Opinie o Nowak-Mosty Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nowak-Mosty Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowak-Mosty Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowak-Mosty Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Wiecie czy Nowak-Mosty Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dziękujemy za kontakt. Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, również gdy sytuacja epidemiologiczna będzie wymagała pracy zdalnej.

Operator

Operator ładowarki teleskopowej , pracował ktoś na tym staniowisku ? (usunięte przez administratora)Mam spore doświadczenie

Czy można liczyć w Nowak-Mosty Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Dziękujemy za kontakt. Pandemia COVID-19 nie oszczędziła żadnej branży i obecna sytuacja wymusiła przewartościowanie benefitów pozapłacowych. Większość z nich stała się zupełnie nie możliwa do realizacji. Będziemy obserwowali sytuację. Na chwilę obecną nie oferujemy takich dodatków.

Konrad
@Nowak-Mosty Sp. z o.o.

Witam Chciałbym się dowiedzieć czy obecnie firma rekrutuje na stanowisko Cieśla. Operator koparki lub żurawia. Mam małe doświadczenie na koparce I żurawiu. Mam 25 lat. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

@Konrad

Witaj Konrad. Naturalnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, prowadzimy cały rok różne rekrutacje na różne stanowiska. Bieżące oferty pracy zawsze można znaleźć na naszej stronie: https://nowak-mosty.pl/praca/ Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w naszym zespole, zachęcamy do przysłania CV na adres e-mail: rekrutacja@nowak-mosty.pl w temacie wpisując na jakie stanowisko aplikujesz.

Konrad

Witam Czy firma obecnie rekrutuje na stanowisko Cieśla lub operator? Posiadam uprawnienia na żurawie wieżowe oraz koparki i koparko ładowarki. Pracowałem trochę jako betoniarz.? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

@Konrad

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

@Rogaty Zaprzestań proszę szykanować innych użytkowników, to nie jest miejsce do tego. W każdym razie, chciałabym Cię prosić o opinię na temat firmy Nowak-mosty. Z tego co udało mi się zrozumieć, to jesteś bądź byłeś pracownikiem tej firmy. Dlatego będę Ci wdzięczna, jeśli po prostu opiszesz, jak wygląda/wyglądała Twoja współpraca z firmą.

@Karolina

Pensja zawsze na czas, atmosfera bardzo przyjazna, ludzie są w porządku. Pani Prezes bardzo miła i naprawdę wspaniała kobieta, a Prezesi w porządku. Pracowałam krótko i było w porządku.

NOWY

Jeżeli pracowałeś w tej firmie i spełniała twoje warunki, to dla czego się rozwiązałeś umowę?

Luka

Podpowie mi ktoś czy firma aktualnie rekrutuje i jak przebiega rekrutacja?

@Luka

Witaj Luka. Naturalnie prowadzimy rekrutacje . Aktualnie poszukujemy operatorów koparki, ładowarki teleskopowej obrotowej, a także prowadzimy rekrutacje na stanowisko kierownika budowy i inżyniera budowy. Nasze ogłoszenia o naborze można znaleźć w Internecie, a osoby zainteresowane konkretną ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, na adres e-mail rekrutacja@nowak-mosty.pl w temacie wpisując na jakie stanowisko aplikują. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kamera wolnoobrotowa

Czy w firmie faktycznie są kamery sprawdzające pracowników na każdym kroku? Tyle się o tym słyszy wśród kolegów z branży że w NM panuje atmosfera big Brothera. Jest to prawda?

@Kamera wolnoobrotowa

Dziękujemy za kontakt. Monitoring wizyjny w życiu społecznym towarzyszy nam obecnie na każdym kroku i ma różne zastosowania. Jednak żadne z nich nie przemawia do ludzkiej świadomości tak mocno jak konieczność chronienia się przed zachowaniami szkodliwymi i niebezpiecznymi dla zdrowia i życia ludzi. Należy pamiętać, że niechlubna czołówka najbardziej niebezpiecznych branż nie zmienia się od lat i przoduje tu m.in. budownictwo.. Wypadki zawsze się zdarzały i pewnie nadal będą, jednak wielu z nich można by uniknąć gdyby pracownicy nie lekceważyli bezpieczeństwa na swoich stanowiskach pracy. Ze swojej strony, jako Firma Nowak-Mosty jesteśmy tego świadomi i zapewniamy wszystko co potrzeba - środki ochrony indywidualnej / zbiorowej, ale też kładziemy nacisk na właściwe zabezpieczenie robót i bezpieczne prowadzenie prac przez nasz personel i pracowników podwykonawcy. A monitoring wizyjny realizowany za pomocą środków technicznych umożliwiających rejestrację obrazu to bezpieczeństwo na budowach zdecydowanie poprawia. I podobnie jak systemy monitoringu wizyjnego w przestrzeni publicznej, które stały się integralną częścią funkcjonowania dzisiejszych społeczeństw (i do których obecności wszyscy zdążyli się przyzwyczaić), kamery obserwujące plac budowy nie są żadną nowością w branży. A raczej powszechnie stosowanym środkiem zapobiegawczym mającym swoje uzasadnienie w zapewnieniu bezpieczeństwa pracownikom i ochronie mienia Firmy znajdującego się na placach budów. Chcielibyśmy też dodać, że wszyscy nasi pracownicy i podwykonawcy zostali poinformowani w jaki sposób i w jakim celu prowadzony jest monitoring na budowach i w przeciwieństwie do wielkiego brata nie obejmuje on pomieszczeń socjalnych. ani biurowych.

Askier

Prezesie Nowak zamiast wywalać kasę na bankruta w postaci Wisły może by tak Pan podniósł pensje pracownikom którzy zapitalają na swój i Pana byt.. Jaki sens ma ten sponsoring poza spełnieniem Pana kaprysu kosztem pracowników?

olitychy
@Askier

wisle reklamowaly browary tyskie telefonica unimil betathom itp ich pozycja wzrosla ale zawsze trzeba byc bizmesmenem zeby wiedziec ze wisla to firma a nie byle co poz

Nie polecam! Umawiają się(usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam !

Damian
@Adam

Na co byłeś umówiony z firmą Nowak-Mosty? Obecnie trudno zrozumieć Twoją wypowiedź, dlatego też chciałbym poznać więcej szczegółów związanych z tym, co napisałeś. Mógłbyś to zrobić?

Tymon

Firma dość młoda a już zdobyła bardzo dobre opinie w internecie.!!

Przemek

Firma proponuje na poczatek bez doświadczenia 14zl od razu badania i umowa z czasem zarobki sie poprawiaja plus premie jak ktos dobrze pracuje.

@mariusz, może warunki zatrudnienia zmieniają się wraz ze stażem pracy? Jak długo już pracujesz w nowak-mosty? Czy do występującej atmosfery i wynagrodzenia masz zastrzeżenia? Czy są jednak jakieś plusy, które mogłyby Twoim zdaniem przemawiać za zatrudnieniem w tej firmie?

Dosyć obszernie opisałeś specyfikę i organizację pracy w Nowak-Mosty. Na pewno ten opis będzie przydatny dla osób rozważających zatrudnienie w tej firmie na podobnym stanowisku jak Twoje. Czy do swojej wypowiedzi mógłbyś dodać kilka słów odnośnie do wynagrodzenia, jakie zostało Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Ja Cieszy mnie Twoja pozytywna opinia o firmie nowak-mosty. Może podzielisz się z nami informacjami o tym, jak wygląda proces rekrutacji i warunki oferowane przez pracodawcę? Na stronie firmy znalazłam wpis o rekrutacji na Kierownika budowy i kilka innych stanowisk: http://nowak-mosty.pl/praca/ więc szczegóły mogą okazać się niezwykle pomocne dla innych użytkowników, którzy chcieliby zatrudnić się w firmie nowak-mosty.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w nowak-mosty? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

mariusz

Atmosfera jak na przesłuchaniu w (usunięte przez administratora) Zarobki jakieś jaja. W ofertach obiecuje złote góry, a potem jak zawsze, a nawet gorzej. Bo nowymi budowami kredytuje stare, więc na czymś trza oszczędzić. Najłatwiej na ludziach.

Lena

Dobrze się pracuje w firmie? Taka cisza na forum skłania do takiego wniosku!!

Byly pracownik
@Lena

Nie jeśli jesteś pracownikiem fizycznym nie doświadczona kadra i banda (usunięte przez administratora) na stanowiskach którzy przypisują sobie zasługi a premie które dostaniesz potrącają Ci z Twojej pensji. Żenada cieszę się że skończyła mi się umowa ponieważ ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) i praca nawet po 19 godzin bo nie ma Cię kto zmienić podczas betonowania. A z tego co donoszą informacje to sam Diabeł tam poszedł do pracy ;) pracowałem z tym człowiekiem w banimex ! Dlatego wiem że to jest podpierdalacz i ucho byłego wiceprezes w banimex a dla ludzi którzy zostali życzę owocnych premi ;)

pomocnik
@Byly pracownik

Już wszyscy o tobie zapomnieli Mariusz

@Pracownik ale jako podwykonawca jesteś podporządkowany tym samym zasadom, co etatowi pracownicy nowak-mosty? Czy w Twojej obecności zdarzyło się, że ktoś z pracowników firmy dostał jakąś karę?

SIemanko. N-M Firma godna Polecenia a sam Prezes jest człowiekiem jak inni co do jego podejścia do pracy i ludzi nie widzę jakiegoś wielkiego halo. chociaż nie pracuje u niego tylko jestem pracownikiem podwykonawcy to znam sporo osób które tam pracują i szczerze to mogę powiedzieć że " łebki" które są kierownikami są większymi gburami niż Sam W. co do zarobków z tego co się mówi nie Jest źle ale szału nie mają chłopaki co do nadgodzin to jakieś brednie Robiłem na 5 budowach pod nimi i na żadnej nie kazali mi zostawać na nadgodziny. Wiadomo że Jeśli coś trzeba zrobić i wiadomo o tym od rana to nikt nie może mieć pretensji że trzeba było zostać ponieważ wystarczyło spi (usunięte przez administratora) od samego rana i to zrobić ;) źle nie Jest w Firmie N-M tak dla ogólnej informacji a jak mówisz że gonili Cię do pracy to wiedz że Jesteś poprostu cienki w tym co robisz :P

Pierd.y opowiadasz

Twoja opinia jest tyle samo warta co kioskarza który sprzedaje prezesowi rano gazetę - nie pracuje dla niego, ale wg kioskarza N-M firma godna polecenia bo zapłacił za gazetę. Przyjdź do W jako etatowy pracownik to pokażesz innym cieniasom jak się powinno pracować by nie dostać za wszystko kar finansowych

@bx=nm, rozumiem Twoje wzburzenie, dostanie kary w pracy zawsze wiąże się z rozgoryczeniem. Możesz napisać za co Nowak-mosty przyznaje kary i czy wiedziałeś o ich ewentualności zaczynając pracę w tej firmie?

Bx = Nm

Odradzam, brak poszanowania dla pracownika i mysla ze wszystko im wolno, kary chca dawac za wszystko a pracowac masz az padniesz z braku sil, z placa nie ma u nich rewelacyjnie i pewne jest ze konkurencja lepiej placi.

max
@Bx = Nm

Konkurencja nie śpi tylko czeka na ciebie ......WD

@Bastyan, a możesz napisać o jakim stanowisku mówisz? Bo na stronie nowak-mosty, są aktualne oferty pracy, w których wymagają doświadczenia i wykształcenia. Więc dobrze dla potencjalnych pracowników byłoby wiedzieć, na jakie wakaty rzeczywiście wystarczą tylko same chęci?

Zostaw merytoryczną opinię o Nowak-Mosty Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Nowak-Mosty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowak-Mosty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowak-Mosty Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowak-Mosty Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nowak-Mosty Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowak-Mosty Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 66 ocen.

Nowak-Mosty Sp. z o.o.