Opinie o Tracz Investments Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tracz Investments Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tracz Investments Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tracz Investments Sp. z o.o. w Katowice

Masz Pan tupet

Tracz Investments Sp. z o.o.

Do wszystkich „oszukanych': Oczekujemy Waszego kontaktu max do wtorku 5 grudnia godz. 16:00. na adres mailowy biuro@traczinvestments.pl. z opisem sytuacji dlaczego jesteście przez nas oszukani. Jeśli, jak przypuszczamy, nikt się nie zgłosi, sytuację opiszemy na tym forum, a sprawę celowego działania na szkodę firmy zgłosimy w środę do prokuratury w Jaworznie.

Rrr

Napisz adres meilowy gdzie mozna pisac

Robert

Zapomniałeś o helikopterze, statku i odrzutowcu.

Czy po rozmowie w Tracz Investments Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Koledzy

Człowieku, czy myślisz, że my nie wiemy kto wypisuje te wszystkie negatywne bzdury na temat firmy?! Jak można być tak naiwnym. Żal nam Ciebie, powodzenia!

koniec

Pozew złożony zachęcam innych oszukanych

@koniec

Dzień Dobry! Dziękujemy za informację w oczekiwaniu, iż jest ona prawdziwa. Do zobaczenia!

xxx

W kooncu

Praktykant

Pozory pozorami a z kasą po jednym dniu pracy i drobną zaliczką nie było problemu, więc nie wiem gdzie masz te pozory drogi xxx

Praktykant

Polecam, fajny kierownik, fajny brygadzista, fajna atmosfera, jest ok, napewno popracujemy :)

@Praktykant

Dziękujemy :)

xxx

Popieram Pracownika z Traczem nie da sie dogadac kłamie w oczy i tylko obiecanki

Tracz Investments Sp. z o.o
@xxx

Mógłby Pan wskazać dlaczego nie da się z nami dogadać?

Panie Mateuszu/Łukaszu Tracz Rozumiem, że można mieć chwilowe problemy finansowe i można iść na ugodę w opóźnienia, ale jak już Pan wogóle nie płaci, to moim obowiązkiem jest ostrzec nowych pracowników, aby mieli na uwadze Pański sposób działania.Pisanie pozytywnych komentarzy przez Pana skwituje jednym słowem - żenada. Miłego dnia !

Tracz Investments Sp z o.o.
@anonymous

Prosimy o wskazanie pracowników, którzy nie otrzymali wynagrodzenia. Z chęcią poznamy ich dane personalne.

G

Prowadzimy remont w Bytomiu, dostajemy zaliczki, materiał na czas, na razie bez powodów do narzekań

Dziękuję

Ludzie narzekacie na nich a prawda jest taka, że jak przyszedłem do firmy z problemem to nie dość, że nie robili żadnych kłopotów to jeszcze pomogli mi ten problem rozwiązać. Większość pracodawców ma nas głęboko w (usunięte przez administratora) a tu pomogli mi załatwić nawet mój prywatny problem. Dziękuję Panowie ze mogę na was liczyć, a reszcie życzę chwili na przemyślenia

Widzę, że parę osób ma problem do tej firmy. Mimo to od jutra zaczynam pracę, żeby sam się przekonać o co tu chodzi. z przyjemnością zrecenzjonuję jak jest naprawdę!

Zbyszek

Maciek pisze prawdę Panie Tracz ludzie nie dostali wyplaty i jakie kolwiek wasze wpisy tego nie zmienia i przestań się pan ośmieszać tymi pozytywnymi wpisami bo kłamstwo to wy uprawiacie nie zadna konkurencjia

@Zbyszek

Drogi Zbyszku! Skoro Maciek pisze prawdę i ludzie nie otrzymali wypłaty to zapraszamy wszystkie te osoby do nas do biura - z pewnością wyjaśnimy wszystkie niejasności. Panie Zbyszku wydaje się Panu, że nie ma osób zadowolonych ze współpracy z nami? Wydaje się Panu, że Pan i Pana ekipa to pępek świata? Już zapomnieliście jak czekaliście na pieniądze po 3 miesiące? Kiedy miała być skończona praca? W ubiegłą sobotę? Czyż nie tak usłyszał inwestor? Jaki był pierwszy termin oddania prac? 30. wrzesień? Czyż nie? Skończyliście do teraz? NIE. Wszystko działa w dwie strony, a przy takich sytuacjach wychodzi "praca na godzinki" co również bardzo szybko się zmieni. Skoro uważa Pan, że nasza firma jest kłamliwa, nie jest Pan zadowolony. nikt nie otrzymał wynagrodzenia oraz uprawiamy kłamstwo to może najlepiej będzie jak złoży Pan wypowiedzenie zamiast wypisywać bzdury w internecie. Naprawdę nie chcemy, by się Pan "męczył". Szkoda, że nie ma Pan odwagi przyjść do biura porozmawiać, bądź choćby zadzwonić tylko musimy prowadzić dyskusję na forum, gdzie każdy pod wymyślonym pseudonimem może wpisywać wymyślone komentarze. Miłego dnia!

Ok

Potwierdzam zdanie poprzednika. Kiedyś ludzie siadali i rozmawiali, teraz najłatwiej na kogoś nadawać w internecie. Problem w tym ze to pierwsze rozwiązanie zawsze coś dawało, to drugie nie daje nic. Mimo wszystko życzę wszystkim powodzenia

normalny

Prawda jest taka, że jak jest konflikt trzeba usiąść i pogdać jk człowiek z czowiekiem. Co da bicie piany na forum? - nic. Myślicie że wstawianie komentarzy pod lipnymi linkami na firmę coś da? Proponuję wszystkim usiąść ogarnąć się i załatwić temat jak ludzie bo to co tu widze to wyłącznie (usunięte przez administratora), która nikomu nie przyniesie kasy a tylko podnosi ciśnienie

Tracz Investments Sp. z o.o.

Panie były P. Ma Pan nieaktualne informacje dotyczące naszej firmy :) Powodzenia!

Tracz Investments Sp. z o.o.

Pani Igo, proponujemy całe siły skupić na poprawieniu przesłanej dokumentacji do zapłaty. Nie będzie Pani musiała tracić czasu na pisanie nieprawdziwych komentarzy w internecie oraz uzyska Pani oczekiwaną płatność. Miłego dnia!

Tracz Investments Sp. z o.o.

Drogi Gościu! Do wykonania usługi potrzebne jest zlecenie, zgadza się; jest FV i się puszcza pieniądze, zgadza się, lecz w przypadku jeśli faktura jest wystawiona niepoprawnie zgłaszamy prośbę o korektę w celu umożliwienia realizacji płatności. Robimy wszystko, by dokumentacja była prowadzona w sposób wzorowy, z przyjemnością zapłacimy Państwa należność. Upadłość?! Proszę wierzyć, że firma stale się rozwija i żadna upadłość jej nie grozi :) W oczekiwaniu na przesłanie umowy, podpisanego zlecenia oraz poprawionej faktury wg obowiązujących przepisów VAT życzymy miłego dnia!

ooo
@Tracz Investments Sp. z o.o.

Przestrzegam przed współpracą z tą firmą. Proszę czytać opinie w internecie na ich temat i popytać windykatorów.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@ooo

Pani Igo z firmy WICTOR, próbowaliście dokonać oszustwa, a teraz przestrzegają Państwo innych przed naszą firmą? To my powinniśmy ostrzec innych przed współpracą z Wami, by nie zostali wciągnięci w żadne problemy skarbowe typu karuzele podatkowe itd. Opinie i cały hejt w internecie tworzycie wyłącznie Państwo sami nie potrafiąc rozwiązać prostych spraw w normalny, biznesowy sposób. Popytać windykatorów? Których przykładowo, ponieważ jak obiecaliśmy dzwoniliśmy do kilku firm i żadna nie posiada akt dotyczących naszej firmy oraz nie mogła się o nas wypowiedzieć w sposób negatywny?

Tracz Investments Sp. z o.o.

Pani Hertman z firmy Wictor, Próbowali Państwo wyłudzić podatek VAT poprzez wystawienie dokumentu sprzedaży z tytułem niezgodnym z faktycznie wykonaną usługą na co nasza firma nie wyraża zgody. Sytuacja została zgłoszona do Urzędu Skarbowego w Częstochowie o interpretację łącznie z otrzymanym od Państwa pismem, w którym opisana przez Państwa sytuacja tylko potwierdza w/w stan rzeczy oraz Urzędu Miasta w wydziale doskonale Państwu znanym. Co więcej, posiadamy kontrahentów i dostawców z Częstochowy, którzy z chęcią z nami współpracują, więc Pani ostrzeżenia niestety nic nie dały, co oczywiście nie znaczy, iż może Pani próbować dalej. Miłego dnia!

Zostaw merytoryczną opinię o Tracz Investments Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Tracz Investments Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tracz Investments Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tracz Investments Sp. z o.o.?