Opinie o Protrans w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Protrans. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Protrans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protrans w Szczecin

Prodriver

Firma rzetelna, w dobie Korona wirusa dba o pracowników i wypłaca im dodatek do wypłaty 100 zł za każdy tydzień spędzony w trasie. Dodatkowo 10 euro na prysznice nawet w okresie jesiennym.

@Lupus

Ja tam pracowalem w 2016 i juz byl dodatek na prysznic

Ciekawa Nowy wpis

Spedytor międzynarodowy aktualnie pracuje z języków obcych po niemiecku czy po angielsku? Pytam, ponieważ w starych ogłoszeniach pisali, że albo jeden język albo drugi, ale no ja znam tylko niemiecki i to dla mnie trochę różnica.

Fabian

Czy to prawda, że część wynagrodzenia jest wypłacana na konto, a część pod tzw. stołem? Pojawił się komentarz, który to sugeruje, ale nie mam pewności. Widziałem też wpis, że nie można liczyć ani na rozwój ani nawet na awans, może coś się zmieniło? Jak to wygląda w tym momencie, bo większość komentarzy jest sprzed tego roku?

B52 Nowy wpis

Pracujesz tam jako kierowca czy w biurze?

Estera Nowy wpis

Najniższa na konto, a reszta pod stołem? Na jakie wynagrodzenie tak w ogóle można liczyć? Nie ma szans na żadne szkolenia i późniejszy awans, skoro piszesz o braku możliwości rozwoju?

Co do ubrań firmowych, chciałbym się dowiedzieć czy forma finansuje je? Można liczyć na nowy zestaw czy dadzą po kimś? Jak wyglądają sprawy z językiem. Trzeba znać? Czy wystarcza podstawy angielskiego ? Ofert nie widzę żadnych ale przejdę się podpytać czy nie potrzebują kierowcy. Na jakie państwa przeważnie są zlecenia ?

mirco1512

Pracowałem tam kilka lat temu raczej nie licz na ciuchy robocze

@mirco1512

A płaca jakiś ekwiwalent za swoje ubrania? Lub za ich pranie czy cokolwiek? Mogę zapytać, co cię trzymało w firmie, ze kilka lat tu przepracowałeś? Kasa? No i czemu już jednak nie pracujesz? Szukam roboty i tak się zastanawiam, czy tutaj się nie załapać.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Protrans?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Protrans? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Drobex Agro Sp. z o.o.
Prodriver

Lupus
@Prodriver

Co ty chłopie wypisujesz? Przecież Ty kłamiesz! Jakie 100 zł dodatkowo na tydzień! (usunięte przez administratora) Jakie 10€ na prysznice?(usunięte przez administratora)! Nie ma żadnych dodatkowych pieniędzy!!! Podaj swój numer telefonu, to chętnie zadzwonię do ciebie i mi to powiesz osobiście!!! Jesteś (usunięte przez administratora)

@Lupus

Ja tam pracowalem w 2016 i juz byl dodatek na prysznic

Aktualność
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową zajmującą się w głównej mierze przewozem towarów pomiędzy krajami Unii Europejskiej i Szwajcarii naczepami kurtynowymi.

Dysponujemy nowoczesnym taborem transportowym, opartym na nowych ciągnikach siodłowych Mercedes-Benz oraz naczepach Schmitz.
Elastycznie i wyrozumiale podchodzimy do każdego kierowcy, indywidualnie ustalając grafik wyjazdów i czas powrotu z każdym z kierowców.
Rozliczamy kierowców według jasnego i przejrzystego systemu płacowego, nie pozostawiającego żadnych niejasnych sytuacji. Terminowo wypłacamy wynagrodzenie.
Nickel

Terminowo owszem, jednak niestety wynagrodzenie jest wypłacane do ręki w innej wysokości niż na umówię. Co oznacza niższe składki i unikanie opodatkowania. Praktyka była stosowana, możliwe że coś się zmieniło na przestrzeni lat:)

Czy w Protrans są paczki/bony świąteczne?

Devil

Paczki świąteczne? Bony? Tam nie masz kawy ani cukru a co dopiero mówić o paczkach lub bonach świątecznych. Generalnie przystanek dla osób, które nie maja pracy. Żadnej możliwości rozwoju bądź awansu. Ogólnie nie polecam.

On

Talon na kawę za tankowanie:)

Jolanta
@On

Chodzi o ten, który stacja przyznaje? Co firma ma do tego? ;p Czyli tutaj świąt się raczej nie obchodzi? A co z wolnym w roku w jakiekolwiek tego typu dni?

Maciek

Firma po pierwszym wyjeździe podnosi dniówkę z 200zł na kwotę 220zł po 6 miesiącach 250zł. Ubrania firmowe w postaci dwóch kompletów (spodni, podkoszulek, bluzy) dodatkowo para butów bhp. Wypłata bez potrąceń jak jesteś normalną osobą a nie narkomanem lub tłukiem z podstawówką.

Emilia

Może po prostu żeby dostać podwyżkę trzeba się w jakiś sposób wykazać i nie każdy ją dostaje? Jak to jest? Spora różnica w ocenie pracy w firmie Protrans. Może wypowie się ktoś jeszcze na ten temat i się odniesie do sprawy?

On
@Emilia

Yhy jakiś tam pracowałem na dużym i jakoś butów i ubrań nie dostałem swoje buty kask okulary,spedytorki ci mówią że dzisiaj proszę robić 9godz pauzy i tak jest zawsze bo dzieciaki osrani oczywiście ja krecilem pauze jak mi się chciało bo ładunki były i beda,sami na dużych szoszoni w kabinach smród jedynie siano na czas

Aktualność
Dzień Dobry,
Październik rozpoczynamy testem nadal nowego produktu na rynku jakim jest Ford :)
Wiedzeni ciekawością nowej marki jaką jest Ford na rynku transportu ciężkiego, postanowiliśmy przetestować taki pojazd w normalnej eksploatacji. W związku z czym naszą flotę powiększyła jedna ciężarówka marki Ford. Ciekawi jesteśmy opinii kierowców i wyników eksploatacyjnych tej ciężarówki. Z zewnątrz wygląda ciekawie, kabina w środku wygląda na dużą i wygodną. Jednak prawdę o tym samochodzie pokaże życie i codzienna eksploatacja ze strony firmy jak i kierowcy. Zobaczymy!

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Protrans? Chętnie zatrudniają?

Dzień Dobry, do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Ewentualna współpraca możliwa jest po zapoznaniu się z umiejętnościami kandydata. Na wszystkie pytania gotowi jesteśmy odpowiedzieć telefonicznie lub mailowo.

Nasierowski

70 % komentarzy negatywnych (popartych faktycznymi zdarzeniami) jest (usunięte przez administratora), tak więc nie zadawajcie pytań jak tu sie pracuje bo się nie dowiecie prawdy,

Europa

Firma z dużym potencjałem zarobkowych, dniówka po paru miesiącach 250 zł, pojecie 6 z przodu przy wypłacie realna. Busy w środku same się nie brudzą, jak się brudasy nie myją to wali dzikiem. Wśród kierowców jest dużo starych podpierdalaczy.

Krzysztof Z.

Witam, jestem aktualnie kierowcą w tej firmie od ponad roku. Ogólnie wszystko ok, kasa na czas. Śmieszą mnie niektóre opinie o tej firmie. Najlepiej jak każdy spróbuje sam pojeździć to będzie wiedział co i jak i sam sobie wyrobi opinię, a ponad czterdziestu kierowców jeżdżących w protransie mówi samo za siebie.

Wolf64

Zloerzylem sprawę do sądu o djety i czas pracy (usunięte przez administratora) odradzam tą firmę omijaci dużym kolem

Kiełbasa

Nie polecam firmy najgorzej że mają stały układ we Frankfurcie (usunięte przez administratora) przy lotnisku jak tam pojedziesz to świeć panie nad twoja duszą, sajgon niesamowity raz tam spędziłem 5 h na rozładunku a przyjechałem po 1 w nocy, spedycja o tej porze smacznie śpi a rano o 7 wysyła ci załadunek i lecisz cały dzień dalej masakra nigdy więcej(usunięte przez administratora)

Bartosz

Czy tak duża liczba godzin nie podlega jakiejś karze? Jak długo pracujesz w tej firmie, i czy sytuacja o której piszesz utrzymuje się od dłuższego czasu, czy tylko ostatnio? W jaki sposób firma rozlicza się z Wami, jak wygląda umowa? Co konkretnie woziłeś i jakie auta udostępniała firma? Napisz proszę coś więcej, jestem tego ciekaw.

Na szczęście już nie pracownik

Ta firma powinna reklamować się tak: jeśli lubisz wyzwania, jesteś odporny na stres, chcesz mieć niestabilną pracę (w każdej chwili możesz dostać wypowiedzenie, oczywiście za porozumieniem stron), nie chcesz mieć możliwość rozwoju, lubisz być traktowany jak pionek,(usunięte przez administratora) dla nich liczy się tylko to, ile możesz dla nich zarobić, najlepiej miliony od pierwszego dnia pracy. Jesli zgadzasz się na takie traktowanie, to ta firma jest dla ciebie odpowiednim miejscem. (usunięte przez administratora).

Witold
@Na szczęście już nie pracownik

To, że firma liczy na wydają pracę i zysk nie jest niczym dziwnym. Oczywiście powinny iść za tym odpowiednie wynagrodzenia i premie dla bardziej zaangażowanych pracowników. Czy pracodawca oferuje takie gratyfikacje finansowe?

Witold

Z tego co piszesz, wnioskuję, że pracujesz jako kierowca. Czy tak dużo godzin w trasie jest odpowiednio rekompensowana poprzez dodatkowo płatne nadgodziny lub premie? Napisz o tym proszę.

Jacek

Firma jest dobrym pracodawcą a jeśli ktoś jeszcze narzeka to niech zmieni i nie psuje atmosfery!

MICHAŁ P.

Protrans??? Moim zdaniem najlepsza firma w szczecinie. Pracowałem tam rok ( zwolniłem się ze względów prywatnych tak to bym jeździł dalej) . Podczas kariery dużo osób odchodziło z innej firmy w szczecinie i pytało się wielu z nas czy znamy taką firmę . Owszem czasem były misje typu walić dwie nocki ale naprawde spedytorzy tam pracujący to fachury i znają możliwości człowieka ( coś nie tak na drodze sms lub telefon i klient oczekujący na towar czeka troszke dłużej i nie ma problemu) . Kaska na koncie w terminie. Ekipa super, szczególne pozdrowienia dla spedytorów Radka i Tomka . Z wami nawet i na księżyc :)

Joanna
@MICHAŁ P.

Proszę Cię, żebyś publikując kolejne wpisy na forum pamiętał o tym, że regulamin zabrania wskazywania na konkretne osoby zatrudnione w danym miejscu oraz wymieniania imion. Wynika to z ochrony danych osobowych. Komentarze łamiące powyższy zakaz mogą być usunięte. Szczegóły znajdziesz pod adresem: https://www.gowork.pl/regulamin A powiedz jeszcze, na jaki rodzaj umowy można liczyć na starcie? Myślę, że warto to doprecyzować.

MICHAŁ.P
@Joanna

Na dzień dobry umowa o prace na okres próbny potem umowa na 3 lata ( także o prace ) . Zaś wynagrodzenie to 170 zł na start za dzień w trasie

Joanna
@MICHAŁ.P

Dziękuję za odpowiedź za moje pytanie. Napisz jeszcze proszę, czy do zasadniczego wynagrodzenia oferowane są jakieś bonusy. Mam na myśli na przykład dofinansowanie do karty fitness albo prywatną opiekę medyczną. Wiele osób zwraca uwagę na ten aspekt, ponieważ jest to dla nich dodatkowa motywacja do pracy. Na pewno będzie ciekawe dla nich, jak sytuacja kształtuje się w tym przypadku.

MICHAŁ. P

Wyobraź sobie kolego że rok robiłem w tej firmie jako kierowca i było bardzo spoko. A co się wydarzyło po napisaniu opinii to już nie mój problem. Więc proszę nie obrażaj mnie. Dziękuję

@MICHAŁ. P

Możesz napisać, czy na stanowisku kierowcy mogłeś liczyć na dodatki do wynagrodzenia? Niektóre firmy motywują kierowców np. dodatkiem za niskie spalanie paliwa. Czy tego typu dodatek bądź inne obowiązywały w firmie Protrans?

MICHAŁ. P
@Witold

Czasem otrzymywałem premie właśnie za niskie spalanie. Jednakże za mojej kadencji zarobki były ( jak dla mnie czyli bezdzietnego i nieżonatego) były w porządku i starczyło do pierwszego jak to się mówi. No ale teraz minął rok jak tam nie pracuje i nie wiem co tam się dzieje dokładnie. Aczkolwiek widzę że co chwilę jest ogłoszenie o pracę do firmy. Czyli to już mówi samo przez się.

Zostaw merytoryczną opinię o Protrans - Szczecin

• Jak się pracuje w Protrans?

Zobacz opinie na temat firmy Protrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protrans?

Protrans
3.4/5 Na podstawie 58 ocen.

Protrans