CDM PEKAO S.A.
1 2 3 5 1
pomocny Nowy wpis

Witam , Szanowny Panie Prezesie Banku Pekao S.A. Od niedawna objal Pan stery w Banku Pekao S.A. po rezygnacji Pana Luigiego. W dalszym ciagu na stanowiskach pozostaja Prezesi Spolek takich jak CDM Pekao, ktory otrzymal kare od KNF za swiadczenie uslug doradztwa inwestycyjnego w 2014 r , ktoremu groza potezne odszkodowania od klientow ,a niedawnno Biuro Maklerskie Banku Pekao S.A zostalo wpisane na liste ostrzezen. Tak samo jak Amber GOLD. W jednym i drugim podmiocie zarzadzaja te same osoby. Prosze sie zastanowic, poniewaz buduje Pan zdrowy organizm, a te Spolki sa zdecedowanie chore i zagrazaja systemowi bankowemu oraz zaufaniem do instytucji finansowych. Prosze o podjecie odpowiednich krokow zdecydowanie najlepszych dla Pana. Prosze o pdjecje szybko decyzjji Panie Michale.

TakNie

rysik Nowy wpis

centralny dom maklerski raczej prężnie działa, zwłaszcza pekao także próbuj :) ja chcę iść tam na praktyki do działu marketingu :) podobno naprawdę warto

TakNie

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie CDM PEKAO S.A. na naszym forum. Wiele osób liczy na twoją pomoc i opinię.

Tak1Nie

Zostaw opinię o CDM PEKAO S.A. - Wałbrzych

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie