Opinie o Pflegehilfe Schweiz Ag S.A. Oddział w Polsce w Warszawa Marynarska 19A

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pflegehilfe Schweiz Ag S.A. Oddział w Polsce. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pflegehilfe Schweiz Ag S.A. Oddział w Polsce o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pflegehilfe Schweiz Ag S.A. Oddział w Polsce w Warszawa Marynarska 19A

Gosc200

Mam pytanie , jakie są REALNE zarobki w tej firmie ?

Karina
@Gosc200

Do 3 m-cy pracy ja terenie CH 2300 frankow później już max 2 tyś frankow lub mniej

@Karina

A to bardzo podobnie jak w niemczech

yoko
@Karina

Szkoda zachodu w takim razie.

Jolanta
@yoko

A czemu tak jest, że nagle mniej?

Mariola

Nie polecam tej firmy.

Tomasz
@Mariola

Niby dlaczego? Jakieś argumenty podasz chociaż?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Pflegehilfe Schweiz Ag S.A. Oddział w Polsce?

Alona

Niestety, strona firmy nie działa. Pojawia się informacja o błędzie na stronie. Nie można aplikować on line. Podane telefony mają ustawiona automatyczna sekretarkę.

Monia
@Alona

i tak sie nie dodzwonisz tam... nikt nie odbiera

Darska

Szwajcarska umowa o prace

Daria

Podpowiedzcie czy trudno przejść rekrutacje? Mam obawy o znajomość języka niemieckiego, czy sobie poradzę.

mira
@Daria

Według oceny rekruterów z niemieckich agencji, język dobry. Według agencji szwajcarskiej, komunikatywny. Czyli B2 myślę.

Darska
@Daria

Naprawdę weryfikują osobę która będzie zatrudniona. Ale tez oferują bardzo dużo ;)

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
jana

Ja też aplikowałam do tej firmy i odezwała sie do mnie pani ktora mówiła bardzo cicho niewyrażnie ,myślę .........ze specjalnie jak na pierwszy raz to jestem zupełnie zniesmaczona ,

OpiekunaZpowołania
@jana

dzień dobry, ja akurat trafiłam na bardzo miła osobę z Katowic. Pani bardzo sympatyczna zarówno telefonicznie jak i osobiście na rozmowie. Aktualnie jestem w trakcie podpisywania umowy i tu mam tak dużo wątpliwości że po prostu jestem skłonna zrezygnować. Niestety już inna Pani mnie prowadzi i niestety najpierw była informacja, że zwrot tylko za bilety, teraz że zwrócą mi chociaż w umowie nie ma o tym ani słowa. Na umowę czekałam koło 2 tygodni, teraz umowa przyszła i Pani przeprosiła ale umowa musi byc potwierdzona przez Szwajcarię, jak poprosiłam sprostowanie umowy otrzymałam informację, że umowa jest ramowa i nic nie można zmieniać to po co czekałam na nią tyle czasu. No i wiadomość jak mówię, że zapłacimy to zapłacimy - przepraszam ale dla mnie taka informacja jeżeli nie ma jej jasno w umowie to jest wątpliwa - proszę o państwa doświadczenia jak to jest w praktyce z firmą Pflegehilfe Schweiz AG .

Izabela
@OpiekunaZpowołania

W praktyce jest tak ,ze twoje 8 gdz pracy i wolne sama musisz pilnowac bo nie chca chetnie placic za nadgodziny ,jak ci pacjet umrze to nie wiadomo co robic bo nawet do ciebie nie zadzwonia ,po za tym biora od ciebie pieniadze za noclegi i jedzenie wychodzi na to ze ty karmisz ze swwoich pieniedzy pacjeta ,moje zdanie jak umiesz dobrze jezyk to trzymaj sie najdalej od Firm ktore sa Polskie .

Gulcia
@OpiekunaZpowołania

Eeee tam...ja to z nimi jeżdżę tylko ofert mają mało czego strasznie żałuję, bo w tym roku nawet się nie umiałam załapać na dłużej niż te ich 3 miesiące. Szkoda. Po co Ci w umowie o kosztach wyjazdu? Jak jedziesz Sindbadem albo minibusem to nawet nic z góry im nie płacisz bo oni to kupują i bilet dostajesz na maila. A jak raz jechałam z koleżanką jej autem to mi elegancko z wypłatą przelali za paliwo zaraz.

Gulcia
@Izabela

Ci tylko chciałam powiedzieć, że Pflegehilfe Schweiz to firma szwajcarska a nie polska. Tu w POlsce mają tylko oddziały a szef jest szwajcarem. Wiem dobrze, bo ich pan Patrick mnie odwoził do rodziny, też szwajcar i są mili i wszystko wytłumaczą. Ja się czuję z nimi bezpiecznie tylko czasem do koordynatorki ciężko się dodzwonić. Więc pisze im na Whats Appie to w ciągu dnia zawsze odpiszą, zalatane są biedaczki, co robić, dużo nas mają i każda z nas kręci gitarę to juz nie dzwonię tylko pisze i jest ok. Nadgodziny jak powstają to każą zaraz zgłaszać. Ja nie zgłaszałam bo to były drobiazgi, często w De charowałam z psie pieniądze a raz mi nawet nie zapłacili. Wiadomo, szwaby. Tu zawsze wypłata na konto terminowo i git.

Sara1234
@OpiekunaZpowołania

Jeśli chodzi o o opinię tej firmy to bardzo niemiła obsługa. Ponieważ jeśli dzwoni się w sprawie pracy to Pani powinna pomoc znaleźć tą pracę. Bo jeśli ktoś oferuje i reklamuje że jest praca to powinni ja znaleźć. A nie mówić potem ,że jej nie ma

Dariusz
@Sara1234

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Wyjaśnisz? Dzwoniłaś do firmy w sprawie podjęcia pracy, dobrze rozumiem? Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana?

Edyta
@OpiekunaZpowołania

Ta miła osoba z Katowic niestety tam już nie pracuję. Tak mnie poinformowano

Elisabeth
@Izabela

Szwajcarskie firmy działaja na takiej samej zasadzie-to my placimy za nasze jedzenie i za mieszkanie, bo to jest odciągniete na wstepie od naszej pensji i zostaje na koncie rodziny. A że rodzina mysli, ze to oni płaca, bo firma im tego dokładnie nie wyjaśnia, to często jedzenie jest bardzo skromne, a zakupy z wielka łaską. Najchętniej wszyscy kupowaliby tylko mortadelę, Fleischkaese itp. Szwajcarzy bardo lubią oszczędzać-zwłaszcza na nas. Młodsze pokolenie nest juz inne,ale te babcie i dziadkowie nauczeni sa liczyc centusie i często bywa tak, ze to własnie my zywimy z naszych pieniedzy nasza podopieczną. Bo skoro 500CHF przypada miesiecznie na nasze jedzenie, tzn., ze tygodniowo powinniśmy jeśc za 125CHF,a skoro zakupy tygodnuowe czasem wynoszą 80/90CHF,to gdzie sa nasze brakujące pieniądze?? Na koncie u rodziny. Powinnismy wszyscy w tym temacie pisac reklamacje do wszystkich firm gdzie pracujemy, bo skoro rodzina chce bysmy uczciwie pracowali,to powinna sie z nami uczciwie rozliczac i reszte nie skonsumowanych pieniędzy nam zwrócic. Wtedy my za nasza gotówke mogłybysmy sobie dokupic to, co tylko chcemy. Tak byłoby uczciwie. ja nie chce od nikogo 1 Franka, ale czemu oni maja na nas biednych korzystać?

Mona

Witam. Czy może ktoś polecić też inne firmy ze Szwajcarii?

Ada

Jedyna taka na rynku polskim agencja opiekunek, która gwarantuje doskonałe warunki pracy (począwszy od szacunku dla opiekunki, dobrego wynagrodzenia i szwajcarskiej umowy o pracę a nie polskiej umowy zlecenie! Współpraca z ta firmą to sama przyjemność. Serdecznie polecam!!!

@Ada

Zgadzam się całkowicie. Jedyna taka firma, zapewniającą szwajcarskie warunki zatrudnienia.

Nulla
@Ada

Niestety szukają osób o wyglądzie modeli.Mniej ważny język,wykształcenie,doświadczenie. Brak zaufania do wartości kandydata.

Bea
@Ada

A długo pracujesz w tej firmie,możesz mi odpisać,dzięki,pozdrawiam Beata

Jak długo czekaliście na odzew z Pflegehilfe Schweiz Ag S.A. Oddział w Polsce? Oddzwaniają zawsze?

mira

1 miesiąc

Hanna
@mira

Napisałaś, że czekałaś miesiąc na odpowiedź z firmy Pflegehilfe Schweiz w sprawie pracy. I jak, udało Ci się dostać pracę w tym miejscu? Na jakie stanowisko aplikowałaś? Daj proszę znać, pozdrawiam.

Mira
@Hanna

Nie skorzystam, ponieważ termin mi nie pasował.

Coś zmieniło się w firmie od momentu kiedy ogłoszono epidemię? Czas trudny ale może firma potzrebuje nowych pracowników?

Mam pytanie jak wyglądała rekrutacja na stanowisko opiekunki? Czy odrazu dostała Pani umowę i podopiecznego do opieki czy musiała Pani czekać? Jak to wygląda przychodzi Pani do biura i po rozmowie odrazu podpisują z Panią umowę. Z góry za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie

Kaka
@123

Trzeba, czekać na ofertę pracy rozmowa kwalifikacyjna jest prowadzona w języku niemieckim, prezencja kultura osobista i wykształcenie z doświadczeniem jest bardzo ważne. Pisze się 3 testy w języku niemieckim. Profesjonalizm to podstawa. Nikt nie wyjedzie tam do pracy bez spotkania osobistego w firmie.

@Kaka

Dziękuję za informację. Byłam w firmie na rozmowie, wprowadzono moje dane do systemu i rozwiązałam testy w języku polskim z zakresu opieki i osób z demencją. Natomiast nie rozwiązywałam żadnych testów w języku niemieckim. Rozumiem, że rozwiązywała Pani te testy bezpośrednio po rozmowie czy bezpośrednio przed wyjazdem.Czy wcześniej jedździła Pani np. do Niemiec? Bo ja tak i mam certyfikaty ukończenia szkoleń z zakresu transferu itp. Rozumiem, że ma Pani wykształcenie medyczne lub powiązane np.pielęgniarskie. Ja zostałam poinformowana, że narazie mogę wyjeżdżać do Niemiec. To znaczy, że nie zostałam przyjęta. Nie zostałam też poinformowana jak wypadłam ze znajomością języka niemieckiego. Czy na końcu spotkania rozwiązywała Pani test zgodności i cech z potencjalnym podopiecznym Care & Harmony. Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Mam pytanie jak wygląda rekrutacja na opiekunkę. Czy po rozmowie odrazu Pani podpisuje umowę czy musi Pani czekać aż pojawi się oferta. Jak to wygląda czy po rozmowie długo czeka się na odpowiedniego podopiecznego? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Grażyna

Firma stara się cały czas ,żeby pracownicy byli zadowoleni i fajnie, że tak to wychodzi.

Bona 56

Witam wszystkich tych niezadowolonych i tych zadowolonych ze współpracy z firmą Pflege Hilfe Schweiz, należę do tych drugich. Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą. Bardzo krzywdząca wydaje mi się opinia o pracownikach biura że są nieprofesjonalni...itd. Nic podobnego. Powiedziała bym, że te panie szczególnie Pani Lidia R i Pani Ewelina znają swoją pracę bardzo dobrze i wykonują ją perfekcyjnie. Są miłe ale jednocześnie wymagające. Bardzo dobrze,że kandydaci spotykają się z pracownikami firmy "oko w oko", bo wierzcie mi że wygląd zewnętrzny i tzw. pierwsze wrażenie są nieocenionym składnikiem rekrutacyjnym. Znam parę opiekunek np. które mają wypisane na twarzy swoje nałogi, a dzięki temu że są rekrutowane przez telefon mogą pracować w opiece "potykając" się o podopiecznych, którzy w większości przypadków nie są świadomi swojej sytuacji. Osoba rekrutująca w tym przypadku Pani Lidia R. moim zdaniem wykonuje tę pracę profesjonalnie od pierwszego kontaktu aż do konkretnej oferty. W czasie spotkania w większości rozmawia się po niemiecku, bo tylko w taki sposób można sprawdzić faktyczne umiejętności językowe kandydata, a nie tak jak w innych firmach gdzie pani egzaminująca z języka sama niewiele więcej po niemiecku potrafi powiedzieć niż to jak się nazywa i gdzie mieszka....dlatego kandydatki mają wyuczoną formułę , którą recytują przez tel. itd . Jeśli chodzi o samą już konkretną pracę, to sztelle w szczególności warunki zdrowotne podopiecznego są przekazane dokładnie i zgodnie ze stanem faktycznym. Pózniej już w czasie pracy "firma" również interesuje się przebiegiem pracy opiekunki. Pieniądze na koncie są absolutnie zawsze na czas i zgodne z umową. A rozliczenia miesięczne dosłownie na drugi dzień w formie oryginalnej w twojej skrzynce listowej. I to jest właśnie to! Jeśli chodzi o Private Care, w której też pracowałam /mój pierwszy wyjazd/ to też jestem z "nich" zadowolona i doprawdy, to że firmy mieszczą się w tym samym budynku np. w Warszawie to o niczym złym nie świadczy. Powiedziała bym więcej to lepiej dla nas opiekunek.

Uważny
@Bona 56

Najwyraźniej nie zrozumiała pani przesłania powyższych postów.. Mowa w nich o atmosferze panującej w obu firmach oraz rekrutacji pracowników stacjonarnych do obu w.w. firm - m.in. na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta czyli właśnie do spraw rekrutacji i obsługi logistycznej OPIEKUNEK ... To są dwa różne i odrębne tematy. :-)

Jola61
@Bona 56

A co pani powie na to,ze nie odbieraja od paru dni telefonow???????

Bad Fussing
@Bona 56

Super opisane ,podzielam Pani zdanie.

@Jola61

Od paru dni? Raczej rzadko kiedy

Jadzia

Wysyłałam dokumenty i nikt nie dzwoni ani nie odbiera tel.

Jolanta

Dotychczas jezdzilam z Promedica24 innymi polskimi agencjami. W pflegehilfe mam w koncu umowe o prace i dobre wynagrodzenie, a praca ta sama

Krystyna

Pracowałam w tej firmie od września do listopada. Konkretna firma.Jak mnie poinformowano, taka się okazała rzeczywistość. Pieniądze zgodnie z umową, w terminie. Żadnych zastrzeżeń. Polecam. W przeciwieństwie do wielu innych firm konkretna umowa, nie " śmieciowa"

Jeśli ktoś szuka firmy z umową o prace a nie zlecenie i dobrym wynagrodzeniem. To jak najbardziej... polecam

Najlepsza firma opiekuńcza na rynku. Dobre warunki i szacunek dla pracownika

Carmen

Faktycznie, daja ogloszenia o prace a telefonow niestety nie odbieraja. Wlasiciciele /Panstwo Barrelet/ opalaja sie w Dubaju a z pracownikami roznie bywa. Udalo mi sie dodzwonic do Szwajcarii, przesympatyczna pracownica przeprosila mnie za sytuacje. Niestety od dluzszego czasu juz nie pracuje. CHaos. Pozdrawiam serdecznie

Warning

Forum zostało ocenzurowane (!) w zw. z czym pozostały wypowiedzi niespójne i wyrwane z kontekstu. Nie zmienia to faktu, że nie warto podejmować współpracy na stanowisku pracownika stacjonarnego w wilanowskiej siedzibie firm (również Private Care 24). Troszkę więcej doczytasz się na forum "rzeszowskim", tam JESZCZE ocalał wpis dotyczący zarządzających firmą - p. Barr...t. Duża rotacja wewnętrzna, częste nowe rekrutacje do obu firm i niestety BARDZO nieprofesjonalny proces rekrutacji prowadzonych przez dział kadr.. Warning!

Zostaw merytoryczną opinię o Pflegehilfe Schweiz Ag S.A. Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Pflegehilfe Schweiz Ag S.A. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Pflegehilfe Schweiz Ag S.A. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pflegehilfe Schweiz Ag S.A. Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pflegehilfe Schweiz Ag S.A. Oddział w Polsce?

Kandydaci do pracy w Pflegehilfe Schweiz Ag S.A. Oddział w Polsce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pflegehilfe Schweiz Ag S.A. Oddział w Polsce
2.9/5 Na podstawie 19 ocen.

Pflegehilfe Schweiz Ag S.A. Oddział w Polsce