DSS

Gdynia

Opinie o DSS

helena 2009-12-15 09:04:29
firma oszustów i wyziskiwaczy taka firme powinno sie zamknąc wraz z włascicelem i jego córką
minister 2010-03-16 16:30:47
prezes to jest cwaniak a na niczym sie nie zna slizga sie po wszystkich i do tego nie placi
zawiedziony 2010-03-19 09:56:19
juz ponad miesiac czekam na zaplate.
(usunięte przez administratora)i to wielki krętacz, który nie ma pojęcia o swojej pracy, nie daje umów o pracę, egzystuje tylko dzięki ciężkiej pracy fachowców, którym pózniej nie płaci, przez co traci ciągle pracowników. Nikomu nie polecam współpracy z DSS, bo również zostaniecie oszukani
mechanik 2010-04-02 21:24:28
Mysle ze w ty miesiacu tj.kwiecien 2010 FIRMA DSS zajmie sie Inspekcja Pracy a potem Prokurator
minister 2010-04-22 10:26:55
wreszcie ktoś się zajmie ty całym Szczepanem gratuluje temu komus ze się zdecydował zgłosić go do PIP i może burak bezczelny pojdzie siedzieć i podawać mydło
robert 2016-04-20 12:46:59
Mowicie o dosyc powaznych sprawach i w dodatku w to wszystko wchodzi prawo... ale widze ze firma szuka magazyniera.
Zostaw swoją opinię o DSS - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSS