LUKSMANN HR

Opinie o LUKSMANN HR

Dzbanek 12

Hejka moze sie ktos podzielic opinia na temat produkcji okien przez luksmanna jak to wyglada w rzeczywistosci warto ryzykowac wyjazd

Sylvio

Na czym dokładnie polega weryfikacja pracownika w Lukssman-ie przed podjęciem pracy w Niemczech?

OlekOlek221

Firma Luksmann godna polecenia, oby wiecej takich!!!! pozdro

Aktualność
Kierowca CE – kontenery BDF – Berlin – 2500 € netto
region zatrudnienia: BRANDENBURGIA, okolice Berlina
Podstawowe obowiązki:

• prowadzenie zestawu przyczepa z obrotową osią + BDF,

• przewóz poczty DPD i Hermes, w trasach stałych, dalekobieżnych po Niemczech,

• komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

• praca stała

• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

• stały przydział do samochodu,

• niemieckie zarobki 2300-2500 € netto

• 24 dni płatnego urlopu

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

• pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,

• prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

• opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

• prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

• urlop wypoczynkowy w przypadku pracy stałej,

• pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

• prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,

• uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych – ADR podstawowy

• komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,

• doświadczenia jako kierowca CE na przyczepach z osią skrętną

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 309 lub 0048 500 800 596

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

سائق شاحنة

سائق شاحنة

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tom

Witam Wszystkich Chcialabym Wyjechać do Niemiec przez Luksmann jako kierowca C+E mam długoletnie doświadczenie jednak nie znam języka Niemieckiego ale bez problemu dogadam się po angielsku czy będzie to problem dogadania na spedycjach czy zaladunkach ktoś może coś powiedzieć na ten temat?

Przemo
@Tom

U niemca bywa różnie,(usunięte przez administratora) W jednych firmach sie dogadasz, a w innych glupa pala ze nie rozumieja, a nie jednokrotnie faktycznie ani me ani be po angielsku. Jeżdżę na kontenerach w NL i wszedzie angielski a w D niestety ciezko. Mam to szczescie ze rozumiem i dukam po niemiecku ????????

Piter1992

profesjonalne podejscie i bardzo mila obsługa:)

Maciek05

Witam czy ktoś pracuje w firmie ackmann jako kierowca c+e

Ok Ok

Ja wyjechałem do Dortmund, 3 miesiące jeżdżę i wszysko wszystko Ok, są wolne wakaty jak ktoś jest zainteresowany to priv sebas33@gmail.com

KK

Napisałem, daj info.

Tom
@KK

Hej, w jakiej firmie pracujesz, w jakimś systemie? Jak praca, zarobki, mógłbyś coś powiedzieć więcej Tomek (usunięte przez administratora)

Coyot85
@Ok Ok

Mógłbyś podesłać na maila coyot21@vp.pl więcej info o tej pracy. Próbowałem napisać do Ciebie ale jakieś problemy są z tym mailem. Pozdro.

Slawex
@Ok Ok

Mi jakoś dziwnie poczta odmawia wysłania pod ten adres wiadomości. Ktoś też tak ma?

Olga

W dalszym ciągu jest tu bardzo mało opinii przedstawiających tę firmę z perspektywy tego, jakim jest pracodawcą. A to wielka szkoda. Jednakże tym razem chciałabym Was poinformować, że LUKSMANN HR nieustannie poszukuje nowych pracowników, którzy zasilą ich zespół. Możecie aplikować na stanowisko kierowcy, mechanika, pracownika produkcji, dyspozytora, elektryka i na wiele innych. W celu zasięgnięcia większej ilości informacji podaję Wam ich oficjalną stronę: http://luksmann.pl/pracainne/ Czy ktoś znalazł ofertę odpowiednią dla siebie?

Olga

W większości przypadków pochlebnie wypowiadacie się o firmie, jednak większość z Was korzystała jedynie z jej usług pośrednictwa pracy. Chcielibyśmy poznać też opinię osób, które są zatrudnione w centrali. Może ktoś z Was pracował na przykład na stanowisku rekrutera? Można liczyć na wysokie wynagrodzenie oraz premie? Czy pracodawca wymaga znajomości języka obcego? Zapraszam Was do wyrażenia swojej opinii dotyczącej zatrudnienia w LUKSMANN HR.

Damiano33333

Jade w styczniu do firmy w bremie ktos juz jechal z luksmannem? polecacie?

Kajetan
@Damiano33333

Zależy na jaką firmę trafisz. Generalnie wyjeżdżając z Luksmann masz pewność ze nie zostaniesz na lodzie, jak coś nie pasi to dzwoni się i załatwiają.

Kamil

Wyjechałem z tą firmą jakiś miesiąc teraz, na razie jest ok, nie znam niemieckiego, ale jak zadzwonisz do nich, to oni sami sie skontaktuja z firma i rozwiaza sprawe, wiec pomoc w sumie jest

@Kamil

Mógłbyś wrócić pamięcią do momentu, kiedy aplikowałeś do pracy za pośrednictwem firmy LUKSMANN HR? Firma pomogła Ci ze wszystkimi formalnościami związanymi z wyjazdem? Była to Twoja pierwsza tego typu praca, czy może w przeszłości już miałeś możliwość tego typu pracy? Zachęcam do opisania, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Marecki

Polecam firme w 100% bardzo profesjonale podjscie, oby wiecej takich!!! pozdrawiam

@Marecki

Twoja wypowiedź jest z poziomu pracownika, który znalazł pracę za pośrednictwem firmy LUKSMANN HR? Jeżeli tak to, czy możesz napisać, jak to się stało, że trafiłeś akurat na tego pośrednika pracy? Słyszałeś przychylne opinie, czy może po prostu pracować za granicą i znalazłeś ogłoszenie, które dodawała akurat ta firma? Bądź tak miły i przedstaw, jak to wyglądało w tym konkretnym przypadku.

Bartek

Polecam. Przed wyjazdem do pracy wszystkie warunki są potwierdzone przez LUKSMANN na piśmie. U mnie się zgadzało. Pozdrawiam Panią Beatę :)

@Bartek

Firma sama z siebie potwierdziła warunki, które przedstawiła na piśmie, czy może było to wykonane na Twoją prośbę? Zastanawia mnie jeszcze, jak to się stało, że zdecydowałeś się na pracę akurat za ich pośrednictwem? Znałeś wcześniej tę firmę, czy może po prostu aplikowałeś na ogłoszenie, które dodali? Uzupełnij, proszę, jak to wyglądało.

Marek G

Slabiutko. Nic ciekawego słabe oferty Nie polecam

@Marek G

Możesz napisać coś więcej na ten temat? Twoja wypowiedź na chwilę obecną nie jest w żaden sposób uargumentowana, więc jest mało merytoryczna dla czytelników, którzy rozważają podjęcie pracy za pośrednictwem firmy LUKSMANN HR. Zachęcam do sprecyzowania wypowiedzi.

Weronika

@szymek, aplikowałeś może do pracy za pośrednictwem firmy LUKSMANN HR na stanowisko kierowcy? Jeżeli tak, to czy możesz napisać, jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna z pracodawcą? Dlaczego akurat zainteresowały Cie usługi tego biura pośrednictwa pracy? Przedstaw, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

szymek

Jak wyglądają dojazdy do pracy dla kierowców ? Jedzie sie swoim samochodem czy organizują jakiś przejazd ? Pozdrawiam

Weronika

Firma LUKSMANN HR w dalszym ciągu posiada aktywne ogłoszenia o pracę, które można znaleźć pod tym linkiem https://www.gowork.pl/praca/luksmann-hr;pr Ktoś z Was rozważa chęć udziału w procesie rekrutacyjnym? Może są wśród nas osoby, które wysłały już swoje aplikacje i oczekują na odzew ze strony pracodawcy? Zachęcam do opisania swoich sytuacji w tym zakresie.

Weronika

@Bolo8181, być może opinie te były niezgodne z panującym regulaminem forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin i administrator portalu zdecydował się na usunięcie tego komentarza. Pamiętaj, że przed dodaniem opinii warto zapoznać się z regulaminem, aby na przyszłość takie sytuacje nie występowały.

Wsciekly

Ja osobiście nie polecam. Zwoolnilem się z pracy bo już zaraz miałem wyjeżdżać do pracy w Niemczech. 3 dni przed wyjazdem okazało się że jednak ze pracy niema i na siłę wciskali mi gdzies dalej gdzie pewnie akurat potrzebowali. Zostałem na lodzie. NIE POLECAM!!!!!

Bolo8181
@Wsciekly

Napisz gdzie miałeś jechać, też mam ofertę od 3 września i skierowanie do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 112 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR