LUKSMANN HR

Opinie o LUKSMANN HR

niemiec

firma znana i lubiana, przede wszystkim sprawdzona, zajmują sie tylko kierowcami wiec najlepiej sie na tym znaja. duzy wybor spedycji niemieckich, chętnie skusze sie na ofertę na Niemcy- Hiszpania

adamo

pewnie się wypowiada ktos, kto nie pojechał. mi się wszystko zgadza, stawka normalna, bo jestem zatrudniony bezpośrednio w spedycji, a nie przez agencje. wiec bezpłatnie kierowcom pomagaja w dopasowaniu ofert, w przeciwienstwie do tych co biora za to kase. jak dla mnie plus i pomoc duza, bo za granica i tak jest kontakt z opiekunem polskim w razie problemów, zawsze pomocni. pozdrawiam porzadnych kierowcow

kiero123

Nie polecam...Typowa firma która potrzebuje zarobic łatwa kase na naiwnych uczciwych kierowcach.Mają w nosie ludzi kierowanych do pracy za granicą. (usunięte przez administratora)

kucik

Olek, tez widziałem takie ogłoszenia. tutaj zazwyczaj kierowcom proponują około 2000 euro, do tego system pracy 3/1 tzn co 3 tydzien zjazd do domu i jest darmowe zakwaterowanie.

سائق شاحنة

سائق شاحنة

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Olek

No przeważnie na weekend się jest w domu, tyko raczej co 2 tygodnie niż co tydzień. Widzę właśnie, że mają fajną ofertę na kierowcę C+E w Magdeburg, gdzie płacą nawet 2 tysiące euro miesięcznie!

Szuri

to zależy od tego gdzie konkretnie się zatrudniasz i jaką umowę podpisujesz, zazwyczaj na weekendy bywa się w domu, albo inne 2 dni w tygodniu, także to jest ok i ważne, że masz opiekę medyczną zapewnioną

młody

czy ktoś wie na temat Drezna podobno przyjmują bez języka jak tam wygląda robota kiedy zaczynasz i konczysz tydzien czy co tydzien w domu

yollo

nie wiem czy wiecie, ale teraz jest oferta od nich jako Kierowca C+E – BDF/ADR no i praca jest w Bawarii, tylko, ze zarobki sa w granicach 2000 do 2400 euro.

zen

fajnie. dzwoniłem do nich i teraz będą mieć sporo ofert od końca stycznia, nowe oferty nawet bez języka podobno.

gan

na przelomie listopada i grudnia widzialem sporo ofert do nich, ale chyba najbardziej zainteresowany luksmmanem i tym jak tutaj dostac w miare dobre by bylo.

młody

ktoś pracuje na BDF w Dreznie często się ogłaszają jaka tam kasa atmosfera i system

olek35

kasa jak na umowie, mi sie zgadza. czasem nawet jakas premia wskoczy,auta ok. niedługo pierwsza podwyżka

gary
@olek35

ej to super że nie trzeba w takim razie liczyć tylko i jedynie na gołą pensję. Zwłaszcza przydatne wydaje się to być w okresie świątecznym który przecież tuż tuz

gość80

Hej olek35 ja mam wyjechać 1.12. do tej firmy.Napisz mi jak tam jet czy kasa się zgadza.

tratwa

panowie, ale to w euro mają, nie zł. i przynajmniej wypłacalni, a nie jak inni mydlą oczy o wysokich zarobkach, a przyjezdza sie na miejsce i wcale złotych gór nie ma. Ja tam jako kierowca w 3.1 mam 2000 euro i nie zmieniam roboty póki co.

tom

zarobki mają inne na każdą ofertę, jak dzwoniłem to babka mi proponowała 1800 netto, ale to za system, bez systemu lepsze stawki mają ponad 2 kółka

jeepaka

mi proponowali 1900 brutto,jak im powiedziałe,ze to niezbyt duzo to sie kobieta zdenerwowała,na kraju ma 3500 zł netto,od 3000 podatek i zus,codziennie w domu

nb

@sdsj a czy wiesz może jak tam jest z zarobkami na tym stanowisku, bo ta kwestia jest dla mnie dosyć istotna

czaszka

@sdsj - wcale się nie dziwię, że wymagana jest znajomość języka niemieckiego, skoro trasy odbywają się do Niemiec.

sdsj

agencja posiada widze wiele aktualnych ofert pracy dla kierowcow, wiec jezeli ktos jest zainteresowany praca poprzez agencje to obecnie poszukiwani sa kierowcy CE głownie Berlin, wymagaja prawa jazdy z kodem 95, uprawnienia adr i karte kierowcy, doświadczenia na podobnym stanowisku i dobrej znajomosci niemieckiego

robson

ja jechałem na tandemy ale do neuburga. najpierw rozmowa w biurze, coś tam Niemiec popytał o doświadczenie i u kogo jezdziłem, a potem wziął na plac pokazywać auta firme. pierszy dzien sobie mogłem ocenić czy chce zostać i czy mi sie podobają. dostałem umowę i juz 2 miechy tu siedze, kasa sie nawet zgadza. jedyny minus ze Polaka nie ma żadnego na placu żeby pogodać

olo

no niemiecki wiadomo, trzeba znać. a jechał ktoś to stuttgardu na tandemy?

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 115 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR