Opinie o Amrest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Amrest Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amrest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amrest Sp. z o.o. w Warszawa

Margines

Praca dla studentów fajna pod jednym względem czyli elastyczny grafik Pragnę podkreślić tylko studentów. Przepracowałem w firmie 5lat. Za najniższa krajową, brak jakichkolwiek premi Ew, jak w pracy ogłoszą konkurs gdzie trzeba ludzią wciskać powiększenia do zestawów co w większości przypadków nie jest dla nich opłacalneco nie jest takie proste dostaniemy marne 50zl bo nie zrobiliśmy i tak jakichś chorych wyników. Można zapomnieć o jakich kolwiek podziękowaniach za staż pracy po 1 roku dostałem bon do Empiku na kwotę 50zl, po 5latach totalnie nic, kiedyś robili paczki na święta co prawda dostawało się pudełko z słodyczami niezbyt znane i niezbyt dobre ale było tym czasem teraz stwierdzili ze po co się trudzić łatwiej będzie dac bon na 50zl do wybranych sklepów. Podczas zmiany najlepiej jak biegasz za trzech o przerwach zapomnij nie pójdziesz bo nie ma i tak kto cię zastąpić, ponieważ najważniejszy ich wskaźnik to MPT czyli minuty pracy przez ilość transakcji, w takimi razie będąc na kasie możesz się spodziewać, ze twój kolega, który ci pomagał idzie szybciej do domu nad wgl nie przychodzi ja zmiane bo trzeba ciąć godziny! I wychodzi na to ze pracujesz jak robot, pomijam fakt niezadowolenia klientów przez to, ze trzeba długo czekać, dodatkowo audyty to jeden wielki horror, co chwile nowe standardy nikt nikomu nic nie przekazuje nawet tam na gorze nie wiedza co się dzieje w danym momencie. jak pracownik zawali audyt przez to, ze nie ma np. Rękawiczki czy coś do od razu jest zwalniany. Standardy jakie tam panują są tragiczne brak paznokci u dziewcząt nawet gdy maja na sobie rękawiczki a to tylko jeden z wielu przykładów. Wracając do bycia wykorzystywanym w pracy święto,weekend i tak trzeba przyjść mimo ze ruch jest jeszcze większy i trzeba sie maturach jeszcze bardziej to i tak będą ciąć godziny pracowników, dodam tylko ze weekendy nie są dodatkowo płatne, nikt nie chce pracowac w taki weekend o zdrowych zmysłach. Idąc na urlop można sie spodziewać ze twój 2tygodniowy urlop może nie zawierać weekendów co jest tragiczne tak samo kiedy chcesz iść na l4 podając przykład pracując na 3/4etatu masz zmiane w poniedziałek środę sobotę i niedziele to l4 policzą ci tylko za poniedziałek i środę, bo weekend nie wchodzi w grę wiec zamiast dostac pieniądze za 4dni planowe z tygodnia dostaniesz tylko polowe takie z nich machlojki. Co do plusów tej pracy Jak ktoś lubi kurczaki i wyzysk to zapraszam

Zostaw merytoryczną opinię o Amrest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Amrest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amrest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amrest Sp. z o.o.?

Amrest Sp. z o.o.
  • Wspólna 63B lok. 2