Opinie o Nowak-Mosty Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nowak-Mosty Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowak-Mosty Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowak-Mosty Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Ciesla

Dzien dobry Czy w firmie Nowak Mosty są płacone delegację? Bo obiady wiem że dają. Ile zarabiają cieśle?

@Ciesla

Wszystkich informacji udzielimy na rozmowie kwalifacyjnej Zarobki uzależnione są od doświadczenia i umiejętności pracownika

Informator

Posiłek regeneracyjny i delegacja od 01.01.2023 wypłacana powinna być w wysokości 45zl netto każdemu pracownikowi pracującemu w delegacji. W miastach takich jak np.Krakow, Katowice,Wrocław, Opole cieśle, zbrojarze,murarze zarabiają od 27zl netto do 32 zł netto, natomiast operatorzy koparek i Wozków jezdniowych podnośnikowych zarabiają od 30 zł nawet do 35 zł netto za godzinę. Ja szukałem... pracuje w krakowskiej firmie na sprzecie , trafiłem w 10 . Firmy które zatrudniają pracowników za małe pieniądze to będą ich tracić. Każdy pracownik który dostanie stawkę na jaką zasługuje to będzie pracował i szanował mienie firmy.

Operator koparki powinien zarabiać 30zl netto na godzinę! Czy jest możliwość tyle zarobić w firmie Nowak Mosty? Mam kolegę który szuka pracy na ładowarki teleskopowe Manitou obrotowe oczekuje 34 zł netto za godzinę na umowie o pracę czy ma szansę tyle dostać? Proszę o szczerą odpowiedź!

Firma Nowak-Mosty Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko operator produkcji. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Znający

Jaka produkcja? Firma obiekty mostowe buduje!

Magdalena
@Znający

Pewnie o spawacza chodziło, ogłoszenia niedawno wznawiali na dwa regiony. I ciekawa jestem czy pod względem właśnie lokalizacji warunki mogą bardzo się różnić. Ktoś by się do tego odniósł?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Maciek

Firma w miarę spoko. Ale opiera się na tzw. podpierdalaczo-donosicielach. No to tacy jak: niejaki operator koparek Karol "informatyk" bo informuje o wszystkim i wszędzie. Pseudo konserwator jeżdżący tandemem niejaki Andrzej z taką śląską gwarą co go nawet cepry nie kumają. Jak ktoś ma ochotę tam pracować to najlepiej być "informatorem" od początku. Są tam też naprawdę Ok ludzie. Ale to trzeba zakumać

Grażyna
@Maciek

Myślę, że tu się bardziej przyda info o warunkach zatrudnienia, stawkach, godzinach itp. Wcześniej ktoś pisał, że były rozmowy o podwyżkach, jest coś lepiej od tego roku?

Sebastian
@Grażyna

Niestety nic sie nie poprawilo...

@Maciek

Do „Maćka” chociaż większość już się poznała o kogo chodzi! Otóż Cepry to na Podhalu raczej i gwary mogą prowadzić do nieporozumień, a co do zarzutu to gadaj co chcesz, ja do biura i kierowników nie dzwonię. To ty pochodzisz z kieleckiego, używasz dwóch imion mieszkasz w Sosnowcu a jeździsz samochodami zarejestrowanymi w Katowicach… Połowa chłopaków już to wie a reszta pewnie niebawem. Wtedy już napewno wyjedziesz do roboty do „rajchu” i wszyscy odetchną. Co do firmy, nie mam zwyczaju opisywać się na forum, niech każdy sam oceni a nie wyszła się pod publikę.

Edward
@Sebastian

A jakie widoki na poprawę pensji i ile teraz płacą, zwłaszcza jak się dopiero zaczyna w firmie?z większym stażem to i kasa lepsza?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Nowak-Mosty Sp. z o.o.?

MN

Aby uzyskać pełne informacje należy przesłać CV. Zatrudnienie uzależnione jest od doświadczenia i umiejętności kandydata . Zachęcamy do aplikowania poprzez stronę nowak-mosty.pl

Zzzz

Czy potrzebują operatorów koparki??

Znający
@Zzzz

Tak ale jak ci powiedzą za ile to ich wyśmiejesz… Szukają operatora 1WJO ale za drobne to nikt nie chce przyjść. Coś szefostwo zaczęło mówić o podwyżkach ale jak i to okaże się pustą gadką to więcej wakatów będzie… Wszyscy czekająca niecierpliwością.

Zofia
@Znający

Drobne, to znaczy ile konkretnie się dostanie na tym stanowisku? No i o tej podwyżce jak mówią to padają jakie konkretne kwoty?

Seba
@Zofia

Niestety nie padają, ale około 24 zł na start może dostaniesz przy dobrych wiatrach....

Jarosław
@Seba

No to stawka jak na fachowca niespecjalnie wysoka.Tu jest tak że jak się coś wynegocjuje na rekrutacji to już tak zostanie na długo? Pomijając oczywiście okazjonalne podwyżki dla wszystkich.

Jak wygląda ścieżka kariery w Nowak-Mosty Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

P.M.

Na jakie stanowisko zostaniesz przyjetym na takim zostaniesz, chyba ze zrobisz kurs na inne maszyny to moze...

Roberto

Jak nie jesteś z klanu to zapomnij!

Magdalena
@P.M.

No wiadomo, że za brak kompetencji awansu nie dadzą. Co do tych kursów to firma daje takie możliwości czy na własną rękę trzeba zrobić?

Ktoś

Firma godna polecenia

R22★D23

Firma Nowak Mosty to profesjonalizm na każdej linii. Współpraca z firmą Nowak Mosty to czysta przyjemność. Polecam każdemu współpracę.

z

Czego znikają zapytania??

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Nowak-Mosty Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Dziękujemy za kontakt z nami! Oczywiście, że chętnie współpracujemy ze studentami. Zapraszamy studentów na praktyki i odpłatne staże, a nawet jako Partner Strategiczny wspieramy społeczny program edukacyjny Builder for the Future, którego celem jest wspieranie młodych inżynierów budownictwa w uzupełnianiu edukacji, poszerzaniu fachowej i praktycznej wiedzy, umiejętności oraz kompetencji. Można nas również spotkać na targach dla studentów - zapraszamy do naszego stoiska na Politechnice Śląskiej 6 kwietnia br. gdzie będzie można porozmawiać ze studentami, którzy przeszli staż w naszej organizacji i teraz już pracują jako nasi inżynierowie. Więcej informacji o nas można znaleźć na naszym Fanpage na FB @KarieraNowakMosty Serdecznie zapraszamy

Mateusz

Witam Z kolegą szukamy pracy. Czy firma potrzebuję obecnie cieśle szalunkowego, betoniarz i operatora dźwigu samojezdnego(sennebogen) lub 1WJO. Dziękuję za odpowiedź

@Mateusz

Hej @Mateusz, na stronie Nowak-Mosty podany jest e-mail kontaktowy na który można podsyłać CV: biuro@nowak-mosty.pl. Powiedz mi, dlaczego jesteś zainteresowany pracą właśnie w tej firmie, czy znasz kogoś z pracowników?

@Mateusz

Dziękujemy za kontakt. Mateuszu wyślijcie Wasze CV na adres: rekrutacja@nowak-mosty.pl z informacją na jakie stanowisko chcecie się ubiegać.

Operator
@Nowak-Mosty Sp. z o.o.

Dzień dobry, czy szukacie może operatora żurawia wieżowego 1ż? I drugie pytanie, kiedy zaczynacie inwestycje w Gaju pod Krakowem?

Krzysztof

Dzień dobry Czy firma potrzebuję młodego cieśle szalunkowego lub kierowcę kat C z hds?

Czy w Nowak-Mosty Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Już śpieszymy z odpowiedzią. Zarówno wynagrodzenie jak i benefity pozapłacowe są uzależnione od stanowiska na jakie aplikuje kandydat, oraz jego doświadczenia.

Krzysztof

Witam Czy firma potrzebuję operatora koparki lub dźwigu kat 1 lu 2ż Pytałem się przez telefon jakieś 1 miesiąc temu to mieliście full obsadę czy coś się zmieniło. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

@Krzysztof

Witaj Krzysztofie. Dziękujemy za kontakt z nami. Tak poszukujemy na wymienione stanowiska operatorów. Zajrzyj do nas na stronę www, w zakładkę praca. Tam znajdziesz więcej informacji o obecnie prowadzonych rekrutacjach.

Agata

Cześć, mam pytanie. Nowak-Mosty poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. zakupów: https://www.praca.pl/specjalista-ds-zamowien_4545904.html. W wymaganiach nie ma podanego doświadczenia, czy rzeczywiście nie jest ono wymagane? W takim przypadku, jakich cech/umiejętności rekruterzy poszukują w kandydatach?

@Agata

Dziękujemy za kontakt Agato! Rzeczywiście brak takiej informacji, niedopatrzenie z naszej strony. Dziękujemy za uwagę. Odpowiadając na pytanie - w szczególności oczekujemy zaangażowania w powierzone zadania oraz chęci zdobywania nowych umiejętności. Głównym zadaniem kandydata będzie kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu czy też spotkań z kontrahentami w celu pozyskania ofert na roboty budowlane, materiały i usługi, jak również ustalanie szczegółów i przygotowanie zamówień z wybranym Dostawcą/Podwykonawcą/Usługodawcą. Mile widziana jest tutaj teoretyczna wiedza związana z budową mostów: technologie, materiały, sprzęt oraz znajomość nowych technologii niezbędnych przy remontach obiektów mostowych.

zainteresowany

Widziałem że potrzebują operatora koparki i żurawia. Czy macie zwykłe umowy o pracę czy umowy ryczałtowe, a może zlecenie lub na zasadzie własnej działalności ?? Jak z nadgodzinami, ile godzin dziennie i tygodniowo wychodzi tych standardowych godzin pracy i ewentualnych nadgodzin ?? Ludzie normalni czy stoją z batem i poganiają?? Czy operatorzy są też fizycznymi czy jak operator to operator?? Jak wygląda kwestia delegacji, dużo, długo, obowiązkowe czy dobrowolne?? Poszukuje czegoś na stałe i na normalnych warunkach. Odpowiedź samego pracodawcy mnie średnio interesuje, bardziej liczę na odpowiedzi kogoś kto tutaj pracował lub pracuje obecnie.

Butmanitu
@zainteresowany

1) (usunięte przez administratora) na umowie (usunięte przez administratora) 2)(usunięte przez administratora), robisz minimum 10h dziennie 3) ludzie raczej normalni, "bat" to kamera na budowach i jej operator 4) operator to 75% operator 25% fizol 5) nie ma dobrowolnych delegacji, jak wysla to jedziesz i tyle 6) na stałe raczej nie porobisz bo (usunięte przez administratora)armosfera wsrud pracowników cie wykoncza

@Butmanitu

Hej, po podpunkcie szóstym wnioskuje, że w Nowak-Mostach jest duża rotacja pracowników? Napisz proszę od jak dawna współpracujesz z firmą i czy dostajecie jakieś dodatkowe benefity?

@Agata

Dziękujemy za kontakt. Agato w Nowak-Mosty zarówno kadra jak i większość brygad pracuje w niezmienionym składzie niemal od początku istnienia firmy. Oczywiście czasem jakiś pracownik odchodzi i na jego miejsce pojawia się inny. Ale trudno tu mówić o dużej rotacji...

Heniek

Witam Czy firma obecnie potrzebuję pracownika na stanowisko operator koparki lub dźwigu? Czy firma ma możliwości udostępnić samochód służbowy na zjazdy do domu na weekend? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

@Heniek

Dziękujemy za kontakt. Owszem, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko operatora koparki. Zapraszamy na OLX gdzie można znaleźć pełną ofertę pracy na tym stanowisku. Pragniemy nadmienić, że do kwestii przydziału samochodów służbowych po zakończeniu okresu próbnego, podchodzimy za każdym razem indywidualnie.

@Nowak-Mosty Sp. z o.o.

Witam, czy Nowak-Mosty planuje otworzyć nowe stanowiska pracy w dziale finansów? Jeżeli tak, czy rozmowę rekrutacyjną będzie można odbyć zdalnie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Agata

Dziękujemy za kontakt. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na takie stanowisko. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy na naszej stronie https://nowak-mosty.pl/praca/

Wiecie czy Nowak-Mosty Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dziękujemy za kontakt. Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, również gdy sytuacja epidemiologiczna będzie wymagała pracy zdalnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowak-Mosty Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Nowak-Mosty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowak-Mosty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowak-Mosty Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowak-Mosty Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nowak-Mosty Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowak-Mosty Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 66 ocen.

Nowak-Mosty Sp. z o.o.