Opinie o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Huta Szkła "TUR". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Huta Szkła "TUR" o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

masz racje czesci formujace to jeden wielki zlom wogole nie ma regeneracji czesci formujacych. slusarze maja tylko mozliwosc czyszczenia czesci nic wiecej, awaryjnosc automatow straszna.zestaw szkla codziennie inny porazka!!!!

a jednak komus sie chyba udalo...mowi sie ze automaty szklarskie kupine w czechach to jakies prototypy ktore maja wiecej postojow niz godzin pracy przerobione, formy i pozostałe czesci do produkcji( nie wiem jak fachowo sie nazywaja) sa w stanie jak ze zlomu, surowce tez nie zawsze byly na czas i w takim stosunku % jak powinny

zawiedziony

ta huta to jest jeden wielki przekręt to co sie dzieje to jest nie do pomyslenia to jest nowy zaklad dofinansowany przez UE i po 1,5 roku zaklad staje bo nie ma na gaz pieniedzy. gdzie jest jakiekolwiek zaplecze finansowe przecierz UE nie daje pieniedzy w ciemno!!!

prądu tez juz chyba w hucie nie ma !!!

Elektryk

wszystko ok

zapytano mnie czy wyplate musze miec na czas

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Anioł

Witam Jestem zaskoczony takim obrotem sytuacji. Faktycznie - nowy zakład i brak pieniędzy na gaz i dla pracowników. Woła o pomstę do nieba. Może jakieś służby powinny się temu przyjrzeć.

JA

Uwaga !! na tego pracodawcę nie płaci swoich zobowiązań wobec kontrahentów i pracowników ..

HAHAHA

ZNÓW KRYZYS ? A już miało być ok.:-)

LOL

naprawdę śmieszne że boki zrywać-ha ha ha (masakra)

www

w hucie znowu gazu nie ma

antyanioł

no i proszę... wyplata byla za uty na czas to już nikt na firmę złego (ani dobrego) slowa nie napisze. tez mi opiniotwórcza strona - firma zła tylko wtedy jak kasy nie ma

www

chodza sluchy ze w ostatni weekend operatorzy z pewnego miasta w wielkopolsce zrobili sobie taki dzien kobiet ze produkcji przez noc podobno w ogole nie bylo

Anioł

Nie zgadzam się z waszą opinią (jego cyrk i jego małpy) (usunięte przez administratora) Dla pracowników - musicie być cierpliwi bo jak mówi przysłowie - prędzej czy później krzywdy się wyrównają - czym wojujesz od tego oberwiesz.

jaja

jest kasa czy nie ma? bo jak nie ma to nie przychodze do roboty :D

To prawda sa lepsze i gorsze dni. teraz mamy te gorsze przynajmniej mam nadzieje ze te sa najgorsze i moze byc tylko lepiej. kazdy ma ta swiadomosc ze nie wszystko dziala tak jak powinno.Ale mimo wszystko my jako tak zwani robole staramy sie i jakos sobie radzimy ta produkcja znaczaco sie poprawila i mimo braku wyplat nikt tej pracy nie olewa.Ciekawe czy za ta wytrwaloci i zaangazowanie zostaniemy jakos docenieni przez samego Prezesa??

bbb
@ja

oczywiście że zostaniecie nagrodzeni: bezcennym uściskiem dłoni lub ochrzanem że jest na hali bałagan - bo to przeciez najwazniejsze

Diablica 12
@bbb

Tak kasa wpłyneła na konta troszkę to długo trwało ale najważniejsze że jest taka jest parwda Prezes ma prawo do wszystkiego jego cyrk i jego małpy i albo to zaakceptujemy albo nikt nas nie trzyma siłą prawda jest taka że jakbyśmy mieli bałagan w własnym domu też byśmy się wściekali jego zakład i ma prawo robić co mu się podoba bez względu czy nam się to podoba czy nie każdy z nas ma inne zdanie na ten temat ale musimy zostawić to dla siebie ewentualnie podzielić się z kimś z pracy kto nas rozumie są ludzie i ludzie niestety takie jest życie i nic ani nikt nie jest w stanie tego zmienić czy ktoś by miał odwagę iść do niego i powiedzieć że myśli inaczej niż on? chyba nie....

HA
@Diablica 12

dobrze powiedziane jego cyrk i jego malpy :p

HAHAHA

Diablico 12 tak masz racje pracowałem w HTS lecz uwierz żal jest mi ludzi którzy myślą że tam się coś zmieni.Mówiąc ROBOLE nie chciałem nikogo urazić jeśli tak się stało PRZEPRASZAM (to miał być tzw. kubeł zimnej wody by ludzie się ocknęli bo kryzys w tej firmie jest nie pierwszy raz !!!pieniądze popożyczane od rodziny znajomych by było na rachunki,jedzenie dla dzieci bo dla siebie może nie starczyć ! )SZACUN dla ludzi że wytrzymują presje Ja nie dałem rady i zrezygnowałem. pozdr

Diablica 12
@HAHAHA

Właśnie na tym polega problem że ludzie pracują bo nie mają innego wyjścia nasz rynek pracy niestety jest okrojony i nie ma większych szans na znalezienie innej pracy tym bardziej że są tam ludzie którzy pracują naprawdę szmat czasu kryzysy były i pewnie będą jeszcze nie raz jakoś człowiek przetrwał lepiej mieć taką prace niż nie mieć wcale ludzie są swiadomi co się tam dzieje i że większych szans na poprawe nie ma i ten kubeł zimnej wody akurat na zwykłych pracowników nic nie pomoże

Siemka pracuje w regeneracji i powiem tak jak jest każdy widzi ja tam mam zdanie kazdy zaklad ma gorsze i lepsze miesiace ostatnio placili na czas ostatnie 4 miesiace kiedys musial byc przestuj pozd.

100%stluczki

nie rozumiem waszego podejscia dla tego forum. jest to forum anonimowe przez co podawane informacje sa prawdzie bo nikt nie czuje sie zagrozony. a dochodzenie po nazwiskach co kto napisal jest bez celowe. skupmy sie na bierzacych sytuacjach panujacych w firmie. bo jeszcze co niektorych to interesuje.

500%pewnosci
@100%stluczki

rozumiesz rozumiesz sam pytasz o konkretne osoby hipokryto i dlatego teraz masz i będziesz miał co nastąpi bez względu na to kogo będziesz udawał na tym forum. Nie pracujesz w hucie nikt cie tam nie chciał a sapy masz bo nic nie możesz poza jojczeniem aniele stróżu od siedmiu boleści

Żal
@500%pewnosci

powiem Ci jedno jesteś żałosny.Jak ma Byc w Hucie dobrze jak za rzadzenie biora sie tacy ludzie jak ty. zero pojecia.A tak w nawiasie jest program który czyta adresy ip. a co za tym idzie adres miesca z ktorego byl napisany ten post. wiec lepiej wez sie za zadzenie a nie obrazanie uczestnikow forum. Bo tobie to akurat nie wypada

ITI

(usunięte przez administratora) swoje nazwisko jakby to była jeszcze dla kogoś tajemnica. nie dasz rady chłopie historia jest zapisana. Tak się tobą zainteresowałem jak ty sytuacją w hucie i teraz będzie tutaj bardzo wesoło:-)do zobaczenia w realu

informatyk+informatyk

(usunięte przez administratora)lepiej się dowiedz jaka jest teraz TWOJA sytuacja i(usunięte przez administratora) ja tu czuwam specjalnie dla ciebie.

antyanioł

nikogo na sile nie trzymają. sie nie podoba to innej pracy sobie poszukajcie

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła "TUR" - Poznań

• Jak się pracuje w Huta Szkła "TUR"?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła "TUR" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Szkła "TUR"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huta Szkła "TUR"?

Kandydaci do pracy w Huta Szkła "TUR" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huta Szkła "TUR"