Opinie o Nowak-Mosty Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nowak-Mosty Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowak-Mosty Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowak-Mosty Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

@bastyan a o jakiś szkoleniach mówisz? Są one organizowane wewnętrznie, czy też są prowadzone przez firmy zewnętrzne, które wystawią za ich odbycie certyfikaty? Możliwość rozwoju zawodowego to coraz częstszy priorytet podczas poszukiwania pracy.

Bastyan
@Karolina

Nie wiem czy za szkolenie z obslugi krajzegi czy gumowki daja certyfikaty ale szkola. Takze jak ktos chce pracowac to wystarcza tylko checi - wyksztalcenie tu nie potrzebne.

@Pracownik pisałeś jakiś czas temu, że firma się rozwija. Czy można zatem liczyć na jakąś rekrutację? Na pewno skoro pracujesz coś na ten temat wiesz, a to mogłoby pomóc innym osobom, które interesują się pracą w tym miejscu.

bastyan
@Karolina

Tak. Trzeba poswiecic czas i osobiscie pojechac umawiając sie na rozmowe. Nie pracowałem w N.M, ale w firimie podwykonawczej i wiem jak jest a jest dobrze, dlatego sie zatrudniłem tam. Dla majacych checi sa szkolenia itp, wiec mozna na brac troche umiejetnosci i uprawnien.

Larry Caixa

- Do wiadomości: Kredyt Poszukiwacz, Czy jesteś zmęczony Poszukiwana pożyczek, Czy trzeba finansować finansować swoje projekty? czy zostały odrzucone stale przez swoich banków i innych instytucji finansowych lub mikro systemu finansowego. Mamy pożyczać pieniądze począwszy od 5.000,00 $ - $ 500 milionów w 2% stopy procentowej na month.We rozdawać kredytu długoterminowego do pięćdziesięciu lat maksymalnie dla rozwoju biznesu, konkurencyjnej ekspansji EDGE / biznesowego. Posiadamy certyfikat, godne zaufania, niezawodne, wydajne, szybkie i dynamiczne. i współpracować finansista nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowania działalności gospodarczej. Możemy połączyć i zjednoczyć do inwestorów z ogromnego kapitału, aby sfinansować swoje wysokie kapitałochłonnych projektów na bardzo dobrych warunkach. Pozdrowienia, Financial Forum Excel. excelfinancialfunding@gmail.com Coordinatore Generale Prestito. Michael Gibson. Dlaczego Lend !!! Wierzę, że każdy zasługuje na szansę, by odnieść sukces

tak

Tak

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Szkoda Czasu

Firma totalnie nie godna polecenia, ma czlowieka za nic, sama rodzinka tam pracuje i pierze pieniadze, nadgodzin masz robic multum za ktore rzeczy samej nie zaplaca. Szanujmy sie i nie tracmy czasu na ten burdel no chyba ze jestes rodzina do prezesa hahah. V-ce prezes tluman ze szkoda gadac.

Kontrwywiad
@Szkoda Czasu

Piotruś o co biega - źle ci w Generalnej ? Dalej szpiegujesz dla Bx ?

znawca
@Kontrwywiad

Masz racje to ten burak z Bxu pisze - teraz nie ma nadgodzin :). Nie wie, tylko opisuje sytuacje taka jaka jest w Bxe -tylko tam komentarze kasują barany...... Tutaj może się wyżyć. Tamci Geworka sponsorują to negatywy nie maja prawo dojść. - płaca abonament - można sprawdzić :)

@Szkoda Czasu

Akurat z rodziny pracuje tu trzy osoby, nie licząc biura. Płacą za wszystko i w czasie a nawet przed czasem. Nikt nigdy się nie skarżył na brak pieniędzy jak i nie płacenie w terminie. Nie wiesz to się nie wypowiadaj. Firma się rozwija, sprzętu przybywa i roboty nie brakuje. Trzeba jednak coś potrafić zrobić bo matołów od zamiatania, to raczej nie potrzebują. Firmę z Będzina, na pewno boli że przegrywają przetargi z N.M i dlatego piszesz brednie, no ale życie jest twarde.

paweł

a ja nie widze od nich żadnych nowych ogłoszeń o prce, wydaje mi się, że spokojnie można zarobić dobrą kase no ale jakoś od kilku miesięcu nic się nie pojawia z tego co widze. No i na pewno można też tu na dobre benefity liczyć.

kontrwywiad

Piotruś obserwuj dobrze, bo to nie jest wszystko

franek_kimono

ponoc zwoza po kryjomu farby ze stodol, ktore nakradli z firmy B. i nimi maluja teraz. czego sie spodziewac szefu bufon, łojca i braci łojca zatrudnia i innych meneli

obserwator

Widzę że mocno poszli mają dużo roboty i poszukują pracowników. Cieśle i zbrojarze są w ogłoszeniach. Wstępnie pytałem wydaje się że warunki dobre ale ja pracuje jakiś czas w firmie i nie chcę zmieniać, bo nie wiadomo co człowiek dostanie, a do emerytury blisko Mówią o nich całkiem dobrze

Otihori

Samochwała w kącie stała... żenada

łomot

a co tu komentowac? tyle robot i roboty co opini hehehe

a co to za znawca, ten Adam? - domyśla się. Są porządni i profesjonalni to fakt - Adam o co biega ? Jest w porządku - firma się rozwija. Nie kasuje komentarzy negatywnych, a szczególnie wstawionych przez konkurencje na Beee Oj ta firma na Beee z Będzina domyślam się, nie może trawić - tak mówią.

budowlaniec

jest ok - sam jestem zaskoczony a ty walnij sobie sam baranka- najlepiej ci wyjdzie - wyleczysz się :)

budowlaniec

Wydaje się że firma idzie w dobrym kierunku. Jest co robić. Wypłata na czas. Trochę dłużej popracuje to więcej napisze. Normalni ludzie tam są. Ogólnie - polecam

kadrowiec

Aby mieć efekty trzeba zatrudnić Bolka a nie fajtłapów.

Rozbawiony

widzę że firma Banimex nie dała rady nasyłając prawników to bawi się w hejt. Pozdrawiam Panią Dyrektor i Pana Inspektora Śledczego. he,he,he

byłem

Firma kogucik, a szef despota i narcyz, nie interesuje go los pracowników tylko nabita kabza.

Tytus

Sprzęt w stodole? Nie nic tam nie wejdzie zawalone farbą i ropą hehehe

HIROHITO

nowa japonia w polsce 3 tygodnie firmy kilka lat doświadczenia tylko pogratulować takiej dynamiki rozwoju

ekspert
@HIROHITO

Firma nowa ale prezes stary stażem. Specjalista z wszystkimi uprawnieniami mostowymi. Budował i oddawał mosty i wiadukty w innych firmach. Teraz założył swoją firm i pracuje dla siebie a nie dla kogoś.

ekspert
@HIROHITO

A jaka dynamika rozwoju ! Jak to przewidziałeś ? Możesz służyć za wróżkę - można spoko zarobić.

Ciekawski

czy to możliwe że firma która dopiero co powstała wykonała już tyle robót co podaje na stronie....

Zostaw merytoryczną opinię o Nowak-Mosty Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Nowak-Mosty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowak-Mosty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowak-Mosty Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowak-Mosty Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nowak-Mosty Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowak-Mosty Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 66 ocen.

Nowak-Mosty Sp. z o.o.