Opinie o Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. w Poznań

Czy w Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

boot

Kiedy osoby/boty zadające pytania się skapną, że nie ma już podmiotu TOMEK hurtownie instalacyjne? Kiedy się skapną, że GoWork nie jest miejscem do poważnych rozmów? W sumie pytanie retoryczne. (usunięte przez administratora) ps. nadal nie akceptuję regulaminu serwisu, ale nie mam wyboru odpowiadając na te botowe pytania.

Wercia Nowy wpis

Hej. ;) może jednak mi ktoś odpowie, chociaż po przejrzeniu tych ostatnich wpisów nie wiem czy można spytać. Na tej stronie podanej w kontakcie widziałam ofertę dla menadżera ds. zakupów. Można prosić o ocenę atmosfery na dziale? spełniam warunki i myślę o przeslaniu CV

HR Nowy wpis
@Wercia

Nie są prowadzone takie rekrutacje a tego typu stanowisko to kolejny wymysł i fikcyjne ogłoszenie gowork.(usunięte przez administratora)

ooo Nowy wpis

Serio nie jest to miejsce do poważnych rozmów jak ktoś zasugerował? chciałem zerknąć na zarobki magazyniera, bo już w takim dawnym ogłoszeniu pisali, że do czwórki się dociąga. Ale czy z tych poprzednich opinii mam rozumieć, że już wcale się nie zarobi? napisane zostało wprost, że nie ma „podmiotu”, a co się stało z ogólnym miejscem pracy i pracownikami?

HR Nowy wpis
@ooo

Tak, GoWork nie jest poważnym miejscem do jakichkolwiek dyskusji. Jeśli ktoś ma ochotę na poważne dyskusje powinien rozmawiać bezpośrednio z pracodawcą, wtedy kiedy jest prowadzona rekrutacja. Dla nas temat wynagrodzeń jest indywidualny dla danego stanowiska. Co do zarobków. Pojęcie mediana jest podstawowym narzędziem obliczania wynagrodzeń więc odpowiadając - zarobi. Tamtego podmiotu nie ma, jest inny, pracownicy mają się dobrze i jest ich więcej. Pracownicy mają średni staż 17 lat, a rozjazd jest od 0 do 37 lat stażu (czyli dłużej niż istnieje ten podmiot). Nadal nie akceptuję regulaminu tego pseudo portalu. Miłego dnia. ps. czy Staff GoWork może przestać samodzielnie nakręcać ten wątek ?

Czy w Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

HR

Pracownicy od początku istnienia otrzymują paczki świąteczne.

@HR

A zawartość? Co roku jest taka sama czy raczej trafiają się niespodzianki? Ciekawi mnie co w tym roku jest proponowane. Obecnie jest dostępne ogłoszenie dla speca od spraw klienta a w nim zawarta została wzmianka dotycząca szkoleń. Jaki jest ich bieżący zakres?

HR

Zakres szkolenia jest indywidualny zawsze dostosowany do potrzeb. Co do paczek. Czy to jest miejsce o dyskusji na ten temat i czy to faktycznie ma być powodem zainteresowania kandydata?

@HR

Powodem to może nie ale zawsze milej jest cos dodatkowego dostać, taki motywator. ;) Z takich poważniejszych zabiegów motywacyjnych to czy obowiązuje jakiś system premiowy? Jeśli tak to jakie są jego bieżące zasady?

boot

Katarzyna

Cześć, zauważyłam, że wisi ogłoszenie na magazyniera. Można coś wiedzieć o tym, jaka podstawa na rękę jest proponowana? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź, proszę tylko, żeby były aktualne.

@Katarzyna

Firma nie prowadzi obecnie rekrutacji. Całkiem prawdopodobne, że ponownie GoWork publikuje fikcyjne ogłoszenia, aby napędzić ruch na swoich stronach (takie sytuacje miały miejsce w przeszłości i z tego powodu otrzymaliśmy parę nie tylko negatywnych, ale również obraźliwych i nieprawdziwych opinii). Jedynym kanałem HR są dla nas poważne i rzetelne portale (pracuj.pl / praca.pl) i tam można znaleźć nasze oferty pracy. Dodamy, że od blisko 2 lat nie ma marki TOMEK hurtownie instalacyjne a GoWork z uporem maniaka pisze opinie i zapytania na profilu, który nie był przez nas nigdy akceptowany i autoryzowany. Odpowiadamy na pytania, ale udział w tym portalu nie jest naszym celem.

Magazynier

Po zaproszeniu przez telefon, zaproszenie na spotkanie z prezesem firmy. Rozmowa bez stresu w dobrej atmosferze. Po paru dniach kontakt i jeszcze jedno spotkanie z propozycją pracy.

Doświadczenie, czy są uprawnienia na wózek, historia pracy w innych firmach, rozmowa o firmie, pytania dotyczące stanowskia np. praca zmianowa. Generalnie nic trudnego.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czy Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak

Czy w Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Pracownicy są wynagradzani.

Lizus
@HR

Co ty inni kasę biorą ci lepsi :)

@Lizus

A kto jest tym lepszym tutaj? ;p

@Lizus

"lepsi" - nie znane słowo w organizacji

@Joanna

Brak takich osób. Ogólnie dyskutowanie na tym portalu niestety pokazuje niski jego poziom. Miłego dnia.

Łucja
@HR

Czyli według Ciebie wszyscy są traktowani na równi ? :) Nie ma , że ktoś ma lepiej z jakiegoś powodu albo gorzej ?

@Łucja

My nie z (usunięte przez administratora)aby segregować i traktować inaczej.

Agnieszka
@HR

A ile wynosi to wynagrodzenie? Możesz opisać?

@Agnieszka

Nie uważamy, że zasadne jest prezentowanie tego typu danych na tym portalu.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o.?

HR

Jesteśmy ciekawi kiedy GoWork przestanie zadawać pytania w celu podtrzymania ruchu. Odpowiadając jednak na pytanie, tak.

@HR

Dzień dobry, ale tak z czystej ciekawości to czy którakolwiek odpowiedź, która została tutaj przez Państwa udzielona wpłynęła jakoś na wybór któregokolwiek z kandydatów, który u Państwa aplikował? Ktoś kiedyś mówił, że czytał coś tutaj i tak do was trafił?

@Joanna

Dzień dobry, kandydaci zdecydowanie ignorują informację z GoWork.pl uznając je za nieprawdziwe. Ewidentnie ruch na portalu kreowany jest przez wydawcę serwisu, który nie potrafi zrozumieć, że swoimi działaniami narusza również prawo, np. dotyczące ochrony znaku graficznego (logo) i używają bez zgody właściciela. Warto też poczytać naszą odpowiedź na na negatywne wiadomości, które pojawiły się na tym profilu (celowo nie piszemy naszym profilu, ponieważ my go nie zakładaliśmy i oficjalnie zgłosiliśmy żądanie do usunięcia). Odnosiły się one do rekrutacji i ogłoszeń, które były podpinane pod ten profil z automatu, a nie były naszymi ofertami pracy. Z tego tytułu prawdziwi lub fikcyjni kandydaci opisywali coś, co nie miało miejsca w naszej firmie. GoWork niestety wyrządza straty sumiennym i dobym pracodawcom zamiast faktycznie przestrzegać przed wyzyskiem, który nadal pojawia się na rynku HR. My budowaliśmy swoją pozycję 31 lat, a większość osób zatrudnionych w firmie pracuje po naście lat. Są też tacy, którzy są z nami od początku. Dla nas to jest największa wartość potwierdzająca jakość pracy w naszej firmie. ps. ponad rok temu z okazji jubileuszu 30 lecia zmieniliśmy nazwę, ale jak widać, booty tego nie rozróżniają i nadal trolują na tym profilu. Dodam, że użycie nowej nazwy czy logotypu (prawnie chronionego) przez GoWork.pl będzie powodem roszczeń odszkodowawczych za naruszenie praw ochronnych. Oczywiście dodając tą odpowiedź, nie akceptujemy regulaminu serwisu.

Dorota
@HR

Z tego komentarza wynikałoby że na rozmowie rekrutacyjnej w firmie wiele uwagi poświęca się temu portalowi. Już w pierwszym pytaniu kandydat ma możliwość opowiedzieć się w sprawie swojego stosunku do niego? Czy go "zdecydowanie ignoruje"?

@Dorota

Nie poświęca się czasu GoWork ponieważ to nie jest cel rozmowy. Czasami w luźnej rozmowie Kandydaci komentują to co tu jest napisane. Rozmowa zdecydowanie jest bardziej chęcią poznania się ludzi oraz przedstawienia potrzeb i możliwości a nie ustalenia kto pisze na GoWork.

Łucja
@HR

To jak wygląda taka rozmowa? O czym są rozmowy, jakie pytania? :)

@Łucja

Tematy i pytania są zależne od stanowiska. Rozmowa jest zawsze z zarządem spółki. Cel rozmowy, poznać firmę i kandydata.

Halina
@HR

Mimo tej negatywne postawy względem portalu są tu Państwo i odnoszą się do wpisów, ale skoro już jest taka dyskusja to i ja zapytam o tych pracowników którzy są od początku firmy, te osoby obecnie mają jakieś kierownicze stanowiska czy nadal dość podstawowe?

@Halina

Ad negatywnej postawy do goWork. Portal bezprawnie używa znaków graficznych spółki pomimo iż są chronione. Do tego udowodniliśmy, że opinie, które się tu pojawiały nie dotyczyły naszego podmiotu. W tej sytuacji nie można traktować poważnie tej witryny. Odpowiadamy, ponieważ pozostawienie pytania bez odpowiedzi jest brakiem kultury. Wyraźnie podkreślamy swój stosunek do portalu i fakt braku akceptacji regulaminów i zasad tego serwisu. Ad pytanie w sprawie pracowników z długim stażem. Nie każdy może i chce być kierownikiem. Część osób awansowała na stanowiska menadżerskie, część pozostała przy stanowiskach operacyjnych.

Karol

Przeczytałem, że zdarzają się w tej firmie imprezy integracyjne. Jak często się one zdarzają?

@Karol

Nie były określone sztywne interwały.

@HR

Czyli wychodzi to z reguły na prośbę pracowników? ;)

Raczej zarządu

Jakie narzędzia pracy zapewnia Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

HR

Firma THI.eco zapewnia narzędzia pracy jak telefon, komputer i inne gdy jest to niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku.

HR

Firma zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia pracy na wybranych stanowiskach.

Wiecie może, czy w Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

HR

Nie jest prowadzony program stażowy.

sam.7@wp.pl

Profesjonalista ....

Czy często w firmie Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

HR

Jeśli jest możliwość, to staramy się awansować osoby z wewnątrz i uzupełniać w ten sposób powstały brak nową osobą.

Czy pracownicy Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Tak

Zombie

Uwielbiam tą firmę. Jestem kierownikiem na magazynie, moja zmiana jest najlepsza. Dzięki mnie moje chłopaki chodzą jak w zegarku. Jak trzeba ich jeszcze ustawić to wymyślam jakąś bajkę i zgłaszam dyrektorowi, on mnie lubi i łyka wszystko jak pelikan.

@Zombie

Informujemy, że pracownik opinia ta nie została zamieszczona przez naszego pracownika. Osoba, która przez niektórych w firmie jest nazywana "Zombie" sama poinformowała o pojawieniu się opinii, która nie była przez niego umieszczona. Niestety kolejny raz prostujemy nieprawdziwe materiały, które z łatwością i bezkarnie można zamieszczać na gowork.pl

Czy rozmowa rekrutacyjna w Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

HR

Nie ma takiej potrzeby. Rozmowy są przeprowadzane wyłącznie w języku polskim.

Messiah

W tej firmie jest wszystko "genialne".

HR

OŚWIADCZENIE Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 29.05.2020 zauważyliśmy na profilu firmy TOMEK hurtownie instalacyjne sp. z o.o. umiejscowionym na portalu GoWork.pl - zakładka oferty pracy - ogłoszenia, które nie są naszymi wakatami i ofertami pracy. Z posiadanej obecnie wiedzy zostały wprowadzone przez rekrutację zewnętrzną i połączone z "naszym" profilem. Niniejszym oświadczamy, że nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska sprzedawca w Wólce Kosowskiej, kontroler odczytów energii w Będzinie, pokojówka w Ustce, brukarz w Nowym Sączu, pracownik gospodarczy w Bydgoszczy ani kierowca C+E w Łodzi. Problem fałszywych ogłoszeń został zgłoszony administracji serwisu GoWork.pl i obecnie trwają prace nad jego rozwiązaniem. Mając na uwadze powyższe mamy prawo domniemać, że niektóre opinie wyrażone na portalu GoWork.pl są nieprawdzie i mogą być związane np. z rekrutacjami, których nie prowadziliśmy. Wpływa to negatywnie na wizerunek naszej firmy, która od prawie 30 lat funkcjonuje w branży instalacji, a średni okres rotacji zatrudnienia jest na poziomie 15 lat! Ponadto dodamy, że nie zakładaliśmy profilu na GoWork.pl oraz nie wyrażaliśmy zgody na używanie naszego logotypu, który jest prawnie chroniony. Będziemy monitorować profil naszej spółki i stanowczo reagować na wszelkie nieprawidłowości. Informujemy, że wszelkie odpowiedzi udzielane przez nasz dział kadr są wykonywane przez HR. W przypadku pojawienia się kolejnych fałszywych ogłoszeń i z nimi związanych fałszywych opinii, przekażemy sprawę do właściwych organów celem definitywnego rozwiązania wyżej zgłoszonego problemu.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o.? Ktoś coś?

HR

Dzień dobry. Nie pracujemy w systemie 12/12.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o.?

HR

To zależy od stanowiska na jakie się aplikuje.

Agata

Czy trzeba mieć ukończone szkolenia?

@Agata

To zależy na jakie stanowisko się aplikuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Dziadoszańska 10
    Poznań

Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o.