Opinie o Cersanit III S.A. w Wałbrzych Uczniowska 21

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cersanit III S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cersanit III S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit III S.A. w Wałbrzych Uczniowska 21

Pracownik za dwóch

Jak to jest wy tam z góry, że my na dole zwykli pracownicy tyramy na dwie linie, a was tam u góry tyle samo? Zwolnić połowę, biurka złączyć i do roboty. Skoro my możemy zasuwać ponad stan, to wy nie możecie? Wprowadzacie nam normy takie, że wy po jednej zmianie mielibyście dość, a rodzinie to byście odradzili taką pracę jaką nam zorganizowaliście. Ludzie odejdą wszyscy, chyba że taki wasz cel.

UR

Tchoro najgorszy dyrektor techniczny w historii tego zakładu nie przejmuje się swoimi pracownikami oszczędza na wszystkim doprowadzając zakład do ruiny inkasując jednocześnie profity dla siebie z oszczędności na pracowniku. Podwyżki żenada a w zasadzie ich brak.

UR Nowy wpis

Milioner z Delfina Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Zadowoleni z podwyżek?

Opo Nowy wpis

I kadrowe cięcia.... Tyle pieniędzy wyrzucają w błoto, że hej. Brak gospodarza. Dyrektorki, którzy przyjdą na 1,5.czy 2 lata wciskają kit długoletniemu prezesowi. Tytan po rekordowym roku sprzedażowym. Super decyzje. M. Sknerus nie ma wizji

Tytan

Dlaczego projekt Tytan , bo to pracownicy pracujacy ponad miarę często za 2 lub 3 dźwigają i wykonują ta tytaniczną pracę żeby szef się zastanawiał czy kupić kolejny bank. My oszczędzamy a na górze słupki na koncie rosną.

Aplikowałeś na stanowisko SPAWACZ oferowane przez firmę Cersanit III S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Jaka umowa obowiązuje w Cersanit III S.A. podczas okresu próbnego?

Odpis

Czas wypunktować zakład pracy: - brak ludzi i masa obowiązków, - na zakładzie brud, na hali, w toaletach, na socjalu, - zapylenie które widać gołym okiem, - brak stołówki, a mówiliście że powstanie, - bardzo słabo z BHP na każdym szczeblu, - rąbanie na brygadówkach, - brak podwyżek, Macie więcej to dopisywać w odpowiedziach pod tym komentarzem.

Form
@Odpis

Trzeba się zwolnić. Praca jest zła, zasuwasz za trzech. Robić nie ma kim. Warunki pracy fatalne. Chciwość firmy na maksa. Ja odchodzę. Wam też radzę. Papa.

Awjo
@Odpis

- temperatura w zimę +/- 10stopni odzież zimowa pracownikom nie przysługuje no chyba ,że na protokół - antyczne maszyny nadające się do postawienia w muzeum. Jak to jest ,że te rumple chodzą 24/7 na wykręconych w kosmos cyklach i nie są normalnie serwisowane? Remonty polegające na czyszczeniu bo nie ma budżetu na nowe części??? - w ostatnim czasie liczne wizyty różnej maści prezesów z których nic nie wynika. Mam nadzieję ,że w swoich biurach mają równie zimno co my -ślepe BHP -duża ilość osób z kadry ,,kierowniczej" a jak przychodzi co do czego to nie ma żadnej osoby decyzyjnej -redukcja ilości operatorów (stanie na kilku stanowiskach jednocześnie)

Kra
@Awjo

To tak jak w Kra plus doradcy nie wiadomo skąd ani od czego ale fakturki leca i to w euraskach

Zk3

A gdzie można zgłosić to że mistrz ustala urlopy wypoczynkowe to chyba nielegalne jest

ZaOstatniGrosz

Gdzie nie spojrzysz to Michał Sołowow jest przedstawiany jako bogaty a nawet, ba, jeden z najbogatszych Polaków czy nawet nie najbogatszy. Niestety zarobki pracownika produkcji są marne, liche, mizerne. Wiem, wiem dyrektor pewnie na to: ile mam płacić za powiedzenie "może frytki do tego" to nie neurochirurgia - wybaczcie... Ratunku można szukać tylko w myśleniu, że zawsze może być gorzej - gorzej możesz zarabiać np. zamiatając ulice...

Kolega
@ZaOstatniGrosz

Ale w czym masz , macie problem ? Dookoła są przyjęcia na ciekawe stanowiska Johnson Quinn , Toyota itp kiedyś z tym była lipa teraz są tam spoko warunki . Sam pracowałem w Cersanicie duuuzo lat ale jak 2800 na wypłatę było dla Prezesa dużo to odszedłem teraz co miesiąc mam 5 z przodu po 3 latach . Dzięki takim jak my ludziom oddanym Cersanit jeszcze przędzie . W obecnym zakładzie cała grupą operatorów się zwolniła z Ukrainy i szybko się pieniedze znalazły bo potencjalne kary większe niż podwyżki, to powinno nas Polaków nauczyć czegos .

ZaOstatniGrosz
@Kolega

Bełkoczesz. Ja popełniłem błąd w swojej wypowiedzi ale ty bełkoczesz. Czy ja pisze, że mam problem? To opinia, nie musisz się z nią zgadzać a to nie znaczy, że mam PROBLEM. Nie można oczekiwać za dużo jako pracownik produkcji zwłaszcza w kwestii wynagrodzenia ale z SZACUNKU, że jednak starczało mi do 10 nie spłuczę twojej wypowiedzi w toalecie z logo "CERSANIT". MAŁO PŁACĄ I BASTA a, że pracownik produkcji niewiele więcej zarobi nawet w innych firmach to już inna sprawa - taka praca. Pozostaje zdobywać kwalifikacje, doświadczenie i liczyć, że wiatr powieje z dobrej strony.

Innykolega
@ZaOstatniGrosz

Widzę że nie ogarnąłeś wypowiedzi "kolegi" przeczytaj a nie jak typowy Polak doszukujesz się podwójnego DNa , krytyki i ataku na ciebie , ja czytam i widzę prostotę wypowiedzi tamtego gościa, parafrazujac jego wypowiedz "pracował w Cersanicie zarabiał 2800 zwolnił się ma 5 z przodu po kilku latach , ofert pracy nie brakuje i każdy z nas może spróbować " nie kminie twojego ataku na niego .

Mazurek

Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kupiec. Czy może ktoś coś więcej napisać - praca ze stałymi dostawcami czy poszukiwanie nowych?

Czy w Cersanit III S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pracownik za dwóch

nie mogę Mazur

A myślałem, miałem nadzieję że zwolnili się wszyscy stad zaraz po mnie czyli 3 lata temu. byl czas ze w delfinie była bieda w stosunku do otoczenia, później delfin dogonił wynagrodzenia, ale po kolejnych latach inne firmy płaciły po 4 tyś A delfin stanął na 2600 I dlatego sie zwolniłem i wielu moich kolegów w tamtym czasie . ale miałem nadzieję że więcej się nas zwolni , juz wtedy warunki i szacunek do operatorów był lipny nawet kier Pazur miał problemy czy coś. mi się udało, kak to mówili koledzy wszędzie dobrze gdzie mas nie ma , ale mi naprawdę teraz dobrze i lepiej , czysto , kasa dwa razy lepsza , trochę odwagi A się trafi lepsza praca

SzukamyNSK

Szukamy brygadzistę do naszego zakładu nsk podobno macie kompetentnego pracownika mającego poważanie z Przerobiwni , ma ietypowe imię proszę złożyć panie T cv a przyjęcie na dogodnych warunkach jest gwarantowane .

Czy firma Cersanit III S.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Arti

Myślę o pracy w cersanit na sitodruku, czy jest ktoś kto tam pracuje i mógłby powiedzieć co nieco.

Ulala
@Arti

W Cersanicie już dawno nie ma sitodruku

Manio

Pracowałem 2001do 2014 , chłopaki z brygady fajni ale stosunek zarzadu do ludzi tragiczny pieniądze marne były wtedy , z tego co wiem bo kontakt mamy nadal zarabiają do 3 tys na rękę z tym że ja mam z nadgodzinami obecnie 6 do 8 na rękę

Ada

Witam wszystkich Chce aplikować o pracę w Cersanicie jak wyglada praca dla kobiet Z góry dziękuję

@Ada

Podpinam się pod pytanie. Też jestem ciekawa jak to wygląda w rzeczywistości. Prosimy kogoś o odpowiedź

Ona 37
@Ada

Kobiety to głównie sortowaczki czyli siedzisz płytki jadą na taśmie i oznaczasz jak jest jakis ubytek wada itp , niby praca lekka ale wymagająca oczy się męczą a kasa nieduża

@Ada

Witam. Daj sobie spokój na prawdę, szkoda CV składać zarobki nie duże a robota w zapyleniu i brudnym lepiącym szkliwie do płytek. Pozdrawiam

Pracownik_12
@Ona 37

To co napisała Ona 37 to już przeszłość - jest coraz więcej kobiet na liniach produkcyjnych od pras do piecy. To gdzie się trafi zależy od brygady.

Roki

Hej koledzy , mailem napisać jak w Toyocie ponodejsciu z delfins , zwolnilem sie z Cersanitu niedowano . Otóż różnica kolosalna , inny standard pracy , pieniądze dużo większe, warunki lepsze , może mniej swobody ale to kwestia przyzwyczajenia . Moje wrażenie jest takie że jak bym wiedział że tak jest poza cersaniyem to już dawno bym się zwolnił.

Jacek

Nie bójcie się szukać pracy ja odszedłem z delfina w sumie niedawno po 15 latach , był stres itp ale dzisiaj nie żałuję praca obecna lepsza kasa duuuzo wieksza a sentymenty że fajna ekipa że koledzy że lekka praca ( zależy od działu) odłożyć należy na bok bo to chodzi o swoją przyszłość, koledzy nie zapłacą rachunków. A już sam fakt że po 15 latach mam stawkę 19 zł brutto a nowi mają tyle samo a nawet więcej to jakaś komedia .panowie ofert nie brakuje szukać zmieniać starać się źle nie jest poza niebieskim delfinem

Halina

Zastanawiam się czemu nikt nie potrafi doprecyzować czemu oni mieliby mieć tutaj lepiej od Polaków. Chodzi o formę umowy? Mają coś inaczej?

@Halina

Być może chodzi o jednorazową wypłatę w wysokości 1000zł dla każdego pracownika z Ukrainy.

Answ
@Halina

A może chodzi tutaj o to, że pracownicy zza wschodniej granicy wykonują mało skomplikowane i mniej odpowiedzialne prace na zakładzie biorąc podobne jak nie takie same pieniądze na zakładzie w przeciwieństwie do Polaków? Tak to zazwyczaj wygląda jeśli chodzi o podział pracy.

Lidia
@:)

Poważnie mają ten jednorazowy tysiak od firmy? Czy żartujesz sobie po prostu? Jakie zarobki netto są dla Polaków a jakie dla Ukraińców, orientujesz się czy jest jakaś różnica?

@Lidia

Mają i co z tego jakaś zazdrość czy co

Halina

nie zazdrość ciekawi mnie odbiór pozostałych współpracowników na to. są spore konflikty teraz czy raczej już ludzie tego tematu nie ruszają?

@Halina

Może i komuś to przeszkadza i go rusza ale moim zdaniem to są wspaniali ludzie i trzeba pomóc a to był jednorazowy strzał tylko

Halina

no może. a widziałam, że pisali o jakiś zwolnieniach grupowych... faktycznie będą miały miejsce? będzie to losowe czy dotknie to konkretną grupę / stanowiska?

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit III S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Cersanit III S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit III S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cersanit III S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cersanit III S.A.
1.7/5 Na podstawie 20 ocen.

Cersanit III S.A.