Opinie o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Huta Szkła "TUR". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Huta Szkła "TUR" o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

człowiek myślący

i gdzie te wasze nadal 5000 zł. na ręke????????????????? skończyły się???

Krysia

A ten gwiazdor to chyba szykuje się do ucieczki z zakładu ciekawe gdzie ? zawsze zbierał haki na innych a tu kuku.

Anioł

od sierpnia 2013 nie są opłacane składki zusowskie przez pracodawce - !?! to jakaś kpina. Czy nikogo to nie interesuje ?

Były

I co tam nowego w hucie ? Specjalista "gwiazdor" ma może jeszcze jakieś pomysły czy już podwinął ogon i uciekł do siebie ? Wiem że chce uciec do innej huty (może dostaje kasę za wykańczanie konkurencji ?) POZDRO

@Były

mysle ze dyrektor ktory nosi rewolwery moze dostawac kase za wykanczanie konkurencji, a kogo masz nazywasz gwiazdorem bo sie pogubilem ;)

Były
@ja

Gwiazdor to zdegradowany kierownik formowania. Dyrektor z rewolwerami to chyba Roman Sz. Kiedyś koledzy z jednej firmy lecz chyba coś się zmieniło jakiś czas temu po jego awansie.

Elektryk

wszystko ok

zapytano mnie czy wyplate musze miec na czas

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
zu-s

macie racje od sierpnia 2013 nie sa oplacane skladki zusowskie przez pracodawce jeszcze troche i zostanie z huty firma krzak i nie dostaniemy nic

najprawdopodobniej nie jest oplacany zus i ubezpieczenie pzu bo gdy sie ludzie o to pytali to ksiegowe nie mialy czasu odpowiedziec wiec radze to sprawdzic osobiscie

sprawiedliwosc
@ja

żeby nie Huta to nie jeden mądry by jadl trawe na lące ---albo chodzil po Turze i nazekal jak on ma cieszkao

wyplaty otrzymalismy wczoraj w gotowce do reki a co bedzie dalej to nie wiadomio ale trzeba byc dobrej mysli

Anioł

No to kiepsko - wypłaty raczej nie będzie

nie produkcja jest zatrzymana

Anioł

Witam - czy udało się ruszyć produkcją ?

ciekawe czy wyplaty ludzie dostana

ha

bo huta to tylko przykrywka...a w piwnicy batmobil stoi haha tylko nie mowcie ze prezes to superman...

tak batman jest zatrudniony ale czy pracuje ciezko powiedziec....glownie zajmuje sie łażeniem bez celu

mojrzesz

slyszalem ze w hucie pracuje batman i robin:) to prawda???

tola
@mojrzesz

a batman to kto

moze i sa pionkami ale to nie zwalnia ich z odpowiedzialnosci za zaklad a chyba ze pełnią te stanowiska tylko dla pieniedzy a to bardzo mozliwe patrzac na ich charaktery

jeszcze nie tak dawno to dyrekcja chodzila i kur...ami rzucala na pracownikow nie mowiac juz ze narazala ich zdrowie zmuszajac do innych prac jedyna szansa dla huty jest nowy wlasciciel i zmiana wszystkich zadzacych w hucie bo nie maja oni zielonego pojecia o prowadzeniu huty

Anioł

Witam ponownie. Kto jest teraz Dyrektorem Generalnym - bo z tego co piszcie to problem jest głębszy. Znając trochę AS każdy dyrektor jest pionkiem. (usunięte przez administratora)

dyrekcja zdaniem dyrekcji nie popelnia blednych decyzji ale to tylko ich zdanie! dyrektor generalny powinien podac sie do dymisji

huta ruszy tylko nie wiadomo kiedy. mam nadzieje ze dyrekcja wyciagnie teraz wnioski ze swoich blednych decyzji.

Przeczytałem na forum komentarze dotyczące huty sytuacji mimo to myślę ze jeszcze popracujemy w tej hucie jednak to nasza żywicielka kryzys jest wsiendzie pozdrawiam szkiełko

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła "TUR" - Poznań

• Jak się pracuje w Huta Szkła "TUR"?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła "TUR" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Szkła "TUR"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huta Szkła "TUR"?

Kandydaci do pracy w Huta Szkła "TUR" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huta Szkła "TUR"