polecam

Adrian

"Wkurzona mamuśko" skontaktuj się proszę bezpośrednio z biurem i wyjaśnij temat. Tak będzie dla Ciebie najlepiej.

klientka

miałam ostatnio spotkanie z panami z firmy, fajni młodzi ludzie, mają wiedzę, zaangażowaniee, podpowiedzą różne możliwości budowy, jak narazie jestem zadowolona

Anonimowo opinie może pisać każdy, nawet ktoś kto z firmą nie ma i nie miał nigdy nic wspólnego. Zazdrość? Tępota? Jeżeli pracowałeś w tej firmie to idź się dogadać, a jak masz problem ze sobą to idź do psychiatry, a nie wypisujesz pierdoły, nie trzymające się kupy wypowiedzi i oszczerstwa. Jak ktoś zna się na pracy którą wykonuje, a nie udaje, że się zna to nie ma żadnych problemów, ani z wynagrodzeniem, ani ze znalezieniem dobrej pracy. Jak ktoś nic nie umie to później siedzi przed kompem i tworzy.... , bo nikt go nie chce zatrudnić. Jakbyś się uczył a nie udawał ze się uczysz to Twoje życie tez wyglądało by lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Tracz Investments Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Tracz Investments Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tracz Investments Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tracz Investments Sp. z o.o.?

Tracz Investments Sp. z o.o.

Tracz Investments Sp. z o.o.