LUG Light Factory Sp. z o. o.

Opinie o LUG Light Factory Sp. z o. o.

Kiedy macie zamiar dać aneksy do najniższej krajowej ? ???? Trochę słabo jeżeli połowa pracowników dostaje po 100 zł podwyżki do podstawy 2400 a reszta (usunięte przez administratora) za śmieszne pieniądze ? I nie mówię tu o premiach bo premie to nie podstawy, soboty i nadgodziny liczone są od podstawy, mało tego cisza Pan Wielki Dyrektor nie potrafi zejść na dół do ludzi i czegoś ogłosić, chwalicie się wygranymi przetargami w Warszawie razem z Trzaskowskim a o ludzi nie potraficie zadbać. Ludzie wiecznie za miskę ryżu nie będą pracować, jeśli tak traktujecie człowieka to nie dziwcie się że macie opinie o firmie jaką macie. Jeżeli nie udostępnicie tej opinii dodam ja na każdej innej stronie tak by ludzie mieli czysto i jasno napisane o firmie jeśli wszystko zawijacie pod dywan. Mało tego do sobót pracownik jest zmuszany pod pretekstem że "trzeba" co to ma być ? Dzień wolny od pracy chcę spędzić z rodzinom i dziećmi a nie słuchać tydzień w tydzień czemu nie przyjdę . Nie przyjdę z tego względu że na podstawie nie ma minimalnej krajowej koniec kropka. Jeśli tego nie rozumiecie to gratulacje dla was . Nadaje się to na pozew zbiorowy do sądu pracy i inspekcji ...

Piciu

Pani która zarzadza teamem niemieckim powinna sama się zwolnić :)))) dramat ze tacy ludzie są na stanowiskach

@Piciu

Niestety. Ryba psuje się od głowy

Fres

W jakich obszarach specjalizuje się LUG? gdzie najczęściej możemy spotkać jego produkty?

Odpowiedź
@Fres

Rozsztrzał jest spory. Od obiektów handlowych, poprzez biurowe, aż po przemysłowe. Myślę, że nie będę wymianiała po kolei wszystkiego, tylko przekieruję Cię na stronę główną, do zakładki 'firma'. Tam dowiesz się wszystkiego, a jak będziesz mieć jeszcze jakieś pytania, to uderzaj śmiało.

@Odpowiedź

wcześniej nie mogłem znaleźć polskiej strony ale teraz już widzę wszystkie informacje. bardzo przejrzysta strona

Odpowiedź
@Fres

Kwestia ustawienia języka w prawym górnym rogu ;)

@Odpowiedź

być może, ale lepiej żebym się już nie pogrążał bardziej, że nie mogłem tego odnaleźć, tak czy tak już wszystko mam i sprawa jest załatwiona

Loo

Te, @magazyn, a całą resztę wymagań spełniasz? Bo uprawnienia na wózki to nie wszystko

?
@Loo

a jaka jest ta cała reszta wymagań których on może nie spełniać?

Zajrzyj do ogłoszenia

@?

Pozostałe wymagania raczej nie są zbyt wymagające. ot zwykłe takie jak na stanowisko. czyli np spoko by było mieć doświadczenie żeby ogarniać jak to na magazynie wszystko dziala ale nie jest tak że ono być musi

@?

a no i oczywiście wykształcenie jakieś no przynajmniej zawodowe jest wazne.

@Rest

Wymagania wymagające, masło maślane. A znajomość gospodarki magazynowej to co, pies? Nie bez powodu stoi w oczekiwaniach. Kompa też obsługiwać trzeba na wyższym poziomie niż wyłącz/włącz.

@Loo

Znajomość gospodarki magazynowej spokojnie zawiera się w doświadczeniu, więc to było takie logiczne w tym wszystkim.

@Loo

A znajomość kompa poza włącz wyłącz to chyba już większość osób ma, w takich czasach żyjemy

???
@Loo

złego sobie słowa chłop użył a ty sie juz tak czepiasz od razu. prowadzisz rekrutacje czy co?

@Rest

Oj żebyś wiedział, że to wcale nie taka oczywistość. Swoje widziałem. Akurat nie tutaj, ale uwierz, można się czasem zdziwić.

@???

Nie czepiam się. Nie prowadzę rekrutacji, po prostu jako były magazynier wiem, że ważne jest, żeby pracować z kompetentnymi ludźmi, którzy się nadają do tej pracy, a nie tylko z takimi, którzy się za nią zabierają, bo rzekomo niewiele trzeba umieć, na niczym się nie trzeba znać i że w ogóle praca jest prosta i niewymagająca. Ale powiedziałem swoje, już znikam. Zdrówka.

Magazynier

Bardzo dobrze wszystko rzetelnie powiedziane i najważniejsze osoba która mnie rekrutowala paczyla w oczy!!!!!!

Meggy

Jesli jest to ta sama osoba kiedy ja pracowalam- sprzed niecalegi roku to byla to swietna osoba wymagająca owszem, ale majaca solidne podstawy biznesowe i wiedzę a przede wszystkim umiejetnosci prowadzenia biznesu.Patrzac obiektywnie zaden inny rynek nie posiada tak dobrej Liderki.

KapitanHak

Jaki film polecacie na wieczor?

@KapitanHak

Uzbroj sie w cierpliwosc, jak chwile zaczekasz to ogladbiesz sobie w swieta kevina samego w domu. Bedzie fajnie

@Koam

Niby proste pytanie, a i tak odpowiedz na nie przerosła.

Aż sam siebie zawstydziłem

gosc
@KapitanHak

Ile może zarobić operator prasy cnc?

KapitanHak
@Koam

Niech się ten portal na coś przyda

hm

a był i to nawet 2 razy, jak co roku

@hm

Wam to się nudzi...a jak już gadacie o pierdołach, to chociaż dobre kino polecajcie a nie jakiegoś kevina, szanujmy się...niech tyle użytku z tego będzie...

magazyn

cześć ludziska, krótka piłka - czy na magazyn trzeba mieć uprawnienia na wózki? na kurs idę dopiero w przyszłym roku (jakoś na początku) ale chciałbym się zgłosić do roboty, bedzie jakieś miejsce dla kogoś takiego jak ja? pozdrowienia

7up
@magazyn

Nie trzeba uprawnień. W sumie to nic nie trzeba

Yo
@magazyn

no uprawnienia raczej są wymagane. czy są w stanie poczekać aż je zrobisz? tego w sumie nie wiem. trzeba by pytać na miejscu, ale ogólnie no w ogłoszeniu stoi info o tym, więc prawdopodobnie musisz najpierw zrobić i dopiero startować

prawie prokurent
@magazyn

A może coś o dzisiejszej akcji napiszesz zamiast infantylnego podbijania słupków?

Paco
@prawie prokurent

Serwis GW ma pomóc w kontakcie z pracownikami kandydatów, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o firmie. A Ty jak chcesz poplotkować to utwórz grupę na teamsie i se pogadaj jak osobiście nikt nie chce

magazyn
@prawie prokurent

może gdybym tu pracował, to coś bym napisał, ale ciężko to zrobić kiedy nie ma się bladego pojęcia o co chodzi.

Eh
@magazyn

nie próbuj zrozumieć. to było bezsensowne przyczepienie się ;)

Magazynierka

Szanowna Dyrekcjo i zarząd chwalicie się jakimś wyróżnieniem ,zachwalacie że to wszystkich zasługa skoro tak to dajcie ludziom podwyżki bo bez nas byście tego nie mieli. Druga sprawa kogo obchodzi jakaś zmiana dyrektora to tylko pokazuje że jest żle w firmie,twierdzicie że to firma rodzinna że wszyscy jak rodzina tak tak kłamstwo kłamstwem pogania . Jeszcze raz powiem dajcie ludziom podwyżki.

Brawo za odwagę...zmiany w sprzedazy w dobrym kierunku...konsekwentnie po trupach do celu....a Wy na(usunięte przez administratora) pytacie o jakies wozki widłowe;)

Choinka ubrana?

@Wieciekto

Ej no co wy? serio pytam, za moich czasów to się ubierało zawsze

@Wieciekto

Ani się odpowiedzi nie doczekałem, ani foteczki, zawiodłem się

Wiktoria

W jakich godzinach można się do was dodzwonić ? Noce godzinach pracy państwo nie odbieracie ?

teletele
@Wiktoria

dzwonisz na numery konkretnych osób albo biur regionalnych czy na ogólny?

Epram
@Wiktoria

ciekawe ja dzwoniłem i się dodzwoniłem, musisz próbować

Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Pracownik ma prawo wiedzieć a pracodawca ma obowiązekmu przekazać informacje dotyczące zagrożenia jego życia i jego rodziny. W tak ważnej sprawie chyba pieniądze nie powinny być wyznacznikiem działań. Osoba świadoma zagrożeń niech sama podejmuje decyzję.

Magazynier

Czemu ukrywane jest przez kierownictwo źe na lakierni wykryto covid 19 .Tak się nie robi powinno się informować pracowników, a nie trzymać to w tejemnicy. Prawda jest taka że jest spora część osób z objawami ale to ukrywają.To tyle w temacie.

Produkcja
@Magazynier

Dokładnie po zmianie kierownika na panią kierownik wszystko jest do bani,zero kontaktu z pracownikami i taka osoba sprawuje tak odpowiedzialną funkcję.

Amada

Jeśli tak pracodawca postępuję że wszystko jest zamiatanie pod dywan to o czym my tu mówimy,chyba że jest zatajane przez kierownictwo i dyrektora a wydaje mi się że tak jest .

covid19
@Magazynier

Tak dbają o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, dobrze ze ukraincy nie rozumieją polskiego bo jakby się dowiedzieli to by z fabryki uciekli, bo reszta to na l4, i nie byłoby komu pracować.

@Magazynier

Na lakierni są idealne warunki na roznoszenie się wirusa, tam już wszyscy są zarażeni. gratulacje. teraz wszyscy powinni iść na kwarantanne ciekawe czy sanepid się dowiedział o tym, bo jak nie to to zgłoszę bo nie mam zamiaru czekać na kierownictwo i dać się zarazić.

RynceOpadywujom
@Marek

Idealne podejście, skoro wszyscy są już zarażeni na lakierni, to po co przychodzisz do pracy skoro jesteś taki pro? Idź do lekarz, przebadaj się, zadbaj o siebie sam indywidualnie. Wyłącz te szklane pudełko, i przestań ślepo wierzyć w to co tam usłyszysz o zakładach pracy które są masowo zamykane, z powodu jednego przypadku zarażenia. Dobrze, że tacy ludzie jak ty nie decydują za całą resztę, bo pewnie większość z nas skończyłaby na bezrobociu. Jeśli masz się za pępek świata i myślisz, że dla ciebie całą Polskę zamkną, bo masz katar i pani w TVPis mówiła w wiadomościach, że zamykają zakłady pracy z takiego powodu- rozczaruję cię, to są brednie. Pomyślałeś chociaż przez chwilę, co będzie z ludźmi, którzy są zdrowi i chcą przychodzić do pracy? Jasne że nie pomyślałeś, bo gdyby tak było nie pisałbyś takich głupot. Pomyślałeś jakie straty poniosłaby firma, gdyby teraz wszystko miało się zamknąć? Zastanowiłeś się czy miałbyś gdzie wracać? Nie, bo jesteś kolejnym przemądrzałym egoistą, zbyt bardzo zadufanym w sobie, by spojrzeć na świat w szerszej perspektywie, niż tylko własny czubek nosa. I fajnie by jeszcze było gdybyście przestali oceniać ludzi za to jakie funkcje sprawują. Drabina ma więcej szczebli i nie kończy się na posadzie kierownika. Kierownik wykonuje też czyjeś polecenia. W swoich osądach jesteście bardzo niesprawiedliwi, prawda jest taka że nie potraficie decydować sami za siebie, gdyby przyszło wam wziąć odpowiedzialność za większą rzeszę osób posralibyście się w galoty i wybiegli pierwszymi lepszymi drzwiami. Zarządzanie jest sztuką, mądre zarządzanie jest sztuką wysublimowaną, a brak zarządzania jest powszechny. Proszę sobie wybrać to co dla kogo jest stosowne w powyższym zdaniu i żeby nie było, że nikt wam nie daje wyboru ;)

@Marek

Widzę że dyskusja rozgrzała na dobre ale nie dziwię się skoro tak jest .Wiele osób ma rodziny,dzieći a tu takie numery jestem ciekawa jak z tym czuję się pani kierownik i dyrektora brawo wy.

Ramon

Ty bys kierowal lepiej, twoj kolega tez, w zasadzie wszyscy by lepiej kierowali, zarzadzali, lepsze decyzje podejmowali, och jakby za waszych rządów żyło sie lepiej och och - przynajmniej w teorii

Już opadly
@RynceOpadywujom

Wybacz za splaszczenie i skrócenie Twojej wypowiedzi, ale jej meritum odnosi się do " nie jestem konfidentem, nie donoszę na psy". Jeśli ująć wszystkie wspomniane aspekty ekonomiczno-gospodarcze, to po co Ci to wszystko, jeśli jesteś martwy albo kaleka po przejściu covid? Chyba, że jesteś z tych wierzących w płaską ziemię i brak wirusa.

@Już opadly

On mowi o tym że jak czujesz ze cos jest nie halo idziesz jak dorosly człowiek do lekarza, a zamykano zaklady - moze w czasie pierwszej fali teraz kazdy sie modli zeby nie zamkneli znowu. Chyba ze ty z tych ktorzy uwazaja ze to super opcja na poczilowanie w domu. Dorosnij

Pytanko

Czy na rozmowach kwalifikacyjnych sprawdza się poziom języka obcego?

Effy
@Pytanko

jeżeli na dane stanowisko jest on wymagany, to na pewno jakoś zweryfikują.

odp
@Pytanko

tak tak jest sprawdzany język obcy który zadeklarowałeś w cv

@odp

Czy powinienem się w takim razie jakoś specjalnie przygotowywać do takiej rozmowy, coś konkretnego powtórzyć?

Acapulco
@Pytanko

Jeżeli język masz opanowany, to nie ma takiej potrzeby. Na wstępnie nie będą od Ciebie wymagać branżowego słownictwa, raczej względnie luźna gadka o poprzednich doświadczeniach, o tym gdzie się widzisz w przyszłości i inne tego typu pytania mające sprawdzić Twoją płynność językową.

@Acapulco

Rozumiem. Dzięki!

Eko
@Acapulco

wymagać może nie, ale jak będzie opanowane a o coś z tą pracą związanego zapytają to zawsze można trochę zabłysnąć, ja bym sobie powtórzył :)

Lug marketing
@Eko

Świetne są te dyskusję toczone w godzinach 8 -16. Mam wrażenie że tymi zastępczymi tematami celowo zagłuszane są prawdziwe opinie. Dla piszących na tym forum od 8 do 16 mam kolejny super temat - czy chodząc do pracy w Lug trzeba być uczesanym i ładnie pachnieć. Czas start :)

@Pytanko

Tak sprawdza się ale poziom włażenia w (usunięte przez administratora)

Ciekawy

Czy ktos wie jakie sa losy fabryki w Argentynie? Taki był szum a teraz taka cisza. Czyzby spektakularna wtopa?

el
@Ciekawy

To, że jest o niej cicho nie jest jednoznaczne z tym, że to wtopa.

mhm
@Ciekawy

a może po prostu masz za mało informacji? to nie jest jeszcze powód to wysnuwania takich wniosków

Amigos
@Ciekawy

Fabryka w Argentyna ma po 3 lata zostać wykupiona przez LUG czyli cały teren z fabryką (blaszakiem) bo jest na terenie strefy ekonomicznej (tzn inkubator) a na to trzeba funduszy, oraz utrzymanie miejsc pracy przez długi okres wiec to też koszt, poza tym w Argentynie też jest konkrecja i trzeba walczyć, więc nie jest tak pięknie bo od 2 lat jest cisza i nikt się nie wychyla, to raczej była nieudana inwestycja, ale 3 lata temu marketing o tym pisał w samych superlatywach. Był w planach też inny kraj ale lipa z tego wyszła a kasa utopiona. Jakby było się czym chwalić to lug i marketing już by trąbił na cały świat - ale tak nie jest.

Ona
@el

A czemu kandydat tłumaczy firmę, a nie pan rzecznik od dobrego imienia firmy, może by tak się pochwalili w raportach

el
@Ona

kiedy ja nikogo nie tłumaczę??? wniosek wydał mi się bezzasadny bo sam nie znalazłem żadnych info na jego potwierdzenie, a z ciekawości poszperałem, bo chcę poznać firmę, do której planuje się zgłosić do pracy, olaboga szczerze, mało mnie to obchodzi, dodałem swoje 3 grosze a tu już inba, gdzie nie opowiedziałem się nawet po żadnej stronie, bo nie mam do tego podstaw

Szukam pracy. czy z orzeczonym niepełnosprawnością mogę liczyć na pracę/.

Cairo
@Kasia

Sam fakt posiadania orzeczenia nie powinien mieć nic do rzeczy, jeżeli tylko jesteś w stanie wykonywać pracę na stanowisku, na które chcesz aplikować, to nie będzie to stanowić żadnego problemu.

Urys
@Cairo

no dokładnie, to wszystko zależy jakie stanowisko i czy jest to dla Ciebie też bezpieczne itp ;p

AlloAllo
@Kasia

w jakie stanowisko celujesz?

Urys
@AlloAllo

Kasi tu już chyba z nami od lipca nie ma, także raczej się nie dowiesz :D

nn
@Urys

może jest tylko jest nieśmiała

Czy w firmie funkcjonuje ZFŚS?

dpd

funkcjonuje jak najbardziej prócz tego jeszcze wiele innych dodatków

dpd

odpisywałem że funkcjonuje ZFŚS i nie wiem dlaczego tej odpowiedzi nie ma? o co chodzi?

Camel
@dpd

Jest kolego, jest ;) Tu się nie pojawiają komentarze od razu, tylko wpadają po kilku godzinach, stąd najpewniej wcześniejsze wrażenie, że go nie ma ;)

iks
@dpd

no przecież jest, o co ci chodzi ;p po prostu dłużej trwa dodawanie tutaj komentarzy

@Camel

okej okej teraz już widzę i rozumiem funkcjonowanie tego :p

nn

rozwiń temat proszę

Wojtek

Tak się składa, że wyniki za Q1 i Q2 są dobre a kurs giełdowy idzie do góry.

Wojtek

Wyniki finansowe za q1 i q2 2020 są niezłe. Kurs giełdowy idzie w górę.

to super
@Wojtek

Zgadza się wszystko do góry, ale jakoś firma pracownikom nie zmienia umowy tylko dalej zostają -10/-15/-20%, i i oddaje kasy wcześniej wypracowanej. To coś tu nie tak, jak się traktuje pracownika jak dojną krowę, wydoić i jeszcze od pyska zabrać. To tylko pogratulować Zarządowi.

@Wojtek

Oczywiscie, każda firma może wykazać wzrost dzięki rozpisywaniu zleceń ponad miesiąc do przodu i fakturowaniu nie wyprodukowanych zamówień. Dla chcącego nic trudnego...

@to super

Aneks do umowy, do którego się odnosisz, obowiązuje w pewnych ramach czasowych. Dlaczego uważasz, że w momencie wygaśnięcia, nie zostanie przywrócone 100% wynagrodzenia? Dlaczego firma ma coś ci oddać, skoro podpisałeś zgodę na redukcję wynagrodzenia?

roman
@Zainteresowany

A co by się stało jakbym nie podpisał zgody na obniżenie pensji. Pewnie to było tylko dla chętnych którzy mają za dużo kasy - no o dziwo zgoili się wszyscy pracownicy, to był przymus.

@roman

Zgodnie z dyrektywą rządową, pracodawca mógł zabrać bez mrugnięcia okiem 20% pensji, bez wymaganej zgody pracownika. Zawsze możesz się nie zgodzić na oferowaną propozycję, ale chyba lepsza taka, niż -100% ;)

Doświadczony
@roman

Pewnie dołączyłbyś do kilkudziesięciu osób zwolnionych w pierwszych trzech miesiącach tego roku. Gdyby nie koronawirus nie mieliby pretekstu do cięcia pensji i zwolniliby kolejne osoby. Niestety firma zrobiła się bardzo niestabilna a pracując w niej nigdy nie wiesz czy na drugi dzień nie dostaniesz wypowiedzenia.

Olo

Jedna wielka sciema

G

Czy w LUG pracuje jeszcze pan kierownik od wizjonerskich projektów?(usunięte przez administratora)

@G

Dużo takich jest, z którego działu?

Maciej
@G

Już nie pracuje, za dużo kosztował dla firmy oraz był problemem dla innego dyrektora więc po zawinęli w 1h.

Szrek

Może Pana zaskoczę ale na prawdę szukam pracy i tak samo jak szukam na forach informacji o produktach zanim je kupie tak samo w przypadku pracy. Skoro jest Pan tak aktywny to może widział pan moje wpisy na profilach innych pokrewnych firm i jeśli pan raczy dla odmiany odpowiedzieć merytorycznie na wcześniejsze moje pytanie byłbym wdzięczny jeśli nie, nie podważaj pan więcej ludzi, którzy zapoznali się z regulaminem i przeznaczeniem tego forum. Bo moje pytanie w przeciwieństwie do panskiej wypowiedzi JEST ZASADNE I JEST MI POTRZEBNE ! Nie pozdrawiam

Donkey
@Szrek

Nie denerwuj się, niestety takich na forum nie brakuje, pomóc nie pomogą ale swoje 3 grosze dodać muszę.

@Szrek

To jakie w takim razie było to wcześniejsze pytanie? Może ktoś inny będzie mógł pomóc ;)

@Danio

Dzięki za chęci. Już nieważne, jakoś zdobyłem większość informacji, które chciałem.

@Szrek

Nie zniechęcaj się tak od razu, różni są ludzie a szczególnie w internecie. Niestety czasem takie wrażenie sprawiają, lub chcą takie sprawiać. Ale z reguły w firmie nie ma takiej atmosfery, nie jest źle..

@Danio

Zniechęciłem się, ale nie do pracy, a do tego portalu. Na szczęście zdobyłem informację inną drogą ;)

@Szrek

Czyli nie ma jeszcze aż takiej tragedii, tak czy tak ja życzę jak najbardziej powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o LUG Light Factory Sp. z o. o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUG Light Factory Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 241.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 23 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w LUG Light Factory Sp. z o. o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUG Light Factory Sp. z o. o.