Opinie o ABM w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ABM. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ABM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABM w Lublin

miłość

W domu smoka

Kioskarz

Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Fun with Dick and Jane

Podpórka z nadrukiem manuskryptu H.Ch.Andersena z melaminy o wymiarach: głębokość 148 mm, wysokość 205 mm

Sławomir

Najlepsze wycieczki na rowerze górskim

Monter

Odbyło się jedno spotkanie, pani kierownik działu rekrutacji poprosiła o świadectwa pracy i dyplomy. Opowiadali o pracy w firmie, nie pytali o wiedzę techniczną. bo i tak są szkolenia. Na koniec rozmowy odpowiedz że dostanę informację zwrotną na maila do końca tygodnia. Niestety czekałem ponad tydzień na jakąkolwiek odpowiedz. Totalna olewka. Brak profesjonalizmu.

Jakimi zasadami się kierujecie w pracy.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Julia

Rudy wariat

Jolecka

Rodzina Tomczyków zdecydowała się wreszcie na pieska i nikt nie jest tym faktem równie podekscytowany, (usunięte przez administratora)! Dziewczynka marzy o małym, skorym do pieszczot szczeniaku, który będzie spadł w jej łóżku. Ale jej pewny siebie starszy brat i siostra widzą to inaczej. Czy (usunięte przez administratora)dostanie swojego wymarzonego psiaka?

Malta

Dokument ukazujący życie turystyczne na Gubałówce, jednym z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych miejsc w Zakopanem. Poza pieknymi widokami i poranną walką o leżaki na turystów czekają tam liczne sklepiki, restauracje, ogródki gastronomiczne i bufety.

CZYTAJ TO!

ZAPRASZAM DO PODBIJANIA TEGO TEMATU, ŻEBY CIĄGLE BYŁ JAKO PIERWSZY KOMENTARZ ORAZ KLIKANIA W BIAŁĄ CHORĄGIEWKĘ W PRAWNYM DOLNYM ROGU KAŻDEJ SPAMERSKIEJ WIADOMOŚCI!

prawdy dotyk
@CZYTAJ TO!

Wywiad z R. Broniszem opublikowany 20 sierpnia 2017: "(...)Po drugie tzw. kultura techniczna jest tu utrzymana na bardzo wysokim poziomie. (...) Koszt pracy w stosunku do jej jakości wypada wręcz rewelacyjnie. (...) Obrót roczny grupy senato za poprzedni rok to 400 mln euro, ABM to największa firma w grupie. Zamknęliśmy rok 2016 z obrotem 100 mln euro. 99% naszych produktów w obecnej chwili dystrybuowanych jest na rynek zagraniczny, są to produkty bardzo wyspecjalizowane, bardzo dobre jakościowo." Nie będę tu nikogo ukierunkowywał, sami przemyślcie jego słowa. "Firma ABM bardzo mocno angażuje się też w szeroko pojęty rozwój Lublina" :-)

Nikt

????

CZYTAJ TO!
@CZYTAJ TO!

Tak, tak, Broniszoboty klikajcie w tą chorągiewkę pod tą opinią. W końcu ktoś się zainteresuje tym co tu się dzieje :)

Kaja

Wiesiek przypadkowo słyszy rozmowę współpracowników dotyczącą wyboru następcy komendanta. Na posterunku pojawia się Eleonora, prosząc syna o powrót do domu. Dowiedziawszy się, że mąż nie ma zamiaru uczestniczyć w uroczystym otwarciu kawiarni po remoncie, (usunięte przez administratora)postanawia zrezygnować z uroczystego bankietu. Jednak (usunięte przez administratora) z czasopisma "Być damą" przekonuje ją, że nie powinna tego robić. Chcąc wzbudzić zazdrość Wieśka panie wpadają na pewien pomysł. Tymczasem ze Stanów powraca Maks Grubba.

Fantastic Four

Francuski serial animowany dla najmłodszych, ekranizacja książek René Goscinny’ego o przygodach małego łobuziaka. Mikołajek pokazuje, jak można ciekawie spędzać wolny czas bez komputera: grając w piłkę, gry planszowe, kapsle, kulki, zbierając znaczki lub bawiąc się w Indian, kowbojów i detektywów.

Policzawska

Colas Breugnon

Rzeź

Fortuna kołem się toczy.

chaos

Lato 1941 roku. Podczas przyjęcia pięcioro przyjaciół obiecuje sobie, że jeszcze przed Bożym Narodzeniem zobaczą się ponownie. Wkrótce każde z nich idzie w swoją stronę: Wilhelm i Friedhelm wyruszają na front wschodni, Charlotte zgłasza się na ochotniczkę do służby medycznej, Greta stara się zrobić karierę jako piosenkarka, a Żyd Viktor próbuje uratować siebie i bliskich przed zesłaniem do jednego z obozów koncentracyjnych. Młodzi ludzie, obserwując dziejącą się na ich oczach masakrę, bardzo szybko uświadamiają sobie, że do kolejnego przyjęcia szybko nie dojdzie…

Sebastian

Gra w klasy

Azaria Alexandre

"Helena bardzo lubi pomagać w klinice weterynaryjnej, gdzie pracuje jej starsza kuzynka Weronika. Gdy znajduje małego kotka, potrąconego przez samochód, zabiera go prosto do kliniki. Helena pomaga w opiece nad kotkiem, którego nazywa Karmelem. Dziewczynka bardzo martwi się, że nie można ustalić, kto jest jego właścicielem. Karmel ma dosyć przebywania w klinice, a najbardziej nie podoba mu się szorstki opatrunek na nodze. Nikt jednak się po niego nie zgłasza. Gdzie Karmel znajdzie miejsce, które mógłby uznać za swój dom?"

Grand Budapest Hotel

Pewien uśmiech

Miłość od kuchni

Okrążamy świat raz jeszcze cz. 2

Cebulka

Koszulka do segregatora, groszkowa, miękka, wykonana z ekologicznej folii polipropylenowej, (40ľm) przeznaczona na dokumenty w formacie A4, otwarta na górze, przezroczysta, antyelektrostatyczna, pasek z multiperforacją, wymiary zewnętrzne: 230x304mm, dziurkowanie: 11, specjalnie wzmocniony kolorowy brzeg barwy fioletowej

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABM?

Kandydaci do pracy w ABM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABM
3.1/5 Na podstawie 561 ocen.
  • Erazma Plewińskiego 18
    20-277 Lublin