LUKSMANN HR

Opinie o LUKSMANN HR

Mariusz Cyryla

Pracuję już miesiac u niemca w erfurcie. Jestem po pierwszej wyplacie i wszytsko się zgadza. Za tydzień zjazd na święta ale napewno po nowym roku tu wracam, niestety coraz mniej firm które są wporządku. Luksmann jako nieliczni mają jeszcze normalne oferty, polecam

pawel

(usunięte przez administratora) Pojechałem do pracy która mi zaoferowali, w rzeczywistości warunku pracy okazały się zupełnie inne , miał być transport kontenerów morskich, okazało się że jest dystrybucja po marketach. Zakwaterowanie miało być w ciężarówce , lub 150 euro za mieszkanie - do wyboru, nie było wyboru żadnego. Systemy do wyboru.. Wybrałem 2/1, przepracowałem 2 tygodnie, przyjechałem na tydzień wolneg(usunięte przez administratora)Sytuacja obecnie wygląda tak że pracę załatwili mi zupełnie inną(usunięte przez administratora) Twój wybór gdzie idziesz do pracy, ale jak Cię już sprzedadzą, to nie licz na jakąkolwiek pomoc, Pozdrawiam Kierowców

Tiger

Nic nowego ja umowę dostalem po miesiącu i też miałem mieć 2100 euro na rękę na dodatek okazało się że to praca sezonowa z nimi trzeba inaczej najpierw umowa potem wyjazd.

Maciej

Dziwne, że zostałeś w ten sposób potraktowany. Czy po powrocie do Polski próbowałeś wyjaśnić sytuację i zweryfikować uzgodnienia, które miałeś z agencją przed wyjazdem?

daffid
@Tiger

jak luksmann ma ci dac umowe skoro oni nie sa twoim pracodawcom ??? pewnie dostales mniej siana bo mniej jezdziles siejecie tylko ferment po forach i parkingach a do roboty to ostatni jestescie masakara ...

Darek
@daffid

Kolego pisze się : Pracodawcą a nie pracodawcom

waldemar zet

Witam. jestem zadowolony z uslug firmy, kontakt przebiega sprawnie, w razie jakichkolwiek nieporozumień z moim faktycznym pracodawcą zawsze pomagają za darmo i sa mili. zalatwiaja wszystko co chce, zawsze odbieraja ode mnie telefon, mimo ze jestem dosc upierdliwy. pozdrawiam was

سائق شاحنة

سائق شاحنة

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Beniu

jestem u Niemca 3 miesiąc przez luksmann i daje radę , dawali mi prace bez systemu ale pracownik z biura podpowiedział żeby dogadać się na miejscu i już od 2 miesięcy jeżdżę na systemie za godna forsę . A pozerą i bajkopisarza z parkingu życzę powodzenia u Polaka na parkingu prośba o papierosa !! a potem pieprzą co weekend w domu i 8 z przodu hehe

Beny
@Beniu

No właśnie taki jeden baler pracujący za ojro pytał mnie czy mogę go fajka poczestowac :)

F1

Kolego, ja miałem z nimi to samo. Warunki jakie mi przedstawiali przez telefon nijak się miały do rzeczywistych warunków zatrudnienia. Niestety dowiedziałem się o tym kilka dni po rozpoczęciu pracy, jak przyszło do podpisania umowy. Zupełnie inne warunki niż te, które mi przedstawiła dziewczyna z Luksmana. Straciłem kasę na dojazd i powrót i nerwy. Nigdy więcej.

Volvo_new

ja tam polecam uslugi luksmanna, wszyskto sie zgadza na pismie mam niemiecka umowa i mile panie. juz dwa razy mam oferte od nich dostalem i barzdo mi pomagaja zawsze jak mam problem jezykowy. pozdrawiam

Trucker Polska

Pojechał do firmy koło Stuttgartu, mała rodzinna firma a nie jakiś moloch. Tego wlasnie szukałem, nie zawiodłem się wiec odwdzięczam się dobrą opinią, wszystko jak trzeba, polecam.

@Trucker Polska

To świetnie! Napiszesz jeszcze coś o warunkach zatrudnienia przez tego pośrednika? Dzięki.

sevenup
@Trucker Polska

A jak wygląda sama praca? Napisz coś więcej.

Gryzli

Przede wszystkim nie jest to agencja pracy, umowa jest niemiecka bezpośrednio z firmą niemiecką. To już jest duży plus. Polecam dlatego wystawiam opinie

@Gryzli

@Gryzli A czy do podjęcia pracy w LUKSMANN jest wymagana znajomość języka niemieckiego? Będę wdzięczna, a Twoja odpowiedź.

Jestem w Kassel na pracy zmianowej, pokoje darmowe jednoosobowe, praca 8-9 godz. dziennie i do domu. Same nocki ale dodatki są i dzięki temu wysokie zarobki. Polecam tą firme

Staszek 1959

Wszystko gra, firme naprawde poolecam na 6 a kierowcą życze: szerokości na drodze buta w podłodze małych mandatów żadnych celibatów konia mocnego zawsze zielonego pozdrawiam serdecznie!!!!

Norbert W

Polecam współpracę z firmą Luksmann wszystko zgodne z ofertą na miejscu :) pozdrawiam mobilki .

Eres

Fajni ludzie, wszystko ok przynajmniej w moim wypadku, pozdrawiam i polecam :-)

Bolek

Chyba jedyna pośrednicząca firma co poważnie traktuje ludzi. Pracuje w wielkiej firmie w Kassel, opinie mieli straszne, miałem obawy ale jak narazie wszystko ok, nie żałuje. Wypłata się zgadza, auta w miare nowe, trasy dalekie, nie ze 5 rozładunków dziennie. Robota konkretna. Polecam i firme i Luksmanna

Już pierwszy tydzien zlecial to moge cos napisac. Razem z kolegom pojechalismy do pracy przez luxmann, spoko podejscie, wszytsko dobrze załatwione, umowa tak jak bylo ugadane. Praca jak praca, trzeba robić bo za nic nie zapłacą, ale jest ok, bez ciśnienia każy robi Swoje. Śmiało moge polecic firme luxmann, jak narazie najlepsza robota jaka mialem.

Oliwier

Polecam firmie LUKSMANN załatwili mi pracę przy oknach. Oferta w 100% zgodna. Jedynym minusem było to, że trochę długo czekałem na akceptację, ale później było wszystko dopięte.

Dojechalem do firmy, jak narazie wszystko spoko. Firma wszystko potwierdzila, dostalem nocleg w mieszkaniu. Umowe tez dali. Zobaczyma jak z praca dalej bedzie. Jak narazie wszystko dziala jak trza

Kazimierz

Dziękuję Panu Adamowi z firmy Luksmann za pozytywne załatwienie sprawy z pracodawcą Niemcem. Niemiec nie chciał mi wypłacić wszystkich piniędzy za sierpień, bo żem mu obrysówkę przy cofaniu uszkodził, to ten za to 200 euro chciał! Po interwencji Pana Adama pieniedzę wczoraj wpłynęły co do euro i dalej pracuję. Obiecałem, że jak będę zadowolony to napiszę. Sam człek się tu nie przebiję. Głową w mur. Pozdrawiam :)

Grzegorz

Nie otrzymałeś wynagrodzenia za swoją pracę? Przynajmniej tak zrozumiałem Twój komentarz. Zastanawia mnie, co było powodem tego, że miałeś problemy ze właściwym rozliczeniem. Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?

Cinek556

wszytsko ok, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 112 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR