Huta Szkła "TUR"

Tur

Opinie o Huta Szkła "TUR"

emil 2015-01-28 21:45
chciałbym się zatrudnić w hucie, ale czy już wznowili produkcję? potrzebują ludzi? jakie szanse na przetrwanie zakładu, bo słyszałem, ze z innymi firmami powiązanymi z huta tez nie najlepiej, to warto się u was zatrudnić?
blechacz 2015-02-01 11:32
na razie nie ale pracownicy zaznamioają sie z nową polityką firmy - wszyscy (podkreślam) WSZYSCY - są poddawani badaniu alkomatem przed rozpoczęciem pracy. I bardzo dobrze
automatyk 2015-02-06 16:55
witam, mam pytanie czy potrzebuja w hucie automatyka? obecnie pracuje w innej hucie na tym stanowisku i chetnie bym zmienil prace
opera-tur 2015-02-07 12:34
Jak najbardziej. Automatyk jest potrzebny, na dziś jest ich tylko trzech
automatyk 2015-02-09 11:30
A gdzie się zgłosić? Czy macie jakieś ogłoszenia w sieci? Bo nie przyjade złożyć CV bo mieszkam w Wielkopolsce.
automatyk 2015-02-09 16:37
wysłałem juz swoje Cv a może ktoś opowie jakie warunki finansowe mogę liczyć i wgl jakie warunki tam panują atmosfera itp?
gosc 2015-03-21 15:36
to czego wielu si ę bało (czyli stary prezes) już nie wróci. Powoli zaczynam łapać głębszy oddech w tej firmie. pozdrawiam wszystkie marudy
aniol 2015-03-23 22:18
nie mow hop, caly czas kreci sie w poblizu i straszy niewinnych ludzi na szubinie, gdzie jest cba, dla takich jak on jestvtylko jedno miejsce, dla niego i jego zastepcy z pruszkowa
Lenia 2015-03-30 13:18
Czy ktoś może podać namiary e-mail na Nowy Zarząd Huty
cxzz 2015-04-20 11:42
www.hutatur.pl - na sam zarząd to może tam namiarów nie znajdziesz ale gdybyś chcisał, to zadzwoń a odpowiedż ci
przedlac 2015-05-16 23:14
coś się rusza, bo właśnie nową stronę zrobili. www.hutatur.pl I szukają do pracy, 4 ogłoszenia.
Anioł 2015-06-21 10:43
Gratulacje - produkcja ruszyła.
opera-tur 2015-07-05 17:58
Ruszyła i to 90 procentową wydajnością
suzi 2015-07-13 08:40
a ex-prezesowi żyłka pęknie z zazdrości
alibaba 2015-07-16 18:30
Czesc. Moze i produkcja idzie bardzo dobrze, ale co z tego skoro juz od dawna jest pelen magazyn pelny i sprzedasz idzie bardzo slabo. Robi sie to samo co za Szyburskiego.
Anioł 2015-07-18 18:04
Z tego co pisaliście to poprzednio był problem jakościowy. Pełne magazyny kiepskich wyrobów i dużo reklamacji. Teraz chyba trzeba popędzić trochę towarzystwo ze sprzedaży. Pamiętam ich deklarację że jak będą mieli dobry wyrób to wszystko sprzedadzą.
aaa 2015-07-23 17:23
Atmosfera jest spoko, zależy od zmiany w sumie, ale byłem na wszystkich i idzie się dogadać ;) Co do zarobków to zależy od stanowiska, ale jako młody bez doświadczenia dostaniesz 1800zl brutto na produkcji. Z tego co nowy prezes mówił z czasem mają być podwyżki, ale kiedy to nie wiadomo.
chłop 2015-08-22 14:09
Hej, co tam u Was? Czy możecie mnie napisać kto zarządza produkcją, maszynami, piecami itp. Czy sprzedaż się ruszyła? Kto ze starej i nowszej kadry pozostał. Pozdrawiam Wszystkich wytrwałych i życzę Wam powodzenia. Chłop z lasu...
suzi 2015-09-21 13:26
komentarzy mało bo mało co się nie podoba. Jak poprzedni zarząd wypłat nie płacił, to było dużo komentarzy
aaa 2015-09-23 19:22
na podwyzki to tu niema co szybkoliczyc chlopie, sprzedaz brak slow wszystkonzalega to co naprodukowali nic sie nie sprzedaje, ludzie siedza cicho bo jeszcze placa
chłop 2015-09-28 11:24
To dobrze, że płacą. Ale jeśli sprzedaży nie ma to znów powrócić mogą ciężkie czasy. To nie sztuka "coś" wyprodukować tylko sprzedaż. Marketing leży więc i czeka. Brak wizjonerów. Muszą szukać klienta a o tego jest trudno. A jeśli nie ma to trzeba zrobić coś innego, stworzyć nowy produkt, nowy trend na rynku. A do tego potrzebni są fachowcy. W marketingu, wdrożeń, produkcji. A ci kosztują. Nie przyjdzie na koniec świata ktoś jak nie ma dobrej kasy. A zazwyczaj idą średniacy i miernoty. A ci siedzą, leżą i patrzą na innych. Czas płynie, a to strata. Nic się nie dzieje, magazyny zapełniają się a póniej krach... Firma to ludzie, nie tylko maszyny. Ale nad nimi jest jeszcze ktoś. I on powinien reagować. Ludzie macie jeszcze szansę, obudzcie się. Puki jeszcze płacą.
hutnik 2015-10-07 19:59
Wredna kadrowa została wielka Pani Magda
albatros 2015-10-14 22:34
Widzę, że zaczęli sprzedawać przez internet. Mają sklep internetowy www.sklep.hutatur.pl z butelkami, zniczami i słoikami. I widziałem ich kilka razy w googlach. Ciekawe na ile to wogóle skuteczne
meksykanin 2015-10-21 20:51
Kto się nie rozwija, ten się cofa. Kto czeka ten traci. Dobrze, że szukają alternatyw. Pozdrowienia
GRUSZKA 2015-10-28 14:55
Ogólnie to mi się nie chce
Za dużo roboty, żeby to się opłacało jeszcze
A tu garba się dorobię, co najwyżej
jak by mi tak dali, bo ja wiem
no jakby mi dużo dali to inna rozmowa
A tak to wpierw umowa, potem L4 na pół roku
I bon voyage, excuse moi, cmoknijcie mnie w wora
Myślący 2016-01-07 20:53
dureń
stary 2016-01-16 17:46
Cześć chłopaki, czy Irek od automatów jeszcze jest?
srar 2016-01-17 16:58
Nie ma już "SPECJALISTY" :-)
opera-tur 2016-01-21 21:08
Potwierdzam. Nie ma Irka. Zwolnił się.
stary 2016-01-23 16:27
A kto teraz ustawia automaty? Jak jest teraz na produkcji? Pozdrawiam Was chłopaki ;)
Nowy 2016-01-28 02:24
Automaty ustawia jeden człowiek z Sierakowa. Nie wiem jak się nazywa ale widzę po produkcji. Facet daje rade, wyciąga z maszyn ponad 90%
xyz 2016-01-31 19:19
I dzięki bogu ze już niema pana specjalisty I huta tylko na tym zyskała, od razu wzrosła wydajnosc, decyzja o 1,5roku spóxniona niestety, powinni jeszcze handel przewietrzyć bo tam też podobno same nieroby siedza i kase biora
adam 2016-02-01 07:25
Produkcja i za czasów Irka była 90% i co z tego jak sprzedaży nie ma. Ciekawe co jest powodem, praca działu sprzedaży czy może jakość?, nie wróży to dobrze na przyszłość. Jeśli się coś nie zmieni to zamkną nas znowu.
chętny do pracy 2016-02-01 21:18
A kto kieruje wanną, jest fachowiec czy ślizgacz? Są wolne miejsca?
abc 2016-02-09 21:11
Widze sami fachowycy :) bedzie wysoka produkcja - bedzie nizszy koszt produktu.to oznacza konkurencyjne ceny na rynku a to przyciaga klientow.po drugie zeby ukrasc klienta innej Hucie to trzeba poczekac az wypelnia obowiazujaca umowe miedzy soba.Bedzie dobrze bo jest wizja,fundusze i nie ma paniki.Pracuje sie dobrze,zarobki to wiadomo ze nie takie jak w miescie ale praca tez nie jest ciezka.Nikt nad Toba nie stoi,zapalic mozna,atmosfera fajna.Polecam :)
agor 2016-02-26 18:25
A jak tam atmosfera,ludzie mili?Da sie wytrzymać?
szuedat 2016-02-29 10:51
B A G N O !!!!!!!!!!!
bhtttt 2016-03-22 07:39
zajrzyj na stronę venisa.pl
kuba 2016-04-08 10:50
Witam. Czy w waszej hucie potrzebują pracowników ? Jestem specjalistą gorącego końca,zajmuje się głównie automatami ( automatyka i mechanika) oraz inne problemy techniczne na tym obszarze. Szukam lepiej płatnej pracy w innej hucie.
Hutnik 2016-04-11 11:15
Witam. Jeżeli szukasz pracy w hucie na gorącym końcu to proszę o kontakt pod numerem Gadu Gadu: 6695426.
mike 2016-10-10 21:32
Witam wszystkich czy może ktoś opisać prace na automacie w hucie tur bo chciałbym złożyć papiery .
paweł 2016-10-13 15:38
Jak na razie nie ma żadnych ofert tutaj nowych i to mnie martwi, ale nie wiem czy faktycznie można u nich dobrze zarobić czy nie za bardzo, bo nie podaliście stawek.
Nikita 2017-04-19 00:17
Z dnia na dzień widać jak zakład i atmosfera wewnątrz staje się coraz bardziej toksyczna.Prezesi zmieniają się jak dyrektorzy za czasów poprzednika, dookoła zakładu gdzie tylko jest miejsce stoją palety z towarem, dyrektor handlu (król zapasu) poleciał a towar nadal kwitnie gdzie tylko się nie obejrzeć...Nad produkcją nikt nie panuje, brak technologa formowania, kierownicy zmian tylko się ślizgają żeby uniknąć odpowiedzialności za cokolwiek, Automatycy też jak święte krowy Bujaja się żeby tylko nikt nic od nich nie chciał, a jak już coś muszą zrobić to z reguły trwa to kilkadziesiąt minut i nikt nie ma pewności czy będzie poprawa i oczekiwany rezultat. Huta uzbrojona w 3 automaty z czego 2 są zatrzymane. Po co ? Nikt chyba nie potrafi na to odpowiedzieć.
Anioł 2017-04-19 18:49
Przykro czytać o takiej sytuacji która się powtarza. Jakiś czas temu było bardzo podobnie. Czyżby znowu kiepska jakość - pracuje tylko jeden automat więc nie powinno być z nią problemu.
Johny 2017-04-19 19:26
Co do jakosci sa potrzebne kilka skladnikow ktore nie sa w tej hucie spelnione. Czesci formujace i ich stan, regeneracja i odpowiednie maszyny obslugiwane przez wyszkolonych slusarza, technolog formowania. Bo co chlopacy na automatach teraz na jednym maja zrobic jak czesci sa jakie sa, a za technologa robi kazdy kto ma "swiezy" pomysl od dyrektorow po osoby z zewnatrz. A kierownicy zmianowy? Smiech na sali trzech z czterech zwolnilbym na poczekaniu
Dracula 2017-04-19 21:06
Zakład zostawia wiele do życzenia, ciężko zrobić coś z niczego i kiedy nie ma na czym.Atmosfera gęsta i zwalanie winy z jednego na drugiego, brak wielu doświadczonych ludzi na odpowiednich stanowiskach bo nieodpowiednich ludzi na nieodpowiednich stanowiskach jest kilku.
Anioł 2017-04-19 21:20
Z tego co piszecie to można to szybko opanować (jeśli nie ma problemu ze zbytem).
Kilka szybkich działań w regeneracji i przygotowaniu narzędzi. Kilka standardów na maszynie. Ludziom można też pomóc szkoleniami
G. 2017-04-24 17:22
A jak wygląda sprawa z Tokarzem konwencjonalnym? Stała praca? Bez stresu że mogę stracić pracę? Stabilna? Czy raczej nie pewna? Pozdrawiam serdecznie
George 2017-04-25 23:07
Szkolenia ? Trzeba by zacząć o wyszkolenia kierowników zmianowy z zaradności zawodowej bo każdy z nich musi mieć jakiegoś przydupasa bo sam nic nie potrafi
Anioł 2017-04-26 10:42
Kierownikach Zmiany - czy oni zostali ściągnięci do Huty jako specjaliści czy są to tylko awanse wewnętrzne - jeśli tylko awanse wewnętrzne to brakowało im i brakuje kogoś kot na bieżąco by nimi kierował, ale to powinna nadzorować osoba które je awansowała lub przyjęła do pracy.
Dobry Kierownik zmiany 80% czasu spędza na linii.
Jego rola powinna ograniczać się do bieżącej analizy wydajności oraz stałego wsparcia technologicznego dla Nastawiaczy i Operatorów.
Jeśli tak nie jest to pogoniłbym Dyrektora Produkcji i jego Szefa Formowania.
Nie wszystko można zgonić na pracowników przy automatach.
Nawet sam technolog bez konkretnego wsparcia nie jest w stanie utrzymać wyników.
Bardzo często słyszę że przy marnej produkcji winna jest maszyna i narzędzia - nie zgadzam się z tym do końca. Oczywiście jest to ważny aspekt ale w praktyce znam przypadki że nawet na kiepskiej maszynie przy złych narzędziach z odrobiną dobrej woli można osiągać niezłe wyniki
Zostaw swoją opinię o Huta Szkła "TUR" - Tur
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huta Szkła "TUR"