Opinie o Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. w Bydgoszcz

agent

Najgorsze miejsce w jakim dane jest pracowac. Wszechobecny (usunięte przez administratora) kazdy kazdemu kladzie klody pod nogi, zero pomocy. W agentach obslugi naziemnej ciagla rotacja, nikt nie chce tam pracowac za tak marne pieniadze. Obowiazkow mnostwo, odpowiedzialnosc wielka a placa minimalna. Ciagle zmiany od 4 nad ranem albo do 1-2 w nocy. Samolot sie spozni a Ty masz plany? trudno musisz siedziec tak dlugo az poleci i nikogo nie obchodzi ze nie mozesz bo np czekasz juz pol roku na wizyte u lekarza. Nikt nie chce szkolic, trzeba sie ciagle dopytywac i prosic, albo uczyc samemu. Przyjaznej atmosfery nie ma tam od lat. Kierownik traktuje wszystkich z wyzszoscia jakby byl tam bogiem. Mozesz pracowac 5 lat albo wiecej a i tak nie dostaniesz podwyzki „bo nie”. Latanie po plycie w 40 stopniowe upaly, w najwieksze mrozy albo ulewy. Nikogo to nie obchodzi, i tak wszystkie premie dostanie administracja. Nie polecam tego stanowiska i chyba dobrze swiadczy o tym fakt ze z 25 agentow ktorzy pracowali aktualnie pracuje tam 4 bo reszta sie zwolnila (i nie, nie przez co vid). Takiego braku szacunku i ponizania nie spotyka sie na codzien w normalnych firmach. A bron boze wezmie sie chorobowe to potem dostaje sie za to „kary” od przelozonego przez kolejny miesiac.

Lolo

Dostaniesz mniej niż najniższą i resztę w dopełnieniu w ,, premii", tak żeby wyszła minimalna z groszem. Takie oszczędzanie na wypłacie. Absolutnie nie, nigdy brutto to nie netto

Beszczelna obsługa I nie profesjonalna Najgorsze lotnisko w Polsce!!!!!!

Natali
@Piotr

Obsugujacy przy odprawie mlode kobiety bardzo niemile ,nie usmiechaja sie . Bardzo mlode zero doswiadczenia w obsludze klienta . Niemile doseoadxzenia za kazdym razem celnicy oraz kobiety pracujace przy odprawie Ryanair opryskliwe.

asdf Nowy wpis

Chciałem słać cv w ramach tego ogłoszenia dla młodszego agenta obsługi naziemnej, ale coś tu pisano lata wcześniej, że na tym dziale dużo rotacja była i niskie stawki. Poprawiło się coś, warto teraz się zainteresować? W ofercie piszą, że jest i umowa o pracę, co sugeruje stabilność, ale chętnie się dowiem jak teraz w rzeczywistości jest.

@agent

Aż tak źle? Właśnie przeczytałam ogłoszenie na www.pracuj.pl i zastanawiałam się czy aplikować...

@Kandydat

lepiej sobie tego oszczędź, tam jest chaos i dezorganizacja nawet w normalnych czasach, teraz przy co vidzie to miejsce to dom wariatów. Poza tym przyjdzie kolejny lockdown i wywalą wszystkich nowych pracowników, żeby za kilka miesięcy znowu na szybko zatrudniać. Standard.

@Kandydat

daruj sobie jesli jeszcze mozesz. nie bez powodu wszyscy odchodza z tego dzialu

Agentt
@agent

Niestety wszystko prawda. Obowiązków milion, wymagania z kosmosu, a pieniądz poniżej minimum. Omijać szerokim łukiem to miejsce!

Aneta
@Agentt

Pracujesz tam? Na jakim stanowisku? Pieniądz poniżej minimum to znaczy jaki? Chciałam aplikować, ale zastanawiam się czy warto. Z drugiej strony fajnie złapać trochę doświadczenia. Napisz coś więcej, dlaczego radzisz omijać? Te wymagania to jakie?

Agentt
@Aneta

Nie, ale pracowałam. Na umowie dostaniesz mniej niż płaca minimalna, pracując światek, piątek i niedzielę od rana do nocy. Daruj sobie aplikowanie, oszczędzisz nerwów i stresu, nie warto. Może i doświadczenie fajne, ale nie na tym lotnisku

@Agentt

Skoro mniej to na umowie musi być mniej niż cały etat, racja? A jaką kasę można dostać do ręki, to samo co na umowie?

Lolo Nowy wpis

hej, każdy ma najniższą, tak jak podaje osoba niżej z komentarza, czy jednak to tylko na pewnych stanowiskach? mnie by interesowały zarobki specjalisty ds. cargo lotniczego, bo w tym ogłoszeniu co wisi o wynagrodzeniu nie napisali. więcej jest?

Trele morele Nowy wpis

Może dostaniesz trochę więcej ale to stanowisko jest z czarnej (usunięte przez administratora) Chcą cargo a nie mają warunków ani ludzi do obsługi. Kto tu przyjeżdża to mówi że ostatni raz bo tak długo to trwa. No i zero szacunku ze strony przełożonych.

Zbyszek

Nie polecam za bardzo instytucji. Bardzo przedmiotowe podejscie do pracownika. Najniższa krajowa i 3/4 etatu, bo trzeba robić cięcia. Szukanie na ostatnią chwilę pracowników na lato a resztę roku jakoś sobie przeżyj.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Rzuciło mi się w oczy ze szukali elektryka w dziale utrzymania ruchu. Praca zmianowa także w nocy. Uprawnienie SEP do eksploatacji i nadzoru sieci do 1kV są wystarczające żeby aplikować? Można w firmie robić dodatkowe uprawnienia i szkolenia? Kierownictwo popiera jak ktoś chce się rozwijać?

Beszczelna obsługa I nie profesjonalna Najgorsze lotnisko w Polsce!!!!!!

Natali
@Piotr

Czy w Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Komunikaty bardzo niezrozumiałe,trudno się nawet domyślić o czym jest informacja

Krystyna

Hejo, mój mąż chce do nich aplikować na Elektryka w dziale utrzymania ruchu, akurat niewiele czasu zostało na aplikację, bo tylko dwa dni, więc liczę na to, że ktoś szybko mi udzieli informacji na moje pytania. Możecie mi powiedzieć ile osób pracuje w tym dziale i jakie są zmiany? Bo piszą, że praca zmianowa. Czy jest szansa na jakieś awanse w tym dziale? Czy z benefitów mają tylko opiekę medyczną, czy coś jeszcze?

@Krystyna

Jeśli dobrze Pani życzy mężowi to doradzi mu inną pracę. Proszę spojrzeć na inne opinie na tym portalu. Same się tu nie wzięły.

Czy w Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Emil

Reakcją jest szykowanie wypowiedzenia przez kierownika

Honorata
@Emil

Czyli przynajmniej bierny nie jest? ;) A tak poważnie to często występują tu jakieś problemy? Jak tak to jakie?

Beata
@Emil

Powiesz coś więcej na ten temat? Czy to znaczy, że nie można zgłosić żadnego problemu, bo dostanie się wypowiedzienie do ręki? Trochę kiepsko jak tak. Były takie sytuacje rzeczywiście?

Firma dodała nową ofertę pracy na Dyrektor zarządzający. Czy ktoś o tym słyszał?

ToMo

Jakiś link?

Leonard

Prowincjonalne sobie panki, parking natomiast to żenada.

zainteresowana

naczytałam się trochę opinii już tutaj, ale nie znalazłam żadnej o stanowisku "Młodszy Specjalista ds. rozwoju siatki połączeń i marketingu". Czy ktoś może coś powiedzieć na ten temat? Warto? Szukają aż dwóch osób na to stanowisko. Dzięki za odpowiedź!

Mags

Bydgoszcz 24.10 .21 (usunięte przez administratora) celnik, chyba za karę w okienku przy odprawie paszportow, chyba nie do końca rozumie gdzie się znajduje, brak zwrotów grzecznosciowych,zachowuje sie jak klawisz. (usunięte przez administratora)!! Rozkazy to nie tutaj!(usunięte przez administratora)

kandydat

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Obserwator lotniczo - meteorologiczny - czy możecie napisać na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku i jak wygląda praca na tym stanowisku? czy podobnie jak w przypadku np. wspomnianego pracownika technicznego otrzymuje się szereg innych, dziwnych rzeczy do wykonania?

Dobra rada
@kandydat

Daruj sobie aktywność w tej firmie. Nie pożałujesz!

Pasazer

Najgorsze lotnisko w Polsce. (usunięte przez administratora) Wszystkowiedzącą i czepiająca się kompletnie o wszystko . Nie znająca przepisów i mądrząca się. Zwykła obsługa lotniska potrafi grozić ze jak zechcą to pasażer nie poleci . Pracownik jak każdy inny uważa się za Boga. Panie są prostaczkami odnoszą się chamsko wstyd!obsługa traktuje każdego pasażera jak potencjalnego przestępcę. Nie polecam tego miejsca . Jak ma się możliwość lecieć w inne miejsce to omijajcie to lotnisko

Lolo

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku młodszy opiekun klienta lotniczego ?

Aleksandra

W Porcie Lotniczym można się teraz ubiegać o posadę Młodszego Opiekuna Klienta, co wydaję się być bardzo interesującą propozycją pracy. Zresztą - po więcej szczegółów odsyłam Was na oficjalną stronę portu: https://plb.pl/kariera/ Czy ktoś ma pojęcie, jak przebiega rekrutacja na to stanowisko?

@Aleksandra

Rotacja na tym stanowisku jest dość duża. Atmosfera między ludźmi nieprzyjemna. Jeden na drugiego kamieniem w plecy rzuca zamiast sobie pomagac.

@Andrzej

@Andrzej ponownie jest ogłoszenie na stanowisko Młodszy opiekun klienta Lotniczego. Jaki rodzaj umowy (o pracę / zlecenie) jest oferowany przez PLB dla nowych pracowników i na jaki czas? Funkcjonuje okres próbny czy od razu dostaje się normalna umowę?

Jakie są mocne strony pracodawcy Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.?

Tretre

Nie ma takich, ogólnie depresja i brak szacunku

Sergiusz

Nie polecam instytucji, pracując na lotnisku samoloty są dodatkiem do wszelkiej maści prac takich jak koszenie trawy, tynkowanie, malowanie, łatanie płotów itp. Pensja bliska najniższej, pracowników fizycznych 10 ale za to administracja niczym w Dubaju. Słaba atmosfera, wieczne kapusiostwo i zerowe perspektywy rozwoju.

Yo
@Sergiusz

Mają być podwyżki ale nie dla wszystkich. Całe 300 złotych brutto. Po 3 latach. Oczywiście Dubaj inne stawki.

Zostaw merytoryczną opinię o Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.?

Kandydaci do pracy w Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Paderewskiego 1
    86-005 Bydgoszcz

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.