Opinie o Firo Sp. z o.o. w Opatówek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firo Sp. z o.o. w Opatówek

peter

Kto nie zna lub nie chce znać historii firmy to napisze, że nie ma powiązań z firmą speed24. Niestety są powiązania.Pracowałem już dla kilku spedycji, te rzetelne nie mają wcale opinii. Jak dla mnie to najlepsza rekomendacja.

jojo

Potwierdzam,firma idzie w dobrym kierunku poki co nie ma leniuchowania,ładunki zlecane płynnie oby tak dalej.Zobaczymy jak z terminami fv obym sie nie zawiodł

Pirat

jezdze u nich od niedawna,narazie okres probny zobaczymy jak dalej sie rozwinie. Narazie zlecen jest sporo,kilometrowka wyglada obiecujaco jak bedzie tak dalej to zawitam na dłuzej

Stalyklient

Jestem ich stalym klientem i ladunki zawsze docieraly na czas,kierowcow maja sumiennych, daja rade nawet we fixach.Co do ceny zawsze idzie sie dogadac

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firo Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
janek

jak w tym biznesie raz na czas raz nie ale suma summarum zapłacili zawsze

Romet

Współpracuje z nimi od roku,fakt czasami spoznia sie z platnoscia ale ktora firma sie nie spoznia,wazne ze zlecenia sa stale i nie stoje na pusto po 5-6dni. To jest biznes nie zawsze jest kolorowo wazne zeby utrzymac jakas srednia. Stawka mogłaby by byc lepsza ale przy tych km co robie nie wychodzi sie wcale zle. Jeden bedzie zadowolony drugi nie. jezdzilem w gorszych spedycjach i nawet nie bylo mnie stac na zatrudnienie ewentualnego kierowcy

jacek

co moge napisac o tej firmie złodzieje i jeszcze raz złodzieje

Dziadek

Taka dobra firma że nie wiem jeżdżę u nich na własnej działalności od stycznia i do tej pory nie widziałem. Pieniędzy. Sprawę. Będę załatwiał sądownie. Nie podpisuje z nimi umów na własnej działalności

Janek

Jestem u nich przewoznikiem i poki co wszystko gra i buczy :)

pozdro
@Janek

czysta prawda jezdzilem u nich ich autem nie wyplacili mi dniówek czyli 1700 zl

Firo
@pozdro

witam Adamie a może byś tak powiedział co ty zrobiłeś z naszym pojazdem ? ( niestety jazda bez oleju w silniku kosztowała nas o wiele więcej)

niezadowolony

Nie wiem skad te piekne i pozytywne opinie pewnie sami sobie je wpisali ja natomiast jestem bardzo niezadowolony pozostalo mi z ich wspolpracy wielkie dlugi i grube tysiace do odzyskania od Firo.Dlstego busiarze strzezcie sie tej spedycji jak chcecie funkcjonowac dalej na rynku transportowym.

Jaro33

Płacą, czasami jest poślizg czasowy, ale można sie kontaktowac i jakos zalatwiaja sprawe, ogólnie polecam, przynajmniej jest pewnosc ze tak czy siak kasa bedzie, mozna jezdzic.. ;)

ijov

tak mie sie też wydaję. I patrz na daty opini, bardzo zbliżone.

Dziwne

Dziwne te opinje ,takie pozytywne ,az dziwne jak na polskie warunki. A te dobre to tak dziwnie pisane cytat"....wiadomo, ze Firo Sp.z.o.o.", normalny czlek pisze "ta Firo to fajna itd. Te wszyskie wpisy to zwykle slupy.

MałyRabi

system jazdy okej, spedytora mam też w porządku, zawsze można się dogadać, nie robią jakiś większych problemów, można z nimi działać, takie czasy że trzeba na wszystkich uważać, ale odpukać są w porządku, jak tak dalej będzie to nawet przełuże umowę.. polecam...

Maciej.PP

Firma jest okej, wszystko okej

Maceik

OK. polecam

Robi

z firo jeżdzę po UE już jakiś czas, płatność na czas, km są, fajna ekipa ze mną pracuje, jest okej, polecam

waldekkk

Moja opinia na plus, jest okej

Adam.j.

Wyjątkowo dobra firma

Ivo

jeżdzę od 3 miesiecy, płatnosci terminowe, wszystko pasuje

Zostaw merytoryczną opinię o Firo Sp. z o.o. - Opatówek

Firo Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 85/87 lok. 8
    90-057 Opatówek