LUKSMANN HR

Opinie o LUKSMANN HR

CZY JECHAŁ KTOŚ JAKO KUCHARZ????? POZDRAWIAM

pl
@ANDRZEJ69

nie polecam (usunięte przez administratora) !

Weronika

@Def, czy dowiedziałeś się czegoś? Chciałbyś zatrudnić się poprzez LUKSMANN HR? @Krzysiek, widać, że jesteś zadowolony. Jak oceniasz warunki, jakie oferuje ten pracodawca? Czy chciałbyś związać się z nim na dłużej?

Def

Witam wszystkich. Szukam pracy jako kierowca ce w Niemczech. I mam pytanie czy jest możliwość zatrudnienia bez znajomości języka niemieckiego? Zaladunkowe zwroty znam...

Krzysiek

Wyjechałem do pracy w Hanoverze. Wszystko tak jak przedstawiła pani z luksmann. Pod czas pracy sami dzwonią z luksmanna i pytają jak się pracuje, czy wszystko ok. Do tego załatwili mi dodatkowy urlop :) Zadowolony polecam

سائق شاحنة

سائق شاحنة

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
marek

dostałem prace z luksmanna żadnej pomocy do tej pory (usunięte przez administratora)

CZY JECHAŁ KTOŚ JAKO KUCHARZ????? POZDRAWIAM

Ireneusz Brzozowski

Pierwszy raz do pracy w Niemczech wyjechalem w lipcu 2016 do firmy Dirkschulz. Do pracy skierował mnie LUKSMANN. Do dzis tam pracuje, bardzo dobra firma. Na początku było na umowie 2500€ teraz mam 3000€ Kasa gra :) polecam z czystym sumieniem i pozdrawiam Panie z rekrutacji :)

@Ireneusz Brzozowski

A JECHAŁ KTOS JAKO KUCHARZ??????

@Ireneusz Brzozowski

A JECHAŁ KTOS JAKO KUCHARZ??????

Słyszałem o LUKSMANN HR, że to bardzo dobra firma. Swoimi wpisami nie pozostawiacie wątpliwości, że warto z nimi pracować. Dzięki

były

Na ogłoszeniach o pracę są ich auta tyle że bez logo firmy więc coś jest na rzeczy

Seba

Dużo nowych fajnych ofert pracy na stronie Lukamanna. Czy to dlatego ze okres przedświąteczny. Jak to jest z robota w Niemczech, czy po nowym roku jest sucho ?

olek5
@Seba

poczta kursuje, paczki trzeba dowiezc:) duzo teraz jest fajnych

Seba
@olek5

dokładnie, nawet lepiej płacą na tych przedświątecznych zleceniach

wiesio
@Seba

słyszałem że na styczeń mają byc spoko oferty na cysterne, a lokalizacje bedzie mozna sobie wybrac

Kwasiak

Luksmann ma dobra opinię jako agencja . Pracowałem z nimi kilka razy i miło wspominam. Dobrze zarobiłem to mogę polecać agencję, widziałem że mają sporą listę ofert pracy? Czy stawki poszły do góry w tym roku?

robert
@Kwasiak

Dokładnie, są nowe oferty z lepszymi stawkami. Dzwonilem dzis i jest Berlin za 2500 euro

narcyz
@robert

Ja wiem że są w tym momencie fajne oferty na wywrotkę w Koblencji. Planuje wyjazd z kolegom na poniedzialek, jak ktos chetny moze dolaczyc. mozna dzwonic na 505500420 po prace. pozdro

daro
@narcyz

wywrotka dalej aktualna? jezdze na 4osi, jestem zainteresowany praca w niemczech, juutro bende dzwonic

arek76
@narcyz

ja mam oferte z Berlina, jest ok, pracować trzeba jak wszedzie, ale niemiecka umowa zawsze na plus, a nie jak w polskich dziad transach

piraniA

polecam firme luksmann , są w porządku. jestem kierowcom zawodowym i juz 3 razy jechalem do niemiec ale dwa poprzednie razy przez inne agencje gdzie nawet nie znali niemieckiego zeby cos dla mnie zalatwic. a teraz z luksmannem teraz mam kindergeld, niemiecka umowe i fajnego pracodawce, pieniądze zawsze na czas akurat w mojej firmie, wiec mam pozytywne doświadczenia. jakby ktos chcial pracowac tu gdzie ja, to pytajcie luksmanna o oferte na otwarta plalforma w bielefeld

dziadzio
@piraniA

pirania gdzie pracowales? ja teraz tez jestem w bielefeld, moze nawet w tej samej firmie, i jesteśmy kolegami. jestem zadowolony z kasy, tyle co się umawialiśmy i zawsze na czas. urlop też często dostaje.

pirania
@dziadzio

ja pracuje w samym Bielefeldzie na otwartych naczepach. też mi się wszystko się zgadza. polecam!

Lukass

Witam Czy mógłbyś podpowiedzieć jak znalazłeś pracę w Anglii w systemie 3/1?Dzięki.Pozdrawiam

Darek
@Lukass

Szukaj ofert pracy wystawianych bezpośrednio przez pracodawców w dużych renomowanych portalach z pracą tj. pracuj.pl czy ich zagraniczne odpowiedniki indeed, etc., bądź bezpośrednio przez strony firm w danym kraju. Praktycznie każda firma szuka i się z tym nie kryje pod zakładką job, vacancies, career.

Piotrek
@Lukass

W Anglii 3/1 buhaha. Mnie wysłali do Gogol super firma.

Ochotnik

Podoba mi się, że firma udziela informacji na tym forum!

LUKSMANN

LUKSMANN to zaufana firma. Rekrutujemy pracowników dla najlepszych firm logistycznych w Niemczech. Naszych klientów mamy głównie z polecenia. Najważniejsze jest dla nas budowanie pozytywnych relacji pomiędzy pracownikiem, a pracodawcą. Rzetelne przedstawianie ofert pracy i zadowolenie pracowników.

Koleżka

Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Luksmann ma tak długa listę ofert pracy? Czyżby brak ludzi do pracy zaczął im dokuczać? To fajna firma z ciekawymi ofertami!

LUKSMANN

Nie rekrutujemy do firmy TML. Ktoś pomylił agencje. Ewentualnie konkurencja nie ma innych pomysłów i oczernia. Słuchajcie kolegów na parkingu, którzy wyjechali z nami. Nie hejterów z internetu. Wyjechało już z nami do pracy tysiące kierowców, gdyby coś było nie tak już dawno by nas nie było. Pozdrawiam :)

Kwas

@Darek Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź.? Uważam, że to bardzo niesprawiedliwe, pracuję tu i nie zgadzam się z Tobą. Na jakiej podstawie piszesz , a może ktoś z konkurencji tak mocno Cię inspiruje?

Kostek

Słyszałem o firmie Luksmann , że to bardzo dobry pracodawca. Czy możecie mi coś podpowiedzieć więcej?

kostek
@Kostek

Dużo ofert pracy w Niemczech posiadają. wszystkie można przejrzeć na ich stronie internetowej albo zadzwonić do miłych pań w luksmanie. własnie otrzymałem ofertę i sprawdzilem firmę, wszystko ok.

wasyl

Darek napisz co to za firma w D w której ci kazali przeginać.Albo chociaż region

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 115 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR