LUG Light Factory Sp. z o. o.

Opinie o LUG Light Factory Sp. z o. o.

Gdzie mieszczą się siedziby luga?

Len

Siedziba mieści się w Zielonej Górze. Chyba, że chodzi Ci o rozmieszczenie biur regionalnych,

@Len

W zasadzie chodzi mi o wszystkie miejsca gdzie działa LUG, także również biura regionalne

cfvfvf

za 7 gorami za 7 rzekami znajduje sie kraina google ona zna odpowiedzi na wszytskei pytania

@cfvfvf

Dzięki, znam tą krainę tak się składa, jednakże pytam tutaj o ogólne informacje, bo chce je uzyskać od pracowników, a może i przy okazji ktoś coś opowie o pracy

heh
@cfvfvf

no na pewno nie zna na wszystkie! znalazłoby się coś czego nie wie, bo nie ma o tym mowy w internecie :D

popis
@Len

ul Gorzowska i Nowy Kisielin tak dla dokładniejszego sprostowania ;p

@encyklopedia

Cześć. Siedziba główna mieści się w Zielonej Górze przy ulicy Gorzowskiej 11 (tam jest Zarząd, sekcje administracyjne, dział handlowy, magazyn i hala produkcyjna). Druga hala produkcyjna mieści się w Nowym Kisielinie na Nowej 7 (tam jest też sekcja laboratorium i dział rozwoju). Poza tym są biura regionalne: we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Gdyni... Nasi pracownicy są jednak obecni także w innych krajach - Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, ZEA. LUG Light Factory Sp. z o. o. jest częścią grupy kapitałowej LUG S. A., w której skład wchodzą również LUG GmbH, LUG UK, LUG Argentina, LUB Baltic UAB... Czy taka odpowiedź jest wystarczająca?

@@encyklopedia

No taka jest wspaniała, teraz przynajmniej już wszystko dokładnie wiem i nie mam więcej pytań, dzięki ;)

Szrek

Czy bez wcześniejszego doświadczenia z pracą na produkcji ma się szansę na dostanie posady tutaj na jakimś podstawowym stanowisku produkcyjnym?

Zyg
@Szrek

W zasadzie powinno się mieć jakiekolwiek doświadczenie albo wykształcenie kierunkowe. Trzeba obczajać wymagania z ofert. Z tego co kojarzę to teraz na ewentualnie jako Lakiernik proszkowy do przyuczenia, ale tak jak mówię, trzeba obczajać.

Szrek
@Zyg

A czym się zajmuje lakiernik proszkowy??

@Szrek

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane, nie zawsze jednak jest to warunek konieczny, by wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Niekiedy wśród naszych ogłoszeń o pracę można znaleźć ofertę na stanowisko „do przyuczenia”. Tak, jak obecnie ma to miejsce w przypadku lakiernika proszkowego. W takich sytuacjach zawsze zakładamy, że nowo zatrudniana osoba potrzebuje więcej czasu i odpowiedniego wsparcia, aby odpowiednio wdrożyć się w obowiązki na danym stanowisku. Dokładny opis stanowiska lakiernik proszkowy znajduje się tutaj: https://www.lug.com.pl/firma/kariera-w-lug/aktualne-oferty-pracy/lakiernik-proszkowy-do-przyuczenia.

Zyg
@Szrek

No głownie to lakierownie omponentów farbami proszkowymi, ale też obsługa kabiny do lakierowania, konwerwacja, obsługa panelu

tron
@Szrek

a są może przyjęcia na produkcje??

fpl
@tron

może są może nie, trzeba sprawdzić

Antman
@tron

hmm.. na pracuj pl nie ma, ale na stronie luga jest oferta na montażyste / pracownika produkcji, więc można spróbować sie tam dobijać, zapewne nie bez powodu tam wisi

Bartek
@Antman

Ile mozna wyciągnąc jako produkcyjny?

pracownik rodzin 2

ODRADZAM firmę. Stosuje bardzo nieuczciwe praktyki. Dla specjalistów przedstawia lojalki o których nie informuje na żadnym poziomie rekrutacji. Lojalka podstawiana jest cichaczem pod nos ze stosem innych dokumentów "proszę podpisać tutaj tylko formalności"! Jest to robione już w ZG na szkoleniu materiałowym. Człowiek w zasadzie jest pod ścianą. Lojalki tej nie można skonsultować z nikim ponieważ nie można jej zabrać do hotelu, ani zrobić zdjęcia. Sama lojalka jest skrajnie niezgodna z prawem, choćby ze względu na zakazanie pracy członka rodziny w konkurencyjnej branży, skandalicznie wysokie odszkodowanie w przypadku jej złamania, rozszerzenie branż na całą elektrykę i elektrotechnikę. Do tego lug zobowiązuje się płacić przez 24msc. tylko 25% pensji za przestrzeganie tego bubla prawnego. Złamanie lojalki oznacza zaś konieczność wypłacenia 24 krotności ostatniej pensji netto (już widzę jak w momencie wypowiedzenia dają dodatkową premię), jaki sąd by to zaakceptował. Lojalka zaczyna obowiązywać już na okresie próbnym więc po 3 miesiącach można pożegnać się z pracą jak i zawodem na 2 lata. O tym jak LUG traktuje swoich specjalistów niech świadczy fakt, że ludzie tam pracujący szukają cichaczem nowej pracy kłamiąc w CV miejscem pracy (ukrywają miejsce zatrudnienia LUG) i dodatkowo proszą aby nowy pracodawca nie umieszczał o nich informacji na stronie. Kiedy odrzuciłem podpisanie lojalki, najpierw grożono mi, że się pożegnamy a potem zapewniano, że ta lojalka to fikcja i że jest rozwiązywana. A wszystko za śmiesznie niską pensję 3500zł netto. Tutaj warto nadmienić, że taka pensja jest zamrożona bo z lojalką nie ma możliwości na awans czy też podwyżkę. Już pomijam żenujące zachowanie HR kiedy prosiłem o możliwość skonsultowania lojalki z kimś z rodziny albo prawnikiem. Jeżeli w procesie rekrutacji firma odwala takie cuda to nie chcę wiedzieć co jest potem. Bardzo odradzam.

Stefan
@pracownik rodzin 2

Dokładnie tak jest z tą lojalką. Podkładają po wstępnym szkoleniu przed wyjazdem do domu. Inaczej nie potrafią utrzymać pracownika.

facepalm
@pracownik rodzin 2

Temat lojalki był wałkowany już naście razy, łącznie z forum. Lojalka jest rzeczą normalną w tego typu firmach i nie oznacza że chcąc odejść musisz się przebranżowić, to nie pakt z diabłem tylko normalna procedura która nie przekreśla niczyjej kariery... brak słów i chęci żeby kolejny raz tłumaczyć. Jak ktoś czytać nie potrafi ze zrozumieniem to jakiego referatu bym tu ne napisał to i tak nie dotrze, a rysunkowych wersji jeszcze tu wrzucać nie da

Lojalka
@Stefan

A czy pracownik który został zwolniony z przyczyn pracodawcy, a ma podpisaną lojalkę, to czy ona jest nieważna, pytanie do pracodawcy, czy blokujecie człowieka waszymi zapisami i nic nie może zrobić.

pracownik rodzin

Reklamujecie się Państwo jako "Firma Rodzinna". We wszelkich wystąpieniach firmowych wmawiacie Nam pracownikom jak ważni jesteśmy. Jak wiele dla Was znaczymy. Co powiecie Państwo teraz ludziom, którzy Wam zaufali? Ludziom, którzy często przez wiele lat dokładali wszelkich starań aby zadbać o dobro firmy - często kosztem czasu spędzonego ze swoimi bliskimi (pracując nawet w weekendy). Oszukanym ludziom, którzy wierząc, że pracują w stabilnej firmie zdecydowali się założyć lub powiększyć rodziny. Młodym ludziom, którzy do tej pory byli dumni, że mogą tworzyć coś wielkiego. Ludziom, których teraz wyrzucacie jak śmieci na bruk. Jeśli na prawdę zależy Wam na ludziach tworzących LUG to wycofajcie wypowiedzenia i pokażcie, że to o czym tak dumnie mówicie to nie są tylko puste słowa. Pamiętajcie, że jak raz stracicie dobrą atmosferę panującą w firmie to już nigdy tego nie odbudujecie, a to właśnie dobre relacje wewnątrz firmy są kluczem do sukcesu i tym co w mojej opinii wyróżnia LUG spośród wielu innych firm. Możecie o tym przeczytać w zdecydowanej większości opinii. Nawet w tych negatywnych opiniach często pojawia się wzmianka o wspaniałych ludziach. Bo poza tabelkami i wykresami są jeszcze ludzie, a Państwo z nimi nie rozmawiacie. Przez kilka lat mojej kariery w LUG nie zdarzyło się aby przyszli Państwo do działu by porozmawiać z pracownikami jak z ludźmi. Nie chodzi mi tu o rozmowę w Piątek o wyznaczonej godzinie w biurze Pana Prezesa tylko o rozmowę z Ryszardem, który zna potrzeby i problemy swoich pracowników. Z żalem rozstaję się z firmą. Niemniej jednak życzę Państwu powrotu na właściwe tory zarówno rozwoju firmy jak i szacunku dla pracowników.

Magazynier

Bardzo dobrze wszystko rzetelnie powiedziane i najważniejsze osoba która mnie rekrutowala paczyla w oczy!!!!!!

Jak praca na serwisie? Myślę nad złożeniem CV na serwisanta. Wymaganie spełniam, to się nie martwię, powiedzcie mi jak atmosfera między pracownikami? Fajna ekipa?

Joo
@Tomek

Jak dla mnie to tu ogólnie spoko ludzie pracują, czasem jakiś zgrzyt wyjdzie jak to wszędzie, bo jestesmy tylko ludzmi ale zaraz sie to rozwiaze albo rozejdzie samo i zyje sie i pracuje dalej i tak leci sobie

Rory
@Tomek

to się nie zastanawiaj tylko składaj zanim ogłoszenie zniknie i po robocie będzie

@Joo

No i dobre takiego potwierdzenia jeszcze mi było trzeba dzięki

@Rory

Dlaczego miałbym się nie zastanawiać? Podjęcie pracy w jakimś miejscu nie jest takim hop siup. Po co miałbym marnować czas na firmę, a firma dla mnie, gdybym podjąć nieprzemyślaną decyzję i poszedł do pracy, która nie do końca mi odpowiada? Wolę zrobić wywiad środowiskowy i dowiedzieć się czegoś, zanim przystąpię do rekrutacji. To chyba zrozumiałe. A jak ktoś mi ofertę zgarnie sprzed nosa - trudno, takie życie.

Serwis
@Tomek

Teraz na serwisie będzie więcej ludzi niż na produkcji. Reklamacji pełno bo na produkcji są ukraincy bez wiedzy języka i za psie pieniądze brak kontroli jakości. Zawsze brali kogoś z produkcji z doświadczeniem i wiedzą teraz nawet nie ma kogo bo tak kiepsko.

#123

Jakie zarobki w Lug i ilu zmianowy system pracy?

@#123

System pracy to 8 godzin, 1 do 3 zmian, w zależności od potrzeb, godziny 6-14-22 a administracja standardowo 8-16

@Bach

A to się tyczy też weekendów, czy praca od pn-pt?

@Tom

Domyślnie poniedziałek-piątek, ale zdarzają się również weekendy to też w zależności od potrzeb.

@Bach

Czyli nie jakoś często? raczej jak sytuacja tego wymaga tak?

@Tom

No tak wynika właśnie z mojej wypowiedzi

@Bach

Wolałem się upewnić na 100 % bo to dość ważna kwestia dla mnie i pewnie nie tylko dla mnie ;)

Lapo
@Tom

A jakie są zmiany na magazynie? W sensie ile?

mag
@Lapo

Na magazynie od 1-3 zmian to zależy jakie jest zapotrzebowanie... w normalnych godzinach 6-14-22

Lapo
@mag

Bardziej chodziło mi o na ten moment, bo to co napisałeś, to już było wyżej podane :)

Dżambo

Jaka jest organizacja pracy?

@Dżambo

No jak to jaka, przychodzisz, strzelasz kawkę, siadasz do biurka i zabierasz się do roboty

@123

Tak tak, ja pytam też bardziej w szerszym ujęciu. Czy jest tak, że cały rok dzień w dzień się po prostu casualowo pracuje, czy są organizowane jakieś urozmaicenia dla pracowników

@Dżambo

w życiu bym tego nie wywnioskował po Twoim pytaniu.. nie pracuje się po pierwsze dzien w dzień, a po drugie, to chodzi Ci o jakieś wyjazdy integracyjne czy coś w tym stylu?

@Irys

Tak, o tego typu rzeczy mi chodzi - wyjazdy, eventy etc. PS. Wiem, że nie pracuje się dzień w dzień, to nie było w dosłownym sensie, tylko do zobrazowania pytania.

@Dżambo

nooo too np jest drużyna sportowa firmy do której każdy pracownik może dołączyć i firma pokrywa koszty związane z wyjazdami np na zawody. Prócz tego zawsze obchodzi się dzień kobiet, tłusty czwartek, dzień światła. Raz w roku organizowana jest impreza integracyjna

@Irys

Całkiem fajnie. Na czym właściwie polega "Dzień Światła"?

@Dżambo

No w sumie jest impreza przede wszystkim dla dzieci pracowników. Organizowane są konkursy z nagrodami, są animatorki dla dzieci wynajęte itd

Rly
@Dżambo

Że na jeden dzien włączają Ci światło i nie robisz w ciemnościach.

Jedenzwas

Swego czasu przewinął się tutaj wątek na temat pomocy charytatywnej zarówno pracowników czyli nas tutaj wszystkich zgromadzonych jak i pomoc firmy bezpośrednio. Biernie przyglądałem się przebiegowi dyskusji, która potoczyła się w całkowicie złą stronę (dlatego między innym uznałem że nie warto się tam babrać). Jednakże zapytam was teraz moi drodzy, a przede wszystkim Ci którzy brali udział w #gaszynchallenge. Czy wiecie, że firma przekazała ze swoich dochodów 3000 zł? Czy interesujecie się tylko rozszerzaniem fałszywych informacji, a o tych prawdziwych nikt już nie wspomni? A może ktoś słyszał o tym, że także przekazali nieużywany już sprzęt komputerowy dla dzieci, którym jeszcze może posłużyć i którym się faktycznie przyda? Czy o takich rzeczach tutaj się nie rozmawia? I od razu uprzedzam, ja nie mam na celu wzniecanie tutaj dyskusji i przekrzykiwania się kto dał więcej, kto dał mało, kto mógł zrobić coś więcej. Żeby oceniać działania innych, trzeba najpierw samemu coś robić w tej kwestii, więc po prostu doceniajmy małe gesty, które są, a o których nikt jakoś nie mówi ;)

Kisielin
@Jedenzwas

(usunięte przez administratora) Z całym szacunkiem, ale odmienna forma utylizacji zużytego sprzętu komputerowego nie jest żadnym przejawem altruizmu. Jaki jest LUG każdy widzi.

serio
@Kisielin

No tak, widzę że jak ktoś chce to wszędzie potrafi się doczepić, bo przecież tak ciężko chociaż raz powiedzieć no tak LUG zrobił dobrze, fajnie że myślą też o innych.. ludzie co z wami się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie

To jest absurd i mam nadzieję, że to tylko pojedynczy przypadek się trafił taki, bo naprawde zwątpię w ludzkość

Nie łączyłbym ruchów PR a zarządzania produkcją to są inne tematy, obszary i dyrektorzy(inne zarzadzanie i kultura) Zwyczajnie uważam, że nie ma to sensu. Jest po portal informacyjny dla pracowników wiec przekazywanie komputerów i uczestnicwo w akcjach społecznych jak najbardziej chwalebne z punktu wizerunkowego firmy, to nic nie wnoszą do życia pracownika na produkcji. Natomiast zarzadzanie produkcja kuleje na nazwy etapie. Pozdrawiam

Aga

Mam wykształcenie podstawowe, czy mogę liczyć na pracę w lug.

?
@Aga

to na pewno zależy na jakie konkretne stanowisko chciałabyś aplikować?

Axa

No i po co to zaśmiecać forum swoimi nic nie wnoszącymi wypowiedziami ;> szkoda czasu ludzi, którzy by chcieli odpowiedzieć poważnie, bo Ty poważna nie jesteś na pewno.

derek

czy na magazyn trzeba mieć uprawnienia na wózki?

@derek

Raczej tak

@Gość

ale są konieczne czy raczej mile widziane po prostu?

@derek

Mile widziane .

@Gość

dzięki piękne za odp

sracek

hasło reklamowe firmy LUG: POZBADZ SIE FACHOWCÓW

romek
@sracek

Lug robi promocję na specjalistów dla konkurencji, a zatrudnia stażystów i praktykantów, pełen profesjonalizm.

yy
@romek

Co jest złego w zatrudnianiu stażystów i praktykantów?

Derk
@yy

no właśnie też nie do końca ogarniam? Dla osób bez doświadczenia to dobrze, bo jest w końcu miejsce gdzie mogą się czegoś nauczyć.. najłatwiej jest zatrudniać fachowców, a nie dawać szansy młodym..

@Derk

Z tymi stażystami jest tak, ze dzisiaj są w LUG (lub w każdej innej firmie), jutro gdzieś indziej. Co za tym idzie, w większości przypadków maja wszystko w tylnej części ciała i raczej się nie przemęczają. Dobrzy fachowcy musza kosztować a tych niestety jest coraz mniej. Jak to ktoś określił na forum, LUG ma promocje na fachowców.(usunięte przez administratora)

yy

Ja raczej widzę tendencję w firmach, że stażyści zostają najczęściej po stażu w firmie, jeśli zaproponuje się im zatrudnienie, moim zdaniem to powszechne zjawisko i raczej nie widzę, żeby skakali od stażu do stażu, ale no ciężko to ocenić patrząc jedynie z zewnątrz. A generalizacja, że wszystko mają gdzieś i się nie przemęczają jest krzywdząca i nie w porządku. Oczywiście, ża fachowcy swoje kosztują i dobrze, że się cenią, ale jednak takie kwestie jak zarobki poznaje się na rozmowie kwalifikacyjnej, jeżeli dla kogoś będą za niskie, to żegna się z firmą na tym etapie, a nie zatrudnia się, a potem pluje na lewo i prawo, że za mało zarabia. Takie rzeczy można negocjować, jeżeli kandydat zrobi wrażenie i firmie będzie zależało, żeby mieć takiego w szeregach, to kwestia wynagrodzenia może się zmienić, jeśli podejdzie się w odpowiedni sposób do negocjacji.

rem
@yy

moim zdaniem masz rację, znaczy rozumiem obie strony, ale przychylam się ku twojej na ten moment

pracuje
@yy

No właśnie do negocjacji na temat zarobków, a nie na zasadzie dawać mi więcej bo tak. A sądząc po niektórych, właśnie tak by chcieli żeby to wyglądało, no niestety nic nie jest takie proste

Romek

Z tego co wiem to lug teraz zatrudnia ludzi bo ci co nie zostali zwolnieni idą na urlop i nie ma kto ich zastąpić, Więc zatrudniają kogokolwiek, nawet ściągają zwolnionych ludzi - dają im stanowisko kierownicze gdzie ta osoba nie ma pojęcia o tym co będzie robić i zero wiedzy - a kierownik (jej wykształcenie nie jest do danego stanowiska). Tak właśnie się zarządza firmą i to robi człowiek który przyszedł do Lug ją restrukturyzować. (usunięte przez administratora)zatrudnia ludzi Dyrektorów którzy mają zarządzać firmą ale im nie pozwala blokuje ich i próbuje po swojemu - tylko nic z tego nie wychodzi dobrego.

Nobo

Wiem, że teraz może trochę nie w temacie i w tym roku to pewnie nie dojdzie już nic do skutku, ale ja chce pochwalić firmę za to, że zawsze jak się jakieś fajniejsze święta czy okazje to organizują imprezy. Na dzień kobiet np, albo na tłusty czwartek gdzie mieliśmy dłuższe przerwy i był przygotowany poczęstunek, jak jest wspólne odbieranie choinki, albo organizacja konkursów. Wydaje mi się, że mało jest firm, które mogą się pochwalić takim zaangażowaniem w integracje i dobrą atmosferę wśród pracowników i jak dla mnie warto o tym mówić, pozdrawiam wszystkich

@Nobo

Taaak, a ‚najfajniejsze’ jest kupowanie za pieniądze pracowników prezentów na Gwiazdkę dla wychowanków Domu Dziecka. Idea słuszna, tylko dlaczego musimy to robić prawie ze z przymusu a ta wspaniała firma nic do tego nie dokłada? Inne firmy maja podobne akcje, ale dokładają tyle samo lub więcej do tego co zebrali pracownicy, do kupna prezentu

M.

No to się zatrudnij w tej innej firmie i lansuj się tym że pomagasz, wtedy gdy nawet złotówki nie wyłożysz. Nikt z portfela kasy ci nie wyrywa, nie chcesz to nie pomagaj i nie rób gównoburzy. Ja nie mam z tym problemu i myślę że inni pracownicy, którzy biorą udział w takich akcjach robią to z dobrego serca i chęci niesienia pomocy, sprawienia radości dzieciom, które nie dostały szansy na normalny dom. Jeśli ofiarujesz te pieniądze, tylko dlatego że nie chcesz przy kolegach/koleżankach wypaść na skąpca, a w głębi duszy zżera Cię twoja chciwość, to stanowczo odradzam dokładania nawet 1 grosza. Prócz straty jednego grosza oszczędzisz sobie jeszcze niepochlebnych opinii. Są jeszcze tacy ludzie, którzy robią coś bezinteresownie, w zgodzie ze swoim sumieniem, a nie tylko po to by się komuś przypodobać. Ja się cieszę, że firma stworzyła mi możliwość ofiarowania takiej pomocy. Serdecznie takim ludziom dziękuję, bo przez takie małe czyny pozwalają mi jeszcze wierzyć w istnienie dobra, w tym zgniłym świecie.

Kor

Zacznijmy od tego, że nic nie musisz, a skończmy na tym, że nikt nie wydaje Twoich pieniędzy - z pensji Ci nie ucinają...

Pi
@Kor

Chyba kolega nie wie o czym mówi po myslniku.

Moonmen

Nigdy wcześniej nie wchodziłem na gw, bo nie czułem potrzeby, ale zawsze musi być ten pierwszy raz no i jestem trochę w szoku...szczerze mówiąc trochę nie rozumiem aż tak negatywnie nacechowanej narracji, kompletnie nie uważam, żebym miał źle w tej pracy, w trochę już robię, więc możliwość wyrobienia sobie osobistej oceny mam...

@Moonmen

nie wiesz jak to jest? jak coś komuś nie pasuje, coś jest nie po jego myśli, to pierwsze co robi to idzie obsmarować, a szczególnie fajnie się to robi w internecie anonimowo. Ale jeśli jest dobrze, to po co ktoś ma wchodzić i wychwalać pod niebiosa? Sam jesteś dobrym przykładem, że nie miałeś potrzeby, bo było po prostu w porządku

Moonmen
@feat

Zdecydowanie masz rację, po prostu tak jak mówiłem zgoła mnie to zszokowało

@Moonmen

i podejrzewam, że jeszcze nie raz zszokuje, więc najlepiej robić swoje i nie bać się wyrazić swojej pozytywnej opinii, czasem jest to potrzebne

@Moonmen

swoją drogą niesamowite - kiedyś ludzie bali się wyrażać o czym negatywnie, a tutaj jest nowa moda że strach coś dobrego powiedzieć :D to jest dopiero przerażające, pozdrawiam

roman
@Moonmen

To nie ma kompletnie związku z GW GOwork. Jeśli firma leci na najniższej marży aby pokazać na GW Obrót i podnieść wartość firmy, to może jakiś zagraniczny Fundusz inwestycyjny skuci się i kupi LUG jak ES-system.

feat

chyba też czegoś nie zrozumiałem w tamtej wypowiedzi, w sumie to nic z niej nie rozumiem

projektant

Podstawa to jakieś od 2500 do 3500 na rękę. A OD 2.5 DO 3.5% od marży.

#123

Jakie zarobki w Lug i ilu zmianowy system pracy?

@123

Witam. Jakie zarobki w Lug i ile zmian?

Omar

Wiem, że może to być dość szczegółowe pytanie i może być tak, że nie znacie na nie odpowiedzi, ale spróbuję. Interesuje mnie ile osób jest zatrudnionych w LUGu? Ciekawi mnie to ponieważ wcześniej pracowałem w dość małej firmie i chyba nie do końca odpowiadał mi taki stosunek osób, więc szukam aktualnie czegoś większego. Z góry dzięki

Hejho
@Omar

ponad 500 osób na ten moment, ale takiej dokładnej liczby nie znam, jednak wydaje mi się że ta informacja już sprawia, że wiadomo iż firma jest duża, musi Ci wystarczyć ;p

Heh
@Hejho

Ponad 500 osób jest w całej grupie kapitałowej, czyli wlicza się w to spółki zależne, fabrykę w Argentynie itp. Jeśli chodzi o samą firmę to należy na chwilę obecną ok 2/3 z ogółu pracowników całej grupy. Oczywiście mogę się mylić bo ludzie nieustannie odchodzą lub są zwalniani, więc ta liczba może być mniejsza. Pamiętajmy że to nie jest korporacja tylko średniej wielkości firma rodzinna.

Omar
@Heh

Ale 2/3 z ponad 500 osób, to nadal dużo, ja mówiąc o małej firmie miałem na myśli do setki osób, a tutaj jednak jest ich znacznie więcej, więc ta informacja w zasadzie mi wystarcza, dzięki wam bardzo ;)

Robert

Proszę o informację na temat przyjęć do firmy. Są jakieś wolne wakaty, czy raczej cisza w temacie? Za porady dziękuję, chciałbym uzyskać konkretną informację.

Mezo
@Robert

Konkretna informacja jest taka, że na stronie LUGa są dwie oferty pracy. Na montażystę/produkcję oraz na magazyn. Radzić nic nie będę skoro nie chcesz, więc sprawę pozostawiam Twojej indywidualnej decyzji :D

@Mezo

Dziękuję bardzo. Aż wstyd, że nie zajrzałem najpierw na stronę, skoro tam mogłem uzyskać odpowiedź an swoje pytanie, ale cóż, stało się ;)

Robert

No cóż, chyba muszę ostrzej. "Za porady dziękuję" umiesz czytać? Napisałem wyraźnie, że nie pytałem nikogo o autobiografię, prosiłem o konkretną odpowiedź na konkretne pytanie. Nie mam problemów z czytaniem, widzę cały profil i mogę sobie różne komentarze na temat firmy poczytać. Jeszcze mnie nie pokićkało, żebym miał opierać się na jakichś internetowych wypocinach (bez urazy) ale w niejednej firmie pracowałem i niejeden profil na goworku widziałem, gdybym miał się sugerować, to nie przyjąłbym żadnej, absolutnie żadnej pracy. Powiem tak - nie uwierzę dopóki nie zobaczę. Także naprawdę, odpuście sobie jakieś odradzanie mi czegokolwiek, bo mam swój rozum i nie mam zamiaru brać tego do siebie.

Czlowiek
@Robert

Skoro sam musisz firmę sprawdzić i nie wierzysz w „wypociny” na tym portalu TO PO CO TU ZAGLADASZ??? Zatrudnij się, sprawdź firmę, po 3 miesiącach się zwolnij, idź do kolejnej firmy itd. Tylko ze ja osobiście nie zatrudniłbym osoby z tak bogatym CV..

Eger
@Czlowiek

No właśnie po to żeby zdobyć jakieś informacje na temat pracy, czy ty człowieku czytać nie umiesz? Napisał Ci wprost, że zadał konkretne pytanie i liczył na konkretną odpowiedź. Wiadomość z ostatniej chwili!! - ten portal nie służy tylko temu żeby wylewać swoje gorzkie żale, ale również po to by dzielić się INFORMACJAMI a nie tylko OPINIAMI. Mam nadzieję, że wystarczająco zrozumiale się wyraziłem, pozdro

@Czlowiek

Zaglądam tu z czystej ciekawości, plus jak powinieneś zauważyć, przyszedłem zadać tu KONKRETNE pytanie i liczyłem na KONKRETNĄ odpowiedź. Którą zresztą otrzymałem, więc wątek powinien być zamknięty w tamtym momencie. Dla twojej informacji to forum, na którym można zadawać również pytania, nie służy ono tylko do hejtowania i wylewania pomyj na firmy (choć tak mogłoby się wydawać). Po raz kolejny - dzięki za rady, nie potrzebuje ich! Nie wiem po co marnujecie energię na pisanie mi czegoś, na coś na co nawet nie zwrócę uwagi na poważnie.

zyx
@Robert

Podsumowując, zamiast wejść na portale z ofertami pracy postanowiłeś wejść na GoWork. Następnie w zakładce OPINIE zadałeś pytanie, po czym zbulwersowałeś się jak ktoś swoją OPINIE wyraził. Później napisałeś, że po otrzymaniu odpowiedzi wątek powinien się skończyć, a jednak ciągnąłeś go dalej krytykując osoby, które mają złe zdanie o pracodawcy o którego spytałeś. Zdecydowanie widać tu braki w czytaniu ze zrozumieniem oraz konsekwencji. Ponadto wrogość wobec osób krytykujących sugeruję tajemniczą sympatię wobec pracodawcy. Negatywne opinie są odbierane jako hejt czy wylewanie pomyj przede wszystkim przez osoby, którym zależy na dobrym imieniu firmy. Pozdrawiam

@zyx

Zbulwersowałem się, bo wyraźnie poprosiłem o rzeczowe informacje, a otrzymałem osobiste przemyślenia na temat firmy, których jest tutaj mnóstwo i naprawdę nie trzeba było dodawać ich jeszcze pod moim pytaniem. Można było to zrobić w osobnym poście, don't care. Nie krytykuję osób, które mają złe zdanie o pracodawcy, krytykuję mesjanistyczne podejście na zasadzie "ochronię cię przed tą firmą, nie idź tam, wiem co mówię". Coś takiego mnie wpienia po prostu, bo naprawdę może zniechęcić ludzi do zbierania doświadczenia. Doświadczenie złej. firmy (nie mówię, że LUG taką jest, nie znam jej od środka) to też doświadczenie, a to zawsze jest cenna. Nie mam tajemniczej sympatii do pracodawcy, nie jest to nawet mój pracodawca. Nie jestem wobec Was wrogo nastawiony, jestem nastawiony negatywnie wobec podejścia części z Was, czyli uszczęśliwiania na siłę i przestrzegania przed pracą kogoś, kto wcale sobie tego nie życzy, co wyraźnie podkreśla. Zresztą - nieważne. Nie chce mi się tracić energii na przepychanki.

Zostaw merytoryczną opinię o LUG Light Factory Sp. z o. o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUG Light Factory Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 241.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 23 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w LUG Light Factory Sp. z o. o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUG Light Factory Sp. z o. o.