Opinie o Wyg Hr Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wyg Hr Consulting Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Wyg Hr Consulting Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyg Hr Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Justyna Nowy wpis

NIE POLECAM! Zero profesjonalizmu jeżeli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną. Większość rozmowy Pan zamiast próbować utrzymać kontakt wzrokowy - patrzy w podłogę lub po sali.... Na pytanie czy mogę prosić o JAKĄKOLWIEK odpowiedź - pozytywna/negatywną - TAK - za 2 dni. Minęło kilka miesięcy i cisza. Ani dziękuję za udział, cokolwiek. Zero szacunku do drugiego człowieka. A mówi się, że to potencjalni pracownicy są BE.....

BoS Nowy wpis

Witam wszystkich bardzo goraco. Rowniez NIE polecam WYG HR... Jesli chodzi o prace w miejscu zamieszkania i odpowiada Wam stawka za godzine ktora oni Wam przedstawiaja to spoko... Jednak jezeli jestescie osobami dojezdzajacacymi do miejsca pracy to bardzo sie nad tym zastanowcie... Po pierwsze zobaczcie jaka jest stawka BRUTTO na umowie na stronach w necie sa kalkulatory ktore moga Wam obliczyc stawke NETTO... Mysle ze zdecydowanie za duzo sobie biora z nasztch zarobionych ciezko pieniedzy.... Dlatego jak znajdziecie oferte pracy to lepiej podjechac zapytac bezposrednio nizeli przez jakakolwiek agencje bo wtedy zawsze jestescie w PLECY.... Pozdrawiam i zycze wszystkiego DOBREGO.

Oferty Pracy Nowy wpis

Nocne liczenie towaru - różne lokalizacje WYG HR Consulting sp. z o. o. 2015-12-28 Żródło: Gowork.pl Gdańsk (pomorskie) Poszukujemy chętnych do wzięcia udziału w INWENTARYZACJI w markecie spożywczym znanej sieci. data: w nocy z 1.01.2016 na 02.01.2016 start: 21:00 (około 8 godzin pracy) Lokalizacja: Gdańsk Główny Madison Gdański Chełm ul. Cieszyńskiego Gdańsk Oliwa C.H. FAMILIA ul. Grunwaldzka 471 Wejherowo Centrum Kaszuby Praca polega na liczeniu towaru ręcznie lub za pomocą skanera (nie wymagamy doświadczenia, na miejscu wstępne przeszkolenie). Nie wymaga

dfghj Nowy wpis
@Oferty Pracy

za ILE 6,5 NA H NA ZLECENIE?

Kp

Szanowni internauci zdecydowanie odradzał korzystanie z pośrednictwa tej firmy w poszukiwaniu pracy. W moim przypadki miała to być praca za ich pośrednictwem w firmie Armatis w dziale callcenter na projekcie NC+. W dniu dzisiejszym tj.25.08.2015r. miałem mieć planowane szkolenie JW. trwające 5 dni. Stawilem się na ww. Szkoleniu o czasie. Zdziwili mnie na wstępie , że nie byłem na liście obecności, ale nie drazylem tematu bo mi powiedziano, żebym się dopisal do listy. Po okolicy 2 godzinach szkolenia, doszły mnie słuchy od osób korzystających w poszukiwaniu pracy z pośrednictwa ww. Firmy Wyg, że dostały SMS-y od pani prowadzącej w ww. Firmie rozmowy rekrutacyjnej p.Został N., że szkolenie jest odwołane. Wówczas bardzo zaniepokojony od razu wykonanej telefon do ów pani z firmy Wyg i okazało się że się nie dogadalata firma z firma Armatis taka lakoniczna odpowiedź uzyskał em od pani Natalii z Firmy Wyg. To żałosne , bo wcześniej z tej firmy nie raczył mnie o tym fakcie poinformować. W związku z tym niech to będzie przestrogą dla wszystkich korzystających z pośrednictwa tej firmy. ZDECYDOWANIE ODRADZAM Z KORZYSTANIA Z USLUG FIRMY WYG HR COUNSULTING mieszczącej się na ul. Bitwy W-wskiej w W-wie Pozdrawiam

FOCH
@Kp

nie krytykujcie: firma dopiero od 3 lat rozwija działalnosc HR - otworzyła wiele biur w Polsce Kraków, Gdańsk Wrocław i jescze jakies jedno Zatrudnia w kazdym mase wysokiej klasy dobrze zarabiajacych wyjatkowych i cennych ekspertów - jak sami o sobie mówią wysokiej klasy. Ale tylko sami o sobie - innych opini mie słyszałam. Jak ktoś słyszał od kogos pozytywne opinie niech sie dołaczy i wyprostuje/ nastepowały czeste zmiany tego wyjatkowego personelu - sami odchodzili - nie mogli sie dogadac w wysoce kompetentnym szefem. Szef nadzwyczajny, jedzie równo na pracy innych, wyciąga od nich pomysły przedstawia jako swoje na zarządzie. Wszyscy bija brawo. 3 lata ciagna HR - ciagna albo holują jak kto woli. Zyczę im powodzenia. Ale szef sie na tym nie zna, nie wie czego chce. Mineły 3 lata - firma nie ma nawet strony dla HR, zadnich ogłoszęń Na stronach wyg international wisza jako AKTUALNOSCI - informacje z 2012 r. Plotkuja , opowiadaja , konfabuluja 0 TU BEDZIEMY MIEC DUZY KONTRAKT - gdzie pytam? Może maja NIECH DADZĄ RIPOSTĘ TEJ WYPOWIDZI PO TO MAJA SPECJALISTÓW OD PIARU - za gruba kasę

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wyg Hr Consulting Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Zostaw merytoryczną opinię o Wyg Hr Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

Wyg Hr Consulting Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Bitwy Warszawskiej 1920 R. 7
    02-366 Warszawa

Wyg Hr Consulting Sp. z o.o.