Opinie o Cersanit III S.A. w Wałbrzych Uczniowska 21

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cersanit III S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cersanit III S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit III S.A. w Wałbrzych Uczniowska 21

peter

Ja po tej wypłacie daje wypowiedzenie praca w takich warunkach za taką kasę to lipa

Zk2

Pracowałem w cersanicie 14 lat.Ostatnia moja wypłata to 2300 zł.Tak doceniają starych pracowników gdyby nie my to nic by nie trafiło na sklepy . Mistrzowie zero pojęcia o produkcji a kierownik produkcji to porażka nie raz im (usunięte przez administratora) ratowaliśmy bo prezes w ten sam dzień by ich pożegnał.W nowe pracy dali mi 2600 na próbnym.Zmarnowane 14 lat

Można? Można!
@Zk2

Miałem podobną historię jak ty, pracowałem prawie 16 lat na różnych stanowiskach jakiś czas byłem brygadzistą, zastępcą przez 7 lat, dużo wiedziałem ogarniałem. Gdy się zwalniałem zakład nie miał pomysłu co zrobić tylko słowa ( że szkoda) i zwalanie winy na innych że taka sytuacja, brygadzista nic nie może, mistrz też nie bo to dyrektor, a dyrektor że to Kielce rządzą ostatnia moja wypłata w cersanicie 2600 pierwsza w nowej firmie 3400 na rękę

Baca

O co chodzi z "aferą końską"? Mistrzowi obrabial Brygadzista czy sam robil a on patrzyl. Hey...

Leon77

No super Cersanit pracowałem w tym (usunięte przez administratora) ponad 7 lat dobrze ze wyszło iż tam nie pracuje.... Zakład pada na pysk pomimo kolejnego Dyrektora zabrać ludżią Bony na Święta z powodu epidemi zwykle Szmaciarstwo szukają oszczędności tak jak zawsze Brak słów

Takijaki
@Leon77

Niedługo obodzi się ten zakład z ręką w nocniku Wieżniów zatrudniają za wyroki i Ukraina pracuje brawo Cersanit niech zamykają ten (usunięte przez administratora) i tak tesz się stanie jak tak dalej będzie

Aplikowałeś na stanowisko SPAWACZ oferowane przez firmę Cersanit III S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Inwentaryzacja w sklepie spożywczo-przemysłowym Wałbrzych
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca dla stolarzy budowlanych
REGESS
seba

Witam, czy są przyjęcia na produkcję w styczniu? - pytam bo widziałem na ul. Wysockiego bilbord - cersanit rekrutacja- a szukam pracy. Czy przyjmują osoby w wieku ponad 50 lat? pozdro.

H2o
@seba

TK sa przyjecia ja tez tam pracuje i jakbchcesz mozesz mnie zastapic bo szukam innej za godne wynagrodzenie .To moje postanowienie noworoczne ,BRAK ZAROBKOW!!!A reszta spoko i dziewczyny fajne ale za 2200 netto mnie nie zadowala po 4latach.

Hiro
@H2o

Nie zarobiszbale zabawic sie da ,Zycie jest kr. Wiec zabawa sie liczy.!!!

oooo
@H2o

w systemie po 12 godzin zmiana 2200 zl to zart jakis?

H2o
@oooo

Ale za to atmosfera mega ,poco ci wiecej i tak wydasz .A tak naprawde jak walniesz 300godzin to 3tys masz .

Ilona
@H2o

A czy przyjmuja do pracy ludzi z orzeczeniem?

Ruda

A co z bonami na święta wielkanocne?

Maciek.B

Dalej śpicie na nockach w jadalni.

kierownik ndts
@Maciek.B

w jadalni już nie ..teraz a mistrzówce

Witam jakie zarobki w Cersanit ?

@Nowy

Widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Cersanit. Na jakim stanowisku chciałbyś zostać zatrudniony w tej firmie i jaki poziom zarobków byłby dla Ciebie satysfakcjonujący? Daj znać, czy zdecydowałeś się na wysłanie swojego CV i czy zostałeś zaproszony na rozmowę rekrutacyjną!

@Aneta

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w systemie 12 godzinnym ,od 8 do 20 i od 20 do 8 ?

@Nowy

Póki co jeszcze nikt nie odpowiedział na zadane przez Ciebie pytania, ale mam nadzieję, że jeszcze się to zmieni. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w firmie Cersanit? Ciekawa jestem, czy już aplikowałeś i czy może dostałeś zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną.

damian

12 zyla na początek plus premia ale na razie biorą Ukraińców albo skazanych

@damian

Czy ta kwota, którą podałeś, to kwota netto, czy brutto? To na pewno dość istotna informacja dla osób chcących podjąć pracę w Cersanit. Widzę, że jesteś dość dobrze zorientowany, jeśli chodzi o przyjęcia do pracy - też chciałeś spróbować podjąć pracę w tym miejscu?

Kinol
@Nowy

Jeśli jesteś na ciężkim stanowisku to będzie trudno pracować , sam wiem po sobie . Plus taki że nie wstajesz 4 razy na 6 rano A raz o 6.30. No i z urlopami lipa bo nie masz już 26 dni tylko ok 17.

@Kinol

A dlaczego tak wygląda w kwestii urlopu? Nie znam sytuacji - czy mógłbyś nieco nakreślić ten temat? Czy osoby na takim stanowisku jak Ty pracują w jakimś mniejszym wymiarze etatu, i stąd ten też mniejszy wymiar urlopu, czy masz tu na myśli coś innego? Z góry dziękuję za doprecyzowanie!

Bo mnie pojebie
@Aneta

Dlatego tak to wygląda w kwestii urlopu bo wg kodeksu jest 26 dni urlopu liczonego w wymiarze pracy po 8 godz czyli 26*8 =208 a ze jest system 12 godzinny to nominał urlopu czyli 208 godz dzielimy przez 12 godzin. I jest to zgodne z prawem soraedzalismy. Jedynie dobra wola pracodawcy mogą by dać więcej urlopu.

Darek
@Nowy

Na początek stawka ok 13.80 zł BRUTTO! Plus dodatki np premia uznaniowa , do godzin nocnych dodaj ok 2.62 zł do godz, ale że wprowadzili system 12 godzinny to godzin nocnych mniej. Ogólnie musisz wiedzieć że to co będę od Ciebie wymagać, warunki pracy plus zarobki za system 3 zmiany , 4 brygaday to szału nie ma. Na końcu się oszukają np pracowałeś jako utrzymanie ruchu a wpisza ci zwykłego operatora .

@Nowy

Ok 13.80 BRUTTO plus dodatki premia uznaniowa, i nocny do godz ok 2.61 . Kasa jak na warunki ( temperatury, hałas, pył substancje szkodliwe ) , obowiazki, odpowiedzialność, praca w systemie 12 godzinnym, 3 zmiany 4 brygady nie warta tych pieniędzy. W Lidlu dają więcej na kasie.

Rocki

2700-3500

Tymon

@Krysia.ciarkowska Dlaczego uważasz , że mają być jakieś zwolnienia?

Krysia.ciarkowska

Będą zwolnienia pracowników na dniach co wiecie więcej?

gość

Jaka przyczyna dzisiejszych zwolnień? Usunięcie niewygodnych ludzi czy kryzys HR? Przecież ludzi brakowało

Zk3
@gość

Znajdź właściwe forum wpisz go work Cersanit Wałbrzych tam jest więcej użytkowników

@gość

O jakich zwolnieniach piszesz? Czy w firmie nastąpiła jakaś duża rotacja pracowników? Jeśli mógłbyś coś więcej napisać na ten temat, to na pewno zarówno ja, jak i inni użytkownicy forum, bylibyśmy Ci wdzięczni! Jak aktualnie wygląda sytuacja w Cersanit?

Polak

Ok Moje sugestie dla Cersanit: Ok Lubię atmosferę w Cersanit za: Ludzie , możliwość rozwoju i awansu

Aneta

@Kaśka, to co piszesz o warunkach panujących w pracy w Cersanit, faktycznie nie wygląda zbyt dobrze. Co jest powodem tak niskiej temperatury na tym zakładzie, o którym piszesz? Czy kwestia warunków panujących w pracy były w jakiś sposób zgłaszane pracodawcy? Wydaje mi się, że powinien jakoś im przeciwdziałać.

cersanit tonie

Zatrudniło się kilku nowych pracowników w szatni zapytali o której godz jest przerwa ''a tu wszyscy w śmiech ktoś krzyknął tutaj się je w czasie pracy na szybkiego Na drugi dzień się zwolnili .

OPONEX

Pracowałem 8 lat. Łamane prawa pracy, śniadania przy linkach i szkodliwych substancjach

Kaśka
@OPONEX

Dokładnie. Sortowaczki tak samo linia ma jechać i tyle.!! Masz się posikac zalać krwią ale metry mają być!!! Współczuję bo na pierwszym zakładzie już jest zimno A co dopiero jak śnieg spadnie?? Tam spodnie leginsy koszulka bluza bezrękawnik i farelka na raz rady nie dają jak zimne dni nadejdą.... no co innego na koniec zmiany jak jest kupa gruzy do sprzątania przez kobietę A pakowacz ma to w 4 literach nawet kobiecie nie pomogą... jedzenie jedzeniem... ale tam sortowaczki jedzą posiłki w tym kurzu brudnych rękach nawet ciężko tam o rękawiczki.... ludzie co z tym zakładem????

Aneta

@Umakiki, wyczuwam nutę sarkazmu w Twojej wypowiedzi. Rozumiem, że pracujesz w cersanit w Wałbrzychu, tak? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Czy polecacie aplikować do pracy w cersanit? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje?

Umakiki

Zakład super. Dwóch pracowników i pięciu przełożonych

więzień

pierwsze 3 miesiące 12 zł 40 gr brutto za...dol po pachy ukraincy się nawet śmieją 13 zł po 3 miesiącach zapraszamy

@więzień

Się ciesz, że masz za co alimenty spłacać. Jak Ci źle to wracaj do celi albo szukaj lepszej pracy.

Siofer

Zaorać ten zakład załadunki klęska na całej linii najlepiej by było jakby nikt tu nie przyjeżdżał po towar szkoda czasu i pieniędzy stanie po trzy dni brak parkingu i jakiejś łazienki dla kierowców banda nierobów tępakow brak określenia na tych logistyków

40latek

Jeżeli chodzi o WSSE w Wałbrzychu, nie jest źle. W porównaniu z Faurecia, Toyota, NSK, bardzo dobrze. Dobra atmosfera, zarobki nieco lepsze niż u wyżej wymienionych. Jeżeli komuś nie przeszkadza 4-brygadówka, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit III S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Cersanit III S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit III S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cersanit III S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cersanit III S.A.
1.7/5 Na podstawie 20 ocen.

Cersanit III S.A.