Opinie o Tracz Investments Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tracz Investments Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tracz Investments Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tracz Investments Sp. z o.o. w Katowice

kn

ogromny plus za pomoc i zrozumienie gdy znalazłem się w potrzebie. Dziękuję K.

budowlany

Polecam, konkretna robota za konkretną kasę.

obecny

Tak, na ostatnim zebraniu mówili o warszawie, jaworznie, legnicy i niemcach. Spróbuj zadzwonić do biura

z

jest jakas rekrutacja tera?

Czy po rozmowie w Tracz Investments Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
de

Polecam, wszystko w najlepszym porządku, robota jest, kasa się zgadza. Robimy

Max

Wiesz co ja pracuje w niemczech. maja robote i w niemczech i w polsce. pogadaj w biurze. Pzdr

?

Powiezcie mi gdzie teraz mozna zalapac jakes robote u nich

Odpowiedziałem u nich na ogłoszenie bo szukałem pracy za granica. Pracuje w Niemczech, stawka jest naprawdę przyzwoita, praca w porządku. Polecam

pyt

Pracownik a czym się dokładnie zajmujesz?

@pyt

Jestem instalatorem w hipermarktach

gotów

Wszystko w porządku, polecam!

Pracuje od dobrych kilku miesięcy. Zawsze może być lepiej, ale nie mam powodów do narzekań. Praca jest stała, a to jest najważniejsze

Gotów

Po rozmowie rekrutacyjnej zapowiada sie wszystko okey. Rozpoczynam prace - dam znac co i jak na budoie

tak trzymać! ode mnie 6 gwiazdek!

stały

Polecam, dobre warunki pracy, z pewnością jeśli będzie taka możliwość długo tu popracuję

przcownik

Dobra wypłata, stała praca, robota przez cały rok, umowa. Polecam.

Pracuj
@przcownik

jeśli robota jest przez cały rok to super, jak się z nimi najlepiej kontaktować? Ja już mam dosyć skakania po firmach

głównie południowa polska + niemcy

Polecam tę firme, solidny pracodawca w budownictwie

pra

a gdzie takie ogłoszenia można wyszukać? na jakiś portalach? jak to jest?

B

Nabór prowadzą stale, nie tylko do Katowic. Co do zarobków - nie będziesz zawiedziony

www

Firma ma z tygodnia na tydzień coraz więcej roboty, ciagle kogoś szukają. Może nie pracuje długo bo od kilku miesięcy ale nie mam się do czego przyczepić. Wręcz mogę polecić jeśli ktoś chce załapać coś stałego i zna się na robocie

nick

Kamil co Ci szkodzi przyjść do firmy i pogadać? Idziesz na łatwiznę chcesz od innych chwalenia się zarobkami. ludzie pracują, to znaczy że płaca jest na normalnym poziomie. Przynajmniej ja nie narzekam.

Zostaw merytoryczną opinię o Tracz Investments Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Tracz Investments Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tracz Investments Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tracz Investments Sp. z o.o.?

Tracz Investments Sp. z o.o.

Tracz Investments Sp. z o.o.