LUG Light Factory Sp. z o. o.

Opinie o LUG Light Factory Sp. z o. o.

ImperialnyRoman

Najlepsza firma jaką znam. Innymi słowy "zakład pracy twoim drugim domem" ! Wspaniali kierownicy, wspaniała atmosfera, mnóstwo życzliwych ludzi. Aż chce się zostawać i pracować ponad normę. Dzięki temu czuję, że mnie doceniają w postaci dokładania obowiązków. Biorę to jednak na klatę z uśmiechem na ustach bo za to są konkretne pieniążki ! Polecam każdemu bo tu jest lepiej niż w domu !

Nikt

Omijać szerokim łukiem ! Jak chcecie by szczytem waszych osiągnięć po 10 latach w firmie była podstawą (3100brutto) plus jakieś tam premie, to albo macie syndrom sztokholmski albo traktujecie robotę jako dorywcze kieszonkowe.

ChoreBaje

Czas na ponowny raport z firmy za siedmioma górami, za siedmioma lasami i tak dalej... Tak, więc fachowców odpływ ciąg dalszy... Ponoć zbudowali tratwę i wypłynęli za wielkie morze gdzie ci dostatek i urodzaj. Ogólny brak organizacji cdn. Rozkład struktur firmy cdn. Niskie świadczenie za pracę cdn. Odpływ elfów ze wschodu cdn. Podsumowując strategia jest, plany są. Wszystko jedzie na wygórowanych ambicjach bez pokrycia a kapitan Czarnej Perły albo nie chce albo nie wie, że tak daleko to nie popłyniemy:)

@LUG
@ChoreBaje

Tak jest

@ChoreBaje

@chorebaje Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Z przykrością odbieramy, że Twoje doświadczenia z naszą firmą nie spełniły Twoich oczekiwań. Jednakże, chcielibyśmy podkreślić, że opinie na portalach często są subiektywnymi i anonimowymi wyrażeniami, które mogą nie oddawać pełnego obrazu sytuacji. W przypadku jakichkolwiek konkretnych problemów lub sugestii, zachęcamy Cię do skontaktowania się bezpośrednio z przełożonym. Chętnie poszukamy właściwych rozwiązań i podejmiemy działania, które przyczynią się do poprawy naszych usług. Dziękujemy za Twoją uwagę i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję odmienić Twoje doświadczenie.

Expracownik
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

Szkoda tylko, że im wyżej w hierarchii tym mniej kompetentne osoby. Dobrych dyrektorów w tej firmie można policzyć na palcach jednej ręki.. i nawet wszystkie palce nie będą potrzebne. Inaczej mówiąc nie ma z kim w tej firmie rozmawiać. Na moje szczęście to koniec mojej przygody z Lug. Jeżeli ktoś lubi być dymany przez swojego przełożonego to w Lugu się odnajdzie, jeżeli ma natomiast trochę godności to polecam omijać to napompowane towarzystwo wzajemnej adoracji.

@Expracownik

@expracownik Szanujemy Pani/Pana prawo do własnej subiektywnej opinii. Informacja zwrotna jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, jeśli na jej podstawie jesteśmy w stanie rozwijać się jako organizacja. Niestety Pani/Pana opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej precyzyjnie odnieść. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy sukcesów zawodowych!

@@LUG #Pomysłowy

To może by tak zrobić jakąś ankietę wśród pracowników by poznać ich subiektywne odczucia na temat ich pensji, systemu wynagradzania, benefitów, organizacji pracy, atmosfery, zadowolenia z przełożonych oraz tego co by chcieli zmienić w swoim najbliższym otoczeniu pracy. Idealnie wpisuje się to w myśl nowoczesnego i dynamicznego przedsiębiorstwa takiego jak LUG. Tylko by było sprawiedliwie ankieta powinna również objąć obcokrajowców, nawet tych zatrudnionych przez firmę zewnętrzną, w myśl tolerancji, różnorodności i równości. Pozdrawiam

@@@LUG #Pomysłowy

Dziękujemy za komentarz i sugestię. Rozpoczęliśmy właśnie nową perspektywę strategiczną, podejmujemy szereg całkowicie nowych inicjatyw i stale poszukujemy obszarów do doskonalenia. Mamy świadomość tego, że zmiany wymagają poświęcenia im czasu i wytężonej pracy, a ich efekty nie zawsze są widoczne na pierwszy rzut oka. Podejmując działania, musimy wyważyć potrzeby wszystkich, którzy przyczyniają się do funkcjonowania LUG.. Z chęcią omówimy wszelkie merytoryczne sugestie z naszymi pracownikami w bezpośredniej rozmowie, czy korespondencji. Portal typu GoWork nie jest miejscem, gdzie chcielibyśmy prowadzić taki dialog.

Magazynier

Bardzo dobrze wszystko rzetelnie powiedziane i najważniejsze osoba która mnie rekrutowala paczyla w oczy!!!!!!

@LUG - Ciekawski...

Chodzą słuchy, że mają wrócić jubileusz-ówki czy to prawda ? Może ktoś z LUG udzielić odpowiedzi ?

Boczek
@@LUG - Ciekawski...

a czym są takie jubileuszówki w pracy i kogo dotyczą? jestem ciekawy w sumie, wcześniej coś takiego było?

Hrum,hrum
@Boczek

To takie nagrody za 3lecie, 5lecie itp, itd. w wysokości wielokrotności najniższej krajowej. I owszem kiedyś coś takiego tu funkcjonowało.

trochuchciwy
@Hrum,hrum

mam nadzieję, że mowa o leciach firmy i nowemu pracownikowi wypłacają wszystkie te zaległe lecia od razu po okresie próbnym... xd

trochuchciwy
@Hrum,hrum

a tak w ogóle to jakies inne benefity macie tutaj?

Chciałoby się
@trochuchciwy

Pomarzyć zawsze można :) A prawda jest taka, że LUG nie przykrywką pandemii i owego kryzysu z nią związanego, wstrzymując a raczej likwidując te jubileuszówki, poszukał sobie poprostu oszczędności. Od cała prawda i wątpię by miały one wrócić, w końcu to są koszta... A firma nie słynie z rozrzutności pln-ami jeśli chodzi o pracownika. Dadzą ci tyle ile muszą ustawowo a i tak, tak wykombinują byś finalnie był dla nich jak najtańszy, czy to w nadgodzinach czy to premiach.

@Chciałoby się

Moze Lug się wypowie w tym temacie???

Chętny

Podłączam się do tematu i wywołuje LUG do tablicy ! Należy nam się oficjalne wytłumaczenie, dlaczego wstrzymano owe świadczenie i czy firma ma zamiar je przywrócić? Zważywszy na to, że jeśli chodzi o pracowników to już wieki nie widziałem nowych osób choćby na produkcji. No nie licząc Ukraińców ale ci przychodzą i odchodzą. Heh zupełnie jak fachowcy w tej firmie ! Starzy uciekają nowi też długo nie potrafią zabawić.

@@LUG - Ciekawski...

W związku z powyższymi komentarzami i pojawiającymi się pogłoskami, chcielibyśmy krótko wyjaśnić sprawę tzw. jubileuszówek. Nagroda jubileuszowa jest i zawsze była świadczeniem charakterystycznym dla zakładów pracy funkcjonujących w sferze budżetowej, przy czym w firmach prywatnych nie jest to świadczenie obowiązkowe. Od kilku lat w naszej firmie nie są wypłacane świadczenia związane ze stażem pracy i w najbliższym czasie nie planujemy zmieniać zasad wynagradzania w tym zakresie. Stawiamy na rozwój naszych pracowników i dostosowujemy zakres dodatkowych, jak i pozapłacowych elementów wynagradzania i motywowania do potrzeb nowoczesnego rynku pracy. Szkolenia, spotkania integracyjne, konkursy, okazjonalne upominki dla pracowników i ich bliskich, przyjazne i nowoczesne środowisko pracy, wspieranie zdrowego stylu życia i wiele innych, to naszym zdaniem benefity odpowiadające nowoczesnym organizacjom. Kierujemy się tym, by przyjęta przez nas polityka benefitów była sprawiedliwa i bazowała przede wszystkim na zasadzie równości i możliwie najszerszej ich dostępności dla wszystkich

@Chętny

@CHĘTNY Odpowiedź na pierwsze pytanie została udzielona w innym wątku. Z kolei w kwestii nowych pracowników, prosimy zauważyć, że każdego miesiąca nasza firma zmienia się i rozwija, realizujemy coraz większe projekty, a perspektywy naszego rozwoju są pozytywne. Do zespołu LUG dołącza średnio od 2 do kilku-, kilkunastu osób każdego miesiąca.. W tak dużym składzie i przy rozproszonej strukturze organizacyjnej rozdzielonej pomiędzy 2 zakłady lokalne, biura regionalne i spółki zależne, nie trudno przegapić symptomy rozwoju i przyjąć za prawdziwe wnioski, które nie odzwierciedlają rzeczywistości. Zapraszamy do bezpośredniej rozmowy w naszej siedzibie.

ImperiumRomano
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

Oczywiście nikt nie twierdzi, że owych benefitów nie ma lub, że nie odzwierciedlają one utraconych jubileuszówek. Dobrze też, że idziecie z duchem czasu i poszerzanie owe świadczenia w różnorakich formach. Problem tylko w tym, że przysłowiową Pani Kwiatkowska, czy też Pan Kowalski garnka tym nie zapełnia. Nie zabiorą za to rodziny na wczasy, nie kupią biletu miesięcznego czy też nie zatankują swojego wysłużonego samochodu. Relatywnie niskie świadczenie podstawowe zmusza ich to wypracowywania dużej liczby nadgodzin by móc wiązać koniec z końcem. Odnieść można wręcz wrażenie, że firma na tym żeruje i zyskuje. Zaś pracownik traci cenny czas, który i tak nie jest godziwie wynagrodzony... A przecież mógłby go spędzić z rodziną. A co do równego traktowania to jako pracownicy mamy nadzieję, że firma też udostępni nam nowego firmowego busa by móc pojechać sobie z rodzinami na wczasy tak jak zrobiła to dla jednego z kierowników by mógł sobie pojechać za granicę na wakacje. W końcu mamy równe traktowanie i równą dostępność do benefitów. Pozdrawiam.

Abi
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

Chciałabym się dowiedzieć co z dodatkiem za pranie ? Od x lat wynosi on 10 zł, obecnie za 10 zł w miesiącu prania nie zrobię.

@ImperiumRomano

Wśród pozapłacowych elementów wynagradzania naszych Pracowników znajdują się benefity w formie gotówkowej, które odpowiadają na potrzeby, o których Pani/Pan wspomina. Mamy na myśli tzw. wczasy pod gruszą oraz tzw. karpiowe. W obu przypadkach wysokość tych świadczeń jest odwrotnie proporcjonalna do poziomu wynagrodzeń (im niższe wynagrodzenie zasadnicze, tym wyższae świadczenie). Są to elementy, które uzupełniają naszą politykę benefitów bezgotówkowych. Zdarza się, że trafiają do nas prośby o użyczenie samochodu np. w celu zorganizowania przeprowadzki, w celu wyjazdowym czy z powodu innej sytuacji losowej. Każdy taki wniosek rozważamy i pomagamy jak możemy, oczywiście bazując na dostępnych rozwiązaniach formalnych. Nie jest to jednak element polityki benefitów i nie należy go tak traktować. Nie zgadzamy się z tezą o zbyt niskim wynagrodzeniu podstawowym i stanowczo zaprzeczamy wysuniętym oskarżeniom. Ponieważ są to jednak kwestie subiektywnych odczuć, pozostawiamy oferowane przez nas warunki pracy indywidualnej ocenie naszych Pracowników.

@Abi

Dziękujemy za Twój komentarz. Rozumiemy, że koszt prania znacznie wzrósł a ekwiwalent, który otrzymujesz nie pokrywa wydatków w całości. Przeanalizujemy to w najbliższym czasie i postaramy się rozwiązać tę kwestię. Ze wszystkimi takiego typu uwagami zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem załogi bądź Działem Kadr.

Najgorsze w tej firmie jest to że Ukraińcy mają większe prawa od obywatela Polski. Dużo firm w Zielonej Górze zaczyna usuwać Ukraińców aby pomóc naszym obywatelom. Może warto się nad tym zastanowić?

Dziękujemy za Twój komentarz. Chcielibyśmy podkreślić, że nasza firma traktuje wszystkich pracowników z równym szacunkiem, niezależnie od ich pochodzenia. Nie ma żadnej preferencji ani faworyzowania żadnej grupy pracowników nad innymi. Naszym celem jest zapewnienie sprawiedliwości i równych szans dla wszystkich członków naszego zespołu. Wierzymy w różnorodność i wartość, jaką każdy pracownik wnosi do naszej organizacji.

Fggg
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

LUG jak widać odpowiada tylko na wygodne dla nich pytania. Co w końcu z tymi jubileuszówkami ? Dlaczego zostały zabrane ? Kiedy wrócą ? I dlaczego Polska załoga na produkcji ma tak niskie wynagrodzenia zasadnicze ?

Chyba pracujemy w innej firmie
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

Piękna odpowiedź szkoła, że odbiega ona od prawdy. Po pierwsze: zarobki znacznie większe niż kadra rodzima, po drugie: wystarczy, że się zbuntują bo nie ma nadgodzin i cyk podwyżka, po trzecie a jednocześnie związane z punktem nr. dwa : zero limitu jeśli chodzi o nadgodziny... No bo jak nie będzie min. 6 z przodu to idą gdzie indziej. Takich przykładów można mnożyć. Mało tego biorąc począwszy od zeszłego roku, pochwalić się ilu Polaków zatrudniliście na montażu ? Dwóch, trzech ? Ilu z nich zostało. Za to załogi z Ukrainy całe mnóstwo.

Faracz

Pytanie bo widze ze na magazyniera potrzebne i uprawnienie na wozki ale tez prawo jazdy kat. b? wiecei po co to prawko?

fele
@Faracz

ja sie dopinam do wontku bo tu pusto. macie 3 zmiany to na wszystkich pracuje sie po tyle samo godzin?

misiu
@fele

Nie na 3 to tylko godzinę a płacą jak za 8.....

@Faracz

a gdzie w ogóle jest to ogłoszenie? bo ja na pracuj widzę tylko 3 i to nie te na magazyn

@Faracz

No ale skoro jakoś w ogłoszeniu bylo to prawko to może w obowiązkach było to rozpisane dlaczego, sam chętnie zobaczę

@fele

to jeszcze przepraszam za monolog ale czytam na bieżąco :D to na magazynie są 3 zmiany też, tak?

Zainteresowany#Posada

Kiedy jakieś zwolnienia rusza w firmie ? Bo czekam na miejsce a ciężko się tu dostać z racji doświadczenia i wysokich wymagań i wysokich zarobków.

ququłka
@Zainteresowany#Posada

już byś chciał, możesz polować na dostępne oferty jedynie :)

ciekawe
@Zainteresowany#Posada

skoro na normalnej rekrutacji ci brakuje to za doświadczonego raczej nie wskoczysz

Julia
@Zainteresowany#Posada

Na jakie stanowisko chcesz aplikować? I jakie mają wymagania? Dasz znać? Sama się za czymś oglądam.

eee
@ciekawe

Wy nie widzicie, że to trol?

mak
@Julia

randomowy wpis jak widać, na ich stronie macie aktualne oferty pracy

tomypolacy
@Zainteresowany#Posada

a co slabe masz doswiadczenie?

ciekawe
@Zainteresowany#Posada

nieladnie tak zyczyc komus zwolnien hehe ;p pamietaj ze nie trzeba redukcji etatow, zeby bylo zapotrzebowanie na pracownikow. czasami wystarcza wolne posady ze wzgledu na wieksza ilosc pracy i za malo rak do niej.

wąski
@ciekawe

a z tego co widzę to są teraz jakieś oferty więc może warto poszukać trochę dłużej

wąski
@ciekawe

sam trochu popracowałem i dobrze wspominam, a to fakt żeby nie życzyć komuś źle haha

@wąski

powiedz bo tak sie zastanawiam ze mowisz że dobrze wspominasz a już nie pracujesz, praca stabilna czy właśnie zwalniają czy coś? da sie zatrzymać na dłuzej?

@wąski

mnie w ogole interesuje magazyn może pracowałeś? podrzucisz jakies info jak się robilo?

Jagoda

Osobiście polecam omijać szerokim łukiem firmę. Praca nie jest trudna i dość specyficzna. Ciężko nowej osobie stwierdzić jak ma wykonywać swoje obowiązki, bo dziś przełożony mówi ci, że masz robić tak a jutro to samo tylko inaczej. Płaca marna a atmosfera taka sobie.

@Jagoda

@Jagoda Wielka szkoda, że LUG nie przypadł Tobie do gustu. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że każda praca może być specyficzna i wymagać pewnego okresu adaptacji. Wierzymy, że jasne wytyczne i komunikacja są kluczowe dla skutecznego wykonywania obowiązków w naszej firmie. Staramy się zapewnić, aby nowi pracownicy otrzymali odpowiednie wsparcie i wytyczne od swoich przełożonych. Niemniej jednak, rozumiemy, że zmienne wymagania mogą wpływać na komfort pracy. Oczywiście, wszelkie uwagi dotyczące atmosfery pracy są dla nas ważne i będziemy dążyć do stworzenia jeszcze lepszej i bardziej przyjaznej atmosfery dla wszystkich pracowników. Jeśli masz konkretne uwagi lub sugestie, które mogłyby przyczynić się do poprawy sytuacji, zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami bezpośrednio.

Hej, słyszałem, że w firmie macie dofinansowanie do nauki języka angielskiego??? Może ktoś powiedzieć mi trochę więcej jak to wygląda, czy trzeba coś płacić i jaki trzeba mieć poziom?

caitlyn
@Marek

Nauka języka angielskiego wygląda tak, że jeśli jest to potrzebne to przełożony Cię na to wysyła. Są albo indywidualnie albo grupowo, ale wydaje mi się ogólnie, że jak potrzebujesz takich lekcji to zawsze warto pogadać z przełożonym :)

finer
@caitlyn

o a jak znasz angielski to masz wieksze szanse na zatrudnienie?

Boczek
@finer

a ktoś w ogóle kojarzy jak tu jest z językami obcymi na jakichś stanowiskach?

Kier

Na jaką formę zatrudnienia można liczyć w firmie?

obserwator
@Kier

patrząc po ogłoszeniach o pracę z ich strony to głównie uop jest proponowany

Bodaj
@Kier

Tak umowy o pracę głównie, chociaż mam kolegę co na outsourcingu leci

Salazar
@Bodaj

Co to jest outsourcing? Możesz opowiedzieć coś więcej? To taka mądra nazwa na b2b czy co xd

Goofy
@Salazar

Taak, to chyba dokładnie to samo, ja przynajmniej kiedyś uzywałem tego zamiennie

Skorpion
@Kier

a jak jest z godzinami pracy w firmie?

Samarytanin
@Skorpion

to zależy od stanowiska, bo administracja głównie 8-16, a inni mają zmianowo

jerban
@Samarytanin

ogólnie róznie zmiany sa w zależności od zapotrzebowania ale zawsze w godzinach 6-14-22 wiec taka norma chyba

jerban
@Salazar

a to nie chodzi o to że firma zatrudnia pracowników zewnętrznych do wykonania jakiegoś zadania?

finer
@jerban

ogolnie outsourcing to po prostu korzystanie z uslug zewnetrznych innych podmiotow czyli np firm, jak to tu wyglada nie wiem bo jestem kandydatem aktualnie haha

Hrabia

Wstyd, ależ wstyd ! Na Kisielinie brak jakiejkolwiek wiaty na rowery czy też zadaszonej palarni. I bądź tu eko i chciej przyjechać rowerem... Tylko gdzie go postawić jak na teren firmy nie wjedziesz bo tylko wyżej postawieni mogą przekraczać szlaban bez żadnego ale. Trawa nie koszona, daszek nad wejściem już mech zarasta, wstyd jakąś delegacje oprowadzać, a za płotem w E- butach piękna oszklona wiata na rowery, piękna palarnia, latem kurtyny wodne, a u nas jeden wielki śmietnik ... Na szkolenia itp. to jest kasa. A podjazd na firmę też tragedia mało koła nie idzie już urwać a obok firmy mają zrobione podjazdy elegancko.

@Hrabia

Dziękujemy za zgłoszone uwagi. Nie ma nas wszędzie i o każdej porze, nie jesteśmy w stanie zauważyć wszystkich niedoskonałości. W sprawie wiaty temat został zgłoszony wcześniej przez Przedstawiciela załogi i już działamy. Zachęcamy do współpracy, aby nasza codzienność była przyjemniejsza, sprawniejsza i nie uwierała. Jesteśmy otwarci na uwagi i ciekawe pomysły pracowników. Nie wszystko można wcielić w życie, potrzeba też czasami czasu. Wszelkie inicjatywy, uwagi prosimy kierować do swoich przełożonych.

Jarek@były_pracownik

Czytając wpisy na GW to odnoszę wrażenie, że niewiele się zmieniło w tej firmie odkąd tu nie pracuje. Szanuję jednak ! Grunt to podtrzymywać dobrą tradycję tej firmy tradycję :) Ps. Nie bójcie się wyjść na drugą stronę ogrodzenia, tam serio trawa jest bardziej zielona :)

wika

A czy do każdego stanowiska potrzebny jest język angielski na bardzo wysokim poziomie?

@wika

Nie do każdego stanowiska jest potrzebny język angielski na wysokim poziomie, lecz firma jest międzynarodowa, więc często się tak zdarza w przypadku stanowisk biurowych. Piszemy o tym zawsze i każdorazowo w wymaganiach stanowiskowych.

wika
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

Oki, a co do stanowisk fizycznych, tak ogólnie oczywiście, to ten język potrzeba czy nie?

PL
@wika

pewnie na tyle, żeby się chociaż dogadać, czyli raczej ''stopień komunikatywny" ;)

@wika

a masz napisane w ogłoszeniu, że wymagany?

@wika

to chyba sprawa jasna, już bez przesady, że samodzielnie nic nie sprawdzisz...

victor
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

Czy jeśli ma się język angielski na odpowiednim poziomie ale chciałoby się go podszkolić to czy są możliwe jakieś zajęcia lub szkolenia?

@wika

musisz czytać dokładnie oferty, bo zazwyczaj podają takie informacje w wymaganiach

@wika

np. na magazyniera nie jest wymagany, patrząc na ogłoszenie ;)

Mam pytanie o stanowisko kontrolera jakości, w ofercie nie ma zaznaczonego doświadczenia na podobnym stanowisku ale pewnie jakieś jest preferowane. Jakie doświadczenie należałoby mieć żeby mieć realną szanse w rekrutacji?

Nawet jeśli nie ma Pan doświadczenia, a zależy Panu na danym stanowisku zachęcamy do pokazania swojego potencjału poprzez wysłanie swojego Cv na adres rekrutacja@lug.com.pl

@LUG Light Factory Sp. z o. o.

no właśnie, wysłanie cefałki nic nie kosztuje, a może akurat się uda!

victor

Jak wyglądają benefity dla pracowników? Czy dopiero można na nie liczyć po okresie próbnym czy przysługują od razu?

aj ti

jaki przebieg rekrutacji na stanowiska z IT? początkujący w branży dadzą radę? czy jednak doświadczonych szukają?

pomoc
@aj ti

z IT nie jestem ale jeśli chodzi o rekrutacje w firmie to schemat jest ten sam. są dwa spotkania na żywo i potem masz wiadomość czy się dostałeś czy nie. ale o co mogą pytać na IT to nie wiem

@aj ti

Każda aplikacja jest weryfikowana przez Dyrektora ds. Informatyzacji, który ocenia ją pod względem dopasowania kompetencji do potrzeb na danym stanowisku. W przypadku pozytywnej oceny profilu kandydata osoba z Departamentu HR kontaktuje się w celu umówienia spotkania. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

@aj ti

musisz spełniać to co jest w wymaganiach, nie jest to trudne, żeby przeczytać ofertę pracy, poradzisz sobie z tym :)

Gromp
@.

A jak powiedzmy spełniam, większość wymagań ale dajmy na to jeden punkt mi umyka, to myślisz, że dalej składać, czy że będe automatycznie skreślony?

Gromp
@.

Tak pytam, bo szukam pracy na gwałt i nie bardzo mogę sobie pozwolić na marnowanie czasu i rozdmuchiwanie swoich nadziei.

Mulan

Można liczyć na informacje o spec. ds. social mediów, e commerce, reklama, marketing lub coś powiązanego?

@Mulan

Cześć, jakie informacje Ciebie interesują? Aktualnie nie oprowadzimy rekrutacji na te stanowiska. LUG nie prowadzi sprzedaży e-commerce.

Mulan
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

Widziałam na stronie, że działacie na Fb, Pinterescie, Linkedinie, zajmowałam się tym stąd pytanie, ale jak nie ma szans na współprace to dziękuję za informację

kandydat
@Mulan

a szkoda.. bo też bym był zainteresowany, plus mam spore doświadczenie w grafice..

@Mulan

Rzeczywiście, mamy swoje profile w mediach społecznościowych i prowadzimy je kierując naszą komunikację przede wszystkim do segmentu B2B. Naszymi użytkownikami są jednak wszyscy użytkownicy dróg czy przestrzeni publicznych dlatego dbamy, aby nas przekaz był zrozumiały dla każdego. Obszar marketingu, czy social mediów rozwijamy dynamicznie, dlatego nigdy nie wykluczamy możliwości współpracy. Jeśli jesteś zainteresowana/-y to wyślij nam swoje CV na adres: hr@lug.com.pl

marketing
@Mulan

aplikuj na jakiekolwiek stanowisko w marketingu jest wolne - czeka Cię szybki awans nawet jak nie masz żadnych kompetencji. Jeden z panów nawet został dyrektorem sprzedaży nie mając z nią nic wspólnego

Pracownik 2

67mln niezapłaconych FV dla dostawców, 4mln zysku netto z 280mln obrotu, Rating bardzo słaby poniżej (usunięte przez administratora). Wielki przetarg na oświetlenie Warszawy totalna klapa, Prez...s sam można sobie wypłacić premie z prestiżu. Podział regionów handlowych na większe , zmiana stanowisk, zwolnienia, odejścia, zmiana stanowisk, gorsze warunki premiowe. Eksport 5 osób zrobiło papa. Wielki dyrektor produkcji uciekł, bo zrobiło się za grubo. Kapitanie nabieramy Wody, co robić, ten co wie to już ucieka, a marketing maluje ale zaraz się skończą farbki bo takiego bałaganu już niczym nie zakryjesz. Opóźnienia w dostawach towaru dla klientów, bo brak komponentów, bo niezapłacone fv za materiał do produkcji. Klienci czekają już 8 miesięcy na realizację zamówienia, a prime od sprzedażny nie ma ile można pracować za najniższą. Reklamacja pęka w szwach, nikt tam nie wyrabia, brak komponentów do załatwienia reklamacji, wkładamy co mamy, byle świeciło. (usunięte przez administratora)

Były
@Pracownik 2

Widzisz, tak to już jest jak się dziala doraźnie żeby się słupki zgadzały na koniec miesiąca i premia była, a nie długofalowo. Inne firmy z branży oświetleniowej sobie lepiej radzą, ciekawe dlaczego?

@Pracownik 2

Każda opinia jest dla nas ważna i nie pomijamy jej milczeniem. Jednakże przedstawione przez Panią/Pana sytuacje nie mają pokrycia w rzeczywistości, a forma wypowiedzi zakrawa o pomówienia. Jako podmiot notowany na rynku NewConnect, warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych zobligowani jesteśmy do publikacji raportów finansowych, w których podajemy do wiadomości zaudytowane sprawozdania finansowe oraz rzetelne wyniki naszej działalności. Zapraszamy do lektury. Jeśli jesteś naszym pracownikiem i coś Cię niepokoi - zapraszamy do bezpośredniej rozmowy.

New connect
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

Czy każde sprawozdanie publikowane przez Spółkę jest audytowane ? Raczej nie - więc proszę nie wprowadzać czytelników w błąd. Można rzec (cytując powyższą wypowiedź LUG) że przedstawiona sytuacja nie ma pokrycia w rzeczywistości.

@New connect

Audytowane jest każde roczne sprawozdanie Grupy Kapitałowej LUG S.A. i LUG S.A.. Oba powstają na bazie sprawozdań kwartalnych publikowanych w ciągu roku w wyznaczonych terminach. Bez względu na to czy sprawozdanie jest badane czy też nie, musi i jest przygotowywane transparentnie i z największą dbałością o rzetelność przekazywanych informacji. Następnie wszystkie dane są weryfikowane na poziomie badania rocznego.

New Connect
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

Dziękuję za sprostowanie i wskazanie że tylko jedno sprawozdanie w ciągu roku jest audytowane. A pozostałe już nie. Należy dodać, że audytor w trakcie rocznego audytu w żaden sposób nie potwierdza czy kwartalne sprawozdania były prawidłowe czy też nie. Bada jedynie roczne sprawozdanie. Ostatnie zaudytowane sprawozdanie było opublikowane już prawie rok temu i czekamy na kolejne.

Pracownik 2
@New Connect

Wszystko tu jest koloryzowane, bo w firmie rządzi Marketing, i każdy dyrektor działu handlowego/eksportu/czy globalny wywodzi się z marketingu, bo opowiada super bajki, a każdy w firmie wie że takie opowieści o super planach inwestycjach uwielbia nasz Prezes. Wystarczy opowiadać takie bajki i jesteś jego najlepszym człowiekiem w firmie chodzić raz w tygodniu i opowiadać co się dzieje w wielkim świecie i jak to lug jest wielki i potężny. Ale jak przyjdziesz i powiesz że jest coś nie tak i źle to i chcesz coś zrobić aleby polepszyć to już po tobie. Raporty to też tona marketingowych bzdur raz napisana i powielana od 10lat, z zmienionymi cyferkami i doklejanym kolejnym marketingowym bełkotem.

pan Janko
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

Najlepiej podciągnąć słupki sprzedaży przed sprawozdaniem kwartalnym. Wtedy wszystko jest fakturowane i wygląda super. A klienci mogą sobie czekać na rozliczenia. Największy przetarg w Warszawie na minusie a cała firma na niskiej rentowności. To jest cała przejrzystość firmy LUG i cała prawda o firmie.

Pytanie mam.

Hallo LUG chciałbym zadać wam być może z waszej perspektywy trudne i niewygodne z perspektywy pracodawcy pytanie. Otóż nurtuje mnie polityka finansowa firmy w kategorii płace pracownicze. Nie wiem jak na innych działach ale na dziale produkcyjnym od lat jest ten sam schemat... Niska podstawa reszta w premiach, zawsze odstajemy tak mi się wydaje od pozostałych zakładów produkcyjnych na tym polu. Moje pytanie brzmi, więc skąd taka a nie inna tendencja ?

Klient
@Pytanie mam.

Na takie pytanie odpowiedzi nie uzyskasz od lug, poprostu na produkcji tak jest i nie tylko, czy pracujesz 15 lat czy pierwszy miesiąc zarabia się tyle samo, kilka groszy więcej niż najniższa krajowa.

Zenek
@Klient

Miejmy nadzieję, że obecna władza się utrzyma będą wtedy przynajmniej co roku zmuszenie podnieść te minimum, które płacą. Jeszcze jakby tak wprowadzili by obcokrajowcy musieli być zatrudnieni na normalną umowę, to by im się skończyło te agencyjne eldorado na niski koszt pracownika ze wschodu !

Zostaw merytoryczną opinię o LUG Light Factory Sp. z o. o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUG Light Factory Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 23 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w LUG Light Factory Sp. z o. o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.