LUKSMANN HR

4 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o LUKSMANN HR

Zbigniew K.

Byłem. Oferta pracy zgodna z opisem. Polecam

tango_miet@tlen.pl
@Zbigniew K.

Witam chciałbym podjąć w Waszej firmie pracę w systemie lub cały m-c. Mam doświadczenie na Bdf oś skrętna - Pflaum, Paul Kolberg. Mówię i czytam po niemiecku i angielsku. Posiadam ADR. Tel : 0048/ 607 518 843. Pozdrawiam Mieczysław Kochański

Marecki

Polecam firme w 100% bardzo profesjonale podjscie, oby wiecej takich!!! pozdrawiam

Kazimierz
@Marecki

Twoja wypowiedź jest z poziomu pracownika, który znalazł pracę za pośrednictwem firmy LUKSMANN HR? Jeżeli tak to, czy możesz napisać, jak to się stało, że trafiłeś akurat na tego pośrednika pracy? Słyszałeś przychylne opinie, czy może po prostu pracować za granicą i znalazłeś ogłoszenie, które dodawała akurat ta firma? Bądź tak miły i przedstaw, jak to wyglądało w tym konkretnym przypadku.

Bartek

Polecam. Przed wyjazdem do pracy wszystkie warunki są potwierdzone przez LUKSMANN na piśmie. U mnie się zgadzało. Pozdrawiam Panią Beatę :)

Kazimierz
@Bartek

Firma sama z siebie potwierdziła warunki, które przedstawiła na piśmie, czy może było to wykonane na Twoją prośbę? Zastanawia mnie jeszcze, jak to się stało, że zdecydowałeś się na pracę akurat za ich pośrednictwem? Znałeś wcześniej tę firmę, czy może po prostu aplikowałeś na ogłoszenie, które dodali? Uzupełnij, proszę, jak to wyglądało.

Grzechu111
@Weronika

jestem kierowcom i całą odpowiedzialnością polecam pracę z LUKSMANN. Przynajmniej mi się super trafiło. Zakwaterowanie mamy hacjenta z basenem, codziennie w domu i minimum 2000 euro miesięcznie. Śmigam na czteroośce.

Paweł Nowy wpis

Firme LUKSMANN polecam każdemu z całego serca, są pomocni załatwianiu spraw

Grzeesiek Nowy wpis

Super firma polecam , wszystko sie zgadza

Grzegorz Nowy wpis

Super firma polecam i pozdrawiam Panią Monikę

Sławek

jest ok pracuje 3 miesiac praca do 15 zawsze jest, tak jak ma byc, firma tez okej, i kontakt z luksmann stały bez zarzutu

Marysia Nowy wpis
@Sławek

Czy to oznacza, że nadgodziny nie są w żaden sposób możliwe, nawet dla chętnych? Zastanawiam się czy trzeba specjalnie dobrać sobie jakieś inne zlecenie do tego i jak wtedy na kasie można wyjść. Ósemki dzienne to tu norma?

Sergiusz

polecam firmę Luksmann, wszystko sie zgadza, warsztat w którym pracuje bardzo dobrze wyposażony, kontakt z firmą luksmann stały, bez zarzutu, polecam panią Marlene, mechanik

Radek

profesjonalne podejście, wysoki poziom obsługi

Wszystko w porzadeczku, az nad podziw ze są jeszcze agencje ktore faktycznie zalatwiaja dobra prace, polecam

lalalla

jestem pozytywnie zaskoczony poziomem obsługi oraz tym, że wszystko na miejscu zgadzało sie z tym co bylo omawiane przez tel. kiedys jechałem przez deltę i było wszystko odwrotnie, tutaj wrecz przeciwnie! klasa!

PT

Coś będę mieć dodatkowego za to, że znam niemiecki? Spoglądam na oferty dla mechanika do Kessel, jedna jest z językiem druga bez a wynagrodzenie i tak wpisują takie samo 2 650 – 2 800 euro. Nie ma jakiegoś dodatku za to przypadkiem?

Konrad

kasa terminowo, baza socjalna okej, normalna firma, bez gonienia przez dyspo bardzo fajnie, naprawde polecam pracuje w Koblencji na wywrotce

Bartek

bez zarzutu, wszystko załatwione na tip top

Janek

Jest okej, pracuje na wywrotce kolo Koblencji, kasa na konto terminowo spoko ludzie w firmie i duża pomoc od Luksmann, mimo ze pracuje juz miesiac to i tak dzwonia zapytac co u mnie

Patryk

mogę polecić z czystym sumieniem, trochę się obawiałem wyjazdu do niemiec ale miło się zaskoczyłem, wszystko jak było umówione, zawsze pod telefonem w razie pytan polecam

Mariusz

przerobiłem już wielu takich pośredników, ale do Luksmanna żaden nie ma podjazdu, wszystko się zgadza, wszystko na piśmie, nie ma jakiś (usunięte przez administratora)na miejscu, ja pracuje - firma płaci i wszystko gra- polecam Luksmann jak ktoś szuka pracy w niemczech

Karol

Polecam,szybko i sprawnie załatwiona robota, kasa na konto do 15 tak jak w umowie, klasa, żeby wszyskie agencje tak działały to swiat byłby piękny

Marzenka

mąż zadowlony to i żona też- luksmann dobrze doradził w wyborze oferty, na miejscu bylo tak jak było umówione, duzy plus i kasa tez sie zgadza, mądź jeździ pod Munster na plandece już 2 miesiąc

LY
@Marzenka

Zaczął wraz z nowym rokiem, skoro drugi miesiąc? I jakie zasady wtedy podpisywał? Nic nie będzie już w nich aktualizowane? Ze względu na co Żona może być zadowolona? Jakie są plusy oferty, na którą Mąż się zdecydował i czy to jeszcze jest dostępne?

ksss

Bardzo miły kontakt. Oferta zgodna z rzeczywistością. duża dawka informacji, jechałem pierwszy raz za granicę, wszystko mi powiedziano - naprawde polecam

Rafał

Nie myślałem że tak szybko i łatwo można zmienić pracę!! Kontakt z firmą, załatwienie formalności i wyjazd do pracy w moim przypadku zajął mi dosłownie jeden tydzień! Na miejscu wszystko tak jak ustalałem, naprawde polecema

Janek

wszystko na plus mogę polecac fachowe doradztwo i proces rreksutacji

Jarek

jak ktos szuka pracy jako mechanik to polecam wybrac ich oferty, sam przetestowałem i nie załuje juz 4 miesiąc pracuje w Kassel jako mechanik, polecam, zgodnosc oferty z tym co faktycznie firma daje, pozdro dla Luksmanna

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 102 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR