LUG Light Factory Sp. z o. o.

Opinie o LUG Light Factory Sp. z o. o.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie LUG Light Factory Sp. z o. o.?

bleo

Emm, no wydaje mi się, że znaczna większość na tym forum traktuje właśnie o tym...

Powiedzmy ze Jacek

Cóż... powiedzmy, że wrażenia są średnie...

movi
@Powiedzmy ze Jacek

Zależy jak dla kogo

Powiedzmy ze Jacek
@movi

Oczywiście. Dla niektórych mogą być fatalne.

movi
@Powiedzmy ze Jacek

A dla niektórych mogą być OK. kwestia punktu widzenia.

fro
@movi

Ja np. nie narzekam, lepiej może być zawsze, ale tu wcale nie jest źle

Angżelika White
@fro

Narzekają goworkowi frustraci, to przede wszystkim.

Parias

LUG to pseudo korporacja z koncepcją zarządzania firmy rodem z (usunięte przez administratora) Komunikacja między wydziałami odbywa się tu chyba poprzez dwie ślepe i nieme osoby na język migowy :) Pensje zatrzymały się na poziomie tych z przełomu lat 2010/2018 . Brak tu również rozsądnego i sensownego inwestowania w kadrę pracowniczą, sprzęt i technologię. Większość wydziałów czasy świetności ma już za sobą! Polityka firmy jest zaś lekkomyślna, krótkoterminowa i nastawiona wyłącznie na zysk kosztem innych priorytetów. Ludzie inteligentni i ambitni, którym los firmy nie jest obojętny muszą się tu zderzyć z szarą rzeczywistością i potocznym "betonem" niejednokrotnie trzaskając w strzępy resztkę swojej wytrzymałości i dobrych chęci. Panuje tu również ignorancja i dbałość o czubek własnego nosa !

Inwestor
@Parias

Dobrze że bezrobocie w PL małe bo w pogoni za zyskami mogliby znowu prewencyjnie obniżyć wynagrodzenia.

Alla

Prawda, święta prawa.

angelica
@Parias

zgadzam się bo to prawda

Zgadzam się
@angelica

Zgadzam się

Plusik
@Zgadzam się

Po ilości pozytywnych opinii wnioskuję że te wpisy oddają prawdę o LUG-u

;)
@Plusik

Oczywiście, że Panu wierzymy, Panie Kliencie. Wcale nie nie jest Pan pracownikiem/byłym pracownikiem, jednym z tych, którzy wypowiada się na tym forum nieustannie... ;)

Nowyprokurent
@;)

25 pozytywnych - zatem nie może to być prawda. Ale zaraz opłacany przez LUG "dyżurny" tego forum przyleci i będzie to kwestionował. Taki mamy klimat.

fro
@Nowyprokurent

A co ty je liczyłeś?

Lura

Jest możliwość przynajmniej częściowej pracy zdalnej na stanowisku Account Managera? Nie ma informacji, tutaj też nie mogę znaleźć, mam nadzieję, że nie powtarzam.

hejo
@Lura

a gdzie patrzyłaś na te oferty, bo ja widziałam, że można zdalnie pracować

hejo

nie wiem, może ty mi powiesz?

angelica
@Lura

niestety praca zdalna to w następnej epoce

jest możliwość pracy zdalnej

tojak
@zuz

Hm, rabini są niezdecydowani. To jak w końcu?

@tojak

ja tam jestem zdecydowana

Jolanta
@zuz

To w takim razie w 100% czasu można pracować zdalnie ?

toś
@Jolanta

skoro piszą w ofercie o możliwości pracy zdalnej to obstawiam, że w pełnym wymiarze

Eryk
@toś

Przeglądając forum widzę, że często kandydaci mają banalne pytania wynikające z tego że oferty pracy są bardzo słabo przygotowane. Może Prezes przyjrzał by się ciepłym stołeczkom z Kadr co nawet prostej oferty pracy nie potrafią przygotować ? Może czas na jakąś ofertę do działu kadr i rozruszanie tego kółeczka wzajemnej adoracji ?

Taro
@Eryk

i myślisz, że ktoś ci uwierzy, jak się podpiszesz jako kandydat? od razu widać, że jesteś jedną z tym osób, która tu notorycznie pisze od dłuższego czasu.

@toś

no tak dokładnie, zgadza sie

Andżela kiedy się przerobiłaś na Janusza? czy wy coś tego ?

Magazynier

Bardzo dobrze wszystko rzetelnie powiedziane i najważniejsze osoba która mnie rekrutowala paczyla w oczy!!!!!!

simone

Interesuje mnie czy na specjalistę ds. obsługi klienta to warto znać jakieś konkretne języki obce? Bo w ofercie jest tylko tak ogólnie (angielski pomijam bo to wiadomo)

simone

Nie mogę już zapytać? Chyba od tego jest ta strona? Pytam, ponieważ w ogłoszeniu nie ma konkretów a chce zaoszczędzić ewentualnie czas. Jest całkiem sporo języków więc jeśli potrzebują nie wiem, arabskiego to może się to nie przydać akurat tu. Proste...

future
@simone

Ogólnie każdy język będzie dla nich istotny, bo klienci są z różnych krajów

witki mi opadły
@simone

Otóż nie, najwyraźniej ta strona jest od tego co nam per @Andżela podyktuje ;)

Zmiany

@future

Dzięki, a znajdę gdzieś z jakimi krajami głównie współpracują?

@witki mi opadły

Chyba jednak coś nie idzie po jej myśli

Łajza poseł
@simone

Dużo robią dla Rosji. Np. w 2018 robili modernizację prestiżowej dzielnicy Rublowka w Moskwie. Można o tym przeczytać na stronie 32 raportu rocznego za 2018 rok.

JanuszekBezuszek

Naprawdę nie wiem o co tu tyle hałasu ? Osobiście jestem ZADOWOLONY ! Ps. 3 z przodu i można wypoczywać pod palmami ! A nowi niech aplikują, każdy tu w końcu coś znajdzie dla siebie :)

Eryk Wu

Jakieś konkrety ?

Pracownik 2

Skąd u Was wszystkich tyle jadu w stosunku do innych .W tych niepewnych czasach może warto spojrzeć z większą empatią na innych a sobie samemu zrobić rachunek sumienia i zapytać a jaki ja jestem? Pozdrowienia dla wszystkich obrażanych na tej stronie.

TikTak
@Pracownik 2

A zapytałeś siebie skąd może wynikać taki stan rzeczy ? Wszystkim dobrze nie zrobisz to prawda Stara jak świat, jednak trzeba oddzielić ziarno od plew... W tym wszystkim jest gdzieś prawda, że w firmie bardzo źle się dzieje i nie ma co zasłaniać się obecną sytuacją na świecie. Faktem jest jednak iż przez brak jedności pracowników mamy co mamy, bo to też było przysłowiową cegiełką do tego by nas tak traktować... Składowa tych wielu czynników, które są już wszystkim znane i były już tu wielokroć nadmienione na forum... Sprawia iż kolokwialnie nie ma co strzelić języka, nic to nie da prócz nerwów. Można za to ruszyć od nowa. Nowa firma nowe możliwości. Polecam :)

romek Atom
@Pracownik 2

Bo tu można przynajmniej napisać prawdę bez konsekwencji służbowych, a może da komuś do zrozumienia i poprawi się sytacja jeśli to w ogóle przeczyta.

Atomek

Jaka płacą taka praca. Pamiętaj kij ma dwa końce. A polityka i szacunek zarządu do ludzi brak jak się nie podoba to droga wolna , brak zainteresowaniem problemami pracownika tylko wymagania i pogoń za coraz wyższymi wynikami nawet w pandemii kryzysie. Jak zawsze sam prez..es mówił na 25leciu firmy największym kosztem dla firmy jest pracownik to po co tylu zatrudnił.

RomekPierworodny
@Atomek

Żałosne jęczenie ludzi bez ambicji i bez samozaparcia. By coś mieć trzeba ciężko pracować. Jest dużo firm (ponoć lepszych) to też możesz poszukać szczęścia gdzie indziej a nie szkalować dobre imię zarządu. Ludzie tu spokojnie zarabiają 3 z przodu. Na montażu jest luźno nikt nie zmusza do nadgodzin, na mechanicznym co chwila widać operatorów z kawką i telefonem w ręce. Jednym słowem luźno i dobrze. Nie boję się użyć tego słowa ! Ta firma jest SUPER !

Nieudolny marketing szeptany
@RomekPierworodny

No nieźle 3 z przodu. Nie dziwię się że ludzie się zwalniają. Popracują miesiąc i potem mogą żyć rok z zarobionej kasy pod palmami. Proponuję natychmiast wdrożyć znany już w LUG-u program prewencyjnego obniżenia wynagrodzeń. Problem wakatów się szybko rozwiąże.

Księgowa
@RomekPierworodny

Ha ha . 3 z przodu? Przy zasadniczej (usunięte przez administratora) Nijak mi nie wychodzi.

Szok
@Księgowa

To jeszcze są firmy gdzie się tak zarabia ? Miałam aplikować ale podziękuję...

Rymcimcim
@Księgowa

3 z przodu to w tej firmie pewnie mistrzowie zmiany mają a i tego bym taki pewien nie był :) ogólnie to jest tu taka tradycja, że podstawą niska reszta w premiach. Wszystko po to by człowiek przypadkiem robiąc te 180 h za dużo nie zarobił... A premie hmmm raz są raz nie ma... Jednym słowem 3 na montażu to jak przekroczyć barierę dźwięku! 80% miesiąca nie ma cię w domku no ale... Who cares ?

były
@Szok

Szczerze odradzam. Nie jako ktoś postronny lecz jako już były ...

Chlebek Boży

Firma daje wam na chlebek, a wy opluwacie ten chlebek ! Wstydźcie się! Zaprawdę powiadam wam smażyć się będziecie w piekle bezrobocia !

Jako, Januszek, Janeczka

Dla wszystkich heyterów firm LUG mam taką radę byście wzięli się za sumienną i ciężka pracę. Każdy potrafi obsmarować i zmieszać z błotem dobre imię firmy bo mu w życiu nie wyszło, lub jego aspirację nie wykraczają po za snucie się po kątach.... Zarobki nie są tu złe, atmosfera też jest ok a przełożeni są do rany przyłóż. Tylko trzeba chcieć pracować i dać coś od siebie a nie tylko brać. Powodzenia dla wszystkich, którzy chcą aplikować ! Ps. Nie czytajcie tych negatywnych opinii z których tylko jad się sączy !

Atomek
@Jako, Januszek, Janeczka

Idź z tym wpisem do najwyższego pokaż a dostaniesz pochwalne. Tylko nie wspominaj o podwyżsczce inflacyjnej bo firma jest teraz w trudnej sytuacji finansowej.

Dużo pracować
@Atomek

Ja nie narzekać dużo pracować tak 250h i dobrze zarabiać. Stać mnie na hostel i zakupy w Biedronce. Fajnie być tu w firma, dużo pomocy i życzliwa ludzie.

Potrzebuję opinii o pracy w laboratorium. Jak jest, warunki ogólny klimat.

Andżela White

Znowu zanosi się na dyskusje z samym sobą. Proponuję zmienić taktykę.

zabawne
@Andżela White

Ja widzę, że ty tu głównie dyskutujesz sama ze sobą, a statusami żonglujesz coraz sprawniej, co wpis to inaczej. Ale masz rację, czas zmienić taktykę - proponuję zająć się czymś pożytecznym w życiu

młody

Młodszy lider projektu - czy osoba bez doświadczenia poradzi sobie na tym stanowisku?

@młody

Są jakieś szkolenia pod to? I czy można liczyć na wspracie zespołu? Bo zależy mi też na spoko atmosferze

izi
@młody

Moim zdaniem powinieneś popatrzeć na ogłoszenie jeszcze raz i odpowiedzieć sobie na pytanie czy orientujesz się w podanych obowiązkach i spełniasz wymagania. Jeśli tak to masz odpowiedź

izi
@młody

Tak są szkolenia i na ludzi też można liczyć

@izi

Dzięki, ja sobie mogę być pewny ale wolałem zapytać kogoś kto w tym siedzi, żeby to sprawdzić jeszcze przed rozmową

to ten czas

Miał chodzić po firmie i tam pytać o zdanie? Logiczne, że jak się chcesz czegoś dowiedzieć to popytasz w mediach czy na stronach tej firmy. Chyba najwyższy czas zająć się swoim życiem, a nie zalewać goworka kolejnymi słabymi komentarzami, które nikomu nie pomogą. Inteligencji nie pogratuluję niestety

Damian

po to jest ten portal żeby się dowiedzieć. już naprawdę czepianie się ludzi jest nie potrzebne moim zdaniem...

Koszykarz-Plecionkarz

Hej, ludziska jak tam zarobkowo w korpo ? Bo nie wiem czy rzucać moja lukratywną posadę kasjera w Biedronce i aplikować do was !

Czlowiek_Git

Kiedyś obiło mi się o uszy jakoby ta firma wyszła z garażu by stać się prawdziwym przedsiębiorstwem. Otóż błąd ! Owa firma wciąż w nim jest tyle, że zamieniła mniejszy garaż na taki większy :p

boki zrywać
@Czlowiek_Git

długo nad tym myślałeś?

Citron I

Widzę, że ktoś tutaj bardzo chciałby być mną ;) Bardzo mi przykro, ale obawiam się, że musisz znaleźć inną tożsamość, bo ta już jest zajęta. Wymyślenie nicka wbrew pozorom nie jest taką trudną czynnością, ale rozumiem, że ciebie przerasta. Pozdrawiam cieplutko, xoxo

Podwyżki

Piękna równość panuje w tej firmie... Pracownicy z Ukrainy dostają podwyżki co sprawia wykładniczo iż zarabiają, więcej niż Polacy. (usunięte przez administratora) LUG co z wami ? Czy nie widzicie, że na rynku pracy stawki są już znacznie większe ? Jak można w ten sposób traktować swoją załogę jednocześnie kreując się na korporację z wyższej półki ???

Piotrek Mechchaniczny

Po wielu latach współpracy, chciałbym podziękować firmie Lug za wykształcenie mnie w formie operatora maszyn. Prawie 10-cioletnie doświadczenie pozwala mi na samodzielną pracę na maszynach CNC. Dziękuję kolegą, koleżanką z pracy za długoletnią współpracę. Dla firmy Lug życzę, ciągłego rozwoju. Proszę zainteresować się społecznością.Pozdrawiam.

@Piotrek Mechchaniczny

Da się kulturalnie napisać "list pożegnalny"? Da się.

@Piotrek Mechchaniczny

Powodzenia na dalszej ścieżce!

Ł.I
@Citron

Da się napisać bezbłędnie, ale to za duży wysiłek.

przykre
@Ł.I

Ktoś napisał pozytywną opinię to odrazu w oczy kole, więc wytykasz błędy?

BigMilk
@przykre

ja tu wytykania nie widzę bo wgl nie rozumiem o co chodzi

Citron Pierwszy

A może byś się tak nie podszywał co? Żałosne jest to co robisz w tym momencie.

Citron Pierwszy

Może ci się nie podobać co chcesz ale przynajmniej minimum szacunku co?

Karo

Wysłałam cv na asystentkę i z tak spytam elastyczność w działaniu znaczy, że może być kilka spraw na raz do załatwienia? Jest faktycznie taka duża presja na tym stanowisku? Pytam, bo właśnie nie mam doświadczenia za bardzo, ale tam jest tylko “mile widziane”, więc chyba douczą jak coś

bess
@Karo

stanowisko asystentki wydaje się że jest znane z tego że musi ogarniac sporo rzeczy na raz, w końcu po to jest asystentką kogoś żeby mu pomóc w jego sprawach

Olga
@Karo

dawno składałaś to cv? zaprosili Cię już na rozmowe? daj znać jak będziesz po :)

Psss
@bess

A czy asystentka pracuje pod Dyrektorem czy raczej nad ?

@Olga

Czy 3.000 brutto na tym stanowisku to jest uczciwa propozycja ?

@Olga

Na razie bez odzewu, ale właściwie dopiero co wysłałam, więc może jeszcze zadzwonią

@Karo

To już mogłaś sobie wymyślić inny nick, a nie się podemnie podszywać, ale może to słaba kreatywność po prostu

Diablo
@Karo

najpierw to się dostań, myślę, że jak cię wybiorą to cię tam wyszkolą. inaczej byłoby to bez sensu. tylko dziwi mnie że tak cie martwi to kilka spraw naraz. chyba, że nigdy nie pracowałaś jeszcze to rozumiem.

@Diablo

Miałam tylko praktyki na podobnym stanowisku. To według mnie nie dużo, więc czuję się trochę niepewnie. Pewnie stad wynika taki trochę chaos w tym czego chciałam się dowiedzieć

kawa
@Karo

Trzeba mieć prawko? Często się spotykam, że asystentki muszą gdzieś jeździć i załatwiać różne sprawy...czy tutaj jest to wymagane, czy nie ma potrzeby?

yoko

Gratuluję inteligentnej odpowiedzi. Ciekawe, że raz jesteś pracownikiem raz kandydatem i jeszcze się podszywasz pod innych, bardzo wiarygodne

Karo1
@yoko

To nie ja pisałam, nie wiem czemu ktoś tak robi i po co. Boki zrywać. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam...

Citron

Bez komentarza. Ja tylko mam nadzieję, że ci kandydaci to tu trafili sobie nie biorą do serca waszego (usunięte przez administratora)i się nie spłoszą. co wy ewidentnie staracie się usilnie uzyskać. Tudzież ty, bo za większością tego typu komentarzy stoisz właśnie ty. Ale moją opinię na twój temat już doskonale znasz, bo nie jeden elaborat w tym kierunku poszedł z mojej strony.

BigMilk
@Citron

Każdy niech sam osądzi po prostu

Imperium zachodzącego słońca.

(usunięte przez administratora) W firmie LUG nigdy nie było jakoś wspaniale pod względem zarobków jak i organizacji pracy.(usunięte przez administratora) odczuwalne jest pogorszenie się warunków pracy. (usunięte przez administratora) W firmie panuję obecnie trend na: szybko, dobrze i tanio, zaś na ostatnim miejscu jest inwestowanie w kadrę pracowniczą. Na miejscu wszystkich, którym jest tu źle radził bym się pogodzić z gorzką prawdą, że lepiej to już było... By poprawić swoje warunki (atmosfera/zarobki) radził bym zmienić firmę. Na rynku pracy jest mnóstwo zakładów, które doceniają wkład pracownika jego zaangażowanie i doświadczenie. Pozdrawiam :)

@Imperium zachodzącego słońca.

A tymczasem na innych wątkach "kandydaci" do pracy ciągle wypytują o pracę tutaj. Bardzo dziwne, że nigdy nie pytają o wynagrodzenie. Czy wiecie dlaczego ?

Żałosne jęczenie
@Imperium zachodzącego słońca.

Jeszcze się nie narodził ten co wszystkim dogodził :) beee....

Dogodzić każdemu :)
@Żałosne jęczenie

Zgadzam się z Tobą. Oczywiście będą w tej firmie osoby zadowolone z niej. Powód może być różny: kochają swoją pracę, mają kredyt, dobrze zarabiają. Takie osoby będą sobie tę firmę chwalić. Tylko jedno mnie zastanawia... A mianowicie skąd tu tyle negatywnych opinii ? Oraz skąd tak duża fala zwolnień ? We wszystkim jest jakieś ziarno prawdy czyż nie ?

Dyrektor

Widocznie taka kultura jest wpisana w DNA tej firmy

Citron

Dobrze, że nazywasz rzeczy po imieniu w miejscu na nick, bardzo ładnie obrazuje to w jaki sposób odbieram twoje wpisy ;)

Zostaw merytoryczną opinię o LUG Light Factory Sp. z o. o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUG Light Factory Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 241.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 23 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w LUG Light Factory Sp. z o. o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUG Light Factory Sp. z o. o.