Opinie o APP Intenso Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie APP Intenso Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w APP Intenso Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APP Intenso Sp. z o.o. w Kutno

Menamena Nowy wpis

Pracowałam w app intenso 5 lat bardzo dobre zarobki i bardzo chwalę. Polecam.

Jak długo trwa proces awansu w APP Intenso Sp. z o.o.?

KEMOT Nowy wpis

Witam . Właśnie zakończyłem pracę w INTENSO . Byłem operatorem Maszyn w Animex K1 obsługiwanym przez Intenso.Jestem bardzo doświadczony w tym zawodzie .Początkowo było ok , ale po 1.5 roku zaczęły zachodzić drastyczne zmiany.Brak ludzi ,brak jakiejkolwiek organizacji ze strony Animexu.Ogólny haos i zozgardiasz .Każdy h... na swój strój ,no i wszechobecna wyższość "nadludzi" Animexu ,nad "podludźmi" pozostałych firm ,w tym Intenso .Atmosfera nieciekawa , nieprzyjazna ,daje się wyczuć wykorzystywanie i pogardę ze strony "nadludzi". Jeśli Ja mam 12 lat doświadczenia , wykształcenie w stopniu wyższym technologi żywności , dyplom mistrza, nie mogę zostać brygadzistą , bo jest nią młoda kobieta bez wykształcenia w tym kierunku , która nie ma zielonego pojęcia o technologii wędliniarskiej i mną zarządza , no to sami widzicie że to są "nadludzie" Jak zapewe zauważyliście nic nie piszę na temat rzeczonego Intenso. Otóż jest to firma bardzo w porządku ,dobre zarobki ,duża elastyczność i zrozumienie ze strony Pana P . Tylko pamiętajcie że to "nadludzie" z Animexu będą wami rządzili. Warunki pracy jak w każdym zakładzie przetwórstwa mięsnego, trzeba pracować . Szkoda bo mogło być inaczej , ale cenię swoją godność ,a nie zarobki.

AleksandrA

Dużo tu gadania a mało konkretów, no więc jako była pracowniczka chciałabym przedstawić swoją opinie. Intenso obsługują jedynie Pini Polska. Zatrudniają głównie ukrainców i to mówi samo za siebie, biorą wszytkich jak leci bo potrzebują tanią siłę roboczą gotową w każdej chwili do pracy - telefony na pół godziny przed że będzie wyjazd do pracy albo że dziś pracy nie ma to norma. Praca nie jest regularna wszytko zależy od produkcji - nowy zakład, mało zamówień i nic nie wskazuje na to że to się rozkręci, widział ktoś produkty Pini w sklepach? porzestoje są nawet 1-2 tygodniowe, co wiadomo odpija się później przy wypłacie, dlatego nawet ukraincy stamtąd uciekają, wypłata - miałam problem z otrzymaniem ale wystarczyło postraszyć inspekcja pracy i problem "się rozwiązał". W ogłoszeniach piszą też że zapewniają wyżywienie, bo muszą, takie są przepisy w Polsce bo praca jest w chłodnych warunkach, samo jedzenie jedzenie jest przygotowywane przez zewnętrzną firmę z produktów od piniego czyli tego co pini nie sprzedał i się przeterminowało, a potem tłumaczenie że ludzie chorują od wódki. Zakwaterowanie jest za darmo ale w Krośniewicach - 22km od zakładu pracy, kto nie jest z okolic Kutna ten niech wie że to zagłebie okolicznej patologii, więc poza pracą zero życia bo w tej wiosce poza Biedronką dosłownie niczego nie ma, a jeżeli ktoś chce wynająć coś w Kutnie to powodzenia, ceny wynajmu ze względu na strefę ekonomiczną prawie jak w Warszawie, 1/2 - 3/4 pensji pójdzie na wynajem, także praca tam jedynie dla ludzi z Kutna i okolic którym nie przeszkadza nieregularna praca "u piniego" - kolejny temat rzeka - polecam poczytać opinie o Pini Polonia.

ABC
@AleksandrA

Zgadzam się z opinią Aleksandry. W 2018 roku nadal tak było. Telefony na godzinę przed rozpoczęciem pracy. Przestoje, więc wynagrodzenie co najmniej śmieszne (a obiecywali po 200 godz miesięcznie przynajmniej). Ukraińcy uciekają. Jest ogromna rotacja. Oszukują na wynagrodzeniu. Warunki mieszkaniowe.. Hmm.. Dziwię się że jeszcze nikt nie zrobił z tym porządku. A tłumaczenie że pracownicy sami robią bałagan jest nagminne. Wyzysk człowieka przez człowieka.

@ABC

Widzę z Twojego wpisu, że potwierdzasz to, co wcześniej podała @AleksandrA. Jednak sama wypowiadałaś się w sierpniu 2019, czy nadal tam pracujesz, albo pracowałaś niedawno? Chętnie dowiem się, jak to wygląda aktualnie: wynagrodzenie, ilość godzin, które można przepracować itp.

Niccoll
@ABC

Pracuję w Intenso ponad 2 lata i muszę powiedzieć ze firma ma jedne z lepszych hoteli w Kutnie.Bzdury piszecie.

Sylwia
@Niccoll

Wydaje mi się, że pomyliłaś pracodawcę. O jakich hotelach APP Intenso piszesz?

Greg
@Niccoll

Czy intenso to ta firma z kozie góry?

Milenka Nowy wpis
@Agata

I podjelas przez ta agencje prace

Aplikowałeś do firmy APP Intenso Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Remik

Łatwo jest oskarżać ale chyba nie do końca jest to obiektywna opinia, ja nie narzekam!

Widmo

Nie polecam. Premie tylko po znajomości. Ktos pracuje szczerze oddaje cala energie w pracy a ma wypomniane ze i tak dostaje wyplate. ... Odradzam szczerze.

@Widmo

A jakiego rzędu są to wynagrodzenia? Interesuje mnie kwestia, czy nowo zatrudnione osoby bez doświadczenia mogą liczyć na takie samo wynagrodzenie, co doświadczeni pracownicy, czy raczej początkowa stawka jest uzależniona od jakiś konkretnych warunków. Jak to się przedstawia w firmie APP Intenso?

Daria

APP Intenso ma opinię dobrego pracodawcy!!

Stach

Może ktoś się orientuje czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Pawian

Polecam firmę App-Intenso pracuję już ponad 2lata firma spoko, podwyżki są związane z nabytm doświadczeniem, lojalna firma

Pamela

Nie polecam firmy app intenso oszukuja ludzi na pieniadzach o podwyzce nie ma mowy a chce zeby robic 9 godzin za normalna stawke nocnych nie place .i wymiguja sie jak tylko moga.by bylo tylko na ich.

Agata

@ontexa jakie Ty masz doświadczenia z pracy w firmie? Co według Ciebie powinny wiedzieć o niej osoby, które poszukują pracy? Chętnie usłyszę również Twoją opinię. Czy dobrze rozumiem, że nie zgadzasz się z częścią informacji jakie znajdują się na wątku? Jeśli tak, to do czego masz zastrzeżenia?

Przyszły

Zastanawiałem się dlaczego tak mało piszecie na forum i sądzę, że jest to efekt pracy w dobrej firmie. Szukając pracy dowiedziałem się, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Nawet nie mają zbytnich potrzeb .

Czy może ktoś podpowiedzieć jakieś informacje o agencji. Chciałbym skorzystać z ich pośrednictwa ale lubię mieć wiedzę. Wprawdzie słyszałem dobrze o nich ale od pracowników informacje są bardziej na bieżąco. Jakie kierunki teraz mają ? Czy załatwiają dobre mieszkania?

ontex

Te ostatnie opinie to chyba piszą osoby z biura.

Agata

@Bemben mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w APP Intenso? Co sprawia, że warto pracować właśnie w tej firmie? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje będą szczególnie pomocne gdy firma rozpocznie rekrutacje.

Bemben

APP Intenso to fajna firma, można zarobić całkiem przyzwoicie ale pod warunkiem solidnej pracy. Doświadczenie też jest tu ważne, gdyż od tego zależy nasza stawka. Firma nie ma właściwie wolnych etatów.

dorian

Panie goral, czy pan nie wie, że ubezpieczenie chorobowe jest dobrowolne?? kto chce ten je ma, JA MAM !!

Stelmo

Pracuję w APP Intenso już kilka miesięcy. Wypłata zawsze na czas !!!! Nie jest tak ciężko jak się na początku wydawało, ten co chce pracować - to pracuje, a ten co chce tylko zarobić , ale się nie narobić - niech odpuści. Ja jestem bardzo zadowolony !!!!

APP Intenso Sp. z o.o. to bardzo fajna agencja polecam.

Godek

APP Intenso to spoko agencja, potrzebowałem szybko znaleźć pracę i bardzo mi pomogli dopasowując do mnie pracę,

Zostaw merytoryczną opinię o APP Intenso Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w APP Intenso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APP Intenso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APP Intenso Sp. z o.o.?

APP Intenso Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Grunwaldzka 3
    99-300 Kutno