LUG Light Factory Sp. z o. o.

Opinie o LUG Light Factory Sp. z o. o.

Moro

W jakich godzinach pracuje dział sprzedaży?

@Moro

Tudzież dywizji handlowej, bo widzę, że tak jest to określane na stronie, więc żeby nie było niedopowiedzeń.

@Moro

Konkretnie stanowisko KAMa z j. angielskim

Foxy

chyba jak reszta biura klasycznie 8-16

Foxy
@Moro

ale podróże służbowe są częste

@Foxy

chyba czy na pewno? może ktoś napisać?

@Foxy

gdzie najcześciej? i na jaki okres czasu?

Moro

kurde, to za to dają pieniądze? gdzie sie zgłosić? ja tylko zapytałem, ale jak mogę z tego profity pociągnąć, to nie pogardzę ;)

Moro

a tak poważnie to skąd taki wniosek? bo nikt mnie nie prosił o żadne pisanie, interesuję się robotą to pytam, nie wiedziałem, że to coś złego i rodzi teorie spiskowe. ale też nie mam zamiaru nic udowadniać, bo jestem dla was takim samym randomem jak wy dla mnie, więc no, jak tak myślisz, to ja ci nie zabronię. dla ciebie wątek może być bezsensowny, bo ty to wszystko wiesz, skoro tu pracujesz, ja nie wiem nic, więc pytam. tyle filozofii

Klient

Tak do 16

Pracownik roku

Brawo dla nowego kierownika! Ktoś w końcu się wziął za tego cielaka z lakierni. Tam teraz to impreze zrobią i szampany będą strzelać.

Pan Dawid na właściwym miejscu. Najlepszy kierownik!

Kazik

Kierowniczka nie będzie miała do czego wracać.Konkretny gosć

Gościu

Masz rację kolego, kierownik Dawid choć młody to wie co w trawie piszczy, miejmy nadzieję że nie będzie popełniać błędów swojej poprzedniczki.

W końcu pozbyli się Nikodema Dyzmy zarządzania. Niestety dość późno przez co dużo szkód zostało wyrządzonych w firmie jak i pracownikom. Szczerze współczuje nowemu dyrektorowi, który będzie musiał ten bałagan posprzątać. Szkoda, że zarząd odizolował się od pracownikow oraz nie chciał słuchać ludzi i się z nimi spotykać w momencie, w którym ludzie tworzący ta firmę odchodzili również komunikując co się działo na produkcji.

~JA-

Może jednego Nikodema Dyzmę się pozbyli. Pozostał jeszcze jeden czyli dyrektor globalny. To jest dopiero ananasek który nie ma pojęcie o handlu a tylko marketingiem się zajmuje i maluje trawę na zielono przed prezesem. Unika podejmowania jakichkolwiek trudnych decyzji i dowodzi tylko tego że nie ma pojęcia co ma zrobić w trudnej sytuacji. Pan dyrektor wprowadza pozorowane zmiany i roszady a powinien zająć się trudną sytuacją firmy. W sprzedaży nigdy tak słabo jeszcze nie było.

Byku

To chyba dobrze, że mimo wszystko wprowadzają jakieś zmiany?

Byku

Wiadomo, że to raczej nie jest decyzja, którą da się podjąć z dnia na dzień itd, więc rozumiem, że to mogło długo dość trwać

Powiedzmy ze Jacek
@~JA-

Myślę, że kolega Globalny ma świadomość, że droga z jego stołka wiedzie tylko w jedna stronę i to relatywnie szybko. Nie inaczej było z przynajmniej 5 dyrektorami w ostatnim czasie. Wszyscy przeszli przez ten sam scenariusz. Oczekiwanie, że będzie inaczej może być tylko "marketingiem przed samym sobą".

@Powiedzmy ze Jacek

Tak czy inaczej, ja się pytam gdzie jest praca?? Pierwsza zmiana idzie jak idzie, druga zmiana udaje ze pracuje żeby pracować. Stary dyrektor był i się zmył?? Chyba zabrał prace ze sobą, bo jak ręka odjął, brakło dyrektora i brakło pracy. Dokończył rok i wysiadł z pociągu! A ja się pytam gdzie jest nowy dyro, ten od niebieskiego garniturka! Lata po katach, porządków szuka, kurze wyciera, a Produkcja zwalnia i się zaczyna nudzić?? Komponentów nie ma, zamówień nie ma, pracy nie ma i starego dyra tez już nie ma! Tylko czekać aż wypłaty braknie! Na jaki pomysł nowy wpadnie? Zwalniać? To nie będzie miał długiej drogi przed sobą, jak go prezes wylegitymuje. Zreszta nowy przyzwyczajony jest chyba do tego, skoro skacze z kwiatka na kwiatek co pare miesięcy. Tośmy sobie poprawili!!! A globalny jak to marketingowiec, znajdzie wytłumaczenie, winnego i znów wypłynie na wierzch, tacy się nie topią!

Lakiernia

Oj nie ma pracy i nie ma, mechu leci na łeb na szyje, lakiernia głównie sprząta, a montaż przysypia, szczególnie na drugiej zmianie. Szkoda ze prezes nie zajedzie wieczorem zobaczyć jak jego pieniądze są efektywnie pożytkowane. Dyrektory się zmieniają, pewnie nowe pomysły maja, a my szare myszki tylko prosimy o prace prezesie! Bo ona się skończyła, komponenty się skończyły, a stary dyro tez wyleciał za drzwi! Witaj dobra zmiano…

Magazynier

Bardzo dobrze wszystko rzetelnie powiedziane i najważniejsze osoba która mnie rekrutowala paczyla w oczy!!!!!!

romek atomek

list motywacyjny trzeba wysyłać jak chce na magazyn sie dostać? pzdr

@romek atomek

nic mi o tym nie wiadomo

dwrf
@romek atomek

W ogłoszeniu wspominają o liście jako elemencie aplikacji, więc chyba lepiej wysłać, skoro tego oczekuję

@yyy

Tak trudno się tu na magazyn dostać, że list motywacyjny należałoby słać? To jakie warunki ostatecznie tu są od środka? Konkurencyjnie jest? Ogólne to do firmy dużo osób kandyduje?

@Katarzyna

a bo ja wiem, dużo pytań zadajesz osobie, która dopiero co napisała, że tak siebie zacytuję "nic mi o tym nie wiadomo"

@Katarzyna

nie pracuję tu, źle się oznaczyłem, ale to chyba widać

Katarzyna

Finansowo tak słabo się tu obecnie wychodzi, że taki komentarz wpadł? Tak w rzeczywistości to są jakieś perspektywy w najbliższym czasie na wzrost czy min z rok trzeba będzie poczekać?

NaczelnyRoman

Kłamstwa, bezpodstawne kłamstwa. Nasz dyrektor to złoty człowiek. Właściwy facet na właściwym miejscu. Zredukował ilość załogi produkcyjnej o plus minus 50% Przy jednoczesnym utrzymaniu produkcji a nawet wzroście jej wydajności ! Mało tego z tych pozostałych 50% jakieś 30% to obcokrajowcy co obniżyło koszta produkcji przy jednoczesnym wzroście wydajności i jakości. Utrzymał wynagrodzenia podstawowe na poziomie z przed 3 lat co zredukowało znacząco koszty roboczogodzin jak i samych nadgodzin. Zredukował ilość kadry biurowej przy jednoczesnym utrzymaniu mocy przerobowych i nagrodził pozostałych podwyżka w postaci podwyżki obowiązków. To są spore oszczędności i wzrost zysków! Gość ma jeszcze sporo innych zasług na kącie... Pragnę nadmienić choćby pierwszy lepszy przykład z brzegu w postaci recyklingu niesprzedanych opraw zalegających na magazynie czy choćby zredukowanie kosztów serwisu parku maszynowego poprzez ograniczenie ich do minimum. Proszę skończyć narzekać bo ja tu widzę same plusy tej kadencji !

Naczelny
@NaczelnyRoman

Popatrz chłopie na lajki przecież one o czymś świadczą

kilo
@Naczelny

no troche ma tych lajkow

pan Jarosz
@NaczelnyRoman

Jeszcze rok i koszty pracownicze zredukował by do zera przy utrzymaniu wzrostu produkcji :):):) W LUG więcej takich osób potrzeba ;)

wuja

CV wysyłać przez formularz aplikacyjny? jak tam zaznaczyć na które stanowisko wysyłam?

stary
@wuja

albo przez maila masz tam podanego

stary
@wuja

a jak przez formularz to w nazwie wpisz, już bez przesady gdzie nie napiszesz to się przecież domyślą.

lu
@wuja

Niektórzy to sobie lubią szukać problemów na siłę

kompatybilny

zalecam ćwiczenia oraz zajęcia dydaktyczne, celem poprawienia posługiwania się językiem ojczystym

Były

Trudno właściwie zarządzać firma jak pracuje się na nierzetelnych danych. Ważne są tylko krótkoterminowe słupki które w dłuższej perspektywie czasu nie prowadzą do niczego dobrego. To najprawdopodobniej dlatego konkurencja sprzedaje oprawy taniej bo maja bardziej efektywne procesy i nie ma takich „wrzutów” żeby wynik poprawić. LUG - tak trzymać, to za kilka lat nie będzie LUG, bo konkurencja Was zmiecie z rynku.

Arab

Kierownik produkcji już powinien się ogarnąć i spakować za swoje przekręty które robił. Nie chcemy takiej nieuczciwej kadry.

ŚniadyAbdulOdKozy
@Arab

Spakować to wy się powinniście i to już dawno. Aktualnie to nie widzę nikogo lepszego niż on na te stanowisko. Gość robi co może w realiach jakie mamy. Ciekawi mnie tylko co byście powiedzieli gdyby tak co do litery prawa wszystko było rozliczane i respektowane jak trzeba ? Oj cienko byście piszczeli. Ps. Jak ktoś jest mało ambitny i leniwy to mu zawsze będzie coś nie pasować!

SędziaKalosz

Masz może jakieś dowody na to co niby robi ? Taki super jesteś a odwagi brak żeby pójść z tym do dyrekcji ? A może tylko zmyślasz bo pracować się nie chce ?

Tłusta

Nie pracuje już pare lat w LUG, ale ogromnie się cieszę ze Duży Pan nie pracuje w tej firmie. Mam nadzieje, ze jest jak mówisz i to firma go pożegnała !

PejsatyIcek

Firma straciła bardzo dobrego dyrektora ale fala nienawiści osób sfrustrowanych tym, że są życiowymi nieudacznikami wylewa się po brzegi! A teraz jeszcze obrywa się kierownikowi. Ciekawe czy na poparcie tych swoich oskarżeń macie coś poza bezkresnym szumem głupoty w tych waszych pustych głowach. Radził bym się wziąć za pracę zanim was w końcu usuną. Choć myślę, że firmie wyszłoby to akurat na dobre :)

Piter2

Ukrywał poniesione koszty pracowników tzn. ich przestoje. Tym samym zwiększał czas produkcji po cichu i nie było ich widać w zleceniach . Jak podniósł czas produkcji po cichu to wydajność się zgadzała. Tak to funkcjonowało.Narazil firmę na ogromne koszty. Wszystko jest zapisane w systemie. Jak właściciel poczyta to forum to będzie wszystko widział.

Power2
@PejsatyIcek

Ten Dyrektor nie miał pojęcia o produkcji gdyż wybił się na pracy specjalistów którzy przez niego się zwalniali. A drugi Pan kierownik zwalniał bardzo dobrych pracowników za głupoty ( np za to że złożyli pismo o podwyżkę itp. ) Ci ludzie nie mają pojęcia o zarządzaniu. Rozwalili dział mechaniczny , dział optymalizacji, z działu technicznego uciekli specjaliści. Kadrę zarządzająca powinno się wymienić co 5 lat.

Gambit
@Piter2

Może tak sobie odpowiesz na pytanie po co to robił ? Bo podejrzewam, że gdyby ta wydajność była prawdziwa, to na produkcji nie mielibyście już 80% załogi takie te czasy na realizację zleceń są wspaniałe i realne... Już o niskich premiach i wynagrodzeniach nie wspomnę. (usunięte przez administratora)

Kermit

I proszę załoga z "P" na urlopy a załoga z "U" będzie pracować w najlepsze. Pracy jak na lekarstwo no ale zatrudniamy nowych z "U" i szykujemy się na dwie zmiany. Gdzie tu logika ? Żaglówka L.U.G to chyba zmierza na mieliznę zamiast na szerokie wody.

Karol

nie wiem czy w dobrym miejscu pytam bo chodzi mi o ogłoszenie do Rzeszowa na spec. zaopatrzeniowca chodzi mi o godziny pracy i czy jak nie mam wykształcenie wymienionego w ogłoszeniu (mam wyższe jak coś), to wysyłać w ogóle cv??

@Karol

swoją drogą to wymagania mają dość wysokie, ciekawe jakie warunki...?

@Karol

Wysłać to sobie zawsze możesz, to nic nie kosztuje, najwyżej się nie odezwą i tyle

Jak tak można
@.

Przecież już ktoś napisał, że propaganda LUG wpadła na "wspaniały" pomysł i piszą sami z sobą wskazując, że opinia jest pozytywna i w ten sposób sztucznie podbijają opinię o tej firmie. Bo taka prawdziwa bez wpisów propagandy to pewnie z 1,5 gwiazdki.

gość
@Jak tak można

to załóż swoje forum i prowadź własną 'propagande' i pisz sam ze sobą

@Jak tak można

No i co z tego, że ktoś napisał, ktoś inny napisał, że ziemia jest płaska, a ja nie muszę w to wierzyć. O tobie pewnie też wiele rzeczy można napisać, co nie znaczy, że są prawdą.

Kubuś królewicz księstwa Alban
@.

W pełni się zgadzam. Kolejny przykład -przez cały rok były przechwałki na forum jakie to nie karpiowe się dostaje LUG-u. Aż w końcu przyszedł grudzień i zweryfikował boleśnie te czcze opowieści.

@Kubuś królewicz księstwa Alban

Gdzie niby te przechwałki, forum regularnie odwiedzam i nie zaobserwowałem.

Bob
@gość

A to forum jest własnością LUG, że mogą sztucznie zawyżać ocenę? A jak ktoś uświadamia jak jest to ma założyć własne forum? Gdzie w tym logika?

Bob

Słowem nie napisałem o przejęciu forum czy usuwaniu wypowiedzi, więc proszę nie przekręcaj. Jeśli ktoś śledzi profil LUG od lat, to zauważył, że ocena firmy kiedyś była zdecydowanie niższa. Zmieniło się to wraz z wysypem dużej ilości wpisów "o niczym" oraz z rozbudową marketingu w LUG. Nagle cyk, ocena to 4/5 pomimo, iż większość merytorycznych wpisów krytykuje firmę. Dla inteligentnej osoby wniosek jest oczywisty.

Zielony

Ja tam spiny nie widzę. Natomiast wyraźnie jest napisane "jeśli ktoś śledzi profil LUG od lat " oraz "dla inteligentnej osoby wniosek jest oczywisty". Nie każdy śledzi profil od lat i nie dla każdego ten wniosek jest oczywisty. Polecam czytać wpisy ze zrozumieniem, jeśli to się nie uda czytać aż do skutku, a dopiero potem się do nich odnosić.

Zainteresowany2023

Witam czy ktoś odpowie mi na pytanie, dlaczego kadra produkcyjna ze wschodu dostała podwyżkę w tym roku na 18zl netto za h a jeśli chodzi o kadrę rodzima to jest cisza ? Prosiłbym o niecenzurowanie wypowiedzi tylko niech ktoś w końcu rzetelnie odpowie.

@Zainteresowany2023

Musieli im dać bo jak Ukraińcy by się zwolnili to z Polaków pracujących na produkcji jednej brygady by nie splecili więc Polaków traktują jak piąte koło u wozu bo idą na chorobowe bo za urlop trzeba im zapłacić itd.

ImperiumRomano

Święta prawda. Szkoda tylko, że wtyk wszystkim firma nie widzi faktu jakim jest to, że Polacy z tytułu umowy o pracę płacą znacznie większe podatki. Dochodzi do tego koszt utrzymania rodziny, dojazd do pracy, kredyt i skąd tu brać na to przy podstawach rzędu 2600/2800 brutto plus dodatki. Jeszcze wpadnie ci reklamacja i po premii. Nie zrobisz wydajności po premii. Chcesz robić nadgodziny to i owszem ale tylko tyle ile Ci pozwolą, bo jeszcze za dużo zarobisz... Wschodnia kadra ma zaś w tym zakresie no limit :)

Halo Katowice

Pytanie zasadnicze tu można pytać o Katowice? bo pisze, że profil z adresem Zielona Góra, a ja się chce dopytać o Katowice??

Halo Katowice
@Halo Katowice

chodzi mi o konkretną lokalizację pracy na stanowisku PROJEKTANT OŚWIETLENIA??

Boro
@Halo Katowice

Ale czy dostaniesz odpowiedź, to już inna sprawa

Boro
@Halo Katowice

Ale pytaj pytaj, nie ma się co czaić

hm
@Halo Katowice

w ogłoszeniu na projektanta które maja na swojej stronie jest lokalizacja Zielona Góra

Oki

Jak o takie rzeczy pytasz na forum zamiast skontaktować się z firmą to nie wróżę Tobie błyskotliwej kariery w żadnej firmie

Cośnik

No biorą pod uwagę, że profil dotyczy lokalizacji w Zielonej Górze, to chyba się nie dowiesz, musisz poszukać sam, albo zadzwonić do nich, czy coś

Zyzy

Szybka rotacja to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanej firmy gdzie najsłabsi muszą odejść

Ghik

Spokojnie, w LUG też wszyscy udają, że nic nie wiedzą o tym, nic nie widzą

Powiedzmy ze Jacek
@Ghik

Sprawa jest tak jednoznaczna, że chyba nie da się już dalej zamiatać? Zwłaszcza w turkusowej organizacji

Honorata

Pracowałaś tutaj jako asystentka ? Możesz powiedzieć coś więcej o tej pracy? Powód, który wymieniłeś jest jedynym powodem odejścia czy jest coś jeszcze ?

cobra

przepraszam, objasni mi ktos co to jest ten park maszynowy? moze dziwne pytanie, ale gdzies mi mignelo na forum

optymistyczny

widzę że bez względu na wszystko znajdziemy plusy, podoba mi się taki pozytywny zespuł

@cobra

widzę że ludzie tu na forum bardzo pomocni...

@mus

Nie od dziś ;)

@cobra

ty tak serio pytasz? no ale dobra, być może serio to odpowiem. park maszynowy to wszystkie maszyny i urządzenia będące na wyposażeniu zakładu produkcyjnego. proste

Uli
@Zyzy

W tym wypadku parę leciwych maszyn na krzyż

100% racji

hm

co do czego?

LUG Light Factory Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko Business Development Manager. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

derek

oferta dalej wisi jakby ktoś był zainteresowany, ja jakieś 3 tyg temu wysyłałem cv i się nie odezwali niestety, ale też nie miałem wymaganego doświadczenia, więc żalu nie mam

@derek

I oczywiście ktoś szukając pracy zacznie od przeglądania forum zamiast ogłoszeń z ofertami pracy ;) Niezwykle cenny wpis.

@derek

Jak dla mnie cenny wpis faktycznie. Ale to brakowało ci tego doświadczenia w B2B czy doświadczenia w sektorze budowlanym, przemysłowym lub infrastrukturalnym? Resztę spełniałeś wymagań?

NO

dokładnie, dlatego ja zapytam konkretnie, jak ci się tu pracuje? jakie stanowisko, jeśli można zapytać? żebym wiedział czy warto przeglądać te oferty

derek

A co cię tak obchodzi ? Przeczytaj moje CV na linku to się dowiesz

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak dużo ludzi to robi.

Wywiad przeprowadzasz?

@Anna

powiem wprost. jeśli jesteś zainteresowana to wysyłaj cv, takie podchody na forum to raczej niewiele dają

Było minęło

Mimo wszystko lubiłem pracę tutaj i po czasie jakoś tak z sentymentem wspominam. Nie mówię że nie ma lepszych firm niż LUG, bo jak każda tak i ta ma swoje za uszami, ale przepracowałem tu ładnych kilka lat i stwierdzam, że w porównaniu do innych tutaj naprawdę nie było źle. Była to jednak pewna posada dla mnie, ludzie super, kasa w miarę ok, ale po czasie praca mnie znużyła i zacząłem szukać czegoś innego i to był właściwie jedyny powód mojego odejścia. Pewne komentarze negatywne tutaj rozumiem, z pewnymi się nie zgadzam, ale po to istnieje to forum, żeby wymieniać się opiniami.

btw
@Było minęło

ale raczej firma stabilna? można zostać na dłużej?

Ghg
@btw

Zależy jakiej narodowości jesteś ^^ Wiesz podwójne standardy:)

komar
@Było minęło

I teraz zalujesz odejscia?

@btw

stabilna, ja pracuje tu już trochę, umowa o pracę jest, jeśli o to pytasz

Jolanta
@ja

Na czas nieokreślony masz umowę? Czy jak to wygląda u Ciebie? Ciekawa jestem jak dla nowego pracownika to wygląda

wiado
@komar

a co chcesz się zatrudnić?

komar
@wiado

może

wiado
@komar

komar przyleciał tylko wyssać informacje, a myślałem że w zimie będzie spokój

żarówka
@wiado

a ogólnie to mają teraz jakieś otwarte rekrutacje? czy lepiej od nowego roku pytać?

Obserwator
@żarówka

Patrząc na poziom kosztów odsetkowych przydałby się w firmie ktoś kto ogarnie ten temat lepiej

Demise
@żarówka

Przecież umieszczają oferty w internecie...o nic nie trzeba pytać, wystarczy wykonać minimalne rozeznanie i wpisać frazę w googla, już nie róbcie z siebie jakichś ciamajd życiowych, bo wizytówka jako kandydata jest to dość wątpliwa.

focuuso
@Demise

no dokładnie, a powiesz choć po jakim czasie od wysłania cv można się spodziewać odpowiedzi?

Katarzyna

Pierwszy raz w ogóle widzę coś takiego. Tobie tak zrobili podczas kandydatury i to podwójnie? Zdradzisz o ile obniżyli od Twojej oczekiwanej kwoty? Chyba nie było tak le, skoro na to przystałeś?

Mucha
@focuuso

Ciężko odpowiedzieć na to w inny sposób niż "to zależy"

lug

choinka już w firmie ubrana?

@lug

a czemu tak dopytujesz? pewnie byś też chciał dołączyć do strojenia choinki, co?

Xxx
@lug

a ubrana ubrana stoi sobie, pozdrawiam

udarowy

co to za pytanie wgl

Karp
@lug

To ile w tym roku było karpiowego ? Na forum kilka miesięcy temu propaganda zachwalała że można dostać kokosy. Mam nadzieję że co najmniej tysiączek wpadł - tak jak w innych podobnych firmach.

@Karp

jesteś pracownikiem i nie wiesz takich rzeczy?

Karp
@123

U mnie wpadł :). Ale świadczenia z ZFŚS muszą być zróżnicowane więc mam nadzieję że wszyscy zadowoleni i dostali też ponad 1000 pln

Tencza
@Karp

Nie wiem czy to zarty czy nie? Rzeczwywiscie premie na swieta takie?

Sum

A tak zachwalała propaganda benefity kilka miesięcy temu. A gdy teraz padają konkretne pytania o legendarne karpiowe to cisza jak na pogrzebie organisty.

@Sum

to się może pierwszy odezwij w tej sprawie

@Sum

zamiast pisać kilka razy to samo bez ładu i składu. bez celu chyba w sumie też

@Karp

średnio wiem o co chodzi, ostatecznie mieliście to karpiowe czy nie? i czemu niby zróżnicowane??

Julia
@Sum

O jakich benefitach mowa? Sama jestem ciekawa. Dasz znać? Przy okazji jak wyglądają zarobki tutaj od nowego roku?

vbnm
@Julia

normalnie. macie w ogłoszeniach.

bożena

witajcie jakie są godziny w biurach? standardowe czy też jakieś zmiany? jest jakaś elastyczność w tej kwestii?

godziny najbardziej standardowe tzn 8-16

godziny najbardziej standardowe tzn 8-16

@bożena

ups, chyba coś się przycięło i wysłało się dwa razy

cobra
@poprzeczny

i to sa stale, niezmienne godziny pracy, tak?

@cobra

jakby było inaczej to by napisał przecież

Zostaw merytoryczną opinię o LUG Light Factory Sp. z o. o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUG Light Factory Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 23 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w LUG Light Factory Sp. z o. o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUG Light Factory Sp. z o. o.