Opinie o Protrans w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Protrans. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Protrans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protrans w Szczecin

Wanda

Zgodnie z regulaminem na forum GoWork.pl nie wolno obrażać innych użytkowników, ani używać tego typu słów przy opisywaniu innych osób. Dobrze, żebyś o tym pamiętał. A tymczasem widzę, że jesteś niezadowolony z bezpieczeństwa w pracy jako kierowca w Protrans Szczecin. A jak z pensją? Czy ona rekompensowała Ci to, o czym pisałeś?

Bartek-kier- Białystock

Jako podwykonawca jestem u nich już od Maja 2016 i wszystko ok, kasa na czas, km ok, wiec gra pozdrawiam

Mariusz

Polecam firmę oferują stałą kwotę 200zł za dzień pracy bez względu na przebieg. oferują premię bonusowa za oszczędności paliwowe, przez weekend jest wypłacana dodatkowo dieta w wysokości 100zł za dzień, miła atmosfera i młoda kadra spedytorów, nowe auta za 2 tygodnie pracy można zarobić 3 tysiące złotych

Areki33
@Mariusz

Potwierdzam, za 3 tygodnie pracy otrzymałem 4 tyś na rękę, trasy spokojne głównie Niemcy, Bardzo Polecam Obecnie potrzebują kierowców

Kierowca

JAKA KONKURENCJA

@Mariusz

Kolego chyba firmy mylisz dają dniówki po 170zl trasy po 900 km a ladujesz np o 16 i masz być na rano na 8 a do 16 zrobiłeś już np 500km

Joanna

@Gość z OLX Co rozumiesz przez tę wypowiedź? Ponadto, powiedz mi, proszę, czy finalnie zdecydowałeś się aplikować do firmy Protrans, mimo braku odpowiedzi tutaj na forum? Jeśli tak, to napisz czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, a jeśli tak, to co na niej zostało Ci zaproponowane. Będę Ci wdzięczna za odpowiedź i do niej także zachęcam.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Protrans? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Gość z OLX

Na OLX pojawiają się ogłoszenia. Czy jest to związane z rozwojem firmy czy z ucieczką kierowców do konkurencji ? Zastanawiam się czy aplikować. Może któryś z drajwerów napisać coś pomocnego ? Dzięki

Joanna

@Kierowca zadbaj o język swojej wypowiedzi. Forum nie służy do obrażania innych. Takie posty mogą zostać usunięte przez administratora zgodnie z: https://www.gowork.pl/regulamin @Adam czy możesz bardziej rozwinąć swoją opinię na temat Protrans? Jakie informacje sprawiły, że postanowiłeś zostawić na forum właśnie takie spostrzeżenie? Jesteś pracownikiem lub pracowałeś w Protrans? Możesz napisać czy firma prowadzi obecnie jakieś procesy rekrutacyjne i na co zwrócić uwagę podczas takiej rozmowy?

Protrans ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Robert

Jak firma radzi sobie dobrze to niestety konkurencja walczy żeby to zmienić!!!!!!

Dw

Pani Iwona oj aż serce staje ;-)

Bob Bull Hurley

7000 km na 14 dni??? to jest grubo 500km na dzień, na busie,. Czy to prawda ze nazywają cie Lincoln Hawk?

Sorso

Widać sądzisz po sobie .

X

Ja pracowałem w ProTrans jak jeszcze nie mieli tyle aut jak dzisiaj firma ok super ludzie idzie się dogadać ze wszystkim. Jako pierwszy dostałem nowa 10 paletowe Renie od żony Pana Jarka. Pozdrawiam. (Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma)

ex-WE452 GY

hej, tam jeździłem na małych teraz na jestem na dużych ( Niemcy ), wszystko ok można dużo się nauczyć, pozdrowienia dla korniszona hahah

Arek33
@ex-WE452 GY

Ten mistrz osiągał średnią spalania wzorową, był zawsze na czas i rozmawiał w 3 językach, wysoka kultura osobista oby więcej takich kierowców w prężnie prosperującej firmie transportowej.

bolek
@Arek33

Fakt , ten samochód spotkałem kiedyś na parkingu pod Rostokiem, kierowca o ile pamiętam Karol to fajny i kumaty kierowca . Dużo mi pomógł nie jak mój ciemięga spedytor , dzięki kolego oby wiecej takich fachowców !!!

hihi

Kiedyś to mieli ogłoszenie pracy na kuriera, ale czy w najbliższym czasie pokaże się coś podobnego? Dobrze by się było załapać, bo na pewno zatrudnienie u nich jest teraz opłacalne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

pablo WE 218 KC

driver god , hahahah, co gdzie kiedy? nie placa, chyba tobie ? ciekawe co zrobiles, napisz co sie stalo moze wtedy pogadaj z kierownikiem P.

Arturdriver

jestem od stycznia w firmie, robota po niemczech i troche nl austria itd, normy ok jak czlowiek pomysli, wiec gra pozdro dla iwonki

Iwona
@Arturdriver

Pozdrawiam również

Iowna
@Arturdriver

Również pozdrawiam

młody ZS

Spoko firma , płaci i km tez dużo się nie robi

k_kiero

Gdzie oni mają teraz siedzibę bo z santockiej sie wyniesli

Zostaw merytoryczną opinię o Protrans - Szczecin

• Jak się pracuje w Protrans?

Zobacz opinie na temat firmy Protrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protrans?

Protrans
3.4/5 Na podstawie 58 ocen.

Protrans