Opinie o NEOMESSE w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NEOMESSE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NEOMESSE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEOMESSE w Kraków

Mark

Neomesse? Praca w tej firmie to jakaś porażka! Nie polecam !!!

grafik
@Mark

Dlaczego? Na jakim stanowisku pracowałeś?

Maciek
@grafik

No wlasnie? I kiedy? Bo odkad tam pracuje to nikt nie narzekal, tzn zawsze sie malkontent znajdzie jeden z drugim :)

Nie wiem skąd te negatywne opinie, u nas zawsze jest wesoło. Wyrozumiałość i szacunek ma tu każdy do każdego

Joli

Jak to nie wiesz? Wypisujecie takie bzdury ze aż mózg się lasuje Atmosfera w firmie jest co najmniej kiepska , zadowoleni klienci ? Ha , mon reklamacji Przestańcie ściemniać

Maciek

Przede wszystkim motto firmy to najpierw klient! Dbamy o niego i mamy naprawdę indywidualne podejście. To sie ceni!

Franek

Pozytywna atmosfera i praca w młodym zespole ;) tak kojarzę Neomesse

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w NEOMESSE się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Jack

Wiem jak to wygląda "od środka" i mogę potwierdzić oraz powiedzieć, że cieszę się z faktu, że ktoś jeszcze ma na uwadze dobro klienta. Dostarczamy im solidne i wysokiej jakości produkty. W takim zespole, z taką świadomością pracuje się naprawdę przyjemnie

Robert

Dla mnie ekstra doświadczenie! Fajni ludzie, dużo się działo :D

Czesław

Robimy fajne rzeczy, a klienci się cieszą ze zrealizowanych zamówień. Luźna atmosfera pracy to tutaj podstawa ;)

Kamil

Ja pracuję od jakiegoś czasu i jestem zadowolony z mojego zespołu. Fajna atmosfera, pieniążki też się zgadzają

Fidzi

Pracuję w firmie Neomesse już ponad rok. Dzięki serdecznemu zespołowi ludzi, którzy tworzą tę firmę przez ten czas zdążyłam poznać specyfikę branży i nauczyć się pracować pod presją czasu oraz rozwiązywać szybko i sprawnie problematyczne sytuacje. Zarząd firmy dba o pracowników, a wypłata jest zawsze w terminie na moim koncie.

Mimi
@Fidzi

Och jak wspaniale , szkoda ze to co piszesz to nie prawda

@Fidzi

Fidzi ile Ci płaci firma za pisanie takich komentarzy?

Fidzi
@Adam

Nic. Szefował stała z batem obok.

Tadeusz

Praca w firmie Neomesse pozwala mi udoskonalać moje umiejętności, a ze względu na różnorodność projektów, przy których mam przyjemność pracować, ciągle uczę się nowych rzeczy. Zespół pracowników Neomesse to ludzie z pasją tworzenia i z profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy. Poczucie bezpieczeństwa dodatkowo daje mi regularna wypłata oraz opieka medyczna zagwarantowana przez właścicieli spółki.

PW
@Tadeusz

Fajna atmosfera, praca w dynamicznym, nastawionym na rozwój zespole:)

Ollla

Firma oczywiście ściemnia z tym doświadczeniem Przejęli wszystko od focus firum i ficus targi Jeden wielki przekręt W dalszym ciągu działaj nieuczciwie Radzę się zastanowić komu powierzanie swoje pieniądze

Dominika

@ciekawa, aplikowałaś na stanowisko, o którym pisałaś we wcześniejszym swoim wpisie na tym forum? Może jesteś w stanie krótko opisać jak obecnie w NEOMESSE wygląda proces rekrutacyjny? Twoja wypowiedź, którą zdecydujesz się pozostawić będzie ważna dla tych osób, które również planują współpracę z tym pracodawcą.

@Dominika

Nie, po poznaniu przybliżonych zarobków (odpowiedź pompom) zrezygnowałam z aplikowania do tej firmy.

HR NM
@Dominika

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Jego wysokość zależy od umiejętności i doświadczenia Kandydata. Zapraszamy do złożenia aplikacji :)

Dominika

Witam, chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy w Neomesse. Chętnie dowiem się więcej o waszych doświadczeniach oraz przemyśleniach na temat tej firmy. Czy pracownicy mogą liczyć na premie bądź inne benefity? To forum poświęcone jest zbieraniu merytorycznych opinii o firmie jako pracodawcy. Czy w związku z tym ktoś mógłby się wypowiedzieć w tej kwestii jakim pracodawcą jest firma Neomesse? Pozdrawiam.

HR NM
@Dominika

Witam, Wynagrodzenie w Neomesse ustalane jest indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Jego wysokość zależy od umiejętności i doświadczenia Kandydata. System premii również jest stosowany. Pracownicy mogą min korzystać z pakietów medyczynych. Od dnia dzisiejszego rozpoczynamy rekrutację na stanowisko Grafika -zapraszamy do złożenia aplikacji na adres cv@neomesse.com :)

ciekawa

Ktoś się orientuje jaką pensje oferują na stanowisku projektanta stoisk targowych z 2 letnim doświadczeniem?

pompom
@ciekawa

Z tego co wiem to około 2000-2500 zł netto

@pompom

Dziękuję za odpowiedź :)

Mira

Co słychać w firmie? Czy warto strać się o pracę? Bardzo dawno nie pisaliście na forum i zastanawiam się z jakiego powodu?

yh

ojj ta oferta jest od dawna nie aktulana ja tez pamiętam ze grafika 3 D szukali w Krakowie jakiś czas temu

Pracowałam w tej firmie i bardzo dobrze wspominam to doświadczenie zawodowe. Firma jest uczciwa to przede wszystkim, rozliczono się ze mną za moją pracę bez jakichkolwiek problemów. Pieniądze wpływały na konto systematycznie, wg ustaleń. Rzeczywiście może być rotacja, ponieważ to nie jest łatwa praca. To jest praca dla ludzi odważnych, ambitnych, pracowitych i przede wszystkim uczciwych, dająca bardzo dobre możliwości zarobkowe. Nie znam historii zatrudnienia innych pracowników, ale rzeczywiście biorę pod uwagę że mogły się zdarzyć niekoniecznie miłe historie z tym pracodawcą, jak z każdym. Stoi natomiast pod znakiem zapytania uczciwość pracownika, który źle wspomina prace. Być może jak to mówią każdemu wg jego miary ? Jest to praca z kreatywnymi ludźmi, skupia wielu managerów w jednym miejscu , którzy choć każdy pracuje nad swoim indywidualnym sukcesem, chętnie służą pomocą i dzielą się bogatym doświadczeniem zawodowym z uśmiechem na twarzy. Praca dla ambitnych, odważnych ludzi z charakterem, nie bojących się wyzwań. Bardzo dobry pracodawca.

Fiona

Na stronce internetowej neomesse pojawiły się nowe twarze, nareszcie swieża krew,nowy nabór, nowe siły.Zobaczymy na jak dłógo? 6 miesiecy? Czas start...

Ola

Hejka, Poczekaj do wyplaty;)

Oferty Pracy

Office Assistant Neomesse Sp. z o.o. S.K.A 2015-11-23 Żródło: Gowork.pl Kraków (małopolskie) NEOMESSE - jesteśmy jedną z największych firm w branży wystawienniczej. Marketingiem wystawienniczym zajmuje się już blisko 16 lat. Nasze stoiska rozstawiamy w Polsce jak i zagranicą. Podstawą sukcesu naszej firmy jest młody, ambitny i dynamiczny zespół pracowników. W związku z szybkim rozwojem, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko: OFFICE ASSISTANT Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym sta

Kona
@Oferty Pracy

Bardzo ciekawe ogloszenie,myslalam nawet aby aplikowac. Nie wiem tylko jak firma neomesse ma 16 letnie doswiadczenie w branzy jesli w KRS firma powstala w 2014? Chyba ze nazywala sie inaczej. Jesli ktos wie cos na ten temat to prosze o wiadomosci. Bede bardzo wdzieczna.

Zostaw merytoryczną opinię o NEOMESSE - Kraków

NEOMESSE
2.5/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Półłanki 31A
    30-740 Kraków