Opinie o Max Meat w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Max Meat. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Max Meat o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Max Meat w Warszawa

sempre

Zdziwiony? Ja nie .Rozumiem ,jednak moja wypowiedź nie sugeruje porównania działów, lecz opinię którą nazwałeś pierwszy jako Autor wpisów ( to tak na marginesie) i odsyłam do działu gdzie niby twierdzisz że jest inaczej, to miałem na celu, skoro opacznie mnie zrozumiłeś? Nie wydaje mi się,by ktoś zbyt pochopnie - pierwszy - ocenia komentarze innych. I prosze mi uwierzyć, ze interesują mnie te mechanizmy, znam też rolę jak jest naprawdę od strony konstytucyjnejtej firmy, mam też swiadomosć, jak prywatnie mówiąc kolokwialnie 'ciągną' żeby sie utrzymać, ale nie wydaje mi sie by warto było to teraz pogłębiać o wytłumaczeniach jaka jest rola innych działów w tej firmie nie mnie to oceniać-A twój temat to ilość czasu przeznaczonego na reklamę Max-Meat. W tym kontekście zestawienie i podsumowanie negatywów (samo to określenie już powinno coś mówić) Kończę już moje kazanie. Zanim jednak wystukam na klawiaturze “amen”, chcę powiedzieć, że zgadzam się z wszelkimi zarzutami pod adresem tej firmy...Widać jak prawda boli bo bez przyczyny opinie nie są usuwane przez administracje.

sempre

Takie sa fakty w mojej subiektywnej ocenie ! Pogladów Max-Meat jako takich nie wyrazam publicznie (usunięte przez administratora)

sempre

Szkoda negować Morgi twojej wypowiedzi gdyż pozytywne komentarze są tylko z biura od Kierownictwa ... Gdyż negatywne zostają usunięte Dobra autoreklama firmy heh Żenada... Polityków i pieluchy trzeba często zmieniać...Tak samo powinni często zmieniać kierownictwo w tej firmie ...i to z tego samego powodu. Bo są do (usunięte przez administratora) Następny [usunięte przez moderatora], który w nieudolnie zarządzanym państwie rżnie ludzi w imię PRAWA rżnie, bo może... bo mu na to pozwala śmieszne, polskie prawo tworzone przez rząd oszustów, krętaczy i nieudaczników. Wstyd i wszechobecny smród!W firmie Max-Meat Tyle w temacie

sempre

A co piszą o tej firmie to cała prawda !!!(usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Max Meat się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
szybki bill

Ludzie pisza prawde zadnedo szacunku do ludzi obowiazkow sie doklada kase obiecuje a jak przyjdzie wyplata to mniej niz miesiac temu a tlumaczenie takie ze obrotu firma nie ma nie polecam robilem krotko i milych wspomnien nie mam

tusk

właśnie, opinie są słabe, bo i praca jest ciężka. To trochę nieobiektywne wypowiedzi. Lepiej skupić się na innych aspektach tej pracy

Nicole

Dramat pracowałam w tej firmie przez 4 lata są tam ludzie którzy zachowaniem przypominają (usunięte przez administratora).Szczerze nie polecam nikomu.pzdr

xxxx

ubezpieczenie??? lekarz??? zero prywatnej opieki medycznej, a ubezpieczenie i składki płacone od najniższej. mam nadzieje że PIP, ZUS i Urząd skarbowy się zajmą tą firmą, bo to co się tam dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi. banda oszustów i nic więcej!!!!!

balagan201

heheheh nadal syf widzę że na tanecznej jest nie pracuje od roku a u was bez zmian kiedy dacie sobie spokój pozdrawiam stara ekipę która jeszcze się tam meczy :)

FAR AWAY

PRACOWAŁEM DOŚĆ DŁUGO ODRADZAM TANECZNĄ ROZBIOR DROBIU

CICHY BOB

Tak dokładnie.Człowieku daj sobie spokój.........Pozdrawiam

aaa

Witam, chodzi Ci o ul, Taneczna na poleczkach ?

CICHY BOB

Hej Madzia. Co do zarobków to zależy czy na produkcje czy do biura. Jak na produkcje to powiem tak.Kobieto nie marnuj się bo szkoda zdrowia i 1500 na umowie reszta pod stołem w kopercie (w sumie ok 2500).Szkoda żebyś sobie zawracała głowe pracą w tym zakładzie. Na pewno znajdziesz coś lepszego.Pozdrawiam

Madzia

Cześć jakie tam są zarobki na godzinę, proszę powiedz :) Są jakieś premie, ile można max w miesiącu netto wyciągnąć?

CICHY BOB

Kolego. Ogólnie jeżeli na ul.Taneczną to odradzam.Trafisz do zakladu gdzie będziesz [usunięte przez administratora] (usunięte przez administratora) .. i nikt do ciebie nie będzie miał szacunku i podejścia jak do człowieka tylko jak do psa. Pozatym (trzecia pani kierowniczka Luci) będzie sobie ciebie przerabiala pod siebie jak jej się podliżesz to spoko jak nie to oj będzie nie ciekawie. Ogólnie nie polecam tam pracy. Pracowałem więc wiem. Jak na ul.Lewinowską to spoko.Ta sama firma ale atmosfera lepsza.Pozdro

Bolshoj

Kolego gdzie pracujesz? Ta firma ogłasza się w gazecie Wyborczej że poszukują pracowników, zastanawiam się czy nie iść w poniedziałek 21.05.2012 z CV, ale sądząc po opiniach chyba zrezygnuję.

Krzysztof Figiel

Ufff ostatnia wyplata za mna. Teraz pare słów o firmie. Nie polecam osobom majacym rodziny czy tez jakiekolwiek zycie osobiste. Czlowiek przychodzi z mysla o tym jak nienawidzi tej pracy. Po pierwsze za duzo (kierownikow) jesli mozna tak ich nazwac bo na kierownika tez trzeba miec jakies predspozycje pisze tutaj o [usunięte przez administratora]. humorzastym szczeniaku nie majacy szacunku dla pracownikow a nawet wlasnego ojca sa momenty ze jest spoko ale odkad zaczal sie spotykac sami wiecie z kim 90% ludzi jest zlych. [usunięte przez administratora] staraja sie dbac o pracownikow i za to nie moge zlego slowa napisac o nich. Niestety nastawienie [usunięte przez administratora] i jego nowej rodzinki odbija sie na klimacie w pracy. Morale sa bardzo zle pracuja tylko ludzie ktorzy nie moga sobie pozwolic na bezrobocie. ODRADZAM prace ludziom ktorzy licza ja jakas emeryture umowa na najnizsza krajowa reszta koperta. Praca od pon-pt 7-16.i wszystkie soboty 7-13 ciezko wziac wolne trzeba samemu by sie nie prosic. Mam nadzieje ze Urzad Skarbowy i Pip wezma sie za ta firme by pracownicy byli traktowani jak ludzie

Co do przedstawicielstwa z tego co widze od dlugiego czasu na tych stanowiskach nie ma rotacji wiec na logike powinno byc OK powodzenia

wiki127

witam wszystkich przedmówców! A czy ktoś może coś napisać o pracy przedstawicieli w tej firmie, bo mają chyba zamiar rozszerzyć działalnosc na kielce i zastanawiam się czy nie wysłać swojego CV. Z GÓRY DZIĘKUJĘ

niki

Zgadzam się z poprzednikiem... w ten oto sposób można zarobić ; Na naklejkach 2510 zł i pojemnikach 2410 zł. NIE przecieraj oczu TAK właśnie jest... a reszta niech [usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o Max Meat - Warszawa

• Jak się pracuje w Max Meat?

Zobacz opinie na temat firmy Max Meat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Max Meat?

Max Meat