LUKSMANN HR

Opinie o LUKSMANN HR

Koleżka

Tak patrzę na tą długą listę ofert pracy i dochodzę do wniosku, że jak tak dalej będzie to zaczną podnosić zarobki. Na rynku brakuje fachowców i zaczną się cenić.

Jeepaka
@Koleżka

Musza.ja mam 3800 za 8 godz pracy icodzoennie w domu.

olaff

Darek, z tego co wiem to ta firma zajmuje sie rekrutacja kierowców na zlecenia niemieckich firm, a nie poradami prawnymi i prowadzeniem spraw w arbeitsamcie, cos ci sie pomylilo kolego. wystaw negatywna opinie fiirmie w ktorej cie tak potraktowali a nie luksmanowi. ich zadaniem jest tylko przedstawianie ofert pracy, a to ze probuja komus pomoc w razie jakies zlej sytuacji to tylko ich dobra wola, bo przeciez nic im nie placisz za tlumaczenia swoich dokumentow i rekomendacje do pracodawcy. pracuje teraz w DE i wiem, ze oferty przez posrednika są takie same jak bezposrednio. z tym, ze u posrednika zawsze masz mila pania ktora za ciebie wszystko na poczatku załatwia jesli nie znasz jezyka, wiec dziwie sie osobom ktore wyjezdzaja na wlasna reke

Kostek

Słyszałem o Luksmann-ie, że mają bardzo dobrą opinię jako pracodawca.

Krzysiek

O pracy kierowcy nie trzeba pisać bo każdy to wie. Wiecie jak należy postępować w różnych sytuacjach. Jeśli jest możliwość zarobienia dobrych pieniędzy to tylko trzeba sprawdzić umowę z firmą i do pracy!!

سائق شاحنة

سائق شاحنة

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Roman

Hejterzy nie śpią. Ja do 3 firmy jadę i wszystko ok.

Weronika

@Robert Oleśnica - a możesz napisać nieco więcej o warunkach współpracy z Luksmann? Czy agencja wymaga znajomości języka obcego? Czy zapewnia zakwaterowanie?

Krzyh
@Weronika

W zależności od oferty. Są oferty z wymogiem języka jak i bez języka. tak samo z zakwaterowaniem. Ogólnie masz to co w ofercie lub więcej.

Kwas

Luksmann imponuje mi swoją ofertą prac, tak różnorodną, super. Dla mnie wystarczy, że umiem jeździć a niech ktoś inny załatwia mi roboty. Przynajmniej wiedzą co jest korzystne a prości kierowcy nie zawsze.

Robert Oleśnica

Można jechać samemu, samemu szukac ogłoszeń ale po co? Agencje współpracują na stale z firmami. Bardzo dobrze znają każda firmę, maja zarówno informacje od firmy jak i od kierowców, dlatego nie ma ściemy. Oferty są sprawdzone. Po za tym trzeba bardzo dobrze znać język zeby sie dogadać. Nie mamy gwarancji, ze na miejscu bedzie taka sama oferta jaka jest w ogłoszeniu. Ja jestem 3 miesiąc w firmie Hofmann. Wyslal mnie LUKSMANN. Wcześniej pracowałem rok u innego Niemca tez wyjazd z LUKSMANN. Uważam ze to jest obecnie najlepsza agencja wysyłająca kierowców do pracy w Niemczech. Zatrudniaja niemieckich prawników. W razie problemów na miejscu zawsze pełna profeska w obsłudze. A poza tym dobra kawa i ciasteczka :) rok temu byłem osobiście w biurze w we Wrocławiu. Tak ze pozdrawiam cały Team Luksmanna ;)

Weronika

Na stronie internetowej Luksmann możecie znaleźć aktualne oferty pracy firmy! Luksmann oferuje prace w Niemczech: http://luksmann.pl/praca/ Wielkiej Brytanii: http://luksmann.pl/pracaanglia/ oraz Polsce: http://luksmann.pl/pracapolska/

Bartek Poznań

Ja wyjechałem w lutym i do tej pory jest wszystko ok. Warunki na jakiś wysłał mnie LUKSMANN są takie same na jakich zacząłem pracą. Umowa od razu u niemieckiego pracodawcy, kasa się zgadza. Pani z LUKSMANN zawsze ładnie zaprezentuje warunki pracy w poszczegółnych firmach. Jest bardzo duży wybór ofert pracy, zarówno ze znajomością języka angielskiego jak i niemieckiego oraz ofert bez języka. Przyznam, że posiadam średnią znajomość j. niemieckiego i z dyspozytorem kontaktuję się głównie SMS. Luksmann kilka razy uratował mi tyłek, gdy miałem problem na trasie. Nigdy nie było tak, że powiedzieli radź pan sobie sam. Muszę przyznać, że dokładają wszelkich starań, żeby każdy kto wyjechał do pracy był zadowolony.

zadowolony

Luksmann to fajna agencja, mają sporo różnych robót a wyjazdy są bardzo dobrze zorganizowane i dobrze można zarobić!!

Maria

Wszystko Ok. Polecam

Kxenon

Firmy, które sobie nie potrafią sobie uczciwie poradzić, chwytają się czynów nieuczciwej konkurencji i oczerniają. Dziecina! Ja wyjechałem już drugi raz z LUKSMANN i jestem zadowolony. Wszystko było tak jak w ofercie.

Weronika

@lesio, dobrze to słyszeć! A w jakim obszarze pracowałeś?

lesio

Tak, wszystko w porzadku, polecam, dobra organizacja i kontakt jest zawsze dobry

Weronika

Zauważyłam, że wiele z Was wyjechało za granicę przez Luksmann! Jak wrażenia? Firma sprostała Waszym oczekiwaniom?

mario

siema panowie ja wyjechałem z luksmanem w styczniu 2016 do berlina, złego słowa nie powiem a nawet słowa nie zamieniłem po niemiecku bo słabo go znam 98 % miejsc do których zostałem wysłany w trasę dogadałem sie po angielsku. a z P. Kamińską problemów żadnych a kontakt zawsze i bez problemów. Napisze jeszczę tak. kiedyś wyjechałem do anglii (bez znajomości języka) i dzięki takim agencjom jak luksmann czy inna agencja zagraniczna dorobiłem sie własnego mieszkania, bo umiem, chcę pracować, a jeżeli ktoś myśli że jak agencja załatwi to już nic robić nie trzeba to jest w grubym błędzie. Polak jak pozna dwa czy trzy słowa po niemiecku to już myśli że umie gadać! trochę samokrytyki panowie

Kwas
@mario

Czy Luksmann ma nowe przyjęcia na kierowcę do Anglii. Jak ktoś wie to proszę o info.Jakie mają stawki i czy trzeba mieć duże doświadczenie za kółkiem.

CE

Ja znalazlem oferte na dojczland.info i pracuje aktualnie w dortmundzie. Na razie jestem zadowolony. mam nadzieje, ze tak zostanie

liana

jak to nie szukają? przecież tutaj jest ogłoszenie za ogłoszeniem, teraz mega rekrutacje w tej firmie są prowadzone na kierowców różnych kategorii nawet

Milo

dobra piszecie wyżej o stawkach ale chyba one są uzależnione od lat doświadczenie za kółkiem i kategorii chyba zarobki od tego są zależne a nie ogólnie wszystko to samo

zeno
@Milo

Witam,doswiadczenie za kolkiem jest wazne przy rekrutacji,wyzsza stawke mozesz uzyskac przy wiekszym stazu w danej firmie,powiem krotko,na kokosy nie licz bo wszystkie dobre stanowiska i dobrze platne sa obsadzone i takie firmy nie szukaja kierowcow a szczegolnie z poza niemiec a w dodatku bez znajomosci jezyka,aczkolwiek zarobki nawet te niskie sa wieksze niz w polsce.Znajomosc jezyka to przepustka do dobrej pracy,nie inaczej,przerobilem to sam szukajac pracy na wlasna reke.Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 112 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR