Opinie o MPR Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MPR Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MPR Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPR Group Sp. z o.o. w Wrocław

researcher

Trochę spędziłem na researchu. Jeżeli jest ktoś kto się rekrutuje do "RATEL ADVISE..." to tak naprawdę rekrutuje się tutaj. "Pracodawca" chyba nie chce, aby kandydat poznał prawdziwą nazwę firmy ze względu na negatywne komentarze. Ja na 2. etap rekrutacji nie mam zamiaru iść. Pozdrawiam

Rej
@Weronika

Hmm, ciekawa oferta cyz jest ktoś kto może przybliżyć jakie są obowiązki i rodzaj klient a

xjris

Chyba niektórym w firmie pomyliło się gimnazjum z pracą, jeżeli ktoś ceni sobie kulturę słowa i samej wypowiedzi to nie znajdzie jej napewno w mpr, czy to podczas praczy czy samych szkoleń, ciągle klnięcie, mówienie o zakrapianych różnego rodzaju substancjami imprezach, (usunięte przez administratora) nie zachęcają. Tym bardziej, że w ogłoszeniach nie była podana jasno żadna informacja o chodzeniu po domach ludzi i namawianiu na fotowoltaikę/pompy ciepła/klimatyzatory. Trochę to nie halo w stosunku do kandydatów.

Widzę, że już ktoś nawiązał kiedyś do tej oferty dla specjalisty ds. klienta strategicznego, z którą tu jestem, faktycznie dodali ją dawno, a już wtedy płacili 6 300 zł. ciekawie jakby było teraz? i czy to dalej zlecenie?

xjris Nowy wpis

Zastanawiam się nad aktualnym zakresem obowiązków na obsłudze klienta. w zeszłym roku ktoś kto był na rozmowie pisał, że prócz obsługi dołączony miał być handel. Do dziś tak jest, że stawiane są jakieś cele sprzedażowe? Czy kojarzycie może bieżące widełki placowe? Z dawniejszej oferty wiem, że sięgały do 6 300 zł

Iza
@:)

1200 pln za przerwanie szkolenia? ale piszesz, że podobno, to w sumie nie wiesz? A co z tym szkoleniem tak ogólnie? Jaki zakres, jak ono przebiega? był ktoś teraz niedawno żeby je bardziej szczegółowo opisać? ciekawa jestem czemu ktoś miałby chcieć je przerywać

Fajna Praca dla Fajnych Ludzi Nowy wpis
@Iza

Jak sprawdzałem kiedyś w internecie to takie szkolenia jakie miałem w tej firmie warte są od 5000 do 10000 zł. Więc nie ma się co dziwić, że jest opłata szkoleniowa, dla tych, którzy zrezygnują zanim jeszcze zaczną na dobre. Tylko czy dla osób, które rezygnują zawsze ze wszystkiego, krytykują wszystko i mają negatywne podejście do życia pojawia się pytanie czy praca z klientem jest w ogóle dobrym miejscem, wtedy polecam bardziej mniej wymagającą posadę na ochronie, lub produkcji. Ja się tam nauczyłem mnóstwo fajnych i przydatnych w życiu rzeczy jak psychologia sprzedaży, obsługa klienta, szkolenie osób, prowadzenie rekrutacji itd Gdyby nie wyjazd za granicę do rodziny to z wielką chęcią pracowałbym tam dalej. A branża OZE czyli jedna z wielu, które są dostępne jest jedną z najbardziej opłacalnych i rozwojowych w Polsce. Czy można tam dobrze zarobić ? TAK Czy można tam się rozwinąć pod wieloma aspektami ? TAK Czy trzeba sie uczyć i ciężko pracować ? TAK - jak wszędzie tylko nie za jakieś marne pieniądze.

logo firmy Serwisant rowerowy

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w MPR Group Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 21 lutego kilka ogłoszeń.

researcher

xxxx
@researcher

Dokładnie, to ten sam rak. Ale przecież mają nowe mercedesy - nie kusi Cię to? :D Ja zapytałam podczas rozmowy jak się nazywa firma to usłyszałam MPR Group, ale to nie ma znaczenia, bo pracujemy pod markę UPC XD Nie no w ogóle nie ma znaczenia. Wolą zatrudniać ludzi bez doświadczenia, żeby ich wyszkolić po swojemu, no i wiadomo, że osoby bez doświadczenia nie mają porównania, więc pomyślą, że złapały Pana Boga za nogi XD

Abc
@researcher

Nie warto

@Abc

Dalej pracujesz u nich i oceniasz, że nie warto?xd I wgl też tak miałeś na rekrutacji i się zdziwiłeś jak przedmówca?

Bartoszewsky
@Weronika

Jaki jest adres siedziby?

Alicja
@Abc

Dlaczego nie warto iść na drugi etap rekrutacji? Powiedz dlaczego tak uważasz, czy to ma jakiś związek z tym jak jest w firmie?

Grzegorz
@Alicja

Czy firma znajduje się przy grabiszynskiej 9? To samo co sunsolar?

@Grzegorz

Na wizytówce google widzę, że nabyciska ale na krs wyskakuje solny. Wie ktoś skąd ta różnica w adresach?

Luk

Biuro jest na grabiszynskiej 9

Wiktoria
@Luk

Ale co w końcu mówią na tej rozmowie kwalifikacyjnej? Może nieważna jest nazwa firmy tylko to co się oferuje tym klientom i ile się zarobi. Czy to jakieś "chodliwe" usługi lub towar. Nie możecie napisać wprost?

Jam
@Wiktoria

A jakie usługi sprzedają ?

@Jam

Ja teraz to już też się pogubiłam ale ktoś tu pisał, że mówili, że pracują pod markę UPC, więc raczej w tym kierunku? Ktoś mnie poprawi?

Salsa
@Weronika

A nie fotowoltaika i prąd i gaz ?

@Salsa

No nie wiem, może i tak. Ktoś z firmy może rozjaśnić ten temat?

Ada
@Weronika

A co jest na stronie internetowej ?

@Ada

Ja nie widzę, żeby strona była. Chyba, że masz adres?

Jon
@Weronika

a jaki jest adres firmy obecnie ?

@Jon

Dobra bo ta dyskusja do niczego chyba nie doprowadzi jednak. ;) Znajdzie się ktoś obeznany kto odpowie na te wszystkie nurtujące nas pytania?

Grześ
@Weronika

Czy jest tu osoba, która współpracowała z tą firmą i odpowie?

@Grześ

Ja już od dwóch miesięcy czekam na odpowiedź. Zastanawia mnie dlaczego nikt z firmy tutaj nie zagląda?

Monia
@Grześ

a gdzie jest siedziba?

@Monia

Nie wiem ale widziałam że szukali speca do spraw klienta strategicznego do Kato i stawka nawet mi w oko wpadła bo podobno ponad 6 tys można zgarnąć, ktoś coś słyszał lub pracował i potwierdzi? A dacie znać za jaką konkretnie pracę i czy warto będzie się interesować jak będą szukać?

Rej

Czarny

Hej, co z tymi karami za przerwanie szkolenia?

Blazzer

Z sentymentu wszedłem poczytać na chwilę, co ludzie mają tutaj do powiedzenia, w sumie stwierdziłem że też mogę dodać coś od siebie. Pracowałem tam rok czasu, czasami było ciężko, ale nigdy się tyle nie nauczyłem w tak krótkim okresie co w MPR'ze. W negatywnych opiniach można znaleźć ziarno prawdy, ale firma się cały czas rozwija i zmienia na lepsze, trzymam kciuki i wierzę w to, że niedługo takowe już wcale nie będą się pojawiać. Trzeba mieć odpowiednie podejście i być wytrwałym, pracuje tam mnóstwo świetnych i pomocnych ludzi, szczególnie na górnych szczeblach kadry kierowniczej. Jeśli jesteś młody, potrafisz przez cały tydzień działać na pełnych obrotach i chcesz zacząć zarabiać duże pieniądze to zdecydowanie polecam pracę tam ;)

Rob
@Blazzer

To czemu się zwolniłeś jak tak super było???????????????????????????????

Odnoszę się do oddziału w Katowicach. Jak dla mnie podejrzana firma. W internecie brak konkretnych informacji, a nawet strony internetowej. Na pracuj.pl inny adres niż ten, na który zapraszali by odbyć rozmowę.

Aśka
@.

A jak przebiegła sama rozmowa??? Możesz zdradzić troche szczegolow? i pod jakim adresem sie odbyla

Oferta pracy w TYCHACH na obsługę klienta, a w opisie stanowiska, obowiązków aktywna sprzedaż i realizacja celów sprzedażowych. NIE POWAŻNA FIRMA ! To albo obsługa klienta,albo handel ! Ktoś, kto jest od wszystkiego, to jest do niczego. Janusze biznesu

Piotrek
@Zainteresowany

a jakie pytania zostały zadane na rozmowie ????

@Zainteresowany

A to nie jest cos podobnego? W sensie w języku firmy czym ma się różnić aktywna sprzedaż od realizacji tych celów sprzedażowych właśnie...? Jakieś niskie je stawiają, że nie są tak aktywne?

rozmowa rekrtutacyjna

Hmm rozmowa to śmiech na sali. Nigdzie nie ma informacji o nazwie firmie, ale wszędzie wiszą obrazy o ludziach sukcesu. (usunięte przez administratora) Ogłoszenie o pracę ''junior manager'' ma się nijak do tego co okazuje się na miejscu. Jesteś po prostu zwykłym przedstawicielem handlowym, który chodzi po domach. Rekrutujesz ludzi do swojego zespołu i tak to wygląda. Całość wygląda bardzo słabo. Totalna masówka. Po dwie osoby są zapraszane na rozmowę...

artur
@rozmowa rekrtutacyjna

a na jakim portalu było ogłoszenie ?

Skąd masz informacje, że to te same osoby?

Paulina

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i jak najbardziej wszystko na plus. Po rozmowie był dzień „obserwacyjny” w sumie wyglądało trochę jakbym juz pracowała. Super atmosfera, rzadko w jakiejś pracy tak to wyglada, wysokie zarobki bardzo, duze możliwości awansu, składam wypowiedzenie w aktualnej pracy i liczę ze dołączę do zespołu :) Polecam wszystkim

Czy w MPR Group Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

xyz

Tak. Świetni ludzie. Szkolenia prowadza ludzie, którzy w 100% znając prace od podstaw a do tego atmosfera jest wręcz rodzinna. Każdemu zyczę takich szefów i współpracowników.

Nie znany do końca powodów zmiany nazwy firmy ale nie jest to zabronione, więc nie oczerniajmy dobrej firmy na podstawie teorii spiskowej.

Niedoszły pracownik
@Marek

To nie jest teoria spiskowa tylko poprzednie firmy były zarejestrowane na tę samą osobę i zajmowały się tym samym. I nie usuwaj mi części komentarza bo nic ofensywnego tam nie napisałem. Niech ludzie znają prawdę, że ta firma to (usunięte przez administratora) a nie próbujesz wybielić ich.

Niedoszły pracownik

(usunięte przez administratora) Opiszę jak wyglądają dni rekrutacji przed podpisaniem umowy. Ogłoszenie z OLX gdzie jasno i wyraźnie jest napisane, że „typ umowy: umowa o pracę”. Dzwoni do ciebie Pani z HR i pyta czy jestem zainteresowany i czy mogę przyjść na rozmowę kwalifikacyjną. Wysyła sms z informacją na jakiej ulicy mieści się biuro (Nabycińska 19), drugie piętro, brązowe drzwi po prawej (nie ma żadnej informacji o nazwie firmy więc idziecie w ciemno). Czekasz na „menadżera”, który zabiera cię na rozmowę kwalifikacyjną, przedstawia ci ścieżkę kariery, z kim firma współpracuje, ale nie mówi dokładnie co będzie należeć do twoich obowiązków. Standardowe pytania dlaczego ty będziesz najlepszym kandydatem, jakie posiadasz cechy najlepsze do tej pracy itd. Po rozmowie zostajemy poinformowani o telefonie zwrotnym czy przeszliśmy do dalszego etapu. Telefon dostałem już w ten sam dzień i zostałem zaproszony nazajutrz na godzinę 12 na „drzwi otwarte, aby poznać jak pracują inni” (zostałem poinformowany, że będzie to trwało około 7h). Drugi etap rekrutacji wygląda tak, że do każdej rekrutowanej osoby zostają przydzieleni opiekunowie z którymi jedziesz w teren aby sprzedawać panele fotowoltaiczne dla domków jednorodzinnych (kompletnie o tym nie wiedziałem i nie spodziewałem się, że praca na tym będzie polegać). Jedziesz kilkadziesiąt kilometrów za Wrocław, bilet masz opłacony abyś poczuł, że firma i opiekun mają pieniądze aby w ciebie zainwestować. Na miejscu chodzisz od domu do domu z wyuczoną formułą i próbujesz przekonać osoby do zainwestowanie w owe panele. (usunięte przez administratora)Po pytaniach kontrolnych czy podobała mi się forma takiej pracy, zostaje poinformowany, że aby zostać już pełnoprawnym członkiem ekipy, zapraszają mnie jutro na podpisanie umowy. Przychodzisz do biura dzień po i podsuwają ci do podpisania UMOWĘ O DZIEŁO (czyli tyle ile sprzedasz - tyle zarobisz. Nie sprzedasz nic, nic nie zarobisz w miesiącu)(usunięte przez administratora) Że musisz podpisać umowę o dzieło, potem umowę odnośnie szkolenia (podobno jest 1200zł kary jeśli przerwiesz szkolenie), a umowa o pracę dopiero po 3 miesiącach. (usunięte przez administratora)

Bartosz

Tak dobrze się wam pracuje i dlatego przestaliście tu zostawiać swoje opinie?

Stella

Zastanawiam się dlaczego nie ma na forum opinii wystawionych przez pracowników?

Ola

Żenada! Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej (usunięte przez administratora)juz dawno nie słyszałam tylu niepotrzebnych żartów sytuacyjnych ????Nie bez powodu otrzymałam takie zaproszenie na „skrzyżowanie ulic” bez podania konkretnego adresu - wyszukalabym bowiem wtedy nazwę firmy i dowiedziała sie jak to wielka strata czasu , przychodzić tam. Niestety straciłam te godzinę (usunięte przez administratora)

Olek

Tak zagadkowo piszecie. Jakie znaczenie ma zmiana firmy, tak firmy robią i nie znaczy nic złego.

Zostaw merytoryczną opinię o MPR Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w MPR Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPR Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPR Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MPR Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MPR Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MPR Group Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Nabycińska 19 lok. 305
    53-677 Wrocław